PDA

Pogledaj cijelu verziju : error taj i taj na prjenosnom hardu



RIDER32
22-09-2010, 01:01
frend ima ono govno od harda Transcend 250GB od tcoma... ugl znam sranje žešće..
bio je u fat32 pa mu nisam jednu veću iso datoteku staviti pa sam sve sa njega stavio na komp, formatiro hard kad vračam neš se zbaga i blokira mi wondow kad želim ući u pojedinu mapu.
e sad trea formatirat hard pa sve isnova vračati na njega... a to mi se neda već po 5. put.

ugl želim izbrisati jednu mapu u kojoj je failana datoteka a on bi izbaci error 0x80070091: The directory Is not empty.

any help? moram frendu vratiti hard...

C
22-09-2010, 09:38
Pokušaj s Unlocker programčćem. ;)

Formatirajte ga u NTFS, FAT64, ili neki jači od FAT32.

RIDER32
24-09-2010, 19:22
vid nisam reko da je već formatiran u NTFS :)

A unlocker neznam koristit :? samo stoji dolje u trayu.

eo izbriso sam u mapu sa tune up shredder-om ali napravi mi neku novu mapu ZZZ koja je isto mrtva kao i ona prošla.




edit: eo ga opet :? kipiram pišljiva 2GB sranja i disk jednostavno stane zapisivati i ugasi se lampica gore na njemu. kako cu onda tek kopirat još 92GB koja trebam vratiti na njega.

C
24-09-2010, 21:50
Desni klik na taj folder -> Unlock. :)
Nakon toga ako ga nešto koristi Unlock All ili Kill All, zatim odaberi Delete i OK.

RIDER32
25-09-2010, 14:11
i opet nema da ga sexaš xD

eo ja ocu neš napravit sa diskom. uci u jednu random mapu. window mi blokira a na disku prestane svjetliti plava lampica. i tako traje par minuta dok nešto neproradi i onda opet oce/nece da radi.

cini se da jednostavno disk nevalja... tj cudio bi se da i valja kad je to ono govno iz t-coma.

jos nek mi jednom neko da bilo kakav prjenosni hard u ruke razbit cu mu ga oglavu :-x

Delirium
25-09-2010, 16:22
he-he-he

sad bi se quoto kako upozoravam na to

meni se jebeno ista stvar dogodila...uspio sam napravit da mi proradi na sat-dva s nekim programom i uzeo sve s njega al onda se opet sjebo pa sam ga zumnio od zid...

budem posto ak se sjetim programa

Niko Bellic
25-09-2010, 16:44
jos nek mi jednom neko da bilo kakav prjenosni hard u ruke razbit cu mu ga oglavu :-x
Koja glupost! Nisu svi eksterni diskovi isti. Dosad sam ih promijenio 3, a trenutno imam 2 i oba rade savršeno. WD <3

RIDER32
25-09-2010, 22:58
doro wd je poseban slučaj... <3 :D

kak da ja sad frendu kažem "e nevalja ti hard... naš inaće su oni sranje..." a dao mi ga je samo da mu stavim neš na njega...

marijanovic
25-09-2010, 23:11
Vrati hard i reci da si stavio.
Kad on spoji i vidi da ne nema/nevalja, samo kažeš da je kod tebe sve normalno radilo, da si stavio i normalno odspojio disk.