PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iritantan problem sa paljenjem računala



MoD
16-10-2010, 09:07
Naime, svaki put (SVAKI PUT) kada upalim računalo nema slike na monitoru, uopće ne reagira, kao da kabel nije spojen. Dok se s druge strane sistem pali i Windows se fino učita, te čujem zvuk (iz zvučnik) da se Windows učitao... Kada ručno restartam računalo sve radi normalno iako mi, naravno, javlja onaj error da se Windows ugasio neočekivano. No, to je najmanji problem, samo odaberem opciju da se upali normalno.
Dakle, problem se pojavljuje na dva monitora (stari Samsung SyncMaster T220HD i novi Acer S243HLbmii). Inače, problem je prisutan od kada sam složio novu konfiguraciju; prije mjesec dana.
Koristim SLi (2x MSI N460GTX Cyclone 1GD5/OC), predviđam da je to nekako povezano sa ovim problemom.
Molim vas pomoć, i to hitnu jer ću dobit slom živaca... :twisted:
Bio bih jako zahvalan.

bezimeni
16-10-2010, 09:54
Nisi ni prvi ni zadnji koji imaš razno razne probleme sa sistemom od dvije grafe .Kada smo ti govorili da ti to ne treba nisi želio slušati .

Na tvom mjestu bih deinstalirao drivere i ponovno ih instalirao .Vjerujem da si to već pokušao pa nije upalilo .Pukni windowse na novo ako ništa drugo ne pali .Probaj samo sa jednom grafom kako se ponaša sistem .

MoD
16-10-2010, 14:59
Sinoć sam napravio frišku instalaciju Windows-a, instalirao zadnje drivere za grafičku/e i puknuo novi BIOS.
Problem je i dalje prisutan...
Na rubu sam živaca... :-x

MoD
17-10-2010, 16:59
Ako nekoga interesira kako sam riješio problem i "što" me potaknulo da isprobam ono što sam trebao isprobati odavno, a nije mi se dalo... :-x
EVO LINK. (http://forum-en.msi.com/index.php?topic=142391.0)
Zadnji post tamo vrijedi i ovdje; ima li potrebe da svejedno reklamiram situaciju?