PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Power calibration error" przilica



osvetnik_sch3l3
20-10-2010, 20:25
pozdrav,
nero mi izbacuje sljedeci log prilikom przenja dvd medija,
OS je win 7 64bit


#36 CDR -1106 File Writer.cpp, Line 306
Power calibration error
D: Optiarc DVD RW AD-7173S

flander
20-10-2010, 23:05
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=73750

google ništa a ?

osvetnik_sch3l3
21-10-2010, 09:54
ma tazio sam i zajebavao se i na kraju nista nije pomoglo,
iz spindla probao na 5 dvd-a (traxdata) i stane mi odmah u pocetku...
danas sam ubacio 6. i proradilo je, barem je preslo vise od 1%...

i na win 7 nevidim "IMAPI CD BURNING COM SERVICE"

EDIT:

ocistio lecu sa komovicom i sada radi normalno

C
21-10-2010, 19:50
Power calibration error izbacuje svaki problem kada je leća ili njezin amortizer otišao, drugim riječima, da bi se mediji počeo snimati, leća mora sama sebi izoštriti sektore, koje će moći vidjeti i nešto snimiti na mediji, prilikom tog zoomiranja i namještanja, ako ne može uhvatiti sektore i sl., jalja taj error, tj. ne može ništa snimiti, jer praktički ne vidi kako treba mediji. Nekada je leća prljava, pa ne vidi, a nekada joj prljavština meta za izoštravanje i amortizaciju, a nekada je jednostavno taj mehanizam riknuo.

osvetnik_sch3l3
22-10-2010, 00:32
Power calibration error izbacuje svaki problem kada je leća ili njezin amortizer otišao, drugim riječima, da bi se mediji počeo snimati, leća mora sama sebi izoštriti sektore, koje će moći vidjeti i nešto snimiti na mediji, prilikom tog zoomiranja i namještanja, ako ne može uhvatiti sektore i sl., jalja taj error, tj. ne može ništa snimiti, jer praktički ne vidi kako treba mediji. Nekada je leća prljava, pa ne vidi, a nekada joj prljavština meta za izoštravanje i amortizaciju, a nekada je jednostavno taj mehanizam riknuo.

hvala na ovakvom odgovoru,
naucili smo nesto novo, dodao bih onu staru...
"svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise napredujemo"
svaka cast :thumbs2:

C
22-10-2010, 00:49
Takav problem sam ja imao još prije 8 godina, kada sam naučio ovo. :)

osvetnik_sch3l3
22-10-2010, 00:52
hehe, hvala jos jednom, sto se mene tice moze lock, a ti kolega imas pivu :) , a i onaj predhodni jedno malo :)

flander
22-10-2010, 13:23
neprihvaća mi organizam alkohol :P