PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iphone i bezicni net



Viper33
17-10-2010, 15:15
..imam doma bezicni net i na njega su spojeni obicno laptop i jedno pc nekad i do 3 laptopa...sa prijasnjim mobitelom lg arenom sam se spajao tako da nadem mrezu zatim odem u njene psotvke ispunim prmarni dns ip sekundarni dns i podmasku i moj pc je trebao bit UGASEN da bi se ja mogao spojit doma na wifi...sada sam dobio iphone i trebam ispunit ip podmasku router dns search domains i http proxy ja znam pola tj ovo sto sam i prije znao ja to ispunim ugasim pc i idalje se nece spojit na wifi

Aral
17-10-2010, 15:46
Čudno, bio pc ugašen ili ne, nema beze sa routerom. Ja doma imam spojen komp žičano, lap preko wirelessa te mob ponekad. Mob sam spojio tako da sam samo trebao upisat šifru i to je to, spoji se svaki put kad ga želim spojit, nikakav dns nisam trebao dirat.

Viper33
17-10-2010, 16:57
e pa to me zanima na moj router se uvijek manualno treba spajat na laptopu npr ja sam unosio sam dns isubmask i to.. prije nego sto sam restartao router nije bio vidljiv uopce..na sve druge routere nprkod frenda dodem i da mi sifru i spojim se..samo kod mene doma ja uvijek imam ovake predstave sa namjesatnjem :(