PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zabrana reklamiranja random sajtova?



Sgt. Bull
22-10-2010, 22:01
Shvaćam HCL ali ostale prdimahovine mi nisu ni jedne sekunde jasne kako i zašto imaju pravo da se ubacuju u apsolutno svaku temu u koju hoće da reklamiraju svoje blogove/sajtove i ostale kerefeke. Zašto pcplay dozvoljava apsolutno svakom botu da reklamira svoj sajt na forumu? Neki drugi bi im to naplatili i stavili mizerni banner (poput onog koji imate za playzone) i to bi bilo to, zašto i PCP ne uradi nešto tako?

Niko Bellic
22-10-2010, 22:05
O čemu ti točno? :o

Interceptor
22-10-2010, 22:07
A valjda kako u zadnje vrijeme reklamiraju svoje forume i recenzentske stranice filmova :roll:

Bartuc
22-10-2010, 22:16
Meni ne smeta ako neki stariji i kvalitetniji član foruma izreklamira neki svoj site, pogotovo ako nema veze sa gamingom odnosno PCPlayom (kao što je baldrick_ stavio site za filmove) te ako je site neprofitan. Druga stvar ako se netko joina samo kako bi se reklamirao, to je jadno i bezobrazno.


No moje mišljenje nije bitno, Wiking određuje pravila u vezi takvih stvari...

Kid A
22-10-2010, 22:20
Meni ne smeta ako neki stariji i kvalitetniji član foruma izreklamira neki svoj site, pogotovo ako nema veze sa gamingom odnosno PCPlayom (kao što je baldrick_ stavio site za filmove) te ako je site neprofitan. Druga stvar ako se netko joina samo kako bi se reklamirao, to je jadno i bezobrazno.
sign

Arbiter of Change
22-10-2010, 22:22
YES, I hunger for X.
To je općenito stvar koja je izgleda tolerirana od adminstracije. Zašto? Nemam pojma.

Bartuc
22-10-2010, 22:38
YES, I hunger for X.

Kaj Gay Zeleni nemaju globalnu opciju brisanja postova? Ja u svojim podforumima imam normalno "X" opciju!?

Electromaster
22-10-2010, 22:42
Valjda misli na brisanje usera.

Bartuc
22-10-2010, 22:44
Eh, prvo mora razviti Brown Nose na level 3 kako bi napredovao do Gay Crvenoga za takvu opciju :D

Arbiter of Change
22-10-2010, 22:50
Zeleni mogu sve postove iksirati. :)
Mislio sam na nedostatak dopuštenja da se brišu svi ti rekamni postovi. Red tape, man.

Sickmanno1
23-10-2010, 16:07
Ja neshvacam ni HCL reklame, pogotovo dok vidis kak se ljudi na njihovom forumu sprdaju sa clanovima pcplaya...

Kid A
23-10-2010, 16:09
Imas neke linkove, bas me zanima

Babitz
23-10-2010, 17:00
Na ovom se forumu sprda basnoslovno s članovima pcplay foruma. :(

HCL kao sajt nije isto kao članovi foruma.

Aral
23-10-2010, 18:10
Ja neshvacam ni HCL reklame, pogotovo dok vidis kak se ljudi na njihovom forumu sprdaju sa clanovima pcplaya...
Kaj postoji HCL forum? Možda sam tam regan, idem vidjet. Iako, nema do pcplaya.

Babitz
23-10-2010, 20:29
Forum postoji samo od 2004. :(

Deadwalker
24-10-2010, 09:06
Ja neshvacam ni HCL reklame, pogotovo dok vidis kak se ljudi na njihovom forumu sprdaju sa clanovima pcplaya...

Kakva jebena reklama? Ako se linka vijest, šta je u tome loše? (dobro, sad će Arbie reći da ne želi naše interpretacije) Ili recenzija? Ja sam uvijek da se rađe čitaju hrvatski tekstovi, nego oni strani. True, netko će to doživjeti kao reklamom, al jebemu, rađe pročitam Babicevu recenziju o Castlevanii i to podjelim s ostalim forumasima, nego onu s IGN-a. Forum hcl-a nema velike veze s sajtom, kao sto ni pcp forum nema velike veze s onim sta IGgy piše. Nije mi jasna ta tvoja poveznica Sick.

Trkeljate pizdarije :(

Bartuc
24-10-2010, 09:15
Da, po čemu je drugačije ako se linka HCL ili Gamespot, IGN i sl. siteovi!?

Human m0nst3r
24-10-2010, 10:39
Tko god da je poceo ovu temu nek se upuca.

Sgt. Bull
24-10-2010, 12:17
Pogrešno ste shvatili temu potpuno... Jedno je kada se linka HCL, IGN, IMDB, RT, GT i slično a drugo je kad neko linka neku svoju pizdariju skuckanu u 20 minuta ili još gore je kada se netko registrira i onda reklamira svoje forume, blogove i koješta. Protiv HCL-a je besmisleno pričati kada sigurno spada u jedan od jačih i kvalitetnijih sajtova (za forum ne znam i ne zanima me) na ovom prostoru na kojem piše i nekoliko aktivnijih forumaša (babić i deadwalker za ostale ne znam).

@fabija:Odma nakon tebe, pretty boy :*

hansi
24-10-2010, 12:19
ja se slazem da je hcl sasvim ok, skoro uvijek procitam recenziju, ali mi ekipa sa foruma i nije nesto... neznam :/
dobro, necemo vise offtopic

Kid A
24-10-2010, 12:27
NE HANSI, fulao si!
Svi ste fulali.
Dajte da vam ja objasnim na prostobosanskom jeziku.
Niko nije pominjao HCL, IGN i slicne sajtove. Sgt. Bull zeli reci da mu je glupo kad se neko rega na ovaj forum (a nekad mu cak i sam nick sadrzi eklamu odredjenog sajta ili foruma bla bla), u 95% slucajeva ostavi jedan jediniSpost u kom reklamira neko bogznakakvo svoje smece i vise nikad ga nit cujes, nit vidis. Meni je sasvim ok sto je npr. baldrick spomenuo svoj sajt u par navrata jer je ipak aktivan clan forumma, sudjeluje u diskusijama i tako.....Ali glup je da se regas ovde iskljucivo, ali iskljucivo zbog nekog reklamiranja.
Evo recimo, i ja sam otvorio slicnu temu prosle godine o HCL-u......citam ja tako temu o nekoj igri, sve fino u upada Ementaler sa svojom spikom "e drustvo, super je to igra aha da, igrom slucaja imamo i mi recenziju iste na HCL-u pa navratite i ostavit komentar ali naravno morate se prvo registrirati hihihi :wink: :wink: ".
Druga tema, ista prica.
I tako treca.
I cetvrta.
Uglavnom da, sad nemam pojma sta sam htio reci ali mislim da ste me skuzili.

hansi
24-10-2010, 12:33
ma znam, to sam skuzio, al sam htio reci da mislim da je reklamiranje hcl-a sasvim ok.

Babitz
24-10-2010, 12:41
HCL ima banner i na sajtu te svoj podforum ovdje, ak niste skužili. Pcplay isto ima banner na hclu. :D

Kid A
24-10-2010, 12:43
Tajni podforum actually :evil:
Ali da, kuzim.
HCL je ok.
Ali fazon je s tim reklamnim registrator droljama, sto je Bull htio reci.
Bas je kul pisati ovako.
Jedno ispod drugog

Babitz
24-10-2010, 12:53
Tak sam ja pisao prije nekoliko godina. Onda sam se sjetio da sam awesome i prestao.

Durin
24-10-2010, 19:37
citam ja tako temu o nekoj igri, sve fino u upada Ementaler sa svojom spikom "e drustvo, super je to igra aha da, igrom slucaja imamo i mi recenziju iste na HCL-u pa navratite i ostavit komentar ali naravno morate se prvo registrirati hihihi :wink: :wink: ".
:rotfl:

OT, ionako ne čitam većinu reca na hcl-u.

Babitz
24-10-2010, 19:39
Čitanje HCL-a čini te seksualno privlačnijim suprotnom spolu. Dokazano. :wink:

Durin
24-10-2010, 20:16
Link kvragu, link!
Hoću odmah!

Xero
24-10-2010, 20:40
Čitanje HCL-a čini te seksualno privlačnijim suprotnom spolu. Dokazano. :wink:
Kako znaš? Ti ne možeš nikako biti seksipilniji nego što već jesi vidio sam ti sliku.

Human m0nst3r
24-10-2010, 21:04
Znam bull jer su odma poceli sa fajtovima kao uvijek i ja bi se upuco kad bi vidio da je opet fajt nastao samo zato jer nekoga nesto zanima

Babitz
24-10-2010, 21:32
Čitanje HCL-a čini te seksualno privlačnijim suprotnom spolu. Dokazano. :wink:
Kako znaš? Ti ne možeš nikako biti seksipilniji nego što već jesi vidio sam ti sliku.
Nisam bio tako seksepilan prije 6 godina kad sam tek postao član.

W1k1n6
25-10-2010, 10:36
Masu vas nije skužilo Bulla, pa ne znam trebam li uopće išta odgovarat. Što se HCL-a tiče, s njima godinama imamo dobru suradnju, pa nikako ne ulaze u ovu kategoriju, kako je i sam Bull rekao. Što se tiče reklamiranja od strane onih o kojima priča Bull, na adminima i modovima je da te stvari brišu, upozoravaju, pa i banaju prema potrebi ako se radi o nekom obliku komercijalnog oglašavanja, spamanja ili trolanja. Istina, teško je u nekim situacijama procijeniti što je korištenje foruma za samoreklamiranje, jer ne želimo sprečavati korisnike da se pohvale nekom svojom nekomercijalnom stranicom, pa najčešće interveniramo tek onda kada je oglašavanje preočito i kad postane agresivno. Nedavno smo imali slučaj tipa koji je pola portala i foruma u Hrvatskoj zaspamao reklamama za svoj forum na kojemu je 25 korisnika, dakle nije se čak radilo ni o komercijalnom oglašavanju, ali je podigao živac mnogima. Čak je išao do te mjere da je naš logo bez ikakve dozvole stavljao na svoj forum uz poruku da smo mu mi medijski pokrovitelji, što ne da nije dozvoljeno, već je i zakonski zabranjeno. Uglavnom, svi bi modovi trebali biti tolerantni kada se radi o spominjanju nekih drugih portala ili davanja linkova u kontekstu tema o kojima se raspravlja, ali i brzo reagirati kada se pojavi nešto što je očito trol-marketing :)

Sickmanno1
27-10-2010, 14:33
Kakva jebena reklama? Ako se linka vijest, šta je u tome loše? (dobro, sad će Arbie reći da ne želi naše interpretacije) Ili recenzija? Ja sam uvijek da se rađe čitaju hrvatski tekstovi, nego oni strani. True, netko će to doživjeti kao reklamom, al jebemu, rađe pročitam Babicevu recenziju o Castlevanii i to podjelim s ostalim forumasima, nego onu s IGN-a. Forum hcl-a nema velike veze s sajtom, kao sto ni pcp forum nema velike veze s onim sta IGgy piše. Nije mi jasna ta tvoja poveznica Sick.

Trkeljate pizdarije :(

Daj sad pricas kao da se opcenito linkaju recenzije <_<. Aral obicno spama sa linkovima reca ali njemu je gol prestici Arby-a po broju postova tak da se on neracuna xP

Takoder nisam mislio na reklamiranje tipa, dok ti ili Babic linkate svoju recu. Nemam nista protiv toga, dapace. Ali me "smeta" npr. Ementaler koji doslovno samo reklamira HCL, kao neki bot.

I onda cujem da je HCL posjeceniji od PCPlay-a. Pitam se zasto lol...

Uglavnom da budem totalno iskren, zaboli me :D. Samo komentiram :(

Kid A
27-10-2010, 14:39
Takoder nisam mislio na reklamiranje tipa, dok ti ili Babic linkate svoju recu. Nemam nista protiv toga, dapace. Ali me "smeta" npr. Ementaler koji doslovno samo reklamira HCL, kao neki bot
Slazem se, to i meni strasno digne zivac.
Cini mi se da kad na HCL-u urade neku recu, prvo sto Ementaler uradi je da dodje ovde i u search pukne naslov igre koja mu je tema recenzije i odmah posta link koji vodi na HCL ako nadje temu.
Ne znam, ako tebi u mjesec dana od 10 postova njih 9 sadrzi linkove na sajt odakle si dosao, to mi je cisti bezobrazluk i neobzirnost. Al' ok, to je samo moje misljenje :)

Babitz
27-10-2010, 15:31
Kao što je w1k reko, hcl i pcplay su u jako dobrim odnosima već godinama. Ementaler zna sudjelovat u nekim raspravama, bar ostavi mišljenje tu i tamo; ovisi kako ima vremena. Nije se registrirao isključivo radi promoviranja; acc mu je tu duže nego je počeo s tim. No hej, ako se ljudima sviđaju recenzije, zašto ih ne linkat?