PDA

Pogledaj cijelu verziju : restart rutera



Haki
08-10-2010, 17:41
Imam od t-coma 4mb brzinu

Jeli moguce da se na t-comovom netu NE RESTARTA ruter svako 24 sata? jer meni ljudi s kojima sam pricao gledaju me kao ludaka kada o tome pricam.Meni se ruter restarta tj internet makar na 2 sek on se restarta.Meni 5 klijenata od iste igre imam upaljeno 0-24 i svaki put imam tar ruter restart.Ljudi u njemackoj itd nikada nisu ni culi za to.

Sada jeli ikako moguce da mi se ruter/internet ne restarta?

Aral
08-10-2010, 17:48
Pa, za to bi trebao imat stalnu vezu a to košta i dobro je samo za firme, privatnim korisnicima baš i nije od neke koristi. IP adresa se mora mijenjat svaka 24h. Ne vidim zašto je problem da ti se net prekine na par sec, ja niti ne skužim da se to dogodi. Ako ti je bitno zbog nećeg treće, zovi tcom i plačaj stalnu vezu.

Haki
08-10-2010, 18:37
Pa, za to bi trebao imat stalnu vezu a to košta i dobro je samo za firme, privatnim korisnicima baš i nije od neke koristi. IP adresa se mora mijenjat svaka 24h. Ne vidim zašto je problem da ti se net prekine na par sec, ja niti ne skužim da se to dogodi. Ako ti je bitno zbog nećeg treće, zovi tcom i plačaj stalnu vezu.

Kad sam slao davno email t-comu rekli su da nemaju opciju "stalnog voda",a za firme imaju. Ali meni treba odgovor jeli se to svima dogada ili sto? jer znam najamnje 7 ljudi uzivo koji mi govore da im se nikada ne prekida veza,sada neznam jesu li oni na netu 0-24 itd..... a jeli moguce ako stavim static ip,hoce li mi se onda restartat?

Niko Bellic
08-10-2010, 20:39
Meni se restarta kad god poželi (router jelte), a nekad nakon restarta i promijeni brzinu. Uglavnom, ja ga poštujem i ne želim mu uskračivati to pravo, iako me nekad jako naživcira kad si nakon restarta stavi brzinu na 384 kbps i onda ga moram ugasit i upalit da dođe sebi...

THOMSON ST780 :thumbs1:

Razzarach
08-10-2010, 22:06
Da svima je to. static ip kosta.

Aral
09-10-2010, 08:36
Ruter ti se restarta svaka 24h, ako nema problema sa konekcijom u tom roku. Inače, moj ruter se resetira svaka 24 ko vurica, već par mjeseci mi konekcija nije niti jednom pukla. Kaj se toga tiće t-com rula.