PDA

Pogledaj cijelu verziju : Microsoft: "Više nitko ne igra shootere na PC-u"



IgGy
21-09-2010, 21:54
Kinect hype train je očigledno krenuo s prve postaje. Kreator Kinecta, Kudo Tsunoda kaže kako je Bungie učinio fenomenalan posao s naslovom Halo, shooterom iz prvog lica ekskluzivan Xbox konzoli, te kako je upravo Halo razlog zašto "više nitko ne igra shootere na PC-u", već se sada sve vrti oko konzole. Vjerojatno trebamo zapljeskati Microsoftu koji opet, u svrhu promoviranja svog igraćeg proizvoda gazi onoga kojeg apsolutno nitko ne zastupa, osim samog gamera - PC. Žalosno.

Chieftain
21-09-2010, 21:57
Čisti marketing koji nema veze s istinom, žele prebacit sve na konzole jer nema piratije pa je usput veća zarada i još k tome zarada je na samim konzolama.

Sickmanno1
21-09-2010, 22:41
Čisti marketing koji nema veze s istinom, žele prebacit sve na konzole jer nema piratije pa je usput veća zarada i još k tome zarada je na samim konzolama.

Ja neznam gdje ti zivis ali neki ljudi gotovo 3 godine igraju piratiju na svojim Xbox360 konzolama...

W3DR4N
21-09-2010, 23:31
Generalno, čovjek je u pravu. Ne sjećam se da je od Half-Lifea 2 vladala ludnica za preorderima shootera na PC-u. S druge strane, ovaj mjesec je Halo: Reach na dan izlaska zaradio 200 milijuna dolara.

keko
22-09-2010, 08:49
Ja ne kužim kak netko može joystickom igrati pucačinu.

Teon
22-09-2010, 09:49
Normalno da niko ne igra kad ne valjaju... Pitam se zasto ...

Fakat, zadnji shooter koj sam igrao su Valveovi + nesto Stalkera.

Rang€r
22-09-2010, 11:31
same here, orange box, tf2.

Feanor
22-09-2010, 12:43
Generalno, čovjek je u pravu. Ne sjećam se da je od Half-Lifea 2 vladala ludnica za preorderima shootera na PC-u. S druge strane, ovaj mjesec je Halo: Reach na dan izlaska zaradio 200 milijuna dolara.

A CoD MW i MW2???

GDra
22-09-2010, 12:46
Žao mi je što ovo kažem, ali MW2 je primarno konzolaški naslov. :(

Nodakim
22-09-2010, 14:46
Generalno, čovjek je u pravu. Ne sjećam se da je od Half-Lifea 2 vladala ludnica za preorderima shootera na PC-u. S druge strane, ovaj mjesec je Halo: Reach na dan izlaska zaradio 200 milijuna dolara.


Ako već uzimaš igru iz 2004. onda ju uspoređuj sa Xboxom igrom,a ne sa igrom koja je izašla prošli tjedan.(Pogodi zašto)
Činjenica da jedan naslov pobere skoro pa svu prodaju čim padne na tržište je samo dokaz da je tržište iznimno slabo i nekompetetivno jer nedostaje raznovrnosti.Takvo tržište nema budućnost i zato se stalno izdaju nove konzole.
Ovakvim trendom će samo postići da konzole postanu kao PCevi, a onda će se početi javljati neke fine grupice.
I opet ispočetka.

W3DR4N
22-09-2010, 15:15
Generalno, čovjek je u pravu. Ne sjećam se da je od Half-Lifea 2 vladala ludnica za preorderima shootera na PC-u. S druge strane, ovaj mjesec je Halo: Reach na dan izlaska zaradio 200 milijuna dolara.

A CoD MW i MW2???

MW2 je prodan u 20 milijuna primjeraka. Druga je najprodavanija pojedinačna igra u US ikad. Ako je od toga za PC prodano 2 milijuna, to je optimistična brojka.

@keko
Treba ti dva sata da se navikneš.

@nodakim
Samo kažem da zadnjih šest godina nema ludnice za PC preorderom.

Babitz
22-09-2010, 17:48
Ja iz principa ne igram šutere na konzolama jer je retardirano. Nije se problem naviknut, problem je što je miš beskrajno bolja oprema nego ijedan gamepad ikad.

A i ono, konzolaški šuteri kao bioshock, mw2 i slično ionako sakaju pa me ne interesiraju.

Dania
23-09-2010, 01:12
Ja ne kužim kak netko može joystickom igrati pucačinu.
this.
I, da tužno je :( Još jednom marketing up our "da ne kažem šta" :)

Nodakim
25-09-2010, 14:07
Generalno, čovjek je u pravu. Ne sjećam se da je od Half-Lifea 2 vladala ludnica za preorderima shootera na PC-u. S druge strane, ovaj mjesec je Halo: Reach na dan izlaska zaradio 200 milijuna dolara.

A CoD MW i MW2???


@nodakim
Samo kažem da zadnjih šest godina nema ludnice za PC preorderom.

Zašto bi bilo?Nema potrebe.
Imaš Steam,šta ćeš čekati da ti pošta donese igricu na kućna vrata?

RIDER32
25-09-2010, 23:06
i steam ima preoder :)

problem je u tome što PC igraju normalni ljudi... :P osim iznimki blizzardovih naslova... weki zaboravio si redove pred trgovinama?