PDA

Pogledaj cijelu verziju : Cycilc redundancy check



Electromaster
05-10-2010, 23:13
Daklem, svaki puta kada na moj Sony Ericsson Spiro [W100i]Sidem staviti neki fajl čije kopiranje traje dulje od par sekunda, prije ili kasnije kopiranje stane, i izbaci mi prozorčić "Cannot copy file blablabla Data error: Cyclic redundancy check".
Mob je novi, kartica u njemu isto, te s drugim stvarima [player, memory stick]Snemam ovih problema. Kako da se toga riješim?

Kid A
05-10-2010, 23:21
Imas mozda sliku tog Sony Ericsona?

Electromaster
05-10-2010, 23:22
Imaš možda pametnijeg posla?
Ili Google?

Kid A
05-10-2010, 23:29
Pa dobro, de mi ga onda opisi ukratko

pimp
05-10-2010, 23:48
kako si se osjecao kad ti je bio taj error?

Da_killah
05-10-2010, 23:57
Ja sam sad nesto malo googlao i na netu pise cyclic redundancy check a kod tebe je cycilc. Jel to neki drugaciji error u odnosu na cyclic? I da, kako se osjecas povodom tog?

Norther
05-10-2010, 23:58
iskreno, xarabas ti samo pokusava pomoci.
nema potrebe za nepristojnosti i slicnime.

Sir William
06-10-2010, 00:01
CRC se računa dijeljenjem informacijskog polinoma generatorskim polinomom, ostatak djeljenja nam je u biti taj crc, i on se dodaje na kraj informacijskog niza bitova i služi za provjeru autentičnosti tog niza.. dosta jednostavno akšuli.. baš sam imo pismeni iz toga neki dan.. još samo usmeni :S..

nego, podaci ti se krivo prenesu, pa ti mob detektira grešku i izbaci error.. nešto nije u redu..

hacker
06-10-2010, 00:29
nešto nije u redu..
http://www.bootcampking.com/wp-content/uploads/2010/08/NoShitSherlock.jpg
sorry morao sam :rotfl:

Anarion.Umarth
06-10-2010, 01:06
Šta se kopira, možda mobitel odbija anime OST?

cham3leon
06-10-2010, 10:18
CRC se računa dijeljenjem informacijskog polinoma generatorskim polinomom, ostatak djeljenja nam je u biti taj crc, i on se dodaje na kraj informacijskog niza bitova i služi za provjeru autentičnosti tog niza.. dosta jednostavno akšuli.. baš sam imo pismeni iz toga neki dan.. još samo usmeni :S..

nego, podaci ti se krivo prenesu, pa ti mob detektira grešku i izbaci error.. nešto nije u redu..

E, to. Sad moramo otkriti gdje se događa greška. Pa nam reci Predatore, kakvo je to kopiranje, preko usb kabela ili što?

Electromaster
06-10-2010, 12:30
Mda, USB kabelom.
Iako mi je komp bio u kurcu zadnjih dana, pošto pri prebacivanju na bilošto drugo nemam problema, ne vjerujem da je problem u njemu.
Tako da, valjda ostaju samo mob, njegova kartica i kabel, no sve od navedenog je novo...
[Iako ni to ne mora niš značiti, jej.]

Also, vgg modovima na održavanju podforuma.

Frky
06-10-2010, 13:38
Je li možda trebaš instalirati neki software za prebacivanje ili ga samo ubodeš (kao USB stick)?

Neznam, meni se ovaj error pojavljuje jedino kad pokušavam prekopirati podatke koji su ili oštećeni ili nečitljivi (prljav cd i slične gluposti), ali nikad mi se nije dogodilo da mi izbaci taj error kad nešto s kompa kopiram!

Čux
06-10-2010, 13:47
ak tu karticu možeš s nečim drugim očitat i prebacit neš (po mogućnosti iste fileove), jako buš suzio izbor.

Sir William
06-10-2010, 17:47
jesi dirao softwer na mobu? i ako nisi, se je loš što se softwera tice.. softwer je kriv.. flashaj ga

croat1gamer
06-10-2010, 17:52
Ako kazes da je nov, probaj ga formatirati, efikasnije je od onog tvornickog.
Ujebemti, kolko retaja. :(

Electromaster
06-10-2010, 17:57
Lulz, uštekao karticu u laptop s Win7, i on me odmah lijepo pitao želim li da provjeri ima li na njoj errora, ja kažem da, on provjeri, kaže da ih je bilo, popravio ih.
Nakon toga sam neš s njega kopirao na karticu, sve super prošlo.

Budem kasnije stavio karticu u mob i provjerio da li je i na mom kompu sve okej~

Kid A
07-10-2010, 17:27
I sta bi na kraju? :cry:

Electromaster
09-10-2010, 14:52
Evo konačno dođoh u potrebu da opet nešto kopiram na mob....
JEBEMU SVE.
Opet ista sranja. :cry:
Ali onak, ne kužim, na laptopu s Win 7 mi je sve radilo vgg, što valjda isključuje problem s karticom, a s druge strane mi na mom kompu svaki drugi uređaj radi vgg, što valjda isključuje problem s kompom. >_>

Also, zanimljivo, problem se ne pojavljuje kada nešto kopiram sa kartice na komp. :I

marijanovic
11-10-2010, 16:08
U divajs menađeru pod ju ez be uključi "Do nut notifaj mi about ju ez be erorz".
Probaj nakon toga.