PDA

Pogledaj cijelu verziju : Loše igre koje su vas neobjašnjivo opčarale...



Feanor
23-09-2010, 00:20
Ajde, ajde možete glumiti glumu i tvrditi da ste u svom gamerskom stazu prihvacali i odigravali samo AAA igre, ali sigurno postoji ona jedna užasna, užasna, bugovita, retardirana igra/ca koja vas neobjašnjivo privlači i dan danas, i praktički je se sramite...

Evo kod mene je to Lord of the Rings: The Return of the King, e ako je nisam odigrao 30 puta sto solo sto u co-opu i još po milion puta pojedinacne misije, nisam nijednom... :D I igra mi se sad :(

EDIT: Imam još, al shareajte i vi...

Nee Joe
23-09-2010, 00:38
Clive Barker's Jericho. Igra je repetitivna, užasna, dosadna, nimalo strašna. A opet mi dođe da ju prođem po jedno 12. put. Još samo kad bi se sjetio neke iz djetinjstva (tipa Dracula 2 za PSX :rotfl: )

Lord Coldwolf
23-09-2010, 01:07
diablo 2 :D

DJ Not Nice
23-09-2010, 01:15
Knights of the Temple za PS2.

Jašar
23-09-2010, 05:32
Pathologic
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/18/Pathologic.jpg/250px-Pathologic.jpg
vpaJh-5y2jo&feature=related
http://en.wikipedia.org/wiki/Pathologic
Ovo je jedna od onih igara za koju vjerojatno nikad niste čuli :)

U pitanju je Ice-Pick Lodge koji je napravio i nešto poznatiji "The Void".
Zašto ju stavljam ovdje?

Vjerojatno samo zbog atmosfere i dizajna grada. Možda nekom drugom ne bi uopće odgovarala ili ne bi vidio apsolutno ništa impresivno u tome ali na mene je očito ostavila snažan utisak.

Ako ne možete trpiti loše modele glava, ukočeno kretanje NPCeva, bugove, lošu mehaniku kretnji i pucanja onda ovo nije za vas. Igra ima iznimno zamorne dijaloge pogotovo zbog manjka glasovne sinkronizacije većeg dijela koji meni eto opet sjedaju :)

Ukoliko se odlučite na nju, nemojte to uraditi očekivajući dobar gameplay i klasičnu zabavu.

Falus
23-09-2010, 09:18
Ajde, ajde možete glumiti glumu i tvrditi da ste u svom gamerskom stazu prihvacali i odigravali samo AAA igre, ali sigurno postoji ona jedna užasna, užasna, bugovita, retardirana igra/ca koja vas neobjašnjivo privlači i dan danas, i praktički je se sramite...

Evo kod mene je to Lord of the Rings: The Return of the King, e ako je nisam odigrao 30 puta sto solo sto u co-opu i još po milion puta pojedinacne misije, nisam nijednom... :D I igra mi se sad :(

EDIT: Imam još, al shareajte i vi...

LOTR:ROTK je jebeno mocna igra, a ne losa :D! Nema s kime nisan to po 5 sati u komadu co-op igra. :pray: :pray:

Bara
23-09-2010, 09:36
Pa baš i nema takve igre, ali danas bi to možda bio S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl budući da su mišljenja debelo podijeljena, zato što se toj igri vraćam stalno.

You Are Empty, FPS zastarjele grafike smješten u socijalističku Rusiju nakon neimenovane katastrofe poslije koje su se svi ljudi pretvorili u nekakva mutirana stvorenja.

Pathologic sam htio zaigrati što je najbolje, ali nisam ga našao gdje "kupiti" :D

Bartuc
23-09-2010, 10:06
Razmišljam i ne mogu se sjetiti. Uglavnom su mi sve objektivno loše igre i osobno bile loše te sam ih prešao više reda radi i nikada im se vratio.


Jedina varijacija na temu bi mi bio Oblivion. Strašno hvaljena igra (po recenzijama) koju osobno mrzim koliko je jadna, dosadna i površna, ali sve jedno ga instaliram par puta godišnje i uvijek odustanem nakon sat vremena kad vidim kakvo je smeće :D Neobjašnjivo me privuče eye candy grafika prirode i slobode da budeš što god želiš, ali me isto tako odbije zbog ispraznih dijaloga, generičkog svijeta, nemaštovitih questova i hrpe drugih razloga :(


Tako da, ako se Oblivion ne broji, onda nemam kostura u ormaru :P No još ću razmisliti, možda se nečega sjetim...

whiskey
23-09-2010, 10:22
Hellgate London.. Igra koja je imala ogromni potencija ali su je usrali samo tako, svejedno nisam je moga prestat igrat dok ne isprobam sve likove :)

Durin
23-09-2010, 10:35
Ja ne znam koji je vama vrag ljudi, ali u prvom postu piše užasna, bugovita, retardirana igra. :) I onda vi u to ubrojite najbolje i najneretardiranije igre poput Jericha, Obliviona, Rotk i Stalkera. :rotfl:

Po čemu je CBs Jericho bugovit i retardiran? :) Prešao sam ga u jednom dahu bez da sam vidio ijedan bug, i uživao sam u fluidnosti. Oblivion sam igrao dva mjeseca bez prestanka nakon što je izašao.
Ostale igre se mogu pohvaliti bugovima, ali to je to. Kao da ja sad ubrojim Witchera u loše igre.

Meni su osobno najveća strast razne Age of Pirates ili POTC igre, koje su bugovite do bola pa se ne mogu niti preći do kraja, nemaju dobru grafiku, izgledaju nedovršeno, ali me privlači setting i koncept igre. Isto tako Mount and Blade, samo što ne ploviš po moru sa brodom od luke do luke, nego sa konjićem i vojskom od grada do grada po srednjovjekovnom settingu, M&B je zapravo čista kopija koncepta igre koji je predstavio originalni Pirates of the Carribean.

Slayer
23-09-2010, 10:48
Ja ne znam koji je vama vrag ljudi, ali u prvom postu piše užasna, bugovita, retardirana igra. :) I onda vi u to ubrojite najbolje i najneretardiranije igre poput Jericha, Obliviona, Rotk i Stalkera. :rotfl:

Po čemu je CBs Jericho bugovit i retardiran? :) Prešao sam ga u jednom dahu bez da sam vidio ijedan bug, i uživao sam u fluidnosti. Oblivion sam igrao dva mjeseca bez prestanka nakon što je izašao.
Ostale igre se mogu pohvaliti bugovima, ali to je to. Kao da ja sad ubrojim Witchera u loše igre.

Meni su osobno najveća strast razne Age of Pirates ili POTC igre, koje su bugovite do bola pa se ne mogu niti preći do kraja, nemaju dobru grafiku, izgledaju nedovršeno, ali me privlači setting i koncept igre. Isto tako Mount and Blade, samo što ne ploviš po moru sa brodom od luke do luke, nego sa konjićem i vojskom od grada do grada po srednjovjekovnom settingu, M&B je zapravo čista kopija koncepta igre koji je predstavio originalni Pirates of the Carribean.

Kad se sjetim aoc i potca i svih bugova te exploitsa - i na samom pocetku ^^, definitivno igre za ovaj thread - nedovrsene lol. GG Durin :D

Bartuc
23-09-2010, 10:52
...najneretardiranije igre poput... Obliviona

Ja sam naveo njega kao varijaciju na temu :( Čitaj pažljivije :(

bloodyakafuzz10n
23-09-2010, 10:53
the saboteur... za vrijeme u kojem je nastala (2009.), igra je jadna, al nešto me tjera da je igram... ne znam šta....

Bara
23-09-2010, 11:30
Jedina varijacija na temu bi mi bio Oblivion


i uvijek odustanem nakon sat vremena kad vidim kakvo je smeće



Jesus :( What's wrong with you people...

Chupacabra
23-09-2010, 11:42
Postal 2.

Deadwalker
23-09-2010, 12:18
Star Wars The Force Unleashed. Ako cemo po Pingvinovoj recenziji. Opet je igram :D

Sgt. Bull
23-09-2010, 12:33
Alpha Protocol. Mogla je uspjeti, ali nije zbog loše kritike. Šteta, zbog loše prodaje su odustali od nastavka :(

Niko Bellic
23-09-2010, 12:48
DA:O :)

Feanor
23-09-2010, 12:50
Ja ne znam koji je vama vrag ljudi, ali u prvom postu piše užasna, bugovita, retardirana igra. :) I onda vi u to ubrojite najbolje i najneretardiranije igre poput Jericha, Obliviona, Rotk i Stalkera. :rotfl:

Po čemu je CBs Jericho bugovit i retardiran? :) Prešao sam ga u jednom dahu bez da sam vidio ijedan bug, i uživao sam u fluidnosti. Oblivion sam igrao dva mjeseca bez prestanka nakon što je izašao.
Ostale igre se mogu pohvaliti bugovima, ali to je to. Kao da ja sad ubrojim Witchera u loše igre.

Meni su osobno najveća strast razne Age of Pirates ili POTC igre, koje su bugovite do bola pa se ne mogu niti preći do kraja, nemaju dobru grafiku, izgledaju nedovršeno, ali me privlači setting i koncept igre. Isto tako Mount and Blade, samo što ne ploviš po moru sa brodom od luke do luke, nego sa konjićem i vojskom od grada do grada po srednjovjekovnom settingu, M&B je zapravo čista kopija koncepta igre koji je predstavio originalni Pirates of the Carribean.

Netreba nuzno biti buggovita, ali ono jedan od preduvjeta je. Ono uglavnom igra koja nije nikom dobra i generalno nije dobra, a vama nekako neobjašnjivo je...

Forengner
23-09-2010, 13:55
Gothic 3,lose optimizovana igra,nagovita,losa mehanika same igre,debilnosti (vuk je jaci no Orc Commander).Ali me je iz nekog razloga toliko privukla da sam je na kraju uz nadljudske napore 'zavrsio'

Xero
23-09-2010, 14:05
Sa Enhanced Edition patchem Gothic 3 skoro da i nema bugova bar ih ja nisam primjetio.

Forengner
23-09-2010, 14:10
Nisu samo bugovi problem,kladim se da je 70% igraca prestalo da igra Gothic kada ih je po zavrsetku dugog kvesta u kome su ubili najmanje 10 okrova na putu do grada/kampa zaklao vuk.. :( Also igra se strasno sporo ucitava,loading traje predugo.

keko
23-09-2010, 14:12
Ja sam više pizdio kad bi me napao neki vepar, samo te udara i uopće ne možeš ustat kad te jednom sruši.

Xero
23-09-2010, 14:12
Je samo da sejva treba 15ak sekundi, a što se vuka tiče ne mogu baš reć da te razumjem jer mene nikad nije ubio vuk prilično je lako samo pobjeć, jedino su mi snapperi znali bit problem.

Forengner
23-09-2010, 14:15
Ma ono,prvo put sam upalio igru,krenuo ja,oslobodio selo od okrova,bilo gusto,i izadjem ja iz sela da malo vidim svet,vidim vuka,pomislim-'uf to je samo vuk,dobro je.' Napadnem ga ja,on me obori,i potom me NENEROMALNOM brzinom zakolje ko neko jagnje.
Veoma frustrirajuce.

Xero
23-09-2010, 14:22
Problem je što se napadi beštija ne mogu blokirat to su riješili u Risen tako što su stavili da se od životinja možeš obranit jedino, ako imaš štit. Also meni se čini da vi samo sakate u Gothicu ili ste ga igrali čim je izašo.

baldrick_
23-09-2010, 15:06
Razmišljam i ne mogu se sjetiti. Uglavnom su mi sve objektivno loše igre i osobno bile loše te sam ih prešao više reda radi i nikada im se vratio.

to je zato što se razumeš u igre.

ko ne ume da objasni zašto ga je neka igra očarala, taj se u njih ne razume ič. ako vas u njoj nešto očara, to znači onda da nije loša (uglavnom je prosečna)

Forengner
23-09-2010, 15:09
Gohtic 3 je mene ocarao uglavnom zbog dobre fantasy atmosfere i ok muzike.(pomalo mracan seting,humani su gotovo pobedjeni itd)