PDA

Pogledaj cijelu verziju : NHL 10 vs. NHL 2k10



croking1994
09-10-2010, 11:46
Upravo sam procito na forumima EA da nece davati NHL 10 NA PC, sad cemo igrat NHL 2k10 lool.Koja je razlika meni su bili dovoljni obicni serijali al me bas zanima kako ce onda ovo izgledat ( mozda ce biti isti prozor ko i ovaj obicni sam s drugim imenom za PC).Igram NHL od 2005-2009 i nije bilo previse noviteta u igri al mi se 2k10 cini mozda obecavajuc.
Jos me zanima hoce li ubacit koje nove klubove u igru ( stvarno bi bilo dobro zaigrat s Medveščakom i europskim klubovima, a ne samo s dosadnim amerima :roll: )

Evo link za trailer 2k10 : lbqXIxxApZU

A pogledajte trailer obicnog NHL 10 na PS3:
lbqXIxxApZU

I da moci cu ga udarat cesce u first person stylu yaay.

Silent boy
10-10-2010, 21:27
Ako mene pitaš, NHL 2k10 je bolji. Puno realniji, zanimljiviji i realističniji. Naravno ukusi se razlikuju ali ipak sve 2k igre Pwnaju.. Recimo ja sam zagriženi fan NBA 2k10 pa stoga novi dio jedva čekam i sigurno nabavljam.. A ovo što se tiče klubove, mislim da je u redu da ostane ovako, jer ipak to je NHL pa stoga tu spadaju Američki klubovi, možda se Europljani odvoje i naprave verziju za Europski hokej, ali ipak, ne treba pretjerivati. Ali zbilja sve 2k igrice su vrlo vrlo zabavne i odlične su za razbijanje dosade i mislim da ne treba raditi neke razlike između njih i EA Sportsa. It's the same *hit.

demetrius
11-10-2010, 23:16
ja uopće ne vidim da će izać NHL 2k10 za pc?

croking1994
12-10-2010, 09:22
Sad sam opet otisao na EA stranicu, pogledao teme na forumu, izbacili su cover za PC a sta ce se dalje događat to cemo vidit.
Mislim da bi imali mnogo dissapointed PC gamers, kazu ne isplati se, ako ne izbace barem 2k10 ond neka idu u tri prozora :fof:
jer sam ja na to samo cekao da zaigram NHL na PC i ove godine jer im NHL 9 sux.
Sve u svemu vidit cemo hoce li bit sta ili ne.

Silent boy
12-10-2010, 11:57
Sad sam opet otisao na EA stranicu, pogledao teme na forumu, izbacili su cover za PC a sta ce se dalje događat to cemo vidit.
Mislim da bi imali mnogo dissapointed PC gamers, kazu ne isplati se, ako ne izbace barem 2k10 ond neka idu u tri prozora :fof:
jer sam ja na to samo cekao da zaigram NHL na PC i ove godine jer im NHL 9 sux.
Sve u svemu vidit cemo hoce li bit sta ili ne.
Inače moje mišljenje je da skoro sve sportske igre od nogometa,košarke,hokeja itd. valjaju samo za PS3 i X-Box 360.. Ipak mi je veći doživljaj igrati FIFU 11 na Joysticku nego na tipkovnici.. Ali ukusi su različiti..

demetrius
12-10-2010, 12:58
Sad sam opet otisao na EA stranicu, pogledao teme na forumu, izbacili su cover za PC a sta ce se dalje događat to cemo vidit.
Mislim da bi imali mnogo dissapointed PC gamers, kazu ne isplati se, ako ne izbace barem 2k10 ond neka idu u tri prozora :fof:
jer sam ja na to samo cekao da zaigram NHL na PC i ove godine jer im NHL 9 sux.
Sve u svemu vidit cemo hoce li bit sta ili ne.
Inače moje mišljenje je da skoro sve sportske igre od nogometa,košarke,hokeja itd. valjaju samo za PS3 i X-Box 360.. Ipak mi je veći doživljaj igrati FIFU 11 na Joysticku nego na tipkovnici.. Ali ukusi su različiti..


ima pad i Joystick i za pc.

Silent boy
12-10-2010, 18:51
Sad sam opet otisao na EA stranicu, pogledao teme na forumu, izbacili su cover za PC a sta ce se dalje događat to cemo vidit.
Mislim da bi imali mnogo dissapointed PC gamers, kazu ne isplati se, ako ne izbace barem 2k10 ond neka idu u tri prozora :fof:
jer sam ja na to samo cekao da zaigram NHL na PC i ove godine jer im NHL 9 sux.
Sve u svemu vidit cemo hoce li bit sta ili ne.
Inače moje mišljenje je da skoro sve sportske igre od nogometa,košarke,hokeja itd. valjaju samo za PS3 i X-Box 360.. Ipak mi je veći doživljaj igrati FIFU 11 na Joysticku nego na tipkovnici.. Ali ukusi su različiti..


ima pad i Joystick i za pc.
Ofc da ima, meni to nije to, ali kao što rekoh svatko ima svoje mišljenje ^^

croking1994
13-10-2010, 19:59
Ma vec sam par puta mislio uze PS3 al se onda sjetim da bas nista mi nejde na joystick.Naučio se na tipkovnicu i to je to.
Igro sam i na PS-u fifu i PES al totalno suckam na joysticku.

Silent boy
19-10-2010, 19:46
Ma vec sam par puta mislio uze PS3 al se onda sjetim da bas nista mi nejde na joystick.Naučio se na tipkovnicu i to je to.
Igro sam i na PS-u fifu i PES al totalno suckam na joysticku.
Eto, kod mene obrnuta stvar.. FIFU05 sam igrao besprijekorno na kompu, a sada ne mogu izdržati niti minutu a da ne primim gol.. Naravno kada igram na joysticku stvar se potpuno mijenja.. Tada poritvnik ne može izdržati minutu a da mu ne zabijem gol :yuck: