PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jersey Shore



Forengner
27-09-2010, 16:53
:( Odgledao sam to djubre koje nazivaju reality show par sati,i usao u svet najnizeg taloga ljudskog otpada,dodjavola !Moralnije i pristojnije stvari sam skinuo sa djona svoje proklete patike.Americki Italijani su mi generalno bili simpa,cela ta 'mafia' stvar,uzivao sam u serji 'Soprano family' ,i onda pogledam ovo i suocim se sa cinjenicom da vise necu moci bez dubokog prezira da pogledam u oci nekog 'Ameri-Talijana'.Dok potpuno revoltiran sedim pred televizorom i gledam budalastine i bljuvotine koje mi Jersey Shore servira na srebrnom tanjiru,razmisljam o mind-setingu ucesnika,i taman pred pocetak nove epizode,na svu srecu uzimam dobri stari daljinski upravljac od mnogih lijeta i prebacujem na Animal planet,uz nadu da cu uz Pande i Koale konacno moci da se smirim.:( .
U svakom slucaju,siguran sam da nisam jedini koga ovaj show zgrozava.Izjasnite se:
A.Jersey Shore-djubre.
B.Jersey Shore-zabava i topljenje mozga.

Feanor
27-09-2010, 16:58
Reality show-ovi su generalno emisije za zatupljivanje mase, mislim ne ono u ''konspiracija američke vlade'' tipu, ali ono gledaš hrpu idiota kako se ponašaju ko idioti i onda to gledaš i komentiraš cijeli dan, ali pitanje je što si onda ti, mislim ako te hrpa glupavih idiota može zabavljati, možda je i vrijeme da im se pridružiš, ne?

Sa ovom teorijom sam došo jednom staroj dok je gledala Farmu ili tako neki kukumar, pa sam jeo lošu hranu tri dana za redom...

Forengner
27-09-2010, 17:01
Pogresno si me razumeo,hocu da kazem da je meni posle samo 2 epizode doslo da se zapitam kakavih sve ljudskih bica ima :) Nisu oni mene zabavljali,oni su me nervirali,mnogo. :)

MILF hunter
27-09-2010, 17:30
Danas stvarno možeš birati između genijalnih filmova i serija i ne znam zbog čega bi netko uopće bacio pogled na tak šta? Ista stvar s farmom i big brotherom, sapunicama, Gotovčevima i sl. pizdarijama. Koga boli kurac za sve to? Zbog takvog otpada sam i prodao TV.

cham3leon
27-09-2010, 18:22
Ne očajavajte. Uskoro će RTL i Nova dobiti svaki po još jedan program za emitiranje na nacionalnoj razini. Obe TV kuće su najavile da će i ti programi biti "zabavnog" karaktera, što znači da ćemo ubuduće na televiziji imati još više trasha.

@MILFhunter: Ono najžalosnije je što ćeš po novom zakonu i ti morat plaćat RTV pristojbu, jer po nekoj njihovoj logici tkogod ima struju, ima i TV. :(

croat1gamer
27-09-2010, 18:41
Ne gledati tv. Toplo vam to preporucujem. :)

Systematic Reverse
27-09-2010, 18:47
Ne gledati tv. Toplo vam to preporucujem. :)

this.

ja jedino gledam tv kad je neka dobra tekma i kad jedem ;//

bezimeni
27-09-2010, 19:12
Danas stvarno možeš birati između genijalnih filmova i serija i ne znam zbog čega bi netko uopće bacio pogled na tak šta? Ista stvar s farmom i big brotherom, sapunicama, Gotovčevima i sl. pizdarijama. Koga boli kurac za sve to? Zbog takvog otpada sam i prodao TV.


he , he totalni potpis.Imam relativno dobru telku 32" lcd ali palim ju samo kada gledam neki film iz vlastite filmoteke.

cham3leon
27-09-2010, 21:18
Ne gledati tv. Toplo vam to preporucujem. :)

Joinin teh agreez. Flat internet >>>>>>>>>>>> TV. Da još imamo kakav kvalitetni domaći program, možda bih ponešto i gledao. Evo, gledam redovito Zakon! svaki put kad ga emitiraju na HRT-u, ali i to su sad skinuli sa programa iako je uvjerljivo najbolja humoristična serija na domaćoj televiziji zadnjih godina.

Mirko L
27-09-2010, 22:43
Može li netko objasniti kakva vrsta showa je ovo i zašto je loš za nas koji ne gledamo televiziju?
Hvala.

Maloki
28-09-2010, 09:28
Em je reality show, em je MTV produkcija.
Tko bi normalan to išao gledati?

Sad u stanu u Zagrebu nemamo uopće telku, a doma u Dugoj Resi sam gledao samo National Geographic i Discovery.
Jedino što valja na televiziji, jel.

Morph_OS
28-09-2010, 09:39
Gledo sam isjecke na mtv-u. Neznam zasto bi to itko normalan isao gledati.

cham3leon
28-09-2010, 11:30
Sad u stanu u Zagrebu nemamo uopće telku, a doma u Dugoj Resi sam gledao samo National Geographic i Discovery.
Jedino što valja na televiziji, jel.

Same here, NG i pogotovo Discovery channel i Discovery Science su mi bili najdraži programi, ali mi ih je kabelska maknula jer nije bilo dovoljno talijanskih treš programa.

Constantine
28-09-2010, 14:16
dok nisam imao 2 mjeseca net samo sam to gledao,od kojih 90 programa na maxtv-u

Aerial
29-09-2010, 16:46
E, e, e, BTW!

Nisam gledao Jersey Shore, pa pitam jer mi je neš sumnjivo.. Ona dva-tri douchebaga koja se stalno pojavljuju na douchebag slikama u zadnjih pola godine.. jesu to neki likovi iz Jersey Shorea?

http://i.crackedcdn.com/phpimages/article/0/7/3/32073.jpg?v=1

croat1gamer
29-09-2010, 17:17
Nop, to je standard kojeg se svi guidosi drze.

Aerial
29-09-2010, 18:33
Umm.. mislim da jesu, ako je suditi po ovom članku :D

http://www.nydailynews.com/entertainment/tv/2009/12/22/2009-12-22_dell_pulls_ads_from_jersey_shore.html