PDA

Pogledaj cijelu verziju : BABA Vanga



Chappi
18-10-2010, 21:01
BABA Vanga....Rat pocije za par dana..jedva cekan!Jupi


KRONOLOGIJA2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.

The Boz
18-10-2010, 21:03
WAT

Chappi
18-10-2010, 21:05
Iako je umrla prije 12 godina, slijepa bugarska proročica Vangelia Gušterova, poznatija kao Baba Vanga, slavu je stekla i izvan domovine zahvaljujući internetu i ispunjenim proročanstvima o svjetskim katastrofama, a sada su se mnogi zabrinuli zbog njezina predviđanja da će treći svjetski rat početi 2010.

Svojedobno je bila predvidjela početak Drugoga svjetskog rata, potonuće ruske nuklearne podmornice Kursk: "Potkraj stoljeća, u kolovozu 1999. ili 2000., Kursk će prekriti voda i svijet će plakati nad tim." Riječima "Strava, strava! Američki blizanci past će nakon što ih napadnu čelične ptice, vukovi će zavijati u grmlju, nevina krv bit će prolivena" vidovnjakinja je predvidjela napad na Svjetski trgovački centar 11. rujna 2001. Blizanci su doista srušeni, i to u vrijeme mandata predsjednika Busha čije prezime u prijevodu znači znači grm.

Vanga je predvidjela i perestrojku u SSSR-u te smrt princeze Diane, a priča se i da ju je u vrijeme Drugoga svjetskog rata posjetio Hitler koji je iz njezine kuće izašao uzrujan jer mu je prorekla neslavan kraj. Točno je predvidjela i vlastitu smrt 11. kolovoza 1996., a zabrinutost su izazvali nedavni sukobi u Gruziji koji su također našli mjesto u njenim vizijama. Kad je riječ o trećem svjetskom ratu, Baba Vanga bila je prorekla da će početi nakon pokušaja atentata na četiri državnika i sukoba u Hindustanu 2010.

Rođena je 3. listopada 1911. kao Vangelia Pandeva Dimitrova u Strumici u Makedoniji. Vid je izgubila kao 12-godišnja djevojčica, kad su ju nakon oluje pronašli zatrpanu prašinom i kamenjem, s očima punim pijeska.

Neko se vrijeme školovala u školi za slijepe u Zemunu gdje je naučila brajicu, svirati klavir, šiti. U Bugarsku se morala vratiti nakon smrti pomajke da bi se brinula za mlađu braću i sestre.

Tvrdila je da njezine paranormalne sposobnosti imaju veze s nevidljivim bićima koja joj šalju informacije o prostoru i vremenu. Prorekla je i da će ljudi, tek za oko 200 godina, uspostaviti vezu s izvanzemaljcima iako mnogi od njih već godinama žive na Zemlji. Dolaze s planeta koji se zove Vamfim i treći je planet od Zemlje. Recentna istraživanja koja pokazuju da na Europi, Saturnovom mjesecu možda postoje tragovi života mogla bi se pokazati kao vrlo istinita.

S obzirom na to da je bila u dobrim odnosima s vrhuškom bugarske komunističke partije te da je često viđana u društvu Todora Živkova, skeptici smatraju kako je svoju popularnost mogla zahvaliti barem djelomično informacijama koje je dobijala od bugarske tajne službe. Također, baba Vanga govorila je u vrlo jakom dijalektu i bila polupismena tako da su njene riječi tumačili i zapisivali njeni suradnici.

S druge strane, ruski istraživači paranormalnog zanimali su se za babu Vangu, no njihovi su zaključci i dalje tajna, jedino se zna da je opći dojam koji je ostavila na Ruse prilično uvjerljiv.

I neki poznati ljudi s prostora bivše Jugoslavije pohodili su bugarsku proročicu - tako Lepa Brena tvrdi da joj je brak sa Slobodanom Živojinovićem prorekla upravo baba Vanga.

Baba Vanga bila je vrlo neugodna prema ljudima koje je smatrala zlima, gotovo je uvijek raskrinkavala njihove grijehe i mane. Bavila se i liječenjem i smatrala da se ljudi moraju liječiti prirodnim lijekovma koji rastu u njihovom zavičaju.

Kronološki poredana proročanstva od početka 3. svjetskog rata zvuče kao vrlo neugodna mješavina SF-a i filma strave:

croat1gamer
18-10-2010, 21:08
Novinarski senzacionalizam + usmena predaja = FTW!

Aral
18-10-2010, 21:08
Koja epik predviđanja :pray:

SharpDressedChevap
18-10-2010, 21:09
"2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima"

Dalje nema smisla. Jednom kad to možeš, sva proročanstva padaju u vodu.
Zar ne bi mogli vratiti vrijeme natrag u kameno doba i izubijat se kamenjima umjesto sa lejzorima?

Ono, nismo baš TOLIKO glupi da ne činimo ništa s putovanjem kroz vrijeme.

Aral
18-10-2010, 21:13
Pa, dovoljno smo glupi da to zlouporabimo, najčešće za osobni cilj pojedinca. Ono, vladar zemlje i tako to.

The Boz
18-10-2010, 21:19
Novinarski senzacionalizam + usmena predaja = FTW!
E, al ne samo usmena predaja... nego usmena predaja slijepe, nepismene, mumljave babe koja nije vlastiti jezik znala. WTF?!

W1k1n6
18-10-2010, 21:21
Znači još manje od mjesec dana do početka 3. svjetskog rata, ništa, sutra idemo po zalihu konzervi, baba nikada ne griješi.

cham3leon
18-10-2010, 21:35
2028. svemirski brod s ljudskom posadom kreće na Veneru.

Ajde mi recite šta će ljudi radit na Veneri? Ako imaju dovoljno dobar brod mogu eventualno letjeti u orbiti i igrati Briškulu.

Electromaster
18-10-2010, 21:36
Da, a onda se odjednom kasnije spominje kolonija na Marsu.... Zalutali su? :)

croat1gamer
18-10-2010, 21:39
Naravno, sve ima smisla.


Novinarski senzacionalizam + usmena predaja slijepe, nepismene, mumljave babe koja nije vlastiti jezik znala = FTW!

W1k1n6
18-10-2010, 21:41
Ne sumnjajte u babu jer će vam izrasti čirevi na maloj glavi.

hrčak
18-10-2010, 21:52
Čista glupost oko nuklearnog oružja, sve da i netko to aktivira morao bi se praktički boriti sa cijelim svijetom jer nema šanse da bi to bilo dopušteno, ono kao da npr. SAD rokne nuklearku u npr. Pakistan, sumnjam da bi im se tko nakon toga priklonio zbog toga što praktički izazivaju čitav svijet.

Electromaster
18-10-2010, 21:54
Lol, to je valjda jedino točno u cijelom popisu, ak dođe do trećeg svjeckog bacat će se nuklearke na sve strane ono.
Al da će do trećeg svjeckog doći za mjesec dana... Lol, fail?

cham3leon
18-10-2010, 21:57
Ne bih bio tako siguran. Atomska bomba nije oružje koje olako baciš. To je više kao as u rukavu; prijetnja koja osigurava da ih ni neprijatelj neće baciti. U WWII. se bacila praktički bezveze, tek tako da se svijet uplaši atomske bombe što nas dovodi do ove situacije gore.

hansi
18-10-2010, 21:59
zapravo, kad čovjek malo bolje razmisli, ovo bi bio prejeben scenarij za neku igru slicnu fallout-u 3 i new vegasu, izgledalo bi odlično i bilo bi zanimljivo za igrat :D

hrčak
18-10-2010, 22:03
zapravo, kad čovjek malo bolje razmisli, ovo bi bio prejeben scenarij za neku igru slicnu fallout-u 3 i new vegasu, izgledalo bi odlično i bilo bi zanimljivo za igrat :D
Jebe mi se, tebe nek gađaju nuklearkom, mene nek ostave na miru.

Sonic_Moronic
18-10-2010, 22:18
Najbolje mi je starenje za nekoliko sekundi. WTF.

SharpDressedChevap
18-10-2010, 22:20
Previše Fallouta za novinare :)

Ipak, malo čudno... taman se dogovorio s nastavnikom iz informatike da mi donese Fallout 3 i sad ovo... must be something divine :)

Aerial
18-10-2010, 22:43
Čisto sumnjam da je Bakica Vangica znala što su solarne oluje, termonuklearni procesi i energija vakuuma.

Durin
18-10-2010, 22:48
Da joj nije vidoviti Milan unuk?

Ali ozbiljno, ona umjesto da prorekne nešto korisno, kao npr. kada dolazi Đuka ili TES, ona se bavi glupostima poput svjetskih ratova.

Aerial
18-10-2010, 22:49
Fora mi je kako civilizacija napravi transplanetarni svemirski brod s posadom za kolonizaciju 14 godina nakon što je cijela sjeverna polutka ostala bez života.

The Boz
18-10-2010, 22:54
To je zato jer nema mjesta na planeti.

McPingvin_v2.0
19-10-2010, 00:31
Ne bih bio tako siguran. Atomska bomba nije oružje koje olako baciš. To je više kao as u rukavu; prijetnja koja osigurava da ih ni neprijatelj neće baciti. U WWII. se bacila praktički bezveze, tek tako da se svijet uplaši atomske bombe što nas dovodi do ove situacije gore.
Već je bilo puno o tome, a i kasno je - nije bačena uzalud. Koliko god to čudno zvučalo, bacanje atomske bombe je umanjilo broj žrtava Drugog svjetskog rata za bar milijun do dva, a ako ne i 20 milijuna ljudi :)

Forengner
19-10-2010, 09:44
Aham,vec smo u jednoj temi pricali o ovome i delimicno se slozili sa zakljuckom da su A-bombe bacene da bi se zaplasili Rusi,da bi Japanci jednostavno shvatili da nema vise poente boriti se,te da bi se same A-bombe testirale na nesrecnim ljudima.(jedno su test-poligoni,drugo su gradovi)

osvetnik_sch3l3
19-10-2010, 11:26
Ne bih bio tako siguran. Atomska bomba nije oružje koje olako baciš. To je više kao as u rukavu; prijetnja koja osigurava da ih ni neprijatelj neće baciti. U WWII. se bacila praktički bezveze, tek tako da se svijet uplaši atomske bombe što nas dovodi do ove situacije gore.
Već je bilo puno o tome, a i kasno je - nije bačena uzalud. Koliko god to čudno zvučalo, bacanje atomske bombe je umanjilo broj žrtava Drugog svjetskog rata za bar milijun do dva, a ako ne i 20 milijuna ljudi :)

malo si rekao...
btw. to neki CIA intelligence leak ili?

W1k1n6
19-10-2010, 11:26
Ajmo se mi vratiti na babu Vangu o kojoj su čak Rusi snimili film.

Uf5sA_kUWL0&feature=related

_ISNraKiKfU&feature=related

Feanor
19-10-2010, 11:36
Dali je pri snimanju tih starih ruskih ''dokumentarnih'' filmova u bllzini bila prisutna osoba koja je nadgledala koliko film ''izgleda kao da je sniman iza željezne zavijese'', ono svi imaju taj neki ''kraj je blizu'' osjecaj...

EDIT: Doomsday clock na 5 do 12 :D

W1k1n6
19-10-2010, 11:49
Problem kod svih proroka je što obično nitko ne zna unaprijed o čemu oni pričaju, jer su im proročanstva poprilično nerazumljiva, alegorijska i s puno "pjesničke slobode" (najbolji primjer je Nostradamus), a tek kad se nešto dogodi, onda netko poveže proročanstvo s time. Ovaj kalendar događanja garantirano nije došao iz usta Babe Vange, tu se iz aviona vidi da je to nečija jako slobodna ili još vjerojatnije izmišljena interpretacija, jer nema šanse da veći dio tih pojmova dolazi iz njenih usta.

Doctor Freak
19-10-2010, 12:01
Inače nevezano direktno za temu pogledajte si dokumentarac "Earth 2100" u kojem je prikazano kakav bi svijet trebao biti do 2100-te godine ako nastavimo živjeti kao do sada.

josip_kraš
19-10-2010, 17:29
Ja sam taj članak o Vangi vidio još prije godinu dana, tada sam ga bookmarkirao i čekam smak svijeta.

Pravim skrovište u jednome bunkeru na brdu poviše moje zgrade.Inače tamo ima cijeli kompleks tih bunkera pod zemljom pa ako mi se netko hoće pridružiti neka slobodno pita, uz to donijeti neki "sadržaj" koji će biti koristan u narednim godinama je obavezno.Agregat imam, goriva također 3 bačve od 200L.Da se može priključiti laptop.Sutra se idem ispisati iz škole.Upravo šaljem mail call-in-favor da mi se u policiji promijeni ime u Abdul Hadžishafenbegović kao i sva prošlost.Tako da kad dođu muslići da se infiltriram među njih.

Luka123
19-10-2010, 17:33
Ja sam taj članak o Vangi vidio još prije godinu dana, tada sam ga bookmarkirao i čekam smak svijeta.

Pravim skrovište u jednome bunkeru na brdu poviše moje zgrade.Inače tamo ima cijeli kompleks tih bunkera pod zemljom pa ako mi se netko hoće pridružiti neka slobodno pita, uz to donijeti neki "sadržaj" koji će biti koristan u narednim godinama je obavezno.Agregat imam, goriva također 3 bačve od 200L.Da se može priključiti laptop.Sutra se idem ispisati iz škole.Upravo šaljem mail call-in-favor da mi se u policiji promijeni ime u Abdul Hadžishafenbegović kao i sva prošlost.Tako da kad dođu muslići da se infiltriram među njih.
epic plan is epic

McPingvin_v2.0
19-10-2010, 19:54
[quote=cham3leon]Ne bih bio tako siguran. Atomska bomba nije oružje koje olako baciš. To je više kao as u rukavu; prijetnja koja osigurava da ih ni neprijatelj neće baciti. U WWII. se bacila praktički bezveze, tek tako da se svijet uplaši atomske bombe što nas dovodi do ove situacije gore.
Već je bilo puno o tome, a i kasno je - nije bačena uzalud. Koliko god to čudno zvučalo, bacanje atomske bombe je umanjilo broj žrtava Drugog svjetskog rata za bar milijun do dva, a ako ne i 20 milijuna ljudi :)

malo si rekao...
btw. to neki CIA intelligence leak ili?[/quote:1a4nca2t]
Ma kakav CIA leak :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Downfall

Pogledaj "Estimated casualties" :)

josip_kraš
19-10-2010, 20:37
Bar bi imali par misija više u CoDu. :(

Interceptor
20-10-2010, 10:42
Što nije više 2012. u modi? :(

EDIT: Baba trolla

The Boz
20-10-2010, 10:49
Ma kakav CIA leak :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Downfall

Pogledaj "Estimated casualties" :)
A i rusi su se na istočnoj strani pripremali za invaziju na Japan, Koreju i još par državica okolo.

W1k1n6
20-10-2010, 13:01
No, svaki puta kad netko iznese proročanstvo u javnost, povećava se mogućnost da se budućnost promijeni. Znači što više ljudi bude upoznato s babinim proročanstvima, to je veća šansa da isti neće dozvoliti da se ona ostvare. Stoga sad svi lijepo zaspamajte svjetske parlamente, vlade, predsjednike i druge svjetske društveno-političke vođe s proročanstvima babe Vange, pa postoji mogućnost da ćete preživjeti najmanje sljedećih mjesec dana 8)

CoreDuoQuad
23-10-2010, 23:14
Vrlo zanimljivo..

postoji dosta stvari koje je baba vanga pogodila, tako da... :D


Naravno, svi proroci pricaju milion stvari, moraju nesto pogoditi.. Ali su dosta zanimljiva njena prorocanstva..

Chappi
25-10-2010, 23:25
E zamislite ono stvarno rat...Pa ja neznam sta bi...Spamao bi cijeli dan temu kako je baba KUL

cham3leon
26-10-2010, 10:56
Ja bih radije u tom slučaju nabavljao municiju okolo.

hrčak
26-10-2010, 11:29
Al je onda Blizzard sve zajebo, ništa od Diabla 3. :D

osvetnik_sch3l3
26-10-2010, 12:24
djukm njukm necemo zaigrati :(

Delirium
30-10-2010, 10:03
zapravo, kad čovjek malo bolje razmisli, ovo bi bio prejeben scenarij za neku igru slicnu fallout-u 3 i new vegasu, izgledalo bi odlično i bilo bi zanimljivo za igrat :D

Fallout IV: Prophecies of baba vanga
:rotfl:
inace imam jos jedno mjesto u bunkeru u bašći
WIK je naravno pozvan da mi se pridruzi u njemu ako abdicira s mjesta urednika i postavi mene
svi ostali moraju kupit kartu

inace baba mi izgleda kao Sovjetska propaganda kako bi se zaplasio zapadni blok europe

unknown
08-11-2010, 19:03
evo jedan video za tu babu

5hfYJsQAhl0

Chappi
10-11-2010, 21:25
Di je rat...počeo je jedanaJsti mjesec?

:cry:

cham3leon
10-11-2010, 22:02
Možda je u šumi.

D.O.M.I.
10-11-2010, 23:26
ima vremena do kraja mjeseca :D

Razzarach
10-11-2010, 23:31
AJMOUŠUMU

osvetnik_sch3l3
10-11-2010, 23:50
javljam se iz šume,
mracno je i kisa pada
ima vjeverica i zaostalih partizana
spremni smo na sve

hrčak
11-11-2010, 00:10
A za nestanak hrane ako ja dođem?

Forengner
11-11-2010, 09:05
*ja i baba namestamo malo improvizovano minsko polje,od zaliha su nam ostale samo dve konzerve graska,laptop mi idalje radi,help!!(donosite hranu i zalihe)

unknown
11-11-2010, 14:45
*ja i baba namestamo malo improvizovano minsko polje,od zaliha su nam ostale samo dve konzerve graska,laptop mi idalje radi,help!!(donosite hranu i zalihe)

jel si barem snajp ponio

W1k1n6
11-11-2010, 16:00
Drug Jastreb javlja da je opasnost prošla, komandir pete ličke otkrio da se proročanstvo odnosi na mravinjak u Kenjavom selu.

Chappi
23-11-2010, 10:34
http://www.24sata.hr/svijet/sjeverna-ko ... nik-199446 (http://www.24sata.hr/svijet/sjeverna-koreja-bombardirala-juznu-poginuo-jedan-vojnik-199446)

Pocetak mozda?

W1k1n6
23-11-2010, 10:49
Korejski poluotok i indijsko-pakistanska pogranična područja su dvije najopasnije točke na Zemlji, mada se javnost uvijek više plaši bliskim istokom, Iranom, Palestinom, Rusijom...

cham3leon
23-11-2010, 10:50
Nikad se ne zna. Ja pak već znam gdje ću napraviti bunker ako bude bilo potrebe.

Chappi
23-11-2010, 10:56
Neki dan mi stari reko da zast ne pocne neki rat da ima sta gledat na televiziji...bas bi bilo KUL kad bi se sad ko i po obicaju ubacio u sve ovo SAD i onda se svi poubijaju medjusobno.

unknown
23-11-2010, 13:12
Neki dan mi stari reko da zast ne pocne neki rat da ima sta gledat na televiziji...bas bi bilo KUL kad bi se sad ko i po obicaju ubacio u sve ovo SAD i onda se svi poubijaju medjusobno.


meni svejedno... preko glave su mi granate pucale cjelo moje djetinjstvo, tako da se baš ni ne bojim konvencionalnog rata

hrčak
23-11-2010, 13:19
Ali u ovom slučaju će to biti nešto veće granate s puno većom jačinom.

GDra
23-11-2010, 14:01
Malo povežimo: viewtopic.php?f=107&t=42383 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=107&t=42383)

Insert
23-11-2010, 20:02
evo je na teletextu RTL-a :D

Rang€r
23-11-2010, 20:58
pcp forum?

osvetnik_sch3l3
24-11-2010, 07:32
samo da đuku ne odgode...

unknown
24-11-2010, 10:39
nisu mogli sačekati još 50 godina dok ja ne krepam pa nek rade što hoće.... ali čim prva nuklearka padne, ja idem unajmiti na dva dana neku top model kurvu.....

Delirium
24-11-2010, 10:41
Šit, baba nije trolala

8) dobro da imam bunker

Aral
24-11-2010, 18:12
Evo ove babe na RTL-u, treći svjetski rat počinje ovog mjeseca. Da bar, možda padne svjetska ekonomija pa neću trebat otplatit auto do kraja.

cham3leon
24-11-2010, 18:23
Svako zlo za neko dobro... A ja ću možda morat odustat od fakulteta koji mi ionako visi o niti cijelo vrijeme pa ću se manje živcirat, lol :P
U biti to će se možda i dogoditi ako država propadne. Ni to mi previše ne smeta, imam dovoljno zemlje za poljoprivredu :D

Aral
24-11-2010, 18:27
Ni meni ne bi smetalo da država padne, ima tu više prednosti. Ak niš drugo, naći ćemo novo zanimanje: bit ćemo stlakeri xD

cham3leon
24-11-2010, 18:50
Da, to bi bilo kul :pray:

Dok nam netko ne spraši metak u glavu.

FaTaL_mRkvA
24-11-2010, 19:17
Ja ću imat dragunov.

hrčak
24-11-2010, 20:53
Ja ću švercat stvari, ako trebati oružje, hranu, vodu, kuću, pičoke ili slično samo se javite.

unknown
24-11-2010, 21:06
Ja ću švercat stvari, ako trebati oružje, hranu, vodu, kuću, pičoke ili slično samo se javite.


mogao bi i ja... hoćemo neki guild osnovati XD

Aral
24-11-2010, 21:06
Ja imam jedan dobar podrum, tam ću buksat stvari, tu se skrivat po šumi koja mi je odmah iza kuće...koji bi to život bio :pray:

Xero
24-11-2010, 21:13
Ja ću kindapovat neku hawt manekenku ili porn glumicu omamit je i odnjet u svoj podrum. Kad se probudi reć ću joj da samo zadnji ljudi na svijetu i da moramo očuvat ljudsku rasu.

Aral
24-11-2010, 21:27
Ja ću kindapovat neku hawt manekenku ili porn glumicu omamit je i odnjet u svoj podrum. Kad se probudi reć ću joj da samo zadnji ljudi na svijetu i da moramo očuvat ljudsku rasu.
http://3.bp.blogspot.com/_v0uCKbBsdFE/TIBHddCPIkI/AAAAAAAAAC4/UQtn4eOhFGE/s1600/y.jpg

hrčak
24-11-2010, 21:48
@unknown i aral
A da mi nešto organiziramo, nabavimo buseve za taksi službu, skopamo par jama za hotelsku sobu, unknown i ja prodajemo stvari, a aral organizira prostor jedino me zanima jel treba kakav naajam plačat?

Aerial
24-11-2010, 21:52
Fali vam nešto u tom planu.

1) Sisate azijatkinje
2) Ja

:D

edit:
pardon, pod "hawt pr0n glumice" mogu spasti i sisate azijatkinje, tako da je točka #1 ipak zadovoljena :D

Xero
24-11-2010, 21:53
Ja imam obadvoje 8)

Aerial
24-11-2010, 21:54
Sharing is caring!
Pleaaaase? :D

Aral
24-11-2010, 21:55
Ma dogovorit ćemo se, prvo moramo preživjet holokaust xD

hrčak
24-11-2010, 21:56
Zapravo, kolke su šanse da kad se roknu nuklearkama te veće sile, iako nas nebi pogodili, dali bi uopće bio moguć život kao ovakav na Zemlji?

Aerial
24-11-2010, 22:00
Pa, ako je suditi po Babi Vangi, sjeverna polutka će biti WC školjka :P

hrčak
24-11-2010, 22:01
Imam ja bolju ideju, opljačkamo u sljedećih tjedan dana sve što se opljačkat da, skupino par djevojaka, nešto životinja za hranu i put na neku malo višlju planinu.

Xero
24-11-2010, 22:04
Ja sam na švapskom brdu ja se ni selit ne moram.

cham3leon
24-11-2010, 22:05
U gorskom kotaru imam jedno lijepo mjesto za zemunicu ili nuklearni bunker. Tamo su se ljudi skrivali i za vrijeme WW2. Ful duboki dol kojeg se izvana niti ne vidi od stabala i još se u njega da kopati.
Ako ste voljni pomoći, možemo zajedno napraviti mali Vault :D

Naravno, to bih koristio u ekstremnim slučajevima, dok ne bi bilo neke veće opasnosti radije bih ogradio kuću i patrolirao s puškom čekajući raidove cigana koji bi tamo garant haračili po cijelom području kad bi bilo rata.

Aral
24-11-2010, 22:11
Totalno. A i dok se to ne dogodi, nemožemo znat kaj bi toćno bilo. Moramo pitat Sheldona, on uvijek ima takve backup planove. On bi se na to samo nasmijao i rekao: Bazzzinga!

cham3leon
24-11-2010, 22:16
On se nikad ne šali s takvim stvarima, iako je iznimno duhovit momak.

hrčak
24-11-2010, 22:16
Kameleon, di se nađemo za pripreme?

unknown
24-11-2010, 22:53
Kameleon, di se nađemo za pripreme?

što, na mene već zaboravili XD

hrčak
24-11-2010, 23:17
Pa i ti dolaziš, samo će biti sumljivo ako ljudi (ako ih ima :D ) vide par ljudi kako mahnito kopaju kao luđaci, sa sobom imaju tonu cementa i još su naoružani do zuba. :D

W1k1n6
25-11-2010, 10:23
Baba se seli u GMK, barem dok joj se proročanstvo ne ostvari :)

hrčak
25-11-2010, 11:05
Ma neće, jučer u novinama naslob Koreje ne ratuju radi zajedničkog svijetskog prvenstva 2022.

osvetnik_sch3l3
25-11-2010, 11:07
Ma neće, jučer u novinama naslob Koreje ne ratuju radi zajedničkog svijetskog prvenstva 2022.

neznam sto je ludje...
da se babina prorocanstva ostvare...
ili da nema rata zbog sp-a

majstoro
25-11-2010, 11:23
i u antickoj Grckoj se nije smjelo ratovat dok je olimpijada
tako da ovo nista nije cudno

Xero
25-11-2010, 11:32
To je sve ionako počelo jer je Kim Il-sung cannon rusho Lee Myung-baka pa mu je ovaj viko da je njub i da ima mali amp. Na kraju su obadvojica odlučila reć gg i sad je sve super.

Worthaur
25-11-2010, 13:18
Apm*

The Great Duck
25-11-2010, 14:58
[quote="hrčak":2bb6e5lo]Ma neće, jučer u novinama naslob Koreje ne ratuju radi zajedničkog svijetskog prvenstva 2022.

neznam sto je ludje...
da se babina prorocanstva ostvare...
ili da nema rata zbog sp-a[/quote:2bb6e5lo]
Ili da će dvije Koreje skupa organizirati SP.


To je sve ionako počelo jer je Kim Il-sung cannon rusho Lee Myung-baka pa mu je ovaj viko da je njub i da ima mali amp. Na kraju su obadvojica odlučila reć gg i sad je sve super.

Bar Kim Il-Sung nije mrtav zadnjih 16 godina pa ga je mogao cannon rushati.

Windwalker
25-11-2010, 15:47
Može ta baba srat kaj hoće, ali plan za spas čovječanstva već dugo postoji.

A9ihKq34Ozc&feature=related

unknown
25-11-2010, 20:21
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka.SMuslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori

i većina muslimanskog svijeta je na sjevernoj polutci(cijeli bliski istok)
http://fhswolvesden.wikispaces.com/file/view/1-world-map-political.gif/81329845/1-world-map-political.gif
sjebala se baba

Xero
25-11-2010, 21:14
Bar Kim Il-Sung nije mrtav zadnjih 16 godina pa ga je mogao cannon rushati.
Pa je mrtav, ali pošto je vječni predsjednik ministar poljuprivrede je igro umjesto njega koristeći taktiku koju je ovaj smislio i prije izlaska prvog Starcrafta. Ipak je korejcima suđeno da igraju Starcraft.

Carp
25-11-2010, 21:16
Samo malo, Svjetsko Prvenstvo u S i JK? Ma daj molim te :S

cham3leon
25-11-2010, 21:27
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka.SMuslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori

i većina muslimanskog svijeta je na sjevernoj polutci(cijeli bliski istok)
http://fhswolvesden.wikispaces.com/file/view/1-world-map-political.gif/81329845/1-world-map-political.gif
sjebala se baba

Um... većina muslimanskog svijeta i jest na sjevernoj polutci. Mislim da si se ti sjebo. Koliko ja znam sjeverna polutka je sve od ekvatora sjeverno.

Aral
25-11-2010, 21:29
Ja se selim u Tasmaniu.

m4dsk33lZ
25-11-2010, 21:44
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka.SMuslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori

i većina muslimanskog svijeta je na sjevernoj polutci(cijeli bliski istok)
http://fhswolvesden.wikispaces.com/file/view/1-world-map-political.gif/81329845/1-world-map-political.gif
sjebala se baba

Um... većina muslimanskog svijeta i jest na sjevernoj polutci. Mislim da si se ti sjebo. Koliko ja znam sjeverna polutka je sve od ekvatora sjeverno.

pročitaj opet i shvati gdje si fejlao.

cham3leon
25-11-2010, 21:49
Ah, to.

Xero
25-11-2010, 21:49
Da to. Tinejđeru.

Aral
25-11-2010, 21:56
lol :rotfl:

The Great Duck
25-11-2010, 22:07
Nisu muslimani samo Arapi i Iranci,prilično sam siguran da ih ima na južnoj polutci u Africi i JI Aziji.
Nego,ima netko izvor za ova proročanstva koja se tek trebaju ostvariti?Čitao sam već one njene zagonetne rečenice o Putinu i Blizancima,ali drugo nisam našao...

m4dsk33lZ
25-11-2010, 22:08
Nisu muslimani samo Arapi i Iranci,prilično sam siguran da ih ima na južnoj polutci u Africi i JI Aziji.
Nego,ima netko izvor za ova proročanstva koja se tek trebaju ostvariti?Čitao sam već one njene zagonetne rečenice o Putinu i Blizancima,ali drugo nisam našao...

možda da pogledaš prvi post na prvoj stranici?

The Great Duck
25-11-2010, 22:14
Zašto?

m4dsk33lZ
25-11-2010, 22:19
Ne znam, možda da jednostavno pogledaš?

McPingvin_v2.0
25-11-2010, 22:22
Al', opet... Ako nije znala svoj jezik, nije imala pojma o, onak, NIČEMU, od kud to njoj?

"2058. ćemo naseliti Veneru". Iako ne zna brojati, što i gdje je Venera te PRIČATI NEKIM RAZUMLJIVIM JEZIKOM.

m4dsk33lZ
25-11-2010, 22:24
Ljudi ionako nebi preživjeli na Veneri. Da ne spominjem činjenicu da nećemo do 2028. imati tehnologiju koja će nam omogućiti da uopće dođemo do Venere. (2028. je rekla da ćemo krenit na put za Veneru)

Rang€r
25-11-2010, 22:33
da i to uz bolesti kože tricepsa bicepsa kurca palca dok je cjela sjeverna polutka pustošija. makes sense.

R@pt0r
25-11-2010, 22:56
Ljudi ionako nebi preživjeli na Veneri.
Terraforming. :D

unknown
25-11-2010, 23:30
Ljudi ionako nebi preživjeli na Veneri.
Terraforming. :D


stvarno.... ideš sa time... ajmo malo preletiti činjenice o veneri

"Venera je drugi po udaljenosti planet od Sunca. Također je i najužareniji. Venera je udaljena 0,72 AU ili 108.200.000 km od Sunca, ima promjer 12.103,60 km i masu 4,869×1024 kg. Venera je treće tijelo po sjajnosti na nebu, poslije Sunca i Mjeseca."

"Ostalih 1% čine sumpor dioksid, vodena para, ugljik monoksid, argon, helij, neon, ugljikov sulfid, klorovodik i fluorovodik. Atmosferski tlak na površini Venere iznosi 9321,9 kPa, što je 90 puta više od tlaka na površini Zemlje. Velika količina ugljik dioksida stvara efekt staklenika, zbog čega temperatura na površini dostiže i 500°C, što je 400°C više od očekivanog. Srednja vrijednost temperature na površini iznosi 464°C. Tako je površina Venere toplija od površine Merkura, iako je u usporedbi s njim udaljena od Sunca otprilike dvostruko i prima četiri puta manje svjetlosti."

"Površina Venere nije vidljiva izvana zbog sloja oblaka koji potpuno okružuju planet. Sastoje se od kapljica sumpor dioksida i sulfatne kiseline."

"Vrlo malen broj kratera i površina pokrivena bazaltom (oko 90% površine) dokaz su čestih izlijevanja lave. Snimci sa sonde Magellan otkrivaju velik broj manjih vulkana (oko 100.000), te stotinjak velikih."

izvor: wikipedia

Neće ti tu nikakvo teraformiranje pomoći.

Rang€r
25-11-2010, 23:34
ali hej kak ne kužiš, to ti je mlada zemlja, samo što će kod njih evolucija planeta trajat 15 godina.

unknown
25-11-2010, 23:47
ali hej kak ne kužiš, to ti je mlada zemlja, samo što će kod njih evolucija planeta trajat 15 godina.

a sunce? hoćeš i to teraformirati XD

EDIT:- i to se prije vjerovalo da je kao mlada zemlja. Nakon istraživanja se dokazalo da nije

"Zamišljena je kao Zemlja u mladim, prethistorijskim danima. Suncu je bliža od Zemlje pa zbog toga prima oko dva puta više njegove energije. Ali sjajni oblaci reflektiraju oko tri četvrtine Sunčevog zračenja natrag u svemir, pa se očekivalo da temperatura na površini Venere nije previše visoka. Vjerovalo se da je sastav atmosfere i površinski pritisak sličan Zemljinom. Zamišljali su je kao mladi svijet pokriven oceanom u kojem buja prethistorijski život. Sve su se te pretpostavke pokazale potpuno krivima."

to su negdje do 1970 mislili, taman do prvih prikupljanja podataka(a baba je pretpostavljam tih ili prije tih godina to rekla)

R@pt0r
26-11-2010, 02:36
Ljudi ionako nebi preživjeli na Veneri.
Terraforming. :D


stvarno.... ideš sa time... ajmo malo preletiti činjenice o veneri

"Venera je drugi po udaljenosti planet od Sunca. Također je i najužareniji. Venera je udaljena 0,72 AU ili 108.200.000 km od Sunca, ima promjer 12.103,60 km i masu 4,869×1024 kg. Venera je treće tijelo po sjajnosti na nebu, poslije Sunca i Mjeseca."

"Ostalih 1% čine sumpor dioksid, vodena para, ugljik monoksid, argon, helij, neon, ugljikov sulfid, klorovodik i fluorovodik. Atmosferski tlak na površini Venere iznosi 9321,9 kPa, što je 90 puta više od tlaka na površini Zemlje. Velika količina ugljik dioksida stvara efekt staklenika, zbog čega temperatura na površini dostiže i 500°C, što je 400°C više od očekivanog. Srednja vrijednost temperature na površini iznosi 464°C. Tako je površina Venere toplija od površine Merkura, iako je u usporedbi s njim udaljena od Sunca otprilike dvostruko i prima četiri puta manje svjetlosti."

"Površina Venere nije vidljiva izvana zbog sloja oblaka koji potpuno okružuju planet. Sastoje se od kapljica sumpor dioksida i sulfatne kiseline."

"Vrlo malen broj kratera i površina pokrivena bazaltom (oko 90% površine) dokaz su čestih izlijevanja lave. Snimci sa sonde Magellan otkrivaju velik broj manjih vulkana (oko 100.000), te stotinjak velikih."

izvor: wikipedia

Neće ti tu nikakvo teraformiranje pomoći.
Nisam bio ozbiljan, zato sam stavio smile. :(

Al kad već oćeš, izvoli:

1. Terraforming of Venus (http://en.wikipedia.org/wiki/Terraforming_of_Venus)
2. Colonization of Venus (http://en.wikipedia.org/wiki/Colonization_of_Venus)
3. Terraforming (http://en.wikipedia.org/wiki/Terraforming)

Don't look at me. Kako vidiš, isto piše Wikipedia.

Pa čitaj ako ti se da, meni se neda.

m4dsk33lZ
26-11-2010, 02:41
Ja sam skontao da nisi bio ozbiljan.

Uglavnom, možda je i teoretski moguće teraformiranje Venere, ali sigurno neće biti 2058. godine.

The Great Duck
26-11-2010, 15:08
Al', opet... Ako nije znala svoj jezik, nije imala pojma o, onak, NIČEMU, od kud to njoj?

"2058. ćemo naseliti Veneru". Iako ne zna brojati, što i gdje je Venera te PRIČATI NEKIM RAZUMLJIVIM JEZIKOM.
Eto,to tražim.Negdje gdje pišu proročanstva u izvornom obliku,tipa :"užas,željezne ptice ubit će američke blizance ...",a ne ovo iz prvog posta,što su vjerojatno tumačenja od strane nekog drugog,a ne babine riječi.

McPingvin_v2.0
27-11-2010, 01:42
Ma daj. Da nije ista stvar kao i s Nostradamusovim? ^^

osvetnik_sch3l3
27-11-2010, 02:52
ma kakva crna teraformiranja... znamo vise o povrsini mjeseca nego o podnozju oceana... na predhodnim stranicama sam spomenuo bicikle...
sve sto nam je potrebno imamo na zemlji... ljudi se trebaju promijeniti, a ako to nismo sposobni ostvariti na zemlji;
necemo biti sposobni niti na marsu/veneri/plutonu...
ljudi su autodestruktivna bica koja su se nasla na vrhu hranidbenog lanca sa dovoljno zderacine da se razmnozavamo ko glodavci...
opstanku ovog planeta je potrebno pojavljivanje neke superiorne rase koja ce nas iskorijeniti do razine zanemarivosti kako bi izgubili globalni utjecaj na sve sto nas okruzuje...

m4dsk33lZ
27-11-2010, 03:16
ma kakva crna teraformiranja... znamo vise o povrsini mjeseca nego o podnozju oceana... na predhodnim stranicama sam spomenuo bicikle...
sve sto nam je potrebno imamo na zemlji... ljudi se trebaju promijeniti, a ako to nismo sposobni ostvariti na zemlji;
necemo biti sposobni niti na marsu/veneri/plutonu...
ljudi su autodestruktivna bica koja su se nasla na vrhu hranidbenog lanca sa dovoljno zderacine da se razmnozavamo ko glodavci...
opstanku ovog planeta je potrebno pojavljivanje neke superiorne rase koja ce nas iskorijeniti do razine zanemarivosti kako bi izgubili globalni utjecaj na sve sto nas okruzuje...

ljudi nisu autodestruktivni, već su samo destruktivni.

Worthaur
27-11-2010, 09:21
Znaci ignoriramo samoubojstva?

cham3leon
27-11-2010, 10:15
I životinje se ponekad ubijaju.

Worthaur
27-11-2010, 10:45
Could be, al ak zivotinja nije svjesna sta radi?

cham3leon
27-11-2010, 10:50
U jednom članku na Crackedu su pisali o nekom mostu u Škotskoj na kojem se iz nekog razloga psi masovno ubijaju bacajući se u rijeku. I sigurno nije do nekakve nesreće ili nečega, namjerno skaču, čak ako i prežive pad odmah se nekako dovuku do mosta i skoče opet.

McPingvin_v2.0
27-11-2010, 11:13
Ne, životinje ne vrše samoubojstvo. Niti jedna vrsta, osim čovjeka. Da je tako ne bi bilo te vrste.

http://www.mymultiplesclerosis.co.uk/st ... icide.html (http://www.mymultiplesclerosis.co.uk/stranger-than-fiction/dogsuicide.html)

m4dsk33lZ
27-11-2010, 11:15
Znaci ignoriramo samoubojstva?

da, zato što ljudi po defaultu nisu autodestruktivni, već su samo rijetki pojedinci autodestruktivni.

cham3leon
27-11-2010, 11:44
SDa je tako ne bi bilo te vrste.

Wat.

McPingvin_v2.0
27-11-2010, 11:47
Imaš životinjsku vrstu koja si svojevoljno oduzima život bez ikakvog razloga. Šanse za nastavak vrste su kao i da je 100% populacije homoseksualno :)

etejid
27-11-2010, 12:12
Mogu životinje počiniti samoubojstvo, samo što to ne rade na pretjerano očit način, tipa da se objese i slično.

cham3leon
27-11-2010, 12:27
Imaš životinjsku vrstu koja si svojevoljno oduzima život bez ikakvog razloga. Šanse za nastavak vrste su kao i da je 100% populacije homoseksualno :)

Onda ljudi ne bi smjeli postojati jer si oduzimaju život?

Ako mi se bude dalo potražit ću taj članak s tim mostom.

McPingvin_v2.0
27-11-2010, 12:41
Ljudi su puno kompleksnija bića od životinja s punoSrazvijenijim mozgom te zbog toga i dolazi do takvih stvari.

I da, govorim o MASOVNIM samoubojstvima bez nekog razloga, ne o, recimo, žrtvovanju :)

Niko Bellic
27-11-2010, 12:46
Baba zna, a vi nemate pojma i kenjate bezveze. Sansa da netko predvidi tolike evente, a da pritom grijesi jako je mala. Prihvatite istinu i prestanite biti bunch of ignorant fulz! Baba owna prebrutalno!

Lajkam :thumbs2:

Lord Ragnarok
27-11-2010, 12:49
sam ti lajkaj, mozda ti dode decko pa ti ga "lajkne".
dok mu nabacujes rime

Niko Bellic
27-11-2010, 18:16
LOL

bornathepicek
28-11-2010, 15:11
Kak ću vam se smijat kad krene treći svjetski rat.

Xero
28-11-2010, 15:11
Jako češ se smijat sa atomskom u guzici.

osvetnik_sch3l3
30-11-2010, 19:14
jos nesto vise od 4.5 sati do pojave gljive ili do nastanka vanga viceva

cham3leon
30-11-2010, 19:17
Šta je kao predvidjela da bi rat već u studenom trebao biti u punom jeku? Ja bi joj priznao točno predviđanje ako i dođe do pravog svjetskog rata iz ovog sukoba, kad god se razbuktao.

The Boz
30-11-2010, 19:21
Pazi, ona je na drugačijem kalendaru!

osvetnik_sch3l3
30-11-2010, 19:47
mozes li nam preracunati kada bi to onda trebalo biti?
ja sma slab sa kalendarima :(

Aerial
01-12-2010, 15:06
13 dana duže :)

unknown
16-12-2010, 15:12
prošlo... baš me zanima koju će sada izliku izmisliti

Praetorian
16-12-2010, 20:30
Bakica je rekla da će počet kao građanski rat, a to se je dogodilo, sad se samo čeka početak rata. Ona je dobro prorekla.

unknown
16-12-2010, 22:16
Bakica je rekla da će počet kao građanski rat, a to se je dogodilo, sad se samo čeka početak rata. Ona je dobro prorekla.
Korejski rat traje već 50 godina

Neven <R>
16-12-2010, 22:33
Bakica je rekla da će počet kao građanski rat, a to se je dogodilo, sad se samo čeka početak rata. Ona je dobro prorekla.
Ne

http://en.wikipedia.org/wiki/ROKS_Cheonan_sinking

Onda i ovo možeš smatrat novim počerkom sukoba, a takvih stvari je to bilo.

U svako slučaju isto sranje ko uvijek, vidovnjaci nikad ne predviđaju budućnost, već oni koji su budućnost doživjeli pokušavaju svim silama interpretirati riječi vidovnjaka da bi potvrdili neke događaje.

Zrno
17-12-2010, 21:56
Gdje su zombiji u cijeloj ovoj prici :D

majstoro
17-12-2010, 22:03
Bravo Zrno dobro si opazio
Babo dje su zombiji????????????

cham3leon
17-12-2010, 22:13
A nema baš ni dinosaura.

Niko Bellic
17-12-2010, 22:25
Službeno je. Danas čuo na TV-u. SK je rekla da će ako JK ne smiri tenzije i nastavi provocirati sukob napasti JK nuklearnim oružjem, ali i naglasila da napad neće ograničiti samo na JK, već da planira napasti i druge zemlje koje se upetljaju u sukob. Damn...

Forengner
17-12-2010, 22:28
Oni stalno prete,pas koji laje ne ujeda.

unknown
17-12-2010, 23:09
Službeno je. Danas čuo na TV-u. SK je rekla da će ako JK ne smiri tenzije i nastavi provocirati sukob napasti JK nuklearnim oružjem, ali i naglasila da napad neće ograničiti samo na JK, već da planira napasti i druge zemlje koje se upetljaju u sukob. Damn...

di si to čuo nema od toga ništa na netu. vijesti na tv-u su ti ono....

lKDSQ5Hcds4

prvih 40 sekundi

oni ti samo dižu paniku

EDIT: - sada sam vidio fox news.... A čak i ako bude zaboli me patika... hrvatska ako dobro odigra svoje karte može se izvući bez ogrebotine na sebi

i @Forengner

je djelomično u pravu... može ići i u suprotnom smjeru, možda se starom j.be za sinove i pošto se smatra bogom mislim ako ja krepam idem povući cijeli svijet za sobom... To je sad uglavnom mjerenje tko ima veći kurac, ali ako oni lansiraju ijednu nuklearku. Kinezi, rusi, indijci, ameri će ih sravniti sa zemljem prije nego što ovi uopće uspiju i lansirati drugu.... i onda imaš i presretače raketa

i EDIT broj 2: - nije li baba vanga rekla da će rat početi kao rat između indije i pakistana?

Niko Bellic
17-12-2010, 23:28
A šta ako lansiraju 10-ak bombica odjednom i naprave haos?

Praetorian
17-12-2010, 23:46
Jedina dobra stvar ako izbije rat, je to što će se sve razrušit, pa će trebat sve ponovno gradit i tako će se otvorit nova radna mjesta. Ja ću se do tad skrivat u jami, kad sve završi idem na bauštelu. I kažem vam to je jedini način da cijela planeta izađe iz krize, žalosno ali istinito.

josip_kraš
18-12-2010, 18:48
Službeno je. Danas čuo na TV-u. SK je rekla da će ako JK ne smiri tenzije i nastavi provocirati sukob napasti JK nuklearnim oružjem, ali i naglasila da napad neće ograničiti samo na JK, već da planira napasti i druge zemlje koje se upetljaju u sukob. Damn...
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8ojOkNyfZcvVMUV8KIPNu5059pT9EU Ggp2Dr622XAFp_0eCCG

Niko Bellic
18-12-2010, 20:17
iR6oYX1D-0w&feature=player_embedded

Babitz
18-12-2010, 23:18
Zaš je ovaj topik tolko aktivan? Mislim, Baba Vanga. Kog boli kurac. Tko još vjeruje u proroke.

unknown
18-12-2010, 23:28
It's fun... To ti je kada se previše igra fallout i igre poput nje XD

unknown
20-12-2010, 12:20
Gotovo... sjeverno korejci se povukli

http://www.foxnews.com/world/2010/12/19 ... er-island/ (http://www.foxnews.com/world/2010/12/19/skorea-conduct-firing-drills-border-island/)

Systematic Reverse
20-12-2010, 12:32
baba vanga je kurbetina.

majstoro
20-12-2010, 12:37
baba troll-a
stae rec nije magnete spomenula

unknown
20-12-2010, 13:38
koji EPIC komentar

"Wonder which one of the little panzzies choked first? Old fat Kim or Young fat Kim? I think it was the little one, probably worried that a war might interrupt his twinkie supply. What is the Korean word for "chicken"?"