PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skyline



flander
14-10-2010, 20:53
fS77dek-RlY&feature=sub

http://www.imdb.com/title/tt1564585/

http://blog.80millionmoviesfree.com/wp-content/uploads/2010/08/skyline-movie-poster.jpg
Zebo me Cameron ako ovo nebu dobar film :D ako niš više bar zbog efekata :D

žao mi ferraira u traileru :D kad gledam taj trailer sjetim se Crysis 2 :D

dakle ?

Kid A
14-10-2010, 21:13
Izgleda mi ko totalna kopija Dana Nezavisnosti, bar iz trailera

Raz
14-10-2010, 21:16
Specialni efekti rulaju, gluma je očajna. Vjerojatno još jedan corny film katastrofe.

Zašto se nitko ne sjeti napraviti film iz perspektive aliena koji krše zemlju? To bi već bilo gledljivo. Ovo gledam samo ako alieni opustoše zemlju i krenu u daljnja osvajanja. :(

flander
14-10-2010, 22:00
pa meni ok, zbog efekata bum i gledal ^^

Duke of Earl
14-10-2010, 22:11
Zašto se nitko ne sjeti napraviti film iz perspektive aliena koji krše zemlju? To bi već bilo gledljivo. Ovo gledam samo ako alieni opustoše zemlju i krenu u daljnja osvajanja. :(
Zašto se nitko ne sjeti da napravi još koji film poput Close Encounters of the Third Kind ili Contact, s "realnim" prikazom mogućnosti kontakta s izvanzemaljskom civilizacijom, i da prestanu više s ovim lobotomizirajućim blockbuster debilanama, ko da jedan Independence Day nije bio dovoljan :(

Interceptor
14-10-2010, 22:26
Ma nije uvjerljivo nimalo,sve pada u vodu. Svjejedno,ko da je imalo potencijala.

Aral
15-10-2010, 07:51
:pray: :pray: :pray: :pray:

pa još malo

:pray: :pray: :pray: :pray:

Koga briga za glumu, daj mi akcije i ludi efekata i to je to. Epic.

fear
15-10-2010, 08:35
:shock: I just jizzd.

hrčak
15-10-2010, 08:45
Prvo što mi je palo na pamet kad sam vidio sliku je Crysis. :D

Kid A
15-10-2010, 11:14
:pray: :pray: :pray: :pray:

pa još malo

:pray: :pray: :pray: :pray:

Koga briga za glumu, daj mi akcije i ludi efekata i to je to. Epic.
Koja si ti jeftina muska drolja :P

Aral
15-10-2010, 11:33
Fala bogu, kaj ću pravit čuda od ovog i tražit dobre glumce, režiju i sve ono čega se neki pametnjakovići sjete u ovakim filmova, ovo je rađeno s namjerom da kolko tolko zabavi rulju, sa ludim efektima, akcijom i sl. Treba više ovakvih filmova :)

Raz
15-10-2010, 11:35
Mora da se šališ, takvih koji se furaju na jeftinu akciju i shiny specijalne efekte danas i ima previše. :)

Aral
15-10-2010, 11:37
Pa sad...

:)

Jopax
15-10-2010, 12:04
Sviđa mi se kako B2 manevrira poput lovca :D

Also pogledajte Monsters, dosta zanimljivije izgleda i nije baš klasični elijenski SF

TeraBajt
15-10-2010, 16:47
:pray: :pray: :pray: :pray:

pa još malo

:pray: :pray: :pray: :pray:

Koga briga za glumu, daj mi akcije i ludi efekata i to je to. Epic.
fakjea jebote koga briga za glumu u filmu \o/

:(

Duke of Earl
15-10-2010, 16:58
Koga briga za glumu, daj mi akcije i ludi efekata i to je to. Epic.
fakjea jebote koga briga za glumu u filmu \o/

:(
Još malo pa će jedini efekt u ovakvim "filmovima" bit konstantna i neprekidajuća eksplozija od sat i pol, bez ičeg drugog. Ali eto, to je izgleda "zabavno".

Interceptor
15-10-2010, 16:59
Pa da to isto ko i Krim Tim 2,glavno da je akcije. :|

Constantine
15-10-2010, 17:00
/kat
dakle ?
trailer je katastrofa,film bude jos gori.

Aral
15-10-2010, 17:34
Nemate pojma. Loozeri.

flander
15-10-2010, 17:58
Wedranova djeca...

Aral
15-10-2010, 18:01
Wedranova djeca...
E to, kako se nisam prije toga sjetio. Čini se da se Vekijeva filozofija polako ali sigurno ubacuje na ovaj forum :)

MILF hunter
15-10-2010, 18:02
Zanimljivi su mi ovakvi filmovi, al' ne bi me čudilo da ispadne poput 2012.

Constantine
15-10-2010, 18:09
Wedranova djeca...
E to, kako se nisam prije toga sjetio. Čini se da se Vekijeva filozofija polako ali sigurno ubacuje na ovaj forum :)
ne razumijem,kakve to veze ima sa wekijem.svatko tko ima barem malo razvijen ukus moze vidjet da ce ovaj film biti sr*nje.

Interceptor
15-10-2010, 18:13
Kakvo sr*nje,pa film s ovako originalnom idejom nemože ispasti loš :|

Aral
15-10-2010, 18:17
Nikak, odlična ideja, uber elijeni koji rade sranja po gradu i planeti, di ćeš bolje od 2h bezglave akcije i bum efekata od koji se trese kino dvorana. 2012, Avatar, Cloverfield...bring it on.

Frky
15-10-2010, 18:19
Neizgleda loše, gledat će se ali mislim da će me razočarati! Al ono, ove "mega spektakle" obožavam gledati upravo zbog efekata i inih mega cool gluposti što budi djete u meni!

Jopax
15-10-2010, 18:24
Ono što se većini izgleda ne sviđa je što skoro svi noviji filmovi idu na te uber efekte a nemaju nikakav sadržaj da ih podrži, iskreno to i mene počinje živcirati, ok je kad je to ljetni blockbuster za pustit mozak na pašu ali kad su svi filmovi takvi to je retardirano i postane dosadno jako brzo

Kid A
15-10-2010, 18:34
Nikak, odlična ideja, uber elijeni koji rade sranja po gradu i planeti, di ćeš bolje od 2h bezglave akcije i bum efekata od koji se trese kino dvorana. 2012, Avatar, Cloverfield...bring it on.
Medijska kurvo!
Eto sta cu ti reci :)

Aral
15-10-2010, 18:37
A vi se uzbudili oko filma, ono :) Kaj vas briga, film ko film, tko će gledat, gledat će; tko neće, neće.

Sir William
15-10-2010, 18:38
there's a love story.. nuf for me.. ^^

flander
15-10-2010, 20:24
Wedranova djeca...
E to, kako se nisam prije toga sjetio. Čini se da se Vekijeva filozofija polako ali sigurno ubacuje na ovaj forum :)
ne razumijem,kakve to veze ima sa wekijem.svatko tko ima barem malo razvijen ukus moze vidjet da ce ovaj film biti sr*nje.


pa dobro film sigurno nece dobit vecu ocjenu od 6 na imdb-u, ali kao što Aral kaže :


Nikak, odlična ideja, uber elijeni koji rade sranja po gradu i planeti, di ćeš bolje od 2h bezglave akcije i bum efekata od koji se trese kino dvorana. 2012, Avatar, Cloverfield...bring it on.

odem sa ekipom u kino, malo zajebancija, okrenemo rundu, prepričavamo film i ode ti dan samo tako, di ceš bolje, osobno nikada nisam tolko duboko ulazil u filmove da sad razmišljam dal je priča mogla bit bolja ili pta ja znam

odem pogeldat film, ako mi sjedne super ako ne Bože moj, iste spike su se vrtile oko Transformera, svi su ih pljuvali da nemaju nikakvu priču i da nema nikakve REALNOSTI, a kina uvijek bila puna i zaradili pun klinac para

takvi filmovi se gledaju da se opustiš i uživaš :D

Aerial
15-10-2010, 21:09
ffs, tek sam sad skužio trailere za film.

Grafika (doslovno) izgleda dobro :D
Atmosfera mi je bila dobra dok se nisu pojavile ogromne svinjolignje, nadam se da to nisu dotični alieni neg nekakve beštije koje koriste kao pse ili što već.. :D

TeraBajt
17-10-2010, 17:25
A vi se uzbudili oko filma, ono :) Kaj vas briga, film ko film, tko će gledat, gledat će; tko neće, neće.

daj isuse, bar ne gledas 1001 noc i bar nisi opcenito lisen ikakvog ukusa u icemu. da ajmo radit nobrainer filmove, samo to trebamo, iskljucis mozak na 2 sata da bi gledo sise megan fox il bljeskave efekte i jos za to platis 30 kuna. oprosti al ak je to tebi definicija dobrog filma onda si il mentalno retardiran il amd freakov rodjak(zapravo jedno te isto jel). i da, ti filmovi napune lako dvorane kao sto i tvajlajt i onaj horor film koji je trebo bit strasan al je kurac, zbog cega? ciljane publike i dobrog marketinga. jebe se njima da je taj film mlacenje istih govana napaljenim tinedjerima pod muda, sto ga se niko nece sjecat za godinu dana i sto zapravo nema nikakvu pricu ni glumu. A koliko sam upoznat sama definicija filma je da ima DOBRU GLUMU i PRICU. ne znam, al ak tebe intrigriraju eksplodirajuci svemirski brodovi i EPSKE EKSPLOZIJE OMFG ODE LA U KURAC NE ZNAM ZAST, ne znam. jebote idi gledat benchmark filmove s kokicama ak ti je do bljestavih efekata.

Aral
17-10-2010, 17:51
Aj tiho, pričaš samnom a ne sa nekim newfag frendovima s internetova; nisi dostojan da trošim svoje vrijeme objašnjavajući ti kako stvari funkcioniraju. To kaj gledam 1001 noć mi je sama nadmoć nad tobom koji to gledaš ovako i onako a ne želiš priznat.

A sad ne temu, da toliko ne devastiram pojedince; definicija ovog filma je upravo ovakva, upravo ono kaj se traži i upravo ono kaj se snima na tone. Dobru glumu i glumce ćeš nać u ostalim filmovima.

I da citiram:

EPSKE EKSPLOZIJE OMFG ODE LA U prozor NE ZNAM ZAST
For d vin, juz d fors.

Aj odi brat kestene.

TeraBajt
17-10-2010, 18:01
kojim ostalim filmovima kad ove tvoje idiotarije holivuda za priglupe ljude izlaze na dnevnoj bazi? kojim ostalim filmovima kad su svi zanemarili publiku koja zapravo zeli nesto dobro i sto ce pamtiti zbog publike koja trosi puno vise i zeljno iscekuje ovakva smeca? ovo je cista sprdacina na film kao sedmu umjetnost, a ti samim branjenjem ovog ubijas sve naznake zivota iste. I ne, ne gledam 1001 noc i mislim da svatko ko drzi do sebe i naravno ne sumi doma po cijele dane nece dopustit da ga obuzme priglupa serija koja odjednom hit.

Aerial
17-10-2010, 18:04
daj isuse, bar ne gledas 1001 noc i bar nisi opcenito lisen ikakvog ukusa u icemu. da ajmo radit nobrainer filmove, samo to trebamo, iskljucis mozak na 2 sata da bi gledo sise megan fox il bljeskave efekte i jos za to platis 30 kuna. oprosti al ak je to tebi definicija dobrog filma onda si il mentalno retardiran il amd freakov rodjak(zapravo jedno te isto jel). i da, ti filmovi napune lako dvorane kao sto i tvajlajt i onaj horor film koji je trebo bit strasan al je prozor, zbog cega? ciljane publike i dobrog marketinga. draga se njima da je taj film mlacenje istih govana napaljenim tinedjerima pod muda, sto ga se niko nece sjecat za godinu dana i sto zapravo nema nikakvu pricu ni glumu. A koliko sam upoznat sama definicija filma je da ima DOBRU GLUMU i PRICU. ne znam, al ak tebe intrigriraju eksplodirajuci svemirski brodovi i EPSKE EKSPLOZIJE OMFG ODE LA U prozor NE ZNAM ZAST, ne znam. jebote idi gledat benchmark filmove s kokicama ak ti je do bljestavih efekata.

Mali psiho test:

Dvije cure stoje ispred tebe.
Jedna je gabor i fali joj lijevo oko, ali odlično filozofira i zna tko daje glas naratoru u Falloutu.
Druga je nevjerojatno zgodna i je*zovna, ali ne razumije ironiju, radi double-click na web linkovima, a na ime "Schrödinger" bulji u prazno.

S kojom bi se radije pofukao?

Interceptor
17-10-2010, 18:08
/cut

Pogledaj "Inception".

TeraBajt
17-10-2010, 18:12
daj isuse, bar ne gledas 1001 noc i bar nisi opcenito lisen ikakvog ukusa u icemu. da ajmo radit nobrainer filmove, samo to trebamo, iskljucis mozak na 2 sata da bi gledo sise megan fox il bljeskave efekte i jos za to platis 30 kuna. oprosti al ak je to tebi definicija dobrog filma onda si il mentalno retardiran il amd freakov rodjak(zapravo jedno te isto jel). i da, ti filmovi napune lako dvorane kao sto i tvajlajt i onaj horor film koji je trebo bit strasan al je prozor, zbog cega? ciljane publike i dobrog marketinga. draga se njima da je taj film mlacenje istih govana napaljenim tinedjerima pod muda, sto ga se niko nece sjecat za godinu dana i sto zapravo nema nikakvu pricu ni glumu. A koliko sam upoznat sama definicija filma je da ima DOBRU GLUMU i PRICU. ne znam, al ak tebe intrigriraju eksplodirajuci svemirski brodovi i EPSKE EKSPLOZIJE OMFG ODE LA U prozor NE ZNAM ZAST, ne znam. jebote idi gledat benchmark filmove s kokicama ak ti je do bljestavih efekata.

Mali psiho test:

Dvije cure stoje ispred tebe.
Jedna je gabor i fali joj lijevo oko, ali odlično filozofira i zna tko daje glas naratoru u Falloutu.
Druga je nevjerojatno zgodna i je*zovna, ali ne razumije ironiju, radi double-click na web linkovima, a na ime "Schrödinger" bulji u prazno.

S kojom bi se radije pofukao?

zasto bi dobar film bio gabor? glup psiho test, nije primjenjiv na nicemu. Ono cemu slusat dire straits kad je bieber zgodna cura u tom slucaju.

Aral
17-10-2010, 18:32
Po tvome, ovakvi filmovi se ne bi smjeli snimati. Sva sreća pa ti nisi nikakav standard ili netko koga bi se pitalo u vezi toga; zato se za svakog ponešto može pronać, kako u dire straitsima, tako i u justinu biberu. Nemoj se odmah pjenit, na svijetu postoji gro ljudi kojima je tvoje postojanje i razmišljanje vrijeđanje čiste inteligencije pa ti i dalje postojiš. Tak postoje i ovi filmovi. Nemoraš se odmah ljutit na cijeli svijet i zanemarivat pravila pristojnosti i lijepog ponašanja, od tebe se traži da sam malo razmisliš i sagledaš stvari sa obje strane.

Ovaj film je prava umjetnost. Justin Bieber je bog. Sad sam ti dao materijala za ramišljanje. I nemoj bit alternativan, to ti je fail u startu.

TeraBajt
17-10-2010, 18:36
Po tvome, ovakvi filmovi se ne bi smjeli snimati.
amen.

Aral
17-10-2010, 18:37
Znao sam :) Da je po tvome, svijet bi bio puno drugačije mjesto. Puno lošije mjesto. Ili bolje.

Oh wait.

MasaKrisT
17-10-2010, 18:40
Sta je 1001 noc?Nemam tv u Vz pa ono?

Aerial
17-10-2010, 18:43
Mali psiho test:

Dvije cure stoje ispred tebe.
Jedna je gabor i fali joj lijevo oko, ali odlično filozofira i zna tko daje glas naratoru u Falloutu.
Druga je nevjerojatno zgodna i je*zovna, ali ne razumije ironiju, radi double-click na web linkovima, a na ime "Schrödinger" bulji u prazno.

S kojom bi se radije pofukao?

zasto bi dobar film bio gabor? glup psiho test, nije primjenjiv na nicemu. Ono cemu slusat dire straits kad je bieber zgodna cura u tom slucaju.

!
Stvar je u tome da je u tom testu tvoj cilj jednostavno poševiti nešto. Očigledno, odabrati ćeš zgodniju curu (o fetišima nećemo). Intelektualna i emotivna razina te ne brinu previše kad ti je u interesu jednostavna kopulacija.

Same thing s filmom.
Gleda mi se neki film s fancy efektima u kojem alieni besmisleno rasturaju ljude. Oću gledati "Signs" ili "Independence Day"? Boli me briga što Mel Gibson prolazi kroz krizu indentiteta i što alieni zapravo označavaju osobni unutarnji sukob, nije ni metka opalio. Oni redneci i Will Smith su zabavniji.

Ili, da odemo u extrem:
Biologija je tako glup i primitivan predmet jer u njemu nema matematike.

Kuiš? (http://i485.photobucket.com/albums/rr212/Takorax/trollface.jpg)S:P

Aral
17-10-2010, 18:44
Combo bbbbbreaker.

Constantine
17-10-2010, 19:08
/kat
poanta je u tome sto ima mnogo boljih i zabavnijih filmova uz koje bi se mogao opustit od ovog.

Aerial
17-10-2010, 21:39
Pa da, al reci to TeraBajtu.

Kid A
17-10-2010, 21:40
Brainwashed zombiji

MILF hunter
18-10-2010, 01:33
Film nije ni došao u kina, a već se pljuje po njemu. Strašno.

flander
18-10-2010, 12:50
Film nije ni došao u kina, a već se pljuje po njemu. Strašno.


to ima samo na pc play forumu

zanimljivo kako ovdije ima znanstvenika koji samo jednim pogledom na trailer filma/igre znaju da će sakat ili biti megaspektakl... zanimljivo...

Kid A
18-10-2010, 12:59
Ma joj, ne moras biti neki znanstvenik :/
Sad ti mogu opisati bar 60% price sto se i samo vidi u traileru.
Stvar ukusa, opet kazem...samo znam da ja ne bi uzivao u filmu, bilo bi mi dosadno gledati tako neki deja vu

flander
18-10-2010, 13:53
e pa to je ono bitno što se na forumima konstantno ispostavlja, nitko ne kaže "MENI ce taj film bit dosadan..." , neg svi govore za sve i naravno da onda dolazi do konflikta, svi su pametni svi su povukli Boga za bradu...

i meni isto kao i svakom neki filmovi valjaju neki su mi super....al uvijek se nađe neko pametan koji sve zna....

^^

flander
02-11-2010, 19:56
JI4e5oOD0UM&feature=sub

smijeh :D

Aral
02-11-2010, 19:59
Haha, šteta auta :)

flander
02-11-2010, 20:06
al kako je niger agilan i preživi ono što bi jedva i čak noris preživil :D

ali da šteta auta

Aral
02-11-2010, 20:10
Ak se ne varam još je pucao na njega sa ganom :pray:

Kid A
02-11-2010, 20:14
Sad sam to htio napisati. Lik jos puca na njega :(

Aral
09-11-2010, 11:10
Film u petak dolazi u američka kina ;)

fS77dek-RlY

Aerial
09-11-2010, 13:36
Oho, nadam se da će i kod nas ubrzo :D

Death By Sexy
09-11-2010, 14:07
Izgleda zabavno. Gledaćese.

Jopax
10-11-2010, 00:38
Ne kužim po čemu je taj trailer drukčiji od prvog?

Aral
10-11-2010, 05:01
MOžda po nićem, vidim da piše trailer #2, pa sam mislio da je drugačiji, nije mi se dalo gledat prvi.

Aral
17-11-2010, 12:24
Pogledao film.

FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU

-100/100

Mega sranje. Kaj je najgore, bit će dvojka. Sad mi je žao kaj mi je palo na pamet nabrijavat se na film.

Frky
17-11-2010, 13:54
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Zato se nevalja nabrijavati na ovakve filmove, isto je bilo s G.I. Joe govnom!

Aral
17-11-2010, 14:06
O, G.I. Joe je bio savršen prema ovome, barem je bilo dobre akcije i tako to. Ovo nema niš.

flander
17-11-2010, 22:21
a film je loš zato što... ?

Aerial
18-11-2010, 10:12
Kažu da je smeće zato što je CGI trash s katastrofalnom glumom koji zapravo ima loš CGI pa je smeće i u jednom i u drugom pogledu :D

Sniman je s uskim budžetom (9mil), pa su efekti u dobrom broju scena zapravo prilično loši i naivni. Ono na traileru su valjda najbolje scene (kao i uvijek, jel), a ostatak je kao da gledaš filmić iz Command & Conquer 2 :D

Maloki
18-11-2010, 18:36
Pogledao film.

FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU

-100/100

Mega sranje. Kaj je najgore, bit će dvojka. Sad mi je žao kaj mi je palo na pamet nabrijavat se na film.

Drugim riječima, oni koji su u početku rekli su bili u pravu, a ti si bio u krivu.
Plus potrošio si 30kn.
1:0 za Terabajta.

Paran0a
18-11-2010, 22:34
Jbte 30 kna za pustanje mozga na pasu. U pm sad i to naplacuju.

TeraBajt
18-11-2010, 22:47
Pogledao film.

FFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU

-100/100

Mega sranje. Kaj je najgore, bit će dvojka. Sad mi je žao kaj mi je palo na pamet nabrijavat se na film.

Drugim riječima, oni koji su u početku rekli su bili u pravu, a ti si bio u krivu.
Plus potrošio si 30kn.
1:0 za Terabajta.
http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/16678280/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/378/height/378/fuck-yea-man_design.png

Kid A
18-11-2010, 22:49
Glavu gore Tera, bitka jos nije gotova!
viewtopic.php?f=4&t=42312 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=42312)
Malo sam se zeznuo sto sam otvorio temu u pljuvacnici, opet sam zanemario retardiranost ovog foruma

Aerial
27-11-2010, 11:41
dNX2yyt7Ut0

Guy from Dexter :D