PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pederuša koja to nije (al svejedno je gej)



Death By Sexy
27-09-2010, 13:57
Ono što megaalternativni ljudi već neko vrijeme furaju. Ko pederuša je, samo se zakači za remen (valjda ili sam si ja mega zabrijo) i onak je platnena i to. Ne znam kak opisati. Kako sam loš :pray: .

Al eto, ako zna ko kak se to zove i di se to može kupiti. Mrzim ovo vrijeme jer moram nositi duge hlače a nemam baš sve s onim bočnim džepovima pa nemam mjesta za šminku i to.

Ovak nekaj:

http://i30.tinypic.com/vrvvhw.jpg

Samo nije baš takvo slično. NE ZNAM, NO!

angel eye
27-09-2010, 14:47
Ova je naj pederusa za muske, super stoji i predobra je, moj bratić je ima.
Preporuka svima xD
Mozes je kupiti na ljetnim štanovima skoro u svim (većim?) gradovima, a mislim da sam vidjela i na placi. Kosta nekih 40ak kn (manje više) i bas je sexy :oops:

Nikakve marke i ostale sminkerske pizdarije nemogu ovu zamjeniti :D

Death By Sexy
27-09-2010, 14:52
Ova je naj pederusa za muske

Koja? Ova koju sam kvazi-opisao? Ili slika(a slična je)? :oops:

angel eye
27-09-2010, 14:56
[quote="angel eye":3h3ec8qw]Ova je naj pederusa za muske

Koja? Ova koju sam kvazi-opisao? Ili slika(a slična je)? :oops:[/quote:3h3ec8qw]
Mislim da je ta koja je na slici... (98%)
Imas dva slična modela, ali ova mi je bolja. :oops:

Death By Sexy
27-09-2010, 14:59
HVALA! :*

angel eye
27-09-2010, 15:03
Np ^^

Pomagaj brate... lol :D

Feanor
27-09-2010, 16:30
Ono što megaalternativni ljudi već neko vrijeme furaju. Ko pederuša je, samo se zakači za remen (valjda ili sam si ja mega zabrijo) i onak je platnena i to. Ne znam kak opisati. Kako sam loš :pray: .

Al eto, ako zna ko kak se to zove i di se to može kupiti. Mrzim ovo vrijeme jer moram nositi duge hlače a nemam baš sve s onim bočnim džepovima pa nemam mjesta za šminku i to.

Ovak nekaj:

/kat na fegi torbicu, oooovaj to nije torbica to je satchel, Indiana Jones anyone???

Samo nije baš takvo slično. NE ZNAM, NO!

Vidio istu takvu u ducanu s torbama(ne pitajte) u Merkatoru, sad znam da svi merkatori imaju isto prostorno uređenje, ali neznam dal imaju iste dućane, uglavnom u Zadru ti je to u dućanu odma nakon sto izađeš s one pokretne trake iz podzemne garaže pa ravno mali dučanćić...


Nikakve marke i ostale sminkerske pizdarije nemogu ovu zamjeniti :D

Vojničke hlače bez uzorka i milijarda đžepova, oldskul totalni, kad nosim obične traperice obično imam hoodie s ogromnim đžepovima ili ruksak... Eto dobre zamjene.

angel eye
27-09-2010, 17:01
Nikakve marke i ostale sminkerske pizdarije nemogu ovu zamjeniti :D

Vojničke hlače bez uzorka i milijarda đžepova, oldskul totalni, kad nosim obične traperice obično imam hoodie s ogromnim đžepovima ili ruksak... Eto dobre zamjene.
Nene, nisam na to mislila, nego na pederuše koje su marke, tj.sminkerske pizdarije :D

Feanor
27-09-2010, 17:08
Done, onda kupujem :D hahha

pimp
27-09-2010, 17:09
ako imaš di priliku da imas trgovinu s quick silver opremom, tamo sam si ja kupio jebenu pederušu
ja imam jednu u ovom stilu http://www.google.hr/images?um=1&hl=hr& ... 80&bih=705 (http://www.google.hr/images?um=1&hl=hr&rlz=1C1GGGE_enHR384HR384&tbs=isch:1&&sa=X&ei=EMGgTI-NM8GEswbpiKnmDg&ved=0CB0QBSgA&q=Costa+Azul+quicksilver&spell=1&biw=1280&bih=705)

i dobra je i kad izlazis van u neke fensi šmensi izlaske di je potreban dress code, a nisi onaj tip koji fura lacoste/dolce gabana i ostale slicne pederuše, a mozes ju nositi i svugdje dalje van a da ne ispadneš snob :D

Death By Sexy
27-09-2010, 17:27
Hehe.


Ma ja tražim neku noname bez ikakvih natpisa, ono jednobojna platnena, tek tolko. Sutra ću malo po gradu u dućane i malo štandove čeknut.

Systematic Reverse
27-09-2010, 18:43
Ko pederuša je, samo se zakači za remen (valjda ili sam si ja mega zabrijo) i onak je platnena i to. Ne znam kak opisati. Kako sam loš :pray: .


:rotfl: :rotfl:

flander
28-09-2010, 18:00
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....

Death By Sexy
28-09-2010, 18:06
HEJ!

Ne furam one širokebočnimidžepovi hlaće i fakin mi ne stane u dupetni džep novčanik, a ni ključevi, mob, žvake napred kodjajnih džepova.

pimp
28-09-2010, 19:35
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)

Death By Sexy
28-09-2010, 21:01
6MCeRU9nQtE&feature=bulletin

:pray:
8)

angel eye
28-09-2010, 21:35
Hahaha, roza pederuša :rotfl:
Ja sam to nekome htjela kupiti :oops:


Inače, uvjek mi je zao gledat muske kako trpaju stvari u džepove,pa sjednu na kljuceve ili slicno, ili moraju nosit torbu/ruksak da bi ponijeli novcanik i mobitel:(

I ono, ako stave pederusu, onda si gej.. ali ova "Nepederusa" je uber torbica za muske^^ i to ne ciljam na ovu rozu, jel :D

Dania
29-09-2010, 01:32
Fanny Pack :rotfl:
Ok, ja imam identičnu tu sa slike, frendica mi poklonila :D Što znači ja sam derp...erm...da... hahahaha :D
A ovaj, super je...a što se tiče stvari koje možeš staviti unutra a da nisu gej, ono stane i...švicarski nožić, manja boca, dobro složena majica, usb, externi hard, Axe dezić...

Delirium
29-09-2010, 10:54
jeste ikad sjeli na novcanik/kljuceve/mp3?

ne?

onda su vam dzepovi vjerojatno prazni

Systematic Reverse
29-09-2010, 16:20
jeste ikad sjeli na novcanik/kljuceve/mp3?

ne?

onda su vam dzepovi vjerojatno prazni

da/da/da

na novacnik i kljuceve redovno, na ipod nesto manje :)

bezimeni
29-09-2010, 16:33
Ja imam PTSP zbog pederuše.U vojsci su nas tjerali da onako , ko zadnji seljaci , nosimo maskirnu pedreušu koja se objesi preko ramena poput ženske torbice na bok.U nutra smo morali nositi bilježnicu , olovku , četku i pastu za cipele :cry: .

Mirogamemasta
29-09-2010, 17:02
HEJ!

Ne furam one širokebočnimidžepovi hlaće i fakin mi ne stane u dupetni džep novčanik, a ni ključevi, mob, žvake napred kodjajnih džepova.


jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)
Ovo sve stane u novcanik...wtf? :?

Kako mi je sad drago sto furam one siroke reperske hlace. Ovakve probleme nemam vec 7 godina. Kad me stara pocne opet daviti za uske hlace samo cu joj pokazati ovu temu. :D
Nosim mobitel, novcanik, kljuceve, svicarski noz i maramice svakodnevno.
MP3? Sta se to jos koristi? Danas bar mobiteli nisu toliko skupi, pa se da naci neki za 400-500 kn i 2 GB memorijskom karticom. Onak... onda imate 2 u 1. Mob i MP3.

Kad sam vec kod sirokih hlaca da ispricam anegdotu jednu.
Odem kupiti mlijeko u ducanu, (ono u plasticnoj boci). Stari me skuzi izvana i saceka me kod semafora. Ja ga vidim, dodem do njega i pocnemo pricati. I stari me odjednom upita.
GDJE TI JE MLIJEKO? GDJE TI JE MLIJEKO? Jesi ga zaboravio uzeti?
Ja izvadim mlijeko iz đepa i kazem mu: "Ma ne stavio sam ga u straznji đep."
:D

Dania
29-09-2010, 18:50
Ha, dobro...različiti ukusi :D Ja kad imam šire hlače il' nešt' slično, ne trebam čak ni torbu...a kad nosim uske, dobro mi dođe ovakva, pogotovo ako putujem, idem na koncert il' slično...

Viper33
29-09-2010, 20:12
nabavi si onu lacoste pederusu koje se vise ne proizvode pa ces bit faca :wink:

flander
29-09-2010, 22:05
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)


ako ti zbog toga treba pederuša, onda se bojim pitat kolko ti treba torbi kad ideš neznam na more lol

Niko Bellic
29-09-2010, 22:27
E zato ja furam ovo i nemam tih problema... 8)

http://img96.imageshack.us/img96/7060/logitechkinetik154brief.jpg

Razzarach
29-09-2010, 22:34
meni sve stane u đepove. novcanik, pokazna, 2 mobitela, kljucevi+usb, cigare.

pimp
29-09-2010, 22:41
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)


ako ti zbog toga treba pederuša, onda se bojim pitat kolko ti treba torbi kad ideš neznam na more lol

provedem cca 2 mjeseca na moru pa svu garderobu prevezem autom u vikendicu i sve je ok :D

s tim da ne nosim x-icu, pokaz i sve ove silne ključeve :D


a evo, ajde ti reci kud onda svaki dan s svim ovim sitnicama? po đepovima mi se to neda nositi jer dok onda nešto pronađem prođe vječnost
praktična je i korisna, nevidim razloga zašto se protiviti tome...

Niko Bellic
29-09-2010, 23:13
E da, imam i ovo. Ima bezbroj pretinaca, a mislim da stane i kakav manji netbook unutra.

http://img714.imageshack.us/img714/4162/41024607.jpg

Death By Sexy
30-09-2010, 12:12
Kako mi ugejuješ temu, a već je gej. :pray:
Nemoj mi s torbicama, ovo su pederuše.



Uglavnom, hejtam te široke hlače, furao sam to u osnovnoj, dopizdilo jer mi se dupe ne vidi a sexy je.Sve te duge hlače s bočnim džepovima sam srezao i sad su kratke i tak ih furam. :)

E i da, preloše mi je na mobu imat muziku, kvalitetni empi s nadafakin bass enhancerom i stoneriram cijeli tramvaj. Upravo sjedim u knjižnici i imam bad case of walletnitis. Ono dok mi se novčanik ureže u dupe.

flander
30-09-2010, 12:15
@ pimp pa osobno nosim novčanik i mobitel i ključeve od kuče :D

novčanik iza u traperice,mobitel naprijed i ključevi u jaknu... :D

RIDER32
30-09-2010, 23:32
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)
sramoteeee... to nose samo gejevi. pravi muškarci pivo otvaraju zubima, rukom ili mobitelom :)



eo upravo zadanj 2-3 dana furam pederušu jer sam se nakratko "preselio" na drugi kraj grada pa mi nestane sve u đepove.
imam neku "old space" tašnu (dobio sa nekim dezedoransima...) tamnoplava, gotovo crna. imam 2 đepa. jedan veliki sa rajfršlusom a drugi mali sa čičkom, taman u njega stane samo iPhone. koda je skrojit za njega :)
ugl šta trenutno furam u njoj: 2 do 3 para ključeva, punjač, 2 kutije tableta (prehlada) novčanik, vozaćka, mobitel, 2 USB sticka....
ni da hoću nemogu potrpat u đepove rifla.

Dali jeto gay? u poćetku možda da al danas sam baš furo to u društvu od kojeg pola znam pola ne... i nije me bilo sram. jednostavno nemisliš na to i sve oke :) sakrije se ispod trenerke ili jakne i ni ne primjeti se.

pimp
01-10-2010, 00:19
jebate da mi je znat kaj MI muškarci moramo nosit više od mobitela i novčanika....kondoma....


x-ica, osobna, vozacka, pokaz, kartice od banke, otvarač za pivo, kaugume, 2x moba, ključevi od auta, stana, ulaznih vrata u zgradu, novci, kovanice, ipod,

eto, to svaki dan nosim sa sobom :)
sramoteeee... to nose samo gejevi. pravi muškarci pivo otvaraju zubima, rukom ili mobitelom :)





wrong, pametni ljudi koriste otvarač, snalažljivi ali zaboravni otvaraju mobom itd.
zašto komplicirati ako može biti jednostavno? jednostavno te kad tad prođe to vrijeme glumljena face pred ekipom kako znamo otvoriti pivu na 101 način... lame je

to ti je kao da kažeš da pederi trče na nogama, pravi muškarci trče na rukama :toilet: logike bez

a usto vecina "muškaraca" bi bacilo drkicu kad bi vidjeli moj otvarac za pivu :)

Niko Bellic
01-10-2010, 08:59
LOL

Ja sam si u tu svrhu kupio SAK, tak da osim pive mogu otvorit konzervu graha s kobasicom i narezat kruh... xD

Razzarach
01-10-2010, 11:27
piva se otvara upaljačem. i kad grune okrivis upaljac sta ti je sjebo cep.

RIDER32
01-10-2010, 14:44
piva se otvara upaljačem. i kad grune okrivis upaljac sta ti je sjebo cep.
pravi muškarci ne puše :P

Uostalom imam privjesak u obliku đitre koi je usput i otvarac :)

Death By Sexy
01-10-2010, 14:45
Brijem da se ta alternativna ne veže oko pasa već na remen.

THE HUNT CONTINUES!
http://www.pcplay.hr/forum/download/file.php?avatar=4517_1275909500.jpg

angel eye
01-10-2010, 15:08
Ja mislim da možeš oboje :D
Iza ima nešto..neznam kako se to zove, nešto kao pomično sa onim dugmadima, ali to nisu, pa si zakačiš na remen.
:D
Dada, multifunkcionalna nepederuša

Razzarach
01-10-2010, 18:45
piva se otvara upaljačem. i kad grune okrivis upaljac sta ti je sjebo cep.
pravi muškarci ne puše :P

Uostalom imam privjesak u obliku đitre koi je usput i otvarac :)
bas sam debil. krivo sam kvoto.
umjesto kvotat tvoj post i ispod napisat svoj ja sam pod kvot stavio svoj.

RIDER32
01-10-2010, 19:21
hehe ja sam te ispravio :)

Čux
02-10-2010, 09:29
Ja se rađe i dalje držim ovog vraga

http://img69.imageshack.us/img69/3450/torbetina.png


Ne zgleda velko al čuda stanu nutra :)

Niko Bellic
02-10-2010, 10:32
Koji je to brand?

Čux
02-10-2010, 11:17
Gušterska JNA, stara 30+ godina :)

Niko Bellic
02-10-2010, 11:22
Ala pa to je puno bakterija i grinja!

Čux
02-10-2010, 11:32
bez brige, nije sa sajma :D, hand down i to nekorištena prije neg je u moje ruke dospjela

bornathepicek
02-10-2010, 23:31
E da, imam i ovo. Ima bezbroj pretinaca, a mislim da stane i kakav manji netbook unutra.

http://img714.imageshack.us/img714/4162/41024607.jpg
To mi frend izgleda, presmješno zgleda u tome, ko wannabe građevinar :P (Iako namjerava građevinu upisat xd)



E i da, preloše mi je na mobu imat muziku, kvalitetni empi s nadafakin bass enhancerom i stoneriram cijeli tramvaj.
E i da, preloše je kad imaš majmuna koji ne shvaća da mene(i sve ostale) boli njonja kaj ti slušaš u tramvaju, podavio bih vas takve. Al fkt zašto to radite :(

OT:
Da ne tražiš možda ovak neš(zanemari boju)
http://base.click4you.com/zagreb/dev/customer/1165494029029/version1/images/products/1165497265347_b.jpg
To ti se uglavnom prikvači za hlače/remen, i voljno :)

Death By Sexy
03-10-2010, 10:44
E i da, preloše je kad imaš majmuna koji ne shvaća da mene(i sve ostale) boli njonja kaj ti slušaš u tramvaju, podavio bih vas takve. Al fkt zašto to radite :(

OT:
Da ne tražiš možda ovak neš(zanemari boju)
http://base.click4you.com/zagreb/dev/customer/1165494029029/version1/images/products/1165497265347_b.jpg
To ti se uglavnom prikvači za hlače/remen, i voljno :)

WTF? :pray: Pa zajebavam se čovječe... Pa meni je bitno da je meni kvalitetan zvuk, boli me za druge (slušam za sebe) i fakat mi smeta akd netko pušta muziku s moba u tramvaju i dok nemaju sluške.


OT: Ne, ne to, mora biti megaalternativno, vidio frenda jednog s njom moram ga ulovit sad.. :D

Niko Bellic
03-10-2010, 13:58
Koji prozor brijete vi kvazi alternativci. Kak vam ne dosadi. Fakat ste ludi!

Death By Sexy
04-10-2010, 11:37
Koji kurac brijete vi glavu!?

Niko Bellic
05-10-2010, 23:01
Ustajem u 5:00 one dane kad radim, a i dobro mi stoji jerbo (još uvijek) imam lijepe i pravilne kosti glave. :D

Death By Sexy
13-10-2010, 15:51
NEKE NOVOSTI! To ljudi zapravo zovu bisage! I tako se moja lošost nastavlja!

Saznao da imaju u nekom Lovačkom rogu blizu trga.

THE END IS NIGH!

The Boz
13-10-2010, 16:11
Bisage se stavljaju na konje, magarce i ostale tovarne životinje.

Kid A
13-10-2010, 16:23
Ane, moj deda na selu drzi dva konja, znam dobro sta su bisage, sad kad god ih vidim sjeticu se Deatha :))))))))))))))

Death By Sexy
14-10-2010, 12:23
Bisage se stavljaju na konje, magarce i ostale tovarne životinje.

Haha, Kapetan Doslovni je doslovan! :thumbs2: