PDA

Pogledaj cijelu verziju : 27.145 mhz



BigBongman
05-10-2010, 18:27
pronasao sam stari autic na daljenski ali nemam daljenjski...zna tko di u istri ili hr ima za kupiti daljenski za 27.145 Mhz??
moze i cjeli autic pa da uzmem samo daljenski od tog, ali ja ocu opet voziti svog subarua :D

zahvaljujem

Nee Joe
05-10-2010, 20:19
pronasao sam stari autic na daljenski ali nemam daljenjski...zna tko di u istri ili hr ima za kupiti daljenski za 27.145 Mhz??
moze i cjeli autic pa da uzmem samo daljenski od tog, ali ja ocu opet voziti svog subarua :D

zahvaljujem

Zajebi ti to, odi u siemens i kupi piezo odašiljač ili ga napravi sam :D.... Ne trebaju ti čak ni baterije, samo klikneš i radi ko bog! :D.... Domet i do 80 metara :D

BigBongman
05-10-2010, 20:48
stvarno?
i like what i hear...

Nee Joe
06-10-2010, 13:53
stvarno?
i like what i hear...

Samo moraš namjestiti adresu na koju će se signal slati te namjestiti kontrole... Pročitaj si knjige "Elektronički sklopovi" i "Digitalna elektronika" od Stanka Paunovića, imaš podosta poučnih načina i lekcija kako to napraviti. Uzeo piezo iz upaljača te sad mogu ugasiti svjetlo u šupi iz kuće bez da sam morao sprovoditi ikakve žice :D.... I da, za pokretač ti ne trebaju baterije, ali za kontrole da stoga- to si prekriži :D. To sam samo bezveze naveo :D.... Ali ako si hoćeš napraviti kontroler za autić pročitaj knjige koje sam ti predložio :D

BigBongman
06-10-2010, 14:11
vidi ti to kako pametnih forumasa ima...ima se sad nesto bar za citati preko produzenog vikenda....hvala joe :D

Nee Joe
06-10-2010, 14:19
vidi ti to kako pametnih forumasa ima...ima se sad nesto bar za citati preko produzenog vikenda....hvala joe :D

Np. Zaista, te su mi knjige potrebne za struku, ali uz njih sam uspio namjestit otvaranje kapije pred kućom samo kad moj stari ide.... Svašta rade infracrveni odašiljač i vlastiti bar kod na autu :D