PDA

Pogledaj cijelu verziju : 3D Mark 11 trailer - napredna teselacija u realnom vremenu



IgGy
21-10-2010, 13:38
Finski proizvođač popularnog benchmarka za grafičke kartice, Futuremark izbacio je trailer za nadolazeći DirectX 11 benchmark, 3D Mark 11. U traileru se prikazuje napredna teselacija i napredni svjetlosni efekti, u realnom vremenu, a sve se to zbiva u jednoj predivnoj zelenoj džungli. Nažalost, kako stvari stoje, tehnologiju koju koristi ovaj benchmark vjerojatno ćemo moći vidjeti u tek nekoliko stvarnih, igrivih naslova.

W4ebm0fb_7g&feature=player_embedded

The Boz
21-10-2010, 13:41
Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

IgGy
21-10-2010, 13:43
Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

Čudno je upravo iz razloga što su ovakvi benchmarci besmisleni, baš kao i DirectX 10 i 11

flander
21-10-2010, 13:46
sve to ljepo krasno al đaba mi to kad su igre lagano nezanimljive...možda sam samo to ja ali ne patim previše na grafiku, naravno sve mi se to sviđa kad je izglačano, al kad igru završim za +/-5 sati...ne fala takva grafika ^^

W3DR4N
21-10-2010, 15:48
Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.

Babitz
21-10-2010, 15:54
A na kompu Crysis. I ni jedna igra više ni na plejci ni na kompu.

The Boz
21-10-2010, 16:34
Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.
Ha ha ha ha HA HA HA HA!
HA HA HA!
Mokra košulja ne čini dobru grafiku.

Funkybuddha
21-10-2010, 16:43
[quote="The Boz":2enbsoom]Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.
Ha ha ha ha HA HA HA HA!
HA HA HA!
Mokra košulja ne čini dobru grafiku.[/quote:2enbsoom]

S obzirom da je od PS3 hardware star 5 godina izlaze grafićki impresivne igre.

bezimeni
21-10-2010, 17:23
Čamarkovi su besmisleni tj . sami sebi su svrha .




Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.
:rotfl: :rotfl:

-6UQW9qBQjQ&feature=related


Mikro mape sa zamuljanim teksturama i zaljepljenim tapetama u "daljini" .Ovo je u odnosu na Crysis DX 7 .


QdPrB_lcpBc

Funkybuddha
21-10-2010, 17:53
Čamarkovi su besmisleni tj . sami sebi su svrha .




Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.
:rotfl: :rotfl:

-6UQW9qBQjQ&feature=related


Mikro mape sa zamuljanim teksturama i zaljepljenim tapetama u "daljini" .Ovo je u odnosu na Crysis DX 7 .


QdPrB_lcpBc



Kao prvo to je dx10 ili 9 crysis, a drugo Crysis je 2007 igra napravljena za 2009 hardware, a Uncharted 2 2009 igra napravljena za 2005 hardware.
Te usporedbe između Crysisa i konzolaške igri su totalno idiotske.

bezimeni
21-10-2010, 18:39
Te usporedbe između Crysisa i konzolaške igri su totalno idiotske.

Slažem se .Razlika je generacijska u korist Crysisa i ne mogu se ni uspoređivati .Ali otišla je tema u krivom smjeru .

The Boz
21-10-2010, 19:03
Riddle me this, riddle me that. Zašto igre koje izlaze na obje platforme bolje izgledaju na kompu?

KI KI
21-10-2010, 19:05
ovo izgleda tak nenadjebivo da mi steka na 360p ^^ ugl sad kad bi se neko sjetio napraviti uber zabavnu i dobru igru i da podrzava ovu grafiku. to bi bio win

Razzarach
21-10-2010, 20:59
Jel to lagga video il je meni graficka pre jadna da pokaze takvu grafiku ^^

Tegla Ajvara
21-10-2010, 22:41
ovo izgleda tak nenadjebivo da mi steka na 360p ^^ ugl sad kad bi se neko sjetio napraviti uber zabavnu i dobru igru i da podrzava ovu grafiku. to bi bio win
dota ili hon u takvoj grafici :pray:

W3DR4N
21-10-2010, 23:59
Riddle me this, riddle me that. Zašto igre koje izlaze na obje platforme bolje izgledaju na kompu?

Igre izgledaju bolje za konzole. Na PC-u se boostaju teksture, što je nebitno jer se konzola igra na telki. Pogledaj trailer za Vanquish, nema ekvivalenta na PC-u.

IgGy
22-10-2010, 08:20
Riddle me this, riddle me that. Zašto igre koje izlaze na obje platforme bolje izgledaju na kompu?

Igre izgledaju bolje za konzole. Na PC-u se boostaju teksture, što je nebitno jer se konzola igra na telki. Pogledaj trailer za Vanquish, nema ekvivalenta na PC-u.

Ekskluzive možda izgledaju bolje na konzolama. Priznajem da GT5 izgleda nenadjebivo i bolje od bilo koje jurilice na PC-u.

No multiplatformski naslovi izgledaju bolje na PC-u ponajprije zahvaljujući Xbox 360 devkitu koji funkcionira putem PC-a.

Stoga, za PC se nemaju što boostati teksture jer su to defaultno kreirane teksture, dok se za potrebe konzola iste te teksture downscaleaju i optimiziraju memoriji sustava.

Sickmanno1
22-10-2010, 09:17
Zasto se trudite uopce :(

Aerial
22-10-2010, 10:15
Pretpostavljam da nitko ne želi implenetirati takvu grafiku u igre jer treba imati muda i resurse. Veliki studiji imaju resurse, ali nemaju muda da pokušaju napraviti nešto dovoljno originalno i zabavno što bi opravdalo i isplatilo toliki utrošak vremena i resursa. Ptetpostavljam da bi s današnjom razinom kreativnosti u igrama to graničilo sa skupim fijaskom.

.. well, barem na PC-u.
Za konzole nije toliki bed; jedan Tokio-Yokohama kupi onoliko primjeraka igre koliko se u čitavoj Europi proda u 4 godine.

Deadwalker
22-10-2010, 23:42
Danas igramo igre grafike 3D Marka 05. To što nitko ne koristi naprednu teselaciju nije ništa čudno.

Na Playstationu 3 se već odavno igraju igre 3D Mark 11 razine grafike. Primjerice Uncharted 2: Among Thieves.

prvo ispeci, a onda reci. To su me učili još valjda prije 15 godina.
Tebe očito nisu.