PDA

Pogledaj cijelu verziju : Steam broji preko 30 milijuna korisnika



IgGy
18-10-2010, 21:14
Valve je ponosno objavio nove podatke o rastu Steama, pritom otkrivajući kako je broj novih accounta na Steamu u posljednjih 12 mjeseci porastao za 178%, odnosno sada korisnika na Steamu sveukupno ima preko 30 milijuna. Osim toga, još impresivniji podatak jest kako je prodaja igara na Steamu u posljednjih 12 mjeseci porasla preko 200%. Valve kaže kako je ovo šesta uzastupna godina kako Steam bilježi rast prodaje veći od 100%, te kako je na platformi raspoloživo više od 200 igara s podrškom za Steamworks.

flander
18-10-2010, 21:19
hmm ovo za porast accova nisam baš uvjeren da su ilegalnim putem ^^

pošto znam da neke igre zahtijevaju steam acc, pa ono da si ne uzebem "originalni" acc, napravim jedan fake ^^

Babitz
18-10-2010, 23:55
^^

^^




^^



Ontopik.
Steam rula. <3

DJ Not Nice
19-10-2010, 00:00
^^

^^




^^



Ontopik.
Steam rula. <3
^^

^^




^^



Totalno. <3

W1k1n6
19-10-2010, 11:38
Umjesto ovih nadahnutih postova radije recite što igrate preko Steama.
Ja povremeno igram Day Of Defeat: Source, još rjeđe Team Fortress 2, no običaj mi je da si u Steam stavljam i igre (shortcute) koje nisam kupio preko Steama, recimo u zadnje vrijeme Medal of Honor MP, pa ih od tamo pokrećem.

Feanor
19-10-2010, 11:42
Lol neznam, jednostavnije mi je pokretat non-stam igre s desktopa nego iz steama, imam folder games na desktopu i to je to. Ali da Steam rula, ne kao server za kupovinu igra (jer sam ja covijek od kutija) vec kao server za igranje online. Dok mi je radila grafička sam igrao Team Fortress 2 i Alien Swarm, sad whell nista.

Rang€r
19-10-2010, 11:44
steam je najbolje što se moglo dogodit doti. i viceversa naravno :>

W1k1n6
19-10-2010, 12:54
Lol neznam, jednostavnije mi je pokretat non-stam igre s desktopa nego iz steama, imam folder games na desktopu i to je to. Ali da Steam rula, ne kao server za kupovinu igra (jer sam ja covijek od kutija) vec kao server za igranje online. Dok mi je radila grafička sam igrao Team Fortress 2 i Alien Swarm, sad whell nista.
Ja ih pokrećem iz Steama jer onda imam uvid tko je online pa mogu nekog pozvat u igru, ili mogu oni mene pozvat, čisto mi to nekako praktično.

Sickmanno1
19-10-2010, 13:08
Hebote kak se vremena mjenjaju. Prije sam ludio dok mi je netko dosao doma a igrao sam neku igru i bio u svom svjetu, a sad vidim da ljudi lude kad moraju igrati sami ^^

Čux
19-10-2010, 14:50
Lol neznam, jednostavnije mi je pokretat non-stam igre s desktopa nego iz steama, imam folder games na desktopu i to je to. Ali da Steam rula, ne kao server za kupovinu igra (jer sam ja covijek od kutija) vec kao server za igranje online. Dok mi je radila grafička sam igrao Team Fortress 2 i Alien Swarm, sad whell nista.
Ja ih pokrećem iz Steama jer onda imam uvid tko je online pa mogu nekog pozvat u igru, ili mogu oni mene pozvat, čisto mi to nekako praktično.

Meni je totalno izbacio xfire iz ikakve upotrebe, pogotovo jer uglavnom steam igre vrtim u zadnje vrijeme. Xfire mi je sad za tipkanje samo, nisam se na nekog joino prek njega već dugo vremena :D

Babitz
19-10-2010, 18:13
Baš to. Xfire mi je također postao skroz nepotreban kraj steama.

Nne igram mp igre preko njega. Igrao sam Alien Swarm dok mi nije dosadio, a igrat ću L4D2 kad ću imat vremena.

W1k1n6
20-10-2010, 13:41
Steam i TeamSpeak 3 je sve što mi treba za komunikaciju u gaming vodama, na poslu koristim Skype, MSN sam skroz izbacio iz upotrebe, xfire nisam ni ja upalio već godinama, a mirc sam već zaboravio kako se koristi :)

Čux
20-10-2010, 15:22
Nekima možda čak ni TS nije tolko potreban kad steam podržava i ingame voice. Jedina stvar koju zasad nema je video capture i video broadcast koji posjeduje xfire, mada bi i to moglo bit pitanje vremena.