PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolje od GTA radio emisija!



Nee Joe
28-09-2010, 17:00
Ovdje postajte sve što vam je bilo najsmješnije tijekom igranja GTA igara, vozeći se ulicama Liberty Citya, Vice Citya ili San Andreasa, slušajući radio u autu i krepavajući od smijeha :rotfl: :rotfl: ... Ako išta volim slušati po 5 puta, onda je to Judge Grady :D... Slobodno postajte tekst ako ne možete naći na jutjubu (što je praktički nemoguće :D )
9-GSasfq-hU

Interceptor
28-09-2010, 17:01
Vr4tmk6Bn28

San Andreas je zakon! :pray:

Chupacabra
28-09-2010, 17:09
u gta3, zakon mi je onaj debeli mafijozo, neznam kako se zove, onaj koji ima probleme sa mamom :pray: e da, tony cipriani. Stanica je ona zadnja, chatbox ili kakovec. Zatim su mi rulale one pjesme Push it to the limit i ostale na stanicama Flash i Love. Leeeegendarno.
Vice city? Zbog...uh, problema sa verzijom :) nisam imao uopce zvuka tokom cijele igre, pa nis neznam :(

cham3leon
28-09-2010, 18:24
Ako nisi igrao Vice City sa zvukom, onda ti je promaklo oko 40% igre. Pređi ga opet.

Feanor
28-09-2010, 19:12
u gta3, zakon mi je onaj debeli mafijozo, neznam kako se zove, onaj koji ima probleme sa mamom :pray: e da, tony cipriani. Stanica je ona zadnja, chatbox ili kakovec. Zatim su mi rulale one pjesme Push it to the limit i ostale na stanicama Flash i Love. Leeeegendarno.
Vice city? Zbog...uh, problema sa verzijom :) nisam imao uopce zvuka tokom cijele igre, pa nis neznam :(

Sprdancija na Tonya Soprana i njegove probleme s majkom :D