PDA

Pogledaj cijelu verziju : Xbox 360 slim vs ps3 slim



truegamer
26-09-2010, 00:37
Pozz. Evo vako kupio sam novu telku i sada se dvoumim izmedu xbox360 slim i ps3 slim. Molim vas da mi pomognete, koji je bolji za igranje online i općenito. Kad bih kupio xbox kako bi se povezao na xbox live, imam od t-com-a wirelles router, jel trebam kupovat neke kabele za xbox ili nemoram jel sam ćuo nešto da on ima već ugrađen wirelles. I za ps3 kako bih se povezao online. Znam da je malo puno pitanja :) , ali molim vas pomagajte izludih.

RIDER32
26-09-2010, 01:27
To šta je tebi bolje to bi ti trebao odlučiti jer je to više stvar pojedinca.

kolko znam xbox live se plača a PSN se neplačam ali za ps3 moraš kupovati isključivo originalne igre (dalje nesmijem)

i još samo znam da ps3 alim ima integriran WiFi uređaj.

W3DR4N
26-09-2010, 01:27
Oba slim modela podržavaju bežično povezivanje.
Online igranje se na Xboxu plaća jer moraš uzeti srebrnu ili zlatnu pretplatu. Na Playstationu je besplatno.

Nee Joe
26-09-2010, 07:58
Oba slim modela podržavaju bežično povezivanje.
Online igranje se na Xboxu plaća jer moraš uzeti srebrnu ili zlatnu pretplatu. Na Playstationu je besplatno.

Da, ali plaćanjem Xbox Live!-a uz online igranje dobije još mnogo toga (Sky TV, Live FM itd). Neću sada ispasti fanboy, ali uz malo razmišljanja i snalaženja, po vrlo realnim cijenama može vrlo lako uživati i u Xboxu, ali i u PS3-u. Što se mene tiće, najbolje je imati oboje.

W3DR4N
26-09-2010, 14:24
Opet, za Playstationovu pretplatu dobiješ 4 besplatne igre mjesečno, rani pristup betama, full game trailove i drugo. Kao što kažeš, prednosti imaju obje konzole i generalno ne može pogriješiti što god izabrao.

truegamer
27-09-2010, 08:18
Silver membership se ne plaća to svaki xboxov korisnik ima zauvjek besplatno samo što sa silverom ne mogu igrat multyplayer neg samo gledat. A na koju pretplapu sa ps3 misliš? Da li moram plaiti psn da bih mogao dobit te 4 besplatne igre?