PDA

Pogledaj cijelu verziju : Labirnth DGame



brks223
17-09-2010, 18:53
Pozdrav ljudi :D

U svoje slobodno vrijeme u posljednja cirka 3 mjeseca sam se bavio ovim svojim projektom - Igra napisana u Visual Basicu. Moja prva potpuno funkcionalna igra koju sam potpuno sam isprogramirao. :bravo: ja :D

Gameplay - jednostavan... cursor miša voditi od početka do finisha kroz labirint bez dodirivanja zidova u što manje vremena. Ima 4 levela za Time Mode : Easy, Medium, Hard i Extreme i nakon što pobjedite zadana vremena za svaki level, otključava se special challenge mode level u kojem je gameplay mrvicu drugačiji. Tamo se ne igra na vrijeme nego na živote, a cilj je....doći do kraja xD stvari se kreću, smetaju, živciraju, glasaju, a mi sa svojim cursorom trebamo izbjeći sve te gluposti i preći level dio po dio. Ako pređete cijelu igru, dobijete sliku jednog chopa(Virtually tuned car) koji je napravio prijatelj koji mi pomogao u izradi igre.

Igra ima highscore listu u koje se možete upisati ako pobjedite dotadašnji rekord.(u time modeu) Slobodno postajte svoje rezultate i ovdje na ovaj topic :D

Igra je potpuno testirana na windows sedmici tako da na sedmici sigurno radi, a isprobana je i na xp-u, ali to je prijatelj testirao pa nisam siguran kolko dobro radi na xp-u.

Instalacija malo duže traje jer je potrebno imati .NET Framework 4 pa ako nemate instalirano, skida se s neta i instalira.

Evo linkSLabirinth DGame.exe (http://www.4shared.com/file/g-dP7jkz/Labirinth_DGame.html)


Slobodno komentirajte, kritizirajte, hvalite, predlažite...zato i postam da dobijem neki feedback :D


I naravno redakcija PC Playa ima moje dopuštenje da stavi na DVD idućeg broja :D :D

Feanor
17-09-2010, 19:04
Nema vise DVD-a, jerbo nema vise PC playa kao takvog.... :(

brks223
17-09-2010, 19:13
Nema vise DVD-a, jerbo nema vise PC playa kao takvog.... :(

Vid stvarno :S tek sad vidih vijest :(... nisam dugo bio tu na forumu...