PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sljedeći StarCraft II naslov za 18 mjeseci



IgGy
11-10-2010, 20:24
Voditelj projekta Battle.net, Greg Canessa za vrijeme GDC Onlinea slučajno je izjavio kako sljedeći StarCraft II naslov, Heart of the Swarm dolazi za otprilike 18 mjeseci, odnosno negdje početkom 2012. godine. Canessa je, doduše kasnije pokušao opovrgnuti bilo kakva nagađanja o potencijalnom izlasku. No, nekako smo i očekivali takav datum. Ništa iznenađujuće, no nadamo se da će Blizzard na ovogodišnjem BlizzConu objaviti datum izlaska Diabla 3.

flander
11-10-2010, 22:14
Sno nadamo se da će Blizzard na ovogodišnjem BlizzConu objaviti datum izlaska Diabla 3.

IgGy sine ne budali :D

Rang€r
11-10-2010, 22:55
ja sam ga objavio još kad je igra najavljena, najranije božič 2011 ili božič 2012. sad je očito da če bit 2012. štoviše, nebi me iznenadilo da bude 21.12.2012.

Lord Coldwolf
12-10-2010, 00:14
malo dugo za expanziju... zaboravit cu do onda stvari iz wings of liberly

W1k1n6
12-10-2010, 08:57
To nije ekspanzija, već zasebna igra, drugi dio najavljene SCII trilogije.

Babitz
12-10-2010, 10:19
Ilitiga mužnja para na idiotima.

keko
12-10-2010, 14:50
Ilitiga mužnja para na idiotima.

Sign.

W1k1n6
12-10-2010, 15:03
To svi kažu, a onda kupe igru :)

The Boz
12-10-2010, 15:17
Ako CoD može svake godine izaći sa sat vremena single playera na istom engineu od 1882. i prodati milijardu i sedamsto milijuna primjeraka, onda stvarno nije na mjestu optužiti SC2 za mužnju para...

Babitz
12-10-2010, 15:21
Ako je osoba A kurva i naplaćuje više od kurve B, to ne znači da osoba B nije kurva.

Ovo s trilogijom se može zahvalit Bobby Koticku i nije mi jasno koliki fantard moraš biti da baciš sve te novce. Da mi ne znam kakva omiljena igra tako izgleda, bojkotirao bih.

The Boz
12-10-2010, 15:25
Nije mi jasno zašto... misliš li da u SC2 nije bilo dovoljno sadržaja da se opravda cijelokupan stand-alone naslov?

W1k1n6
12-10-2010, 15:51
Hoćete se kladit da će u ponoćnoj prodaji drugog dijela Starcrafta II opet biti kolona ljudi ispred dućana?

IgGy
12-10-2010, 20:34
Ako je osoba A kurva i naplaćuje više od kurve B, to ne znači da osoba B nije kurva.

Ovo s trilogijom se može zahvalit Bobby Koticku i nije mi jasno koliki fantard moraš biti da baciš sve te novce. Da mi ne znam kakva omiljena igra tako izgleda, bojkotirao bih.

Ovakvi komentari poput tvojih podsjećaju me na ekipu koja namjerno nije išla na koncert Gunsa jer "to nisu oni stari Gansi i nema Sleša". Evo, ja sam također bio skeptičan, kao i moja djevojka, kao i moji frendovi i nakon koncerta smo se svi složili - svaka čast Slešu i starim Gansima ali i ovi Gansi su nevjerojatni i svatko ko iole voli Ganse, a nije bio na koncertu definitivno može žaliti.

Što se tiče trilogije StarCrafta II, osobno nemam ništa protiv. Štoviše, pozdravljam takvu odluku. I ne, nisam zagriženi fan StarCrafta i ne kurčim se koliko imam frendova iz ovih i onih korejskih liga. Fantardi, kako ih zoveš rado će potrošiti svoju lovu na StarCraft II trilogiju jer znaju da Blizzard donosi kvalitetu. StarCraft: Wings of Liberty itekako je imao sadržaja za full-price naslov, a ukoliko Heart of the Swarm neće ponuditi ništa više od bijedne ekspanzije, e, onda možemo reći da je Blizzard sjebo. Mnogi će u mjesec dana potrošiti više na dnevne kavice negoli što će neki platiti lovu za StarCraft II Heart of the Swarm. Zato neki više vole kavice, a neki više vole igre.

Hoće li Heart of the Swarm biti sranje i ne opravdati status full-price naslova, to ćemo doznati tek kada izađe.

Rang€r
12-10-2010, 20:57
Ako je osoba A kurva i naplaćuje više od kurve B, to ne znači da osoba B nije kurva.

Ovo s trilogijom se može zahvalit Bobby Koticku i nije mi jasno koliki fantard moraš biti da baciš sve te novce. Da mi ne znam kakva omiljena igra tako izgleda, bojkotirao bih.

Ovakvi komentari poput tvojih podsjećaju me na ekipu koja namjerno nije išla na koncert Gunsa jer "to nisu oni stari Gansi i nema Sleša". Evo, ja sam također bio skeptičan, kao i moja djevojka, kao i moji frendovi i nakon koncerta smo se svi složili - svaka čast Slešu i starim Gansima ali i ovi Gansi su nevjerojatni i svatko ko iole voli Ganse, a nije bio na koncertu definitivno može žaliti.

lol, sva sreča pa svaki loš bend nemože coverat pjesme gunsa koje su napravljene prije '88.


Što se tiče trilogije StarCrafta II, osobno nemam ništa protiv. Štoviše, pozdravljam takvu odluku. I ne, nisam zagriženi fan StarCrafta i ne kurčim se koliko imam frendova iz ovih i onih korejskih liga. Fantardi, kako ih zoveš rado će potrošiti svoju lovu na StarCraft II trilogiju jer znaju da Blizzard donosi kvalitetu. StarCraft: Wings of Liberty itekako je imao sadržaja za full-price naslov, a ukoliko Heart of the Swarm neće ponuditi ništa više od bijedne ekspanzije, e, onda možemo reći da je Blizzard sjebo. Mnogi će u mjesec dana potrošiti više na dnevne kavice negoli što će neki platiti lovu za StarCraft II Heart of the Swarm. Zato neki više vole kavice, a neki više vole igre.

Hoće li Heart of the Swarm biti sranje i ne opravdati status full-price naslova, to ćemo doznati tek kada izađe.

kolko sam ja informiran nije da košta ko full priced naslov več i 100 kn više, 450 kn zar ne?

a ponočne prodaje su više manje glupe kad postoji preorder.

Sickmanno1
12-10-2010, 21:15
Babic :(

IgGy
12-10-2010, 21:21
lol, sva sreča pa svaki loš bend nemože coverat pjesme gunsa koje su napravljene prije '88.

Ne znam, nisam još čuo za takav bend :)


kolko sam ja informiran nije da košta ko full priced naslov več i 100 kn više, 450 kn zar ne?

a ponočne prodaje su više manje glupe kad postoji preorder.

Call of Duty također stoji 100 kn više, no nudi cca 20-ak sati manje igre negoli StarCraft II. Naravno, ne radi se o istim žanrovima, no gledamo li samo na razliku u vrijednosti, razlika je ogromna.

Na ponoćnu prodaju ne moraš ići. Tko te sili?

Rang€r
12-10-2010, 21:27
cod je smeće

3oq0GZ4UPZI

al ono fora je ta, što npr. ja mogu skinut paradise city ko što je slash sviro na albumu il bilokojem liveu, al nemogu napravit pjesmu ko paradise city, a definitivno nemogu ni novi gunsi.

Sickmanno1
12-10-2010, 21:28
Ranger, rani se pliz

IgGy
12-10-2010, 21:38
cod je smeće

3oq0GZ4UPZI

al ono fora je ta, što npr. ja mogu skinut paradise city ko što je slash sviro na albumu il bilokojem liveu, al nemogu napravit pjesmu ko paradise city, a definitivno nemogu ni novi gunsi.

Ne znam, to s youtubea nimalo ne zvuči poput gansa, ali svaka čast dečkima na trudu.

Inače, u pravu si. Chinese Democracy je govno, ali uživo vidjeti Ganse i čuti svaki njihov hit je neprocjenjivo iskustvo. Da dođu opet, išao bih opet.

Isto kao što ću definitivno kupiti Heart of the Swarm bude li ponudio dovoljno sadržaja za full-price naslov. I to prvenstveno zato što me Wings of Liberty nije razočarao.

Mirogamemasta
13-10-2010, 11:10
Od svih dobrih strana koje SC ima jedna stvar nije spomenuta.
Ne znam kakvo je stanje sa ostalim serverima, ali Blizz je napravio odlicnu stvar posto mogu skidati stvari 350 kb/s i igrati Starcraft bez imalo laga.
Skidam kapu Blizzardu i kupujem nastavak kad izađe.

Rang€r
13-10-2010, 14:06
lol :D

Feanor
13-10-2010, 14:55
Kao i uvijek cekat ce se neki ''battle chest'' ili tako nesto koji ce kad izadju obje ekspanzije za 2 godine doci 400-500 kuna, ovako je jednostavno neisplativo, barem po meni.

Sve zajedno ce valjda doći oko 1000kn, ako se kupuje pojedinačno, a ista igra. Wait a minute koga ti to zahebavaš, jer ruku na srce jedino sto ce donjeti ekspanzije ce bit nastavak priče SP kampanje i par novih jedinica...

Sickmanno1
13-10-2010, 22:14
Kak je nova kompanja, novi MP, nove animacije, itd. ista igra?

Fakat ste lame vi hejteri :(

Koliko puta vam se mora pisati DA JEBENO NEKUPUJETE IGRU AKO VAM NEPASE.

Koliko je posto igraca odbila cijena ili cinjenica da se "kupuje 1/3 igre"? 0%. Ovdje trekeljaju samo warez useri koji mozda imaju neznam 8 orginala od cega su dvije dobili sa grafickom...

Babitz
13-10-2010, 22:24
Kak je nova kompanja, novi MP, nove animacije, itd. ista igra?
Zvuči ko ekspanzija meni.



http://images.encyclopediadramatica.com/images/thumb/c/cd/Trool.png/120px-Trool.png

The Boz
13-10-2010, 22:26
I will stab you in the face with my fist.

Mirogamemasta
13-10-2010, 22:29
Dobro, i??? Neces platiti full cijenu kao prvi dio vec manje.
(Bas me zanima koje je razlika u cijeni bila izmedu orginalnog SC-a i BW-a kad je izasao..)

Babitz
13-10-2010, 22:31
I will stab you in the face with my fist.
On top of guns I know karate and ninja stuff.

The Boz
13-10-2010, 22:32
I know nuke-fu.

Babitz
13-10-2010, 22:33
Krivo si nastavio. :(

Rang€r
13-10-2010, 22:43
Kak je nova kompanja, novi MP, nove animacije, itd. ista igra?

Fakat ste lame vi hejteri :(

Koliko puta vam se mora pisati DA JEBENO NEKUPUJETE IGRU AKO VAM NEPASE.

Koliko je posto igraca odbila cijena ili cinjenica da se "kupuje 1/3 igre"? 0%. Ovdje trekeljaju samo warez useri koji mozda imaju neznam 8 orginala od cega su dvije dobili sa grafickom...

e ono nisi ni ti moro kupit stalker(jelda :eyebrows: ), al si ga ipak kupio pa govorio šta ti nevalja oko igre.

onak postovi svih koji vole sc su nešto tipa

vi sc hejteri odjebite nemorate kupit igru fuuuuuuu

Razzarach
14-10-2010, 10:39
Ako CoD može svake godine izaći sa sat vremena single playera na istom engineu od 1882. i prodati milijardu i sedamsto milijuna primjeraka, onda stvarno nije na mjestu optužiti SC2 za mužnju para...
:pray:

Sickmanno1
14-10-2010, 22:15
e ono nisi ni ti moro kupit stalker(jelda :eyebrows: ), al si ga ipak kupio pa govorio šta ti nevalja oko igre.

onak postovi svih koji vole sc su nešto tipa

vi sc hejteri odjebite nemorate kupit igru fuuuuuuu

Nemos mi usporedivati SC i Stalkera :pray:

Koji car lol

Rang€r
14-10-2010, 22:18
ni ne uspoređujem ih, samo tvoj odnos prema igrama.

Mirogamemasta
14-10-2010, 22:30
Pa popljuvao je stalker zbog bugova i "realizma" u igri koji ga nije odusevio.
SC se ne fura na realizam niti ima puno bugova koji se isticu, pa mu se ne moze puno ni prigovoriti.
(Jedino se cijena malo vise istice, ali to je druga stvar.)

Babitz
14-10-2010, 23:03
Dajte me samo podsjetite koliko je kampanja imao original. I što je donijela ekspanzija originala.

Mirogamemasta
14-10-2010, 23:24
Original ima 3 kampanije za svaku rasu, ukupno 30 misija.
Ekspanzija donosi novih 30 misija, nastavlja pricu i dobivamo po dva - tri nova unita za svaku rasu.

Isto ce biti za SC2. (pretpostavljam).
Kad vec bitchate po ekspanzijama,da mi je znati koja igra danas (neka koja izlazi malo cesce) donosi hrpu promjena i mijenja igru toliko da je vise ne mozes prepoznati?

Babitz
14-10-2010, 23:25
Ekspanzije više ne postoje, lol.

Nego, reci mi kolko misija i toga ima SC2. Ja sam čitao da će sve 3 igre imat istu cijenu.

Mirogamemasta
14-10-2010, 23:39
Ma i sami nastavci vise ne donose previse novosti. (Sad mogu kao primjer dati COD, ali nisam siguran da li je to posten primjer.)

SC2 ima 26 misija. Dva puta mozes birati izmedu dvije misije tako da ako gledamo bas sve misije onda ih ima 28.
Ja sam cuo da ce cijene biti manje, budemo vidjeli kad izade.
Sa cijenom se inace slazem, malo je ipak previsoka u odnosu na ostale novije igre.

TeraBajt
14-10-2010, 23:54
sc je govno 6-poolam vam majku.

:(

Sickmanno1
15-10-2010, 18:14
Dajte me samo podsjetite koliko je kampanja imao original. I što je donijela ekspanzija originala.

3 Kampanje od ukupno 30 misija. A ekspanzija je donesla 26 novih misija i par novih jedinica.

Sad mi reci koji je point questiona?

Rang€r
15-10-2010, 19:25
jebo kurac vi ste svi retajni. sick prvo kaže AKO VAM IGRA NE PAŠE NEMOJTE JU KUPIT QQQQQQQ

ako njemu ne paše stalker nije ga moro kupit i igrat, al to ga nije samo toga sprječilo več je moro i video napravit o tome kako pljuje stalker.

čist onak pokazujem na licemjernost situacije al me niko neshvača :(

Sickmanno1
15-10-2010, 20:22
Rang€r, napisao bi da si retaj, al si premlad pa necu suditi jos.

Moj video za Stalker je bila najobicnija zajebancija. Cinjenica je da je po mojem misljenju Stalker retardirana igra, ali opet daleko od toga da je igra LOŠA. Nesto slicno kao i GTA IV, ja igru ne volim i losa mi je. Ali neces me vidjeti da spamam u GTA podforumu i serem po igri iz nekih retardiranih razloga (ok, srao sam malo u mafia 2 vs. GTA IV temi), jer ruku na srce, GTA IV je fenomenalna igretina, samo eto meni ne pase. Ali nikako neumanjujem njen uspijeh i ako se nevaram najveci rating online.

Nadalje. Dok sam ja pljuvao po Stalkeru pljuvao sam po elementima igre, a ne da sam srao po "nevaznim" cinjenicama kao sto su oblik kutije u kojoj se igra kupi, cover, cijena, itd. Ono argumenti za pljuvanje po SC2 su vam prekokrasni. Zanimljivo je da nitko nije pljuvao po samoj mehanici igre, prici, muzici, cut scenama, kompanji itd, A TO SU GLAVNE STVARI.

Vec se konstantno svi trollovi drze 2 godine stare stvari kao sto su da je SC2 1/3 igre i "novosti" kao sto je sama cijena igre. Dok oni malo jaci trollovi se jos doticu i Battle.net-a bez da su ga i iskusali, zapravo rijetko tko je od tih trollova uopce i zaigrao SC2.

A i mogu se kladiti da ce gotovo svi koji su kupili SC2 kupiti i ostale dijelovi SC2. Dao bi se kladiti da bi platili i 200-300kn za novih 30 misija sa Terranima. No ajd to je vec igranje sa kristalnom kuglom...no moj point je da po igri najvise seru ljudi koji je zapravo nisu ni igrali, a dosta njih je prestalo srati kad su igru odigrali.

flander
15-10-2010, 20:34
baš me zanima dal je King Mortal odigral SC2,al ono od početka do kraja a ne prve dve misije....

Sickmanno1
15-10-2010, 20:40
Nije odigrao igru, nije ju ni probao. (osim ako se nesto nije promjenilo u zadnjih mjesec dana ^^).

Al to je Babic, nedraga me previse sta on pise kad znam da trolla xD