PDA

Pogledaj cijelu verziju : dvd player



Haki
16-10-2010, 15:35
stavio jedan film koji je u formatu .avi i radi,sada stavljam drugi film isto format .avi preprzim na dvd idem pokrenuti na dvd playeru nece....pise "krivi sadržaj datoteke".Pokusao sam upaliti film bez titlova jer sam mislio da je problem u formatu titla .srt ali nije......jeli netko zna o cemu je rijec?

Frky
16-10-2010, 20:10
Pa nešto si sjeba pri prženju biće!

Haki
17-10-2010, 09:35
Pa nešto si sjeba pri prženju biće!

nemoguce jer sam stavio 2 filma i 2 titla na dvd,jedan film je radio drugi nije,onda sam 2 puta preprzio na dvd samo taj jedan film koji nije radio i opet nije radio ^^

Frky
17-10-2010, 10:27
Aha, kužim sad! Nego, možda ti je taj film koji neradi tj. .avi datoteka "neispravna"! Jer ja sam jednom snimio tako film i nije radio a na kompu je vrtio normalno!

Haki
17-10-2010, 10:55
Aha, kužim sad! Nego, možda ti je taj film koji neradi tj. .avi datoteka "neispravna"! Jer ja sam jednom snimio tako film i nije radio a na kompu je vrtio normalno!

i meni vrti na kompu normalno :) evo skinuo isti film ali od drugoga uploadera preprzio stavio u dvd i opet pise isto.....

neznamm ozda krivo przim..... idem ovako.... nero express->data dvd->add film.avi,titl.srt->next->odaberem przilicu i burn