PDA

Pogledaj cijelu verziju : Duke Nukem Forever gameplay video



IgGy
05-10-2010, 21:11
Nakon što je Gearbox potvrdio Đuka Forever demo, no ne i službeni datum izlaska demoa, na YouTubeu se pojavio i novi gameplay video kojeg je netko uhvatio na Gearboxovoj prezentaciji Đuke Forevera. Gameplay video prikazuje neke sekvence viđene u onom starom traileru kojeg su izbacili dečki iz 3D Realmsa. Sve u svemu, gameplay izgleda prilično solidno.

zUi__7PIts8&feature=player_embedded

Srle
06-10-2010, 10:24
Izgleda zanimljivo, ali ovaj narataor je tako nezanimljiv i jadan...

W1k1n6
06-10-2010, 12:30
Fajt s ovim bossom je prerađena borba sa zadnjim badassom na kraju igre u Duke Nukem 3D na onom stadionu. Vizualno i tehnički mi sve djeluje jako dobro, no najviše me zanimaju fore, povici i druge izjave, nekako se bojim da u današnje vrijeme neće biti toliko kontroverzne ko u starom Đuki, danas bi ih za to svi živi tužili, brijem :)

The Boz
06-10-2010, 12:32
Gearbox. Borderlands. Nuff sed.
Moglo bi čak biti i prezakon.

Čux
06-10-2010, 13:40
Fajt s ovim bossom je prerađena borba sa zadnjim badassom na kraju igre u Duke Nukem 3D na onom stadionu. Vizualno i tehnički mi sve djeluje jako dobro, no najviše me zanimaju fore, povici i druge izjave, nekako se bojim da u današnje vrijeme neće biti toliko kontroverzne ko u starom Đuki, danas bi ih za to svi živi tužili, brijem :)

Štoviše, ova prezentacija se uredno sprdava sa odgađanjime same igre. Istina da je starog đuku nemoguće nadmašit u forama, al nadam se da bu bar blizu, ostatak igre skoro pa i nije bitan, ak bu ovo na mjestu sve drugo bu dovoljno dobro kakvo god bilo.

Dania
06-10-2010, 18:46
A, Đuka <3 Haha, ajde de, čak i nisam razočarana...a baš sam skeptična bila. Vidjet' ćemo kasnije. Odlično mi vizualno izgleda, a što se kontroverzija tiče -pa neće biti, da, ipak smo navikli dosad na sve i svašta; ali meni to ne igra ulogu kad je kao karakter awesome ^^
Btw, ovaj Steve stvarno sucksa :D

W1k1n6
07-10-2010, 14:04
Ja očekujem da Đuka plaća gogo plesačice da mu plešu na štangi, da ih pljeska po guzi i krsti raznim seksističkim izjavama, ali mislim da bi im razne ženske udruge u današnje vrijeme mogle oči iskopati da to naprave. Malko se bojim da ga ne pretvore previše u karikaturu, ne bi mi baš odgovarao neki Đuka Johnny Bravo :)

IgGy
07-10-2010, 16:10
Ja očekujem da Đuka plaća gogo plesačice da mu plešu na štangi, da ih pljeska po guzi i krsti raznim seksističkim izjavama, ali mislim da bi im razne ženske udruge u današnje vrijeme mogle oči iskopati da to naprave. Malko se bojim da ga ne pretvore previše u karikaturu, ne bi mi baš odgovarao neki Đuka Johnny Bravo :)

BABE bi im prve kenjale :)

Dania
07-10-2010, 17:18
Ma babe ne znaju za igre, a ženske udruge tko šiša, nek' pate u svojoj ogorčenosti...sam' neka nam svrati Đuka još gori nego što je bio :)

John Wayne
07-10-2010, 19:42
Ja bi da bude katolički pristojan i pobožan. Da poštuje žene, djecu i starce. Da cijeni i poštuje svaku vrstu ljubavi, pa makar i između istospolnih aliena.

E to bi bilo kontroverzno :D

W1k1n6
09-10-2010, 14:12
Amen.