PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igranje na PSP konzoli preko interneta



W1k1n6
19-10-2010, 10:30
Kakva su vam iskustva online igranja PSP igara preko Interneta? Jeste li to uopće probali? Imate li nekih preporuka? Koje su vam omiljene online igre?

Doctor Freak
19-10-2010, 12:44
Ja sam igrao desetak igara i sam gameplay ovisi od igre do igre kao i do kvalitete spajanja igraca i internet brzine.

Sam gameplay je naravno najteži u igrama u prvom licu (čitaj pucacine) jer zahtjevaju skill, a sami znamo kako je dugogodišnjem pc gameru otići sa miša na gamepad. No najviše su mi se dopale trkace igre i pucacine u trecem licu. Naravno kažem sama kvaliteta multi igranja ovisi o više stvari i dok je nekada odlična opet se zna dogoditi da je u nekoj igri katastrofa.

Nee Joe
19-10-2010, 12:52
Killzone, SOCOM, Ratchet & Clank najbolje su PSP igre koje sam probao online...... Zaista, PSP me iznenadio podosta dobrom povezivošću, ali kao i kod svakog slučaja, i ovdje se javljaju ponekad problemi, ali nezamjetno rijetko.

Teon
19-10-2010, 16:49
Igrao sam samo Syphon Filter i mogu rec da je odlicno igrat preko neta.
Ocekivao sam laggove i tako to, no prilicno je ugodno. Najbolje je to sto si covjek moze fino legnuti na kauc/u krevet i odigrati koju rundu deathmatcha.