PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sve na isti kalup...



Outmind
27-07-2006, 21:15
Kooji su po vasem misljenju bendovi i glazbenici cije su pjesme ama bs sve na isti kalup. Dakle ovdje NE RASPRAVLJAM O KVALITETI DOTICNIH, samo o cinjenici da su sve pjesme na isti kalup. Evo nekih za koje ja smatram da su stvarno naj u tom pogledu.

1. 2PAC (covjek je izmislio copy paste, ama bas sve pjesme na isti kalup repa... zato ga valjda svi vole...)

2. COLONIJA (ak sa krivo napisao moj bed...)

3. LINKIN PARK

4. acdc Po mom mišljenju imaju samo 1 pjesmu u 4215 varijacija...

Ali moje mišljenje nije bitno, bitno je da su na isti kalup...

Sgt. Bull
27-07-2006, 21:20
1.tako-tako mogu ga malkice slusat al me u zadnje vrijeme nervira...
2.nikada sluso nisam niti cu...
3.vec receno...
4.nisam ih nikada puno slusao mozda nekih 15-20 pjesama i mozda si tu i u pravu...
5.JLo,britney spears i slicne pjevaljke,ne slusam ih(nedo Bog) ali nekolko sam puta cuo neke pjesme i bilo je :yuck: never again
6.doors.neki ce me ubit zbog ovoga ali i njima je sve slicno
7.evo ga i ovo cu reci al me nemojte skalpelirat odma:Beatlsi

O-Okac
28-07-2006, 07:17
zato ljudi slusaju vise bendova

Maloki
28-07-2006, 09:52
Hm, Coloniju i AC/DC nisam nikad slušo, ali za 2Paca i LP se slažem. Mislim, imaju oni pjesama koje se razlikuju od uobičajenog stila (Linkin Park - "Dedicated (demo pjesma)", "High Voltage", i "My December", a kod 2Paca se nemrem sjetit :) ) Meni su svejedno oni zakon i baš me boli quratz ak im je sve slično. Taj im stil ide najbolje i ko zna kakvi bi bili sa nekim drugim stilom...

Outmind
28-07-2006, 10:35
Pa dobro, ja ni ne tvrdim da je i jedan od tih izvođača loš, ali originalnost im nije jača strana, ili je to ona ne mijenaj konja koji pobjedjuje...

GrimReaper
29-07-2006, 06:37
ne bi se baš složio da je AC/DC sve na isti kalup, jer pogledaj malo solaže. Angus je jedan od virtuoza na gitari koji je glavna faca benda, bacajući sve ostale članove iza sebe. Njegova kreativnost na koncertima naprosto nadahnjuje. Pogledaj trajanja pjesama, dionice izvođenja.
Ako nisi jako zagrižen fan kojemu su detalji važni i sve prati onda naravno da ti je sve na isti kalup... Sitnice su to koje ćine ono najbolje što glazba nudi. :D

Sgt. Bull
29-07-2006, 09:28
1.tako-tako mogu ga malkice slusat al me u zadnje vrijeme nervira...
2.nikada sluso nisam niti cu...
3.vec receno...
4.nisam ih nikada puno slusao mozda nekih 15-20 pjesama i mozda si tu i u pravu...
5.JLo,britney spears i slicne pjevaljke,ne slusam ih(nedo Bog) ali nekolko sam puta cuo neke pjesme i bilo je :yuck: never again
6.doors.neki ce me ubit zbog ovoga ali i njima je sve slicno
7.evo ga i ovo cu reci al me nemojte skalpelirat odma:Beatlsi
8.Gipsy kings ako ko slusa zna ko su,sve im je trambo i bambo leo,zbog toga sam ih i prestao slusat
9.srpske pjevaljke( no comment jer vam je sve vec poznato i ide na kalup: idi mi dođi mi koji ćeš mi ku***)

Maloki
29-07-2006, 10:33
[quote="Sgt. Bull":3uufsx4l]
9.srpske pjevaljke( no comment jer vam je sve vec poznato i ide na kalup: idi mi dođi mi koji ćeš mi ku***)[/quote:3uufsx4l]

:pray: Istina :rotfl:

Frky
30-07-2006, 15:08
Ma dajte , tehno je čisti copy/paste !

reiki_
30-07-2006, 15:30
techno njaviše , a onda gangsta rap i te gluposti.

King tiger
30-07-2006, 15:44
Gagnsta Rap sve tipa"Nigazz,Homies,Outlaws".

Babitz
31-07-2006, 05:51
Gagnsta Rap sve tipa"Nigazz,Homies,Outlaws".da, sve si cuo i znas da su svi takvi

inace, c/p vam je bio na eurosongu, pola je imitiralo lanjsku, tj. predlanjsku pobjednicu, 30% ABBA-u, i ostali neke druge evergreenove
pateticno

KyleeX
31-07-2006, 13:12
techno njaviše

mislis eurodance i sve sto pocinje s euro


aj mi nabroji 3 "techno" pjesme s istim kalupom :killyou:

ts ts newbie :boohoo:

King tiger
31-07-2006, 13:13
da, sve si cuo i znas da su svi takvi
Vecina jeste.Imam frenda koji je zaludjen sa tim pa kad sam snjim moram slusat.

Lord Ragnarok
31-07-2006, 19:22
1.tako-tako mogu ga malkice slusat al me u zadnje vrijeme nervira...
2.nikada sluso nisam niti cu...
3.vec receno...
4.nisam ih nikada puno slusao mozda nekih 15-20 pjesama i mozda si tu i u pravu...
5.JLo,britney spears i slicne pjevaljke,ne slusam ih(nedo Bog) ali nekolko sam puta cuo neke pjesme i bilo je :yuck: never again
6.doors.neki ce me ubit zbog ovoga ali i njima je sve slicno
7.evo ga i ovo cu reci al me nemojte skalpelirat odma:Beatlsi

Britneyne spoteve treba samo gledati. Kaj ne

Babitz
31-07-2006, 22:01
da, sve si cuo i znas da su svi takvi
Vecina jeste.Imam frenda koji je zaludjen sa tim pa kad sam snjim moram slusat.righty, i podrobno slusas svaki stih :pray:
i sligurno su to "oni pravi", ne neki fejkeri :roll:
ma nvm, znma da ima wannabeja u repu ko i u svakom drugom zanru