PDA

Pogledaj cijelu verziju : Što je T/T plaćanje?



josip_kraš
20-10-2010, 14:41
Naručujem nešto iz Slo, pa kako nemam PayPal, stoji opcija T/T plaćanje.
Na internetu sam našao nekih tekstova ali ih baš nisam razumio.
Otprilike sam svatio da je to valjda neka šema s uplatom novca na njihov račun.

Dali su mi svoje podatke IBAN i još neka čudesa.
Znači, ja s tim odem u banku dam teti podatke i lovu i ona mi ispuni tu neku uplatnicu jeli tako?

Niko Bellic
20-10-2010, 15:30
Ti ispunjavaš uplatnicu. Teta ti jedino može reći što gdje upisati. Ona NE SMIJE popunjavati tuđe uplatnice!

Čux
20-10-2010, 15:35
Ispunjavaš svakakve pizdarije i jedno 2-3 formulara nekakva, treba ti i taj njihov IBAN i podaci ostali, al ti nakraju banka drapi solidnu proviziju za takvu transakciju tak da vidi jel ti se isplati opće. Mislim da ti je bolja varijanta nekog nažicat da prek paypala to odradi a ti mu daš pare i cugu platiš i amen.

josip_kraš
20-10-2010, 17:02
Ispunjavaš svakakve pizdarije i jedno 2-3 formulara nekakva, treba ti i taj njihov IBAN i podaci ostali, al ti nakraju banka drapi solidnu proviziju za takvu transakciju tak da vidi jel ti se isplati opće. Mislim da ti je bolja varijanta nekog nažicat da prek paypala to odradi a ti mu daš pare i cugu platiš i amen.

Ha ništa onda.
Odoh do bivšeg šefa, preko njegovog PayPala sam prije naručivao procesor s Ejeba.

pimp
20-10-2010, 18:45
za takvo placanje dobiješ IBAN, swift i ostale poatke, i onda u banci radiš deviznu doznaku

ali jednostavnije ti da ti netko paypalom plati,