PDA

Pogledaj cijelu verziju : Recenzije[KONCERTI]



MasaKrisT
26-10-2010, 16:28
Koristih search i nisam nasao nikakvu slicnu temu. Zamislio sam je tako da svatko iznese recenziju koncerta na kojem je nedavno bio s ocjenama na kraju u sljedecem kategorijama: zvuk,vizualni dio,glazbena kvaliteta(kvaliteta tekstova,sviracke/pjevacke performanse), performans,posjecenost/uspjesnost. Ocjenjivali bi 0/5.

Eto nisam duuuugo temu otvorio ,valjda ova nije uzalud.Pa da krenemo


Tony Cetinski, Arena Varazdin,23.10.2010, parter -80kn


Popodne je pocelo tako da je frendica dosla iz Zagreba,donijela pivu napravila maximalno dobar rucak-snicle,krumpir,tri vrste salate.Nakon (pre)obilnog "rucka",popih par pivi te smo se oko 7:45 zaputili pred arenu. Iako su frendovi bili skepticni oko posjecenosti,pri dolasku sam se opustio kad sam vidio prepun parking. Ulazimo unutra oko 21:05,tribine ispunjene gotovo do posljednjeg mjesta, parter popunjen iako bi moglo uci jos parsto ljudi. Neznam koliki je kapacitet dvorane ali procjenjujem nekih 6/7000 ljudi da je bilo.

Gledam na binu;crna pozadina sa redovima ledica koji vise,hrpa reflektora odlicno rasporedjenih, akusticna gitara na stalku, dvije klavijature, dva mikrofona za back vokale,bas spreman i onda na desnom kraju bine vidim kako stoji trombon,dva saxofona i dvije trube. Smjesak od uha do uha,znao sam da ce to biti to.

21:25 dvorana se zamracila krece intro,brass sekcija screama ko blesava i u vrhuncu krece "Umirem sto puta dnevno",ekstaza,hrpa curica naravno naprijed,dvorana se ori.Ton podesen vrhunski,sve se cuje kako treba.Tony nastavlja sa jos par stvari sa zadnjeg albuma,dvorana se popunila koliko je mogla da nebude prevelika guzva.Potjeralo me pisati, nalazim samo oba wc-a od kojih je i muski zaposjednut od strane zenki,prolazi mi najdraza stvar "Od milijun zena",reko fakit ,odem si po pivo i nekako pronalazim frendicu i nastavljamo dalje gustati. U sredini koncerta se dogodi nesto predobro - Tony krene pljuvati po cajkama,baci par odlicnih fraza,preradi svoju stvar(dio) u narodni melos, opali "Sampanjac" i prekine,razbije casu sa sampanjcem,nastavi,prekine i vikne: "Tko normalan moze slusati Mitra Mirica?Kazete da imamo previse klapa?Ne,imamo previse cajki" te krene uz pomoc cijele dvorane "Da te mogu pismom zvati"(Prije toga je uletio i Beslic i sl.).
Raspolozenje doseglo maximum, Tonyeva ekipa svira instrumental u jednoj stvari,pjeva se klasicno pjevac uuuuuu pa publika uuuu,pjevac aaaa,publika aaaa tek skontam da je to melodija iz With or without you-U2( U cijoj majci sam dosao na konc)- ja sam kupljen.Tony pjeva "Caruso".Gotovo.Smrznuo sam se. Pljunuo bi i 500kn za ovakav koncert.Nakon toga jos mixa sa "Ruzom hrvatskom","Da nije ljubavi"... Izveo je i duet sa back vokalom koji je izvodio sa pokojnim Proeskim,posvetio mu koncert, te se kasnije nastavilo sa pjesmama novog albuma i starim hitovima. Na kraju konfeti,baloni napocetku(zaboravio napomenut) i vatromet.
Vidjelo se da je trud maksimalan,kako sviracki,tako i Tonyev da opravda svoju cijenu,i bome ju je opravdao jer je za razliku od nekih izvodjaca priblizio svakog gledatelja sebi.
Svirka koja je trajala blizu 2h i 30min, ostat ce mi u sjecanju kao jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio, a bio sam ih na mnogo i svi su mi bili vazniji od ovoga.

ZVUK : 5/5
VIZUALNI DIO: 4,5/5
GLAZBENA KVALITETA:5/5
PERFORMANS:5/5
USPJESNOST:4,5/5
Y5KqKbGftV8&feature=relatedSnqooxS1CUgU
bRPx6RpwX8wSZJEz7O5yf7k
RyEK9h8jwiQS5Anl1dNj3JQ

Nee Joe
26-10-2010, 19:46
Evo, da pridonesem zbilja dobroj temi, krenut ću odmah sa mega recenzijom :D

Metallica, @Hipodrom, Zagreb, 16.05.2010. fan pit 320kn (inače sam kupio 300kn stajaću, al sam došao odmah u 17 sati kad su pustili ljude unutar hipodroma, otišao skroz naprijed do ruba fan pita i "slučajno" primjetio čovječuljka sa strane u blatu kako za 20kn štampa žig na ruku s kojim ti je dopušten ulazak u fan pit [haters gonna hate]S:D).

Znači, počelo je sve lijepo. Probudio sam se lijepo ujutro u 9 sati i sjeo na vlak za Zagreb. Nakon sat i pol vremena evo me u ZG-u i kod frenda studenta lijepo u stan na par "pićenaca". Lijepo smo se "blago" naroljali prije konca, al nema veze. Taman da ubije hladnoću kiše koja je padala ono, cijeli fukken day. No nije ni to bitno. Zove on Ivana Hrvatsku, dođe on do njega, naroljaše se lijepo s nama, te oko 15 sati krenemo mi do bus stanice kroz Importanne, sjeli u bus, sreli još jedno 20 Kutinčana (30000 ljudi na koncu, ja samo Kutinčane vidim O.O), derali se ko kreteni po busu i zaputili se do Hipodromčeta. Pljuštalo ono, i to podosta. Rekoh, zajebi ti to i kupio kabanicu a ovi mi se smiju. Kažem ja sebi: Samo se vi smijte, ko se zadnji smije.. najzadnji se smije. Jel. Nego, evo, ni trepnuo, već 17 sati. TRK mi unutra (dok je još bila trava, a ne močvara/kaljuža kao poslije). Pola sata sam kisnuo na ogradi dok nisam vidio kako ljudi ulaze u fan pit NE pokazujući kartu nego žig na ruci i sredio odmah za nas troje to. Onda sam opet stajao jedno 2 sata na kiši i pritom upoznao nekog čudnog sekjuriti-mena, imenom Joža (iz Varaždina). Mlad tip, al kaže da ne sluša cajke i da ne voli metal. Ovdje volontira. *Mora da je ili lud ili kažnjeno gonjen pa odrađuje kaznu*- mislim si ja.

No dobro, prošlo još par sati, solidni High on Fire i Volbeat se napokon maknuli sa pozornice, pao mrak i taman kad su pustili Clinta Istočnošumskog i Elija Wallacha na Boot Hillu sa zlatnom ekstazom, prestala kiša (kao da je Bog znao :D) i izađe Lars Ulrich i počne rasturati po bubnjevima i praviti grimase kao da umire (svaki put to radi :| ). Odjednom je u tom trenutku psovanje i mrnđanje preraslo u 75 milijuna decibela deranja i vrištanja od ugođaja koje su proizvodili 40001 fan Metallice u tom trenutku. Pravi melem za uši. Nema što (ali stvarno, meni nije nimalo smetalo :D ). Nakon 2 i pol sata uživanja u fantastičnoj trash/speed metal glazbi, kiše kao i da nije bilo, a krv mi je kolala u tijelu kao nikad dosad. Gledao konc Metal'ke, i još k tome uhvatio trzalicu. Sad mogu umrijet sretan. Smijem se onim mladim fanovima koji sa mobitelima svijetle po blatu tražeći pokoju bijelu trzalicu da viri. Hehe, digg in, suckers! :D..... Konc je apsolutno bio maestralan, te su metalci i sama Metallica pokazali što znače pojmovi koncert, legendarno, glazba. Najbolji konc na kojem sam ikad bio.

ZVUK: 5/5
VIZUALNI DIO: 5/5
GLAZBENA KVALITETA: 755/5
PERFORMANS: 100/5
USPJESNOT: 5/5
IZLAZAK IZ HIPODROMA: Only few of us made it alive. Preživjeli ste samo ako znate plivat i niste osjetljivi na lako prenosive bolesti. Uf, izvukao sam se.
wQc8g2RUhbk
-1EEiErXNEc&feature=related
tVkdPfY7viA&feature=related
yHNmfjeZH6Q&feature=related

MasaKrisT
07-11-2010, 14:37
Opća Opasnost,5.11.2010 ,Graberje, Varaždin,60kn.

Vecer pocela sa osam frendova,popili par pivi i oko 21.15 se zaputili prema dvorani,koncert najavljen u 22h.Tamo nas docekao prilican broj ljudi, dvije predgrupe od kojih prvu nisam uopce dozivio, a druga je prilicno kvalitetan rock kojem nazalost neznam ime. Oko 23.30 krenula je Opca sa "Treba mi nesto jace od sna" i razdrmala publiku u dvorani.Prosisali su sve hitove manje vise, osim Zigola kojeg smo zicali vise puta,ali jucer sam saznao da ga ne sviraju na ovoj turneji. Pero iznimno raspolozen, glas odlican kao i uvijek, bend u top formi + klavijaturist je bio s njima sto se posebno osjetilo na pjesmi "Grad". Publika tipicno Varazdinska, 2/3 dvorane popunjeno,prvi redovi ludi,odozada kazaliste, nije mi jasan taj fenomen stvarno sto se posjecenosti tice, TBF i Edo takodjer nisu uspjeli napuniti tu istu dvoranu, valjda publika nije naviknuta(sto me cudi s obzirom na Spancirfest i hrpu drugih dogadjaja).
Zvuk na predgrupama je bio standardno los dok se to popravilo na Opcoj na gotovo savrsenu razinu. Razgovjetne gitare, fino ozvucen bubanj te razumljiv Pero=win.
Bina standardna,nista specijalno.

Oko 2h dobre svirke,ludovanje sa frendovima, Pero se zahvalio svima koji nisu otisli na gagu, pokupili par trzalica,unistili grla, te pili dosad najbolje toceno pivo po 10 kn,svaka cast organizatorima.

ZVUK: 4.5/5
VIZUALNI DIO: 3/5
GLAZBENA KVALITETA: 5/5
PERFORMANS: 5/5
USPJESNOT: 3/5 (Publika- moglo je i bolje.)

lSk_EZ48YHMS aQg7kX4DwJo

Bara
07-11-2010, 14:39
Kako nitko ne piše recenziju koncerta Lady Gage, a svi znamo da je netko bio :(

Frky
07-11-2010, 14:47
Čeka se weki!!

MasaKrisT
07-11-2010, 14:47
Opća Opasnost, 6.11.2010, SKUC Pauk, Zagreb, 60kn

Dan poslije Varazdina zaputio sam se u Zg na koncert Opce Opasnosti. Ovaj puta u drugacijem drustvu sa curom, malcice umoran od noci prije. Oko 22h dosao sam pred Pauk, gdje je bila fina guzvetina, naisao na par starih frendova i popricao s njima. Ulazim unutra, meni veoma zanimljiv prostor za kojeg se vidi da ima proslost,nisam nikada prije bio tamo. Kao predgrupa je nastipla grupa Off side(trenutno u supertalentu), meni ne pretjerano zanimljiv bend ali ok... Prostor je napunjen do kraja, no ipak nije bila guzva kao u Boogaloou prosle godine gdje je bio covjek na covjeku. Piva 12kn, losija nego noc prije,nista posebno. Setlista je bila ista, mozda redosljed stvari malo promjenjen. Zvuk veoma dobar iako se Peru slabo razumjelo dok je pricao. Nazalost bilo je i problema sa mirkofonom na back vokalu pa su ga morali mjenjati i par tehnickih poteskoca sto nije do benda. Ono sto je mene najvise rastuzilo da nije bilo klavijatura ciji se nedostatak najvise osjetio na "Grad" i "Nebo" meni najdraze dvije stvari uz Opcu Opasnost. Ekipa ponovno u formi, Pero je rasturio glasom pogotovo na kraju, stvarno sam se jezio na momente. Publika bolja nego u Varazdinu sto je bilo za ocekivati. Oko 1:30 u noci je koncert zavrsio,odjurio sam na "Najbolji kebab u gradu" i u krevet. Jos jedna noc za pamcenje do iduceg koncerta Opce Opasnosti.
ZVUK: 4.5/5
VIZUALNI DIO: 3/5
GLAZBENA KVALITETA: 5/5
PERFORMANS: 5/5
USPJESNOT: 4.5/5

lfA9njoxdf4S_Brlwu24Ths

Smeagoul
07-11-2010, 17:49
otišao skroz naprijed do ruba fan pita i "slučajno" primjetio čovječuljka sa strane u blatu kako za 20kn štampa žig na ruku s kojim ti je dopušten ulazak u fan pit [haters gonna hate]S:D).

Hater hatin'
..di je taj bio kad sam ja morao preskakat onu ogradu izmedju redova toaleta x)

Nee Joe
07-11-2010, 23:03
otišao skroz naprijed do ruba fan pita i "slučajno" primjetio čovječuljka sa strane u blatu kako za 20kn štampa žig na ruku s kojim ti je dopušten ulazak u fan pit [haters gonna hate]S:D).

Hater hatin'
..di je taj bio kad sam ja morao preskakat onu ogradu izmedju redova toaleta x)

upravo na kraju tog reda... tip je stajao u zelenoj kabanici sa žutim šiltom na glavi i vikao KRAFNE, KRAFNE! (a svi znaju što znači kad netko viče KRAFNE na koncu- ili prave sočne krafne ili extra propust :D)...... Pošto ja nisam bio gladan, a on nije nosio nikakvu kutiju s krafnama, odmah sam znao :D

TeraBajt
08-11-2010, 15:22
tony

gg ti je reca al ne znam kak ti moze bit dobar tako umisljen pjevac koji soli pamet okolo. bar frajer nije prije 20-ak godina pjevao skroz druge stvari a danas soli pamet o "ozbiljnoj glazbi". Ono gg, ima glas, ima stas, show, prezentaciju, al pjesme su mu za klinke i iskreno mislim da nije ni blizu ozbiljnom pjevacu, a ne kazem da to ne moze biti.

MILF hunter
08-11-2010, 15:48
Meni je on baš ljiga :) Osobito kad omalovažava kandidate u onom showu, iako bi i sam trebao znati da je globalno obična nula... Al' eto, valda mu to hrani ego. Osim klinki, trudnica i žena u srednjim godinama, ne znam tko uopće doživljava njegove pjesme...

The Great Duck
12-11-2010, 20:13
E,MasaKrisT,sljedeći tjedan možda idem na koncert OO pa jel znaš možda kakva im je tipična set-lista?

beba nema zvečku
30-03-2011, 15:12
Ajde da bumpnem malo ovo sa par mudrih o jučerašnjem koncertu The Bambi Molestersa u teartuITD. Za početak su svirali The Penny Black Remedy koje je Mafiozor lijepo opisao kao kokni rok. Nakon kraće stanke sve je pripremljeno za Bambije. Plejlista savršeno posložena, niti jedan trenutak praznog hoda, dva bisa i svi okupljeni su mogli otići doma sretni.

MasaKrisT
30-03-2011, 16:11
E,MasaKrisT,sljedeći tjedan možda idem na koncert OO pa jel znaš možda kakva im je tipična set-lista?

Tek sam sad vidio ovo, vjerojatno si naletio na best of + mix metalike,ac/dc,bon jovia itd u sredini? Kako ti se cini?

Netko me pitao za Tonya. Da svjestan sam sta je pjevao jos prije 10 godina i da mu te stvari nemaju nikakvu glazbenu vrijednost, ali ono sto danas radi, ekipa koja mu svira, projekti( Da Capo album) ozbiljne glazbe itd ga svrstavaju u jednog od najjacih vokala i najkompletnijih glazbenika na ovom podrucju.

Kad smo kod ozbiljnosti, naletio sam na ovo:
do7t0zAhlJI&feature=related

Manu Katche, Tony Levine, Geoffrey Oryema, Vlatko Stefanovski, svjetska,brutalno jaka ekipa na vrhuncu đibine slave:)

The Great Duck
30-03-2011, 16:21
E,MasaKrisT,sljedeći tjedan možda idem na koncert OO pa jel znaš možda kakva im je tipična set-lista?

Tek sam sad vidio ovo, vjerojatno si naletio na best of + mix metalike,ac/dc,bon jovia itd u sredini? Kako ti se cini?

Nisam ni na što naletio,na kraju nitko od likova iz razreda koji su rekli da će ići nije išao,+ padala je kiša,tako da nisam išao.

MasaKrisT
30-03-2011, 16:25
Preporucam onda u 5.mj na promociju novog albuma u Boogalouu, bit ce raspasoj:)))Zadnji put cackalica vise nije stala:)

W1k1n6
30-03-2011, 18:25
Voices of NatureS- koncert 29.3.2011. SAX, Zagreb

Teško je opisati jučerašnji koncert internacionalnog fussion banda Voices of Nature, no sve se svodi samo na jednu riječ - savršeno.
Osobno nikada nisam bio neki veliki fan fussiona, jazz-rocka, orijentalnih i južnoameričkih ritmova, no način na koji ih fuzionira moj stari frend Andrej Kljaković i njegova međunarodna ekipa "luđaka" iz Voices of Nature, to je doista nešto posebno. Obzirom da imam oba njihova albuma (Exotika i Abazar), nisam mislio kako ću se posebno iznenaditi na ovom koncertu u malom klubu glazbenika, no čim su započeli svirati, počeli su mi ići lagani trnci niz kralježnicu.
Ako ikada budete u prilici doći na njihov koncert, nemojte ga nikako propustiti, jer ekipa uživo doslovce melje.
Stvari su im u rasponu od psihodeličnog jazz-rocka s latino i afro elementima, pa sve do zvukova dalekog istoka pomiješanih s vokalnim bravurama Lina G. Roche, venecuelanca koji inače pjeva u bandu Salsa Celtica koji puni velike dvorane i stadione, ali mu nije uopće bilo problem ući u ovaj projekt s Andrejem i nastupati u klubovima pred 100 ljudi. Voditelj kluba je uoči koncerta najbolje opisao Andrejevu glazbu - "govorio sam mu prije 30 godina da prijeđe na neku drugu vrstu glazbe, pa će mu biti lakše u životu, no duboko sam mu zahvalan što me nije poslušao".
Mislim da je većina poznatih glazbenika koji su se našli u publici bila pomalo razočarana što su u životu morali raditi kompromise umjesto stvarati pravu glazbu za svoju dušu. Osim gospođe Zdenke Kovačiček naravno, ona se nikada nije prodala :)

Ajmo sad na brzino prorešetati jučerašnju postavu banda (puni sastav ne bi stao u Sax):
Andrej KljakovićS- njegovi aranžmani, izmišljeni jezik na kojem piše pjesme, virtuoznost na klavijaturama i moć da okupi i drži ovakvu kremu suradnika čine ga posebnom figurom u hrvatskoj glazbi, van svake kategorije. Možda nikada neće dobiti Porina, ali će uživati u svakoj noti koju odsvira.
Lino G. RochaS- imate dojam kako čovjeku ne treba band. Što taj sve radi svojim glasom, mogli bi slušati satima acapello. Nije ni čudo što je surađivao s Pet Shop Boysima i Mattom biancom.
Marcina ArnoldS- pjeva, svira gitaru (i još jedno 8 instrumenata kažu), a jučer je pokazala što znači biti pravi ženski vokal a ne prcmuljak ko naše zvijezdice.
Zoran MajstorovićS- imao je par sola na gitari kojih se ne bi postidio ni Steve Vai ili Malmsteen. Dere tu gitaru ali se skromno skriva u pozadini pozornice ko da ne zna 3 note. Nema potrebe za skakanjem i preseravanjem kad gitara govori umjesto njega. Nitko ni ne zna da čovjek ima Porina, zaboravio je i on sam.
Marko DuvnjakS- vidi se da je čovjek svirao jedno 80 stilova glazbe, strašan timing, a o tehničkoj perfekciji ne treba trošiti riječi. Lupa ko da mu je svaki udarac zadnji.
Goran MoskowskyS- kad znate da ga je za sviranje udaraljki angažirala Esma Redžepova, onda vam je jasno što taj radi s kongosima i bongosima. Pretvara ih u triješće.
Bila je još i jedna prateća pjevačica, no ona je imala isključivo ulogu back vokala, pa ne mogu ništa više reći, osim što je dala svoj doprinos punoći zvuka na najbolji način.

Toplo se nadam da će ih prepoznati neki vanjski producenti, jer imaju potencijala za puniti Arene i više ništa ne bih dodao.
Nakon koncerta sam jučer rekao ekipi -"Sax ne zaslužuje ovakav band, a možda ni Hrvatska".

MasaKrisT
30-03-2011, 18:54
Imaju li kakav raspored koncerata,hoce skoro opet biti u ZG ili negdje u blizini?
Also, tko je admin,jel zna poslozit linkove na sve recenzije u prvu temu?*_*

Kid A
30-03-2011, 20:24
Mogu ja to al ne kuzim sta hoces, daj objasni :)

MasaKrisT
30-03-2011, 21:12
Hm ak se sjecas one teme sa recenzijama forumasa,pa da u prvom postu stoje sve recenzije(nadam se da ce ih bit puno),kliknes na nju i odvede te na taj post,a ne da moras na 64.str citat recu koja te zanima recimo:)

Kid A
30-03-2011, 21:27
kk skuzio sam, sastavicu to u toku noci

W1k1n6
30-03-2011, 22:04
Imaju li kakav raspored koncerata,hoce skoro opet biti u ZG ili negdje u blizini?
Also, tko je admin,jel zna poslozit linkove na sve recenzije u prvu temu?*_*
Svirali su u Rovinju, Rijeci i Zagrebu, za sad ne znaju hoće li svirat još po Hrvatskoj. Inače, nastupaju na međunarodnom jazz festivalu u Nišu (Srbija) - "Nišville", (11.-14.8.2011.). Vesele se što će svirati s legendama poput Toma Harrelya, Jean Luc Pontya i Mungo Jerrya.

W1k1n6
06-04-2011, 19:08
Evo mali update, pojavila se snimka koncerta Voices of Nature u Saxu.

BkXduFX5OD8

Maloki
06-04-2011, 19:14
Ful mi je žao što nisam bio (kolokvij iduće jutro ovo ono), nadam se da će nabaciti još koju svirku u Zagrebu.

hrčak
07-04-2011, 18:39
Jel može netko stavit od Megadetha i Slayera recenziju tak da mogu plakat?

Sonic_Moronic
07-04-2011, 21:41
Inače, nastupaju na međunarodnom jazz festivalu u Nišu (Srbija) - "Nišville", (11.-14.8.2011.). Vesele se što će svirati s legendama poput Toma Harrelya, Jean Luc Pontya i Mungo Jerrya.

Oh super.

:(

MasaKrisT
01-07-2011, 23:40
SUM 41

Boogaloo, cijena karte: 150 kn, meni djaba:)


Vjerujem da na ovom forumu nitko ne slusa ovaj bend, no svejedno cu bacit kratku recenzijicu na ovaj prekokrasan dogadjaj u Zagrebu prije par dana.

Za neupucene, Sum 41 je kanadski punk-rock bend sastavljen od 4 karizmatina i vesela lika. Glazba im je klasicni kalifornijski punk ajmo tako reci sa signatureom bivseg gitarista- odlicnim solazama i metal riffovima.

Ugl da predjem na stvar, dosao sam u ZG dosta kasno zbog privatnih razloga, a i predgrupa je bila Kinoklub- sto sam definitivno htio propustiti pa sam za vrijeme njihove svirke popio par pivi vani i usao u fino popunjeni boogaloo.
Konacno normalan tonac koji je vrtio AC/DC prije svirke i nabrijavao publiku, sto u boogaloou nikad nisam dozivio, uvijek svira neka random glazba ,tiho i nevezana za koncert koji se odrzava.

Sum je koncert otvorio sa pjesmom "Reason to believe" sa novog albuma koji je, barem meni, veoma dobar. Izredali su sve hitove, napravili metal medley koji se sastojao od Motorheada, Black Sabbatha, Van Halena , Metallice. Tu je pjevac napravio fini zajeb publici pitavsi ih tko je najbolji bend na svijetu, naravno da je odgovor doletio SUM 41 te je publika fino dobila nesto u stilu :" Fuck you, it is Metallica":D:D

Ravno sat ipo odlicne svirke, odlicnog scenskog nastupa usranog zvuka u drugom redu, sto je tako tipicno za boogaloo, za bis smo otisli na sredinu i zvuk je bio sasvim solidan( ne kao na Iced Earthu i Saxonu, ali pristojan.)

Desetak fanova je dobilo priliku cijeli koncert biti na bini, sto mislim da je najzescim fanovima wet dream i tako:)
Zadnja stvar naravno Pain for pleasure, jedna od stvari kojom potvrdjuju vezu sa metalom.

Kad budu opet ici cu, mogu ljudi srati sto hoce, ali zabava na njihovim koncertima je nesto slicno kao na Korpiklaaniju. Hrpa veselih ljudi, pozitivna energija, odlican kontakt sa publikom i reakcija publike i ples bez prestanka.


Setlista:

Reason to Believe
Skumfuk
We're All To Blame
Walking Disaster
Over My Head
Sick of Everyone
Screaming Bloody Murder
Motivation
Hell Song
My Direction
Paranoid / Ace of Spades / Van Halen / Master of Puppets / Enter Sandman
Fat Lip
Underclass Hero
Still Waiting
- bis -
Baby You Don't Wanna Know
In Too Deep
Pain For Pleasure


Snimaka nema puno, sto je i dobro, konacno jedan koncert gdje nisam morao stajati iza hrpe ljudi koji cijeli koncert gledaju na malom LCD-u svog fotoaprata.

Pocetak koncerta
c9IrP7eM0FU

DaexMVhMeGI&feature=related

ZVUK : 3/5 (naprijed uzas, odotraga odlican)
VIZUALNI DIO: 3/5 ( simple pozornica, standardno boogaloovski)
GLAZBENA KVALITETA:5/5( tehnicki uz Offspring najpotkovaniji bend u svojoj kategoriji, prosle godine dobili nagradu za najbolji live bend)
PERFORMANS:5/5
USPJESNOST:5/5(pun boogaloo, niti jedan negativan komentar, sve kako treba biti)

beba nema zvečku
06-10-2011, 23:58
došel pred sat vremena s kamenovanja u KSETu. Prvo su bili neki domaći jadni koji su rip offali Thin Lizzy a poslije njih grkljani koji su preostalu publiku uspješno pridobili klanjanju sotoni, distorzijama i Panu te Dionizu. još se i sad headbengam onako malo.

Maloki
07-10-2011, 00:14
Kad idemo pit?