PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gigaset USB Adapter 108 problem



Grdobina
18-10-2010, 20:50
Znam da ima mali milijun ovakvih tema, al' svaki problem vezan uz ovo je na neki način "jedinstven".

Dakle,
imam taj vražiji Gigaset USB Adapter 108 i on je krasno radio i krasno se spajao sve ove godine na već postojeću mrežu, al sam pritom koristio Windows XP. I tako ja neki dan odlučio instalirati Windows Vistu (znam da vas puno misli da je to smeće, al želim mu dat priliku) i probao sam instalirati software koji sam dobio na CD-u od Gigaset USB adaptera 108 ali taj software(driver il što već) je očito bio prestar i niš nije radilo, pa ajde skinuo sam novu verziju 2.0.2.5. E sad ga je Vista konačno "registrirala" (i sad barem mi NE daje "znakić" - gigaset USB adapter 108 not pluged in), ali sad zato imam znak sa crvenim "iksićem" što bi značilo No connection to the network. Namjestio sam SSID, enkripciju, pre-shared key, namjestio sam sve postavke koje su mi namještene na XP (ovo pišem s XP). da i restartao sam komp, i palio i gasio i reinstalirao ali još nema rezultata, nego samo "no connection to the network". I da i router sam probao palit i gasit isto 0 bodova, jel bi mi mogla neka dobra duša pomoć. Zahvaljujem..

P.S. ispričavam se ako je malo nejasno napisano, žurio sam se :)

Grdobina
21-10-2010, 00:43
HOT TOPIC!!! :evil: :-x :hangin: