PDA

Pogledaj cijelu verziju : isusbog Zlatko



Interceptor
21-09-2010, 21:31
http://www.vjesnik.hr/html/2005/08/03/Sudac2.jpg

Zašto je nastala tolika medijska strka oko njega?
Što taj lik izvodi uopće,zar ne može bit ko normalan svećenik,nego se svaka dva dana pojavljuje na naslovnici novina.
Meni se čini da taj čovjek glumi nekog isusa i nastoji samo dobiti medijsku pozornost.
Mislim krvarenje i onaj križ na glavi i sve,pa daj čovječe budi normalan. :(

croat1gamer
21-09-2010, 21:36
pa daj čovječe budi normalan. :(
I chuckled. :)

Bmk, ignoriram domacu estradu i slicne mirkece, pa tako i njega.

MILF hunter
21-09-2010, 21:43
Nikad čuo za njega.

sickpetey
21-09-2010, 21:50
Vidio ga jednom na televiziji,nasmijo se,zaboravio

bezimeni
21-09-2010, 21:56
Koliko pratim tip je dobar poduzetnik i uspješno zarađuje .To što ljudi puše takve stvari je drugi par cipela.

cham3leon
21-09-2010, 22:00
inb4 lock.

Nee Joe
21-09-2010, 22:13
tip je komercijalni genij. Nalazimo se u državi gdje su 90% totalni katolički fanatici. Zna da se ljudi pale na te stvare i kupit će sve što ima veze sa Isusom, Bogom i šta sve ne. Ovaj narod je narod kretena.

Mirko L
21-09-2010, 22:21
SNalazimo se u državi gdje su 90% totalni katolički fanatici.

Zapravo, toliki je postotak wannabe kršćana koji zapravo nemaju veze s tom religijom.

cham3leon
21-09-2010, 22:23
Nije baš svih 90% wannabe kršćana... malo si pretjerao.

Mirko L
21-09-2010, 22:24
Ma dobro, nije toliko, to sam rekao tek tako da upotrijebim njegove brojke.

Nee Joe
21-09-2010, 22:27
A ne nije... Malo se osvrni, čisto informativno porazgovaraj sa ljudima.... NEugodno ćeš se iznenadit... Kao ja...

angel eye
21-09-2010, 22:30
Onak wtf ova tema radi u pljuvačnici? :(

Stvarno nemate pametnijeg posla nego pljuvat po liku?

Nee Joe
21-09-2010, 22:31
Onak wtf ova tema radi u pljuvačnici? :(

Stvarno nemate pametnijeg posla nego pljuvat po liku?

jesam ja rekao da je kreten? još sam napisao da je genij. meni je tip simpa, neam ništ protiv njega.

Interceptor
21-09-2010, 22:34
Stvarno nemate pametnijeg posla nego pljuvat po liku?

Pa kasno je,neda nan se ništa drugo
:(

Nee Joe
21-09-2010, 22:35
Stvarno nemate pametnijeg posla nego pljuvat po liku?

Pa kasno je,neda nan se ništa drugo
:(

ZA OVO NIKAD NIJE KASNO :gitara:
http://simongerber.files.wordpress.com/2009/05/lets-do-coke.jpg

Aerial
21-09-2010, 22:39
Proč'to sam članak neki gdje ga se uspoređuje s Glavašem, Sanaderom i sličnima, ne zbog politike, nego zbog činjenice da je lik izgubio vezu sa stvarnosti pa se sad nekakvim posljednjim senzacionalističkim spikama pokušava vratiti na scenu (izjavom da su ga trovali, jel).

Ne znam.

Meni je sve to malo ... tipično. Licemjerno. Ne samo s njegove strane, nego i naše. Da je lik umro prije 3 godine, proglasili bi ga državnim svecem, hodajućim mesijom i slično.
Ovako, ljudima ga je pun ku*ac pa jedva čekaju da nešto zaje*e da ga možemo svi početi otvoreno pljuvati.

Kako ono reče Harvey Dent...

Interceptor
21-09-2010, 22:45
Ma da i to s trovanjem mi se čini ko izmišljotina.
Čovjek kaže da su ga godinama trovali.Meni to,na prvi pogled nema nimalo smisla.Ko da je rekao da
su ga godinama bacali niz liticu.Pa čovječe,ili su te otrovali pa si mrtav,ili nisu.Ne razumijem :(

Arbiter of Change
21-09-2010, 22:46
Goddamn Clerics running amok.

angel eye
21-09-2010, 22:47
Stvarno nemate pametnijeg posla nego pljuvat po liku?

Pa kasno je,neda nan se ništa drugo
:(
Odi leć za početak:D
Čula sam dosta stvari o njemu; i nevjerujem da je neki "poduzetnik" ili "komercijalni genij"... Voljela bih ga vidjeti uzivo da vidim o cemu je rijec i kakvu energiju ima.

K4ciga
21-09-2010, 22:50
Zlatko Sudac je izuzetno obrazovan čovjek koji se ne pretvara. Možda po vama ima zatupljene ideje, možda zarađuje na ljudima koji su, uvjetno rečeno, zatupljeni, ali po meni to nije loše sve dok nikome ... ovaj, ne čini loše. A koliko sam vidio, nije ništa loše napravio.

Poznato je da dolazi do samoizlječenja kod nekih teških, kroničnih bolesti tipa rak ili leukemija ukoliko osoba dovoljno vjeruje u to. Kako vama može biti loše da daje ljudima nadu u izlječenje tako što ih dotakne? Neznam, vjerojatno ih to neće izlječiti, ali uvjeren sam da će im pomoći, makar u smislu da će biti nešto spokojniji. Ako vam je to loše, stvarno neznam što da vam kažem.

Njegova tvrtka Joshua je napravila milijun-dva kuna čistog profita, koji će nadalje biti uložen u izgradnju duhovnog centra. Na to mjesto će dolaziti pretežito stare, usamljene osobe, kronični bolesnici i oni kojima su liječnici suptilno rekli da kupe grobnicu. Doći će tamo, stvarno neznam na što će ti seminari ličiti, ali uvjeren sam da će barem nekima pomoći. Ako pomogne i jednoj osobi, izgradnja se isplatila.

Drugi par rukavica je njegovo odjevanje i općenito furanje na Isusa, što je pretjerano i senzacionalistički i što ne podržavam. Međutim, ja sam za svaki oblik pomaganja ljudima, taman da crnog vraga objesi.

The Boz
21-09-2010, 22:51
Voljela bih ga vidjeti uzivo da vidim kakvu energiju ima.
Ima Moć Međugorja!


...sori, I could not resist.

angel eye
21-09-2010, 22:53
[quote="angel eye":2on01vod]Voljela bih ga vidjeti uzivo da vidim kakvu energiju ima.
Ima Moć Međugorja!


...sori, I could not resist.[/quote:2on01vod]
Samo sam čekala tebe Boz, e nemos vjerovat, al sam znala:DDDD

cham3leon
21-09-2010, 23:09
A ne nije... Malo se osvrni, čisto informativno porazgovaraj sa ljudima.... NEugodno ćeš se iznenadit... Kao ja...

U Hrvatskoj jest značajan broj ljudi koji krivo interpretiraju kršćanstvo, ali ne mogu biti svi. Ni približno. Jedino što ekstremni ksenofobi koji to sve stavljaju pod nazivnik kršćanstva dobiju više medijskog prostora.

btw. Zlatko Sudac je lvl 80 cleric. Navodno. Vjeroučitelj kojeg smo imali u srednjoj prije jedinstvenog i neponovljivog MM-a, a lik je stvarno car, je tvrdio da nije nikakav šarlatan i da su njegove duhovne obnove stvarno moćna stvar, jer je u više navrata sudjelovao i vodio to s njim. Međutim, ako je istina što sve tip izvodi tokom toga, onda to nije baš događaj za svakoga.

Neki krugovi u Crkvi ga pak trpaju u isti koš sa Tompsonom i nazivaju prevarantom. Gdje je istina, stvarno ne znam, ali čuo sam ga u jednom intervjuu, i ne djeluje mi baš inteligentno ni osobito pametno, samo... čudno.

The Great Duck
21-09-2010, 23:55
A ne nije... Malo se osvrni, čisto informativno porazgovaraj sa ljudima.... NEugodno ćeš se iznenadit... Kao ja...

U Hrvatskoj jest značajan broj ljudi koji krivo interpretiraju kršćanstvo, ali ne mogu biti svi. Ni približno. Jedino što ekstremni ksenofobi koji to sve stavljaju pod nazivnik kršćanstva dobiju više medijskog prostora.

btw. Zlatko Sudac je lvl 80 cleric. Navodno. Vjeroučitelj kojeg smo imali u srednjoj prije jedinstvenog i neponovljivog MM-a, a lik je stvarno car, je tvrdio da nije nikakav šarlatan i da su njegove duhovne obnove stvarno moćna stvar, jer je u više navrata sudjelovao i vodio to s njim. .
Ček,tko je taj MM?
Inače,ja nikad nisam skužio što je taj Sudac uopće i otkud mu tolika slava.

Kid A
22-09-2010, 00:02
[quote="angel eye":28f4v13d]Voljela bih ga vidjeti uzivo da vidim kakvu energiju ima.
Ima Moć Međugorja!


...sori, I could not resist.[/quote:28f4v13d]
Uf koji flashback....
Nego, jel sigurno da ja sad postam onaj cuveni screenshot? :eyebrows:

Interceptor
22-09-2010, 00:19
koji screenshoot?

Markecgrad
22-09-2010, 04:49
Nebiste vjerovali, no lik je kojih mjesec dana živio kat iznad mene. Nemam pojma koga je vraga radio u remetincu no sreo sam ga par puta na ulici i mogu reći da je sasvim normalan i zabavno je biti sa njime. Čak sam dobio sliku njega i hrvatske repke :)

Jašar
22-09-2010, 06:44
Sjećam se kad se pojavio na "sceni" s tim stigmama pa je masa ljudi hrlila i plakala na te njegove govore. Kako taj čovjek ne govori ništa posebno, postoje dvije opcije;
-Publika mu je ekstremno debilna
-Njegov glas IRL ima zubat frekvenciju koja baca podložne u drugo stanje svijesti

Kako god, on je legenda, publika mu je stoka.


0iKL_l7SpMI

Mislim pogledajte to. Ekspresije su dostojne vrhunskih filmova.

Aerial
22-09-2010, 08:34
A e, lik jest karizmatičan... Može govoriti o gnječenju lubenica, ljudi će ga vjerojatno gledati hipnotizirano.
Na tom videu me podsjeća na jednog drugog karizmatika iz 30-tih i 40-tih, s brčićima i elegantno zalizanom kosom, no offense :D
Valjda ima nešto u dobro održavanim brkovima/bradi.

Constantine
22-09-2010, 08:59
zbilja,ekspresije su mu nevjerovatne

Aral
22-09-2010, 09:05
Ma lud mi je lik, u rangu sa Vidovitim Milanom :) Al pošto mrzim sve kaj ima veze sa crkvom, religijom i sl, ovaj lik je predvodnik moje mržnje, još kad ga vidim onako krvavog i zaplakanog, okrenuo bi ga na ražnju, pa da ima razlog cvilit.

cham3leon
22-09-2010, 09:13
Krasno.

whiskey
22-09-2010, 10:54
Religion celebrity.. Pitam vas, postoji li šta gore od toga??!

angel eye
22-09-2010, 10:54
Mržnja.

whiskey
22-09-2010, 11:00
Prije kritika nego mržnja.

cham3leon
22-09-2010, 11:04
Religion celebrity.. Pitam vas, postoji li šta gore od toga??!

Ateistički celebrity :>

whiskey
22-09-2010, 11:07
Takav je barem u glavi na mistu 8)

Aerial
22-09-2010, 11:44
Mržnja.

Ah, blažena naša životinjska teritorijalna dominacija i težnja da svrgnemo s trona sve što se na njega popne <3

Niko Bellic
22-09-2010, 12:02
Ma lud mi je lik, u rangu sa Vidovitim Milanom :) Al pošto mrzim sve kaj ima veze sa crkvom, religijom i sl, ovaj lik je predvodnik moje mržnje, još kad ga vidim onako krvavog i zaplakanog, okrenuo bi ga na ražnju, pa da ima razlog cvilit.
Vjeruješ li stvoritelja svega vidljivoga i nevidljivoga, koji živi i kraljuje u vijeke vijekova, u jedinstvu Duha Svetoga? :?

Aerial
22-09-2010, 12:30
Vjeruješ li stvoritelja svega vidljivoga i nevidljivoga, koji živi i kraljuje u vijeke vijekova, u jedinstvu Duha Svetoga? :?

Ne vjeruje, pretpostavljam.. Njegov grijeh, njegov preveliki grijeh.

Nee Joe
22-09-2010, 13:34
Vjerujem u Boga, al ne vjerujem u crkvu niti podržavam njene načine širenja, ali i učenja. Zato idem na etiku. I zato je Sudac zakon :P

MILF hunter
22-09-2010, 13:38
One cannot really be a Catholic and grown up.

Feanor
22-09-2010, 14:08
8AOfbnGkuGc

Ponosaj je što je hrvat, lol. Ponosan je na nešto što nije sam postigao nego eto rodio se u ovom dijelu svijeta, ponosan je na rat, na ljude koji su umirali i ubijali.

Mislim svaka čast braniteljima,hrabrost i sve to, ali biti ponosan na bilokakav takav događaj (smrt, ubijanje, oružje) mi nije etički u niti jednom pogledu, a eto on još i pop, ali dobro bilo je i onih koji su blagoslivljali kalaše i tvrdili da je Bog želio da Hrvatska pobijedi, jer kao Bog stvoritelj svega i svih više navija za jednu zemlju u ratu od druge hah lol...

God bless America, eh i da LOL na ljude koji ''znaju'' što Bog misli. :D

Duke of Earl
22-09-2010, 14:33
Pomalo ga i cijenim, domišljat pojedinac koji je našao savršen način za brzo bogaćenje na budalama, nije to uopće lako.

Deadwalker
22-09-2010, 14:34
Tema o religiji i politici kojoj nije mjesto na ovom forumu. Osim toga, pljuje se po čovjeku bezveze, na temelju žutila šta se pročita u 24 sata. Mislim da je K4ciga ovdje sve rekao i daljnje rasprave nisu potrebne jer će se generirati spam te previše ulaziti u politiku i ostale stvari koje nemaju veze previše s ovim forumom.

Ovo lockam