PDA

Pogledaj cijelu verziju : Custom made gače? HELP!



Niko Bellic
26-10-2010, 14:39
Gdje bih mogao dati da mi koncem lijepo izvežu na gače nazive svih dana u tjednu i gdje ima kvalitetnih gača (ne bokserica) od finog materijala, a da nisu preskupe?

Zadnji put sam kupio od jednog švercera cijelu hrpu Calvin Klein bokserica koje su "ispale iz kamiona", no ipak su mi draže i udobnije obične klasične bijele gače, pa sam odlučio da im dam još jednu šansu.

Uglavnom si kupim svake dvije do tri godine desetak istih gača, a stare dam u Crveni Križ, no kako mi stara pere gače samo jednom tjedno uvijek se dogodi da dvoje ili troje nosim češće, pa se prošuplje od detonacija prilikom prđenja.

Pomagaj brate!

BigBongman
26-10-2010, 14:40
:rotfl: :rotfl:
pitaj mozda tamo di sivaju na majce i kape

Death By Sexy
26-10-2010, 14:41
Kako loše, e.

Dania
26-10-2010, 14:42
:rotfl: Odi negdje da ti termotiskom otisnu ^^

Viper33
26-10-2010, 14:49
di ovaj forum ide..

Niko Bellic
26-10-2010, 14:51
Slažem se da je loše što mi spamaš temu. Problem je što nemam pojma gdje mi mogu izvesti nešto na gače, a ni ne pratim baš donje rublje, pa ako je netko zadovoljan s određenim brandom i modelog gača bio bi zahvalan na preporuci. Konzum ima neka pakiranja od 5 gača za 20 kuna, ali malo mi to djeluje previše povoljno, pa sam sumnjičav. Koliko je optimalno dati za gače. Ne želim da me preveslaju, pa da kupim neke loše kvalitete koje mi neće izdurati ni jednu sezonu...

Death By Sexy
26-10-2010, 14:54
Loš si. Piše se gaće. Pitaš koliko da daš za gaće, a da te ne preveslaju? LOŠE! I ova tema je spam. Najgori trol ikad ili simpleton. Drugo..

Lošost. Masivna.

Niko Bellic
26-10-2010, 14:57
Pa koliko ti para daš za gače?

Lord Ragnarok
26-10-2010, 15:02
totalno nesmjesno.
odi i uci
http://www.urban75.com/Mag/troll.html

Niko Bellic
26-10-2010, 15:13
Pa pitao sam vas nešto krajnje jednostavno. Želim znati gdje mogu dati da mi na gače izvezu nazive dana u tjednu i bio bih vam zahvalan ako bi mi mogli preporučiti kvalitetan best buy brand za gače. Zašto od jednostavnog upita pravite cirkus i nazivate me trolom? Ako niste u mogućnosti odgovoriti na moj upit onda ne pišite gluposti, molim lijepo.

Lord Ragnarok
26-10-2010, 15:18
kupi 10 gaca i 1 bjelu krpu. krpu izrezi na 10 djelova (velicina po potrebi, proizvoljna). na komade krpe markerom napisi dan u tjednu/godinu rodjenja/ime bivse cure/psa/bake/dede/suseda/stagod. zasij to na gace.
jeftinije nejde.
jedino ak osm ozes u wgwu(tamo dolje, u importaneu) pitati dal rade tisak i na bokserica, kao i na majce.

Sonic_Moronic
26-10-2010, 15:19
:rotfl: na temu

Niko Bellic
26-10-2010, 15:34
Fora je u tom što mi stara pere gaće na visokoj temperaturi i sav bi taj tisak otpao sa gaća. WGW drži samo bokserice, a one su mi dopizdile. Čim ona gumilastika oko nogu malo popusti nogavice mi se naberu prema gore i nije ih ugodno nosit. Puno su mi ugodnije klasične gače, no nemam iskustva u kupnji pa bi mi bilo glupo pljunuti neku bijesnu cifru ili pak dati premalo, pa da se raspadnu za mjesec dana. Nije vrag da vam svima mamica kupuje gače i da vam je svejedno žuljaju li vas ili ne? Po meni su uz dobre cipele/tenisice i čarape, gače odmah na trećem mjestu po važnosti što se tiče udobnosti.

streetrace777
26-10-2010, 15:38
Ne nosim gaće.

Niko Bellic
26-10-2010, 15:44
Vidim, neke od nas je ova kriza jako pogodila.

Lord Ragnarok
26-10-2010, 15:45
Fora je u tom što mi stara pere gaće na visokoj temperaturi i sav bi taj tisak otpao sa gaća. WGW drži samo bokserice, a one su mi dopizdile. Čim ona gumilastika oko nogu malo popusti nogavice mi se naberu prema gore i nije ih ugodno nosit. Puno su mi ugodnije klasične gače, no nemam iskustva u kupnji pa bi mi bilo glupo pljunuti neku bijesnu cifru ili pak dati premalo, pa da se raspadnu za mjesec dana. Nije vrag da vam svima mamica kupuje gače i da vam je svejedno žuljaju li vas ili ne? Po meni su uz dobre cipele/tenisice i čarape, gače odmah na trećem mjestu po važnosti što se tiče udobnosti.

kupim si bokserice.

Niko Bellic
26-10-2010, 15:51
I ne ide ti na živce kada ti se nogavice od bokserica dignu prema gore? Meni je to dopizdilo i odlučio sam preći na gače bez nogavica. Ne znam da li kužiš na što mislim pod ovim da se nogavice dignu prema gore, ali mislim da kužiš. Ne kužim svrhu tih polu nogavica? Na kratkim hlačama i kupačim još da, ali na gačama i boksericama je to fakat višak i iritira...

blood4me
26-10-2010, 16:21
Pa kupi one uske bokserice i gotovo... lol

Lord Ragnarok
26-10-2010, 16:57
Pa kupi one uske bokserice i gotovo... lol
dis

Niko Bellic
26-10-2010, 17:08
Takvih i imam brdo, pa se kroz par puta što ponovim sjedni/ustani radnju nogavice dignu gore uz nogu i totalno mi to smeta.

Razzarach
26-10-2010, 17:11
Forum.hr dat way ---> http://www.forum.hr/

Lord Ragnarok
26-10-2010, 17:44
Takvih i imam brdo, pa se kroz par puta što ponovim sjedni/ustani radnju nogavice dignu gore uz nogu i totalno mi to smeta.

l2sit

RIDER32
27-10-2010, 03:26
pa da kupim neke loše kvalitete koje mi neće izdurati ni jednu sezonu...
Sezonu graha ili...? :D

Pa kupi te za pišljivih 20 kn pa isprobaj jel ti valjaju. Ako ne, nisi ih puno platio.



Inace, guza gaće žvaće, a boxerice ne :)