PDA

Pogledaj cijelu verziju : DMC 5 ???



flander
15-09-2010, 20:20
pošto je Consoleum nestal budem tu...

http://www.gametrailers.com/video/tgs-1 ... may/704493 (http://www.gametrailers.com/video/tgs-10-devil-may/704493)

dobro kaj je ovo ? :D jel to DMC 5 ? ili neka spin off pizdarija za konzole ?

jel ako je to DMC 5 i ako je taj klinac Dante ja se pem bacit s kreveta....


:O

Babitz
15-09-2010, 20:23
Kad sam pomislio da dmc ne može pasti još dublje... :pray:

W3DR4N
15-09-2010, 20:23
Koliko je zasad poznati, novi Devil May Cry je radnjom smješten između drugog i trećeg nastavka.
Ne kužim kako misliš spin off za konzole, kad je cijeli DMC serijal vezan za Sony Playstation, gdje je počeo i koji je jedini sa svim nastavcima.

Babitz
15-09-2010, 20:25
Kako je između dvice i trice?

Kronološki je ovak: trica, jedinica, četvorka, dvica.

Prema ovom bih rekao da je radnja smještena prije svih dosadašnjih nastavaka.

flander
15-09-2010, 20:44
kako god bilo bezveze, pa mislim jedino ak je to Dante ko neki klinac

tu još ni nema onaj svoj mač, Rebelion, a pištolje ima...a valda nebu neš zasrali

Hidraulicar Kreso
15-09-2010, 21:31
Ma čim sam vidio trailer sam se naložio, ovo ne može biti loše. Neka dođe na PC i ja sretan.

W3DR4N
15-09-2010, 23:07
Capcom sad izdaje skoro sve naslove na PC-u, i slove za najbolje optimizirane igre na platformi. Resident Evil 5, Devil May Cry 4 i Street Figher 4 su bili samo početak.

Kadamon-sama
15-09-2010, 23:27
Edward Cullen May Cry... :kill:

Predivno, još jedan kultni lik bites the dust.

Sve je to lijepo ako bude gameplay na razini(samo da ne bude ko Heavenly Sword ili GoW), i gutam ja objašnjenje, donekle, da je ovo Dante u svojim "rebellious teenage" godinama, ali da su baš morali od njega hipster-emača napraviti to ne gutam.

I uostalom čak i da je Dante stvarno, po nekom loreu, imal tu hipster-emo fazu...who the f'ck cares! Ne mogu vidjeti zašto bi netko želio igrati s tom verzijom Dantea kada postoji već 10x badass verzija, i uostalom već smo imali prilike igrati sa mlađim Danteom u trojci and everyone, I think, liked it i čemu sada ovo mi stvarno nije jasno...

I da onaj "kewl k1ds" style graffiti DMC logo je stvarno :thumbs1:

W3DR4N
15-09-2010, 23:37
Ne kužim komentar. Dante je oduvijek kenjav lik, ali ionako igraš zbog dobre koordinacije pokreta i kombo poteza.

Babitz
15-09-2010, 23:43
Krivo. Sve osim gameplaya je kenjavo, ne samo Dante.

Feanor
15-09-2010, 23:47
Krivo. Sve osim gameplaya je kenjavo, ne samo Dante.

Japanska patetika žešća. Ali nema veze ionako se uvijek igralo zbog skakanja i klanja i skakanja dok kolješ i klanja dok skačeš, i zanimljivog dizajna neprijatelja i predivne borbe u animacijama. Eh i da u traileru mi se totalno sviđa grad, kombinacija Gotham Citya i iz Deus Ex-a, atmosferično...

Hidraulicar Kreso
16-09-2010, 00:31
Dante zvuči badass, ali izgleda nekako kenjkavo. Fali mu sijeda kosa i ona kul bradica iz četvorke, zanimljiv detalj mu je cigara. Meni japanska patetika nikako ne smeta jer me japanci uvijek oduševe. Očekujem standardno dmc tamburanje po demonima i Danteovo kulersko preseravanje.

Kadamon-sama
16-09-2010, 07:32
Pa to, u biti sam i ja htio reci, fight scena mu ne izgleda kenjavo i glas mu je dobar ali izgled mu je ffs, imo.

Kod japanaca moras prihvatiti više-manje uvijek dozu kenjavosti/patetike/idealizma u svim njihovim uratcima, jednostavno su takvi, ali u svim prijašnjim nastavcima, pa čak i u dvojci je bar badass izgledao, ovdje mi zbog kose i žgoljavosti asocira na Edwarda, hebiga I can't unsee it :(

Također muzika u traileru mi se baš nije previše dopala, po meni je ovo čista prezentacija Danteove osobnosti, muzike i DMC stila

SGv5w3kCVHc

...arogantan do neba i dalje, mega ljenčina i whiner, pogotovo kad ga netko od njegove pizze odvoji i natjera actually raditi nešto i sve je to lijepo zapakirano u, imo, hebeni nastup i izgled, ovdje mi izgled ne štima i to je to. Čudno mi je da je western studio upravo taj koji mu je dao veći gay izgled nego su mu ikad japanci dali, imo, to je u biti ono što me lagano iz takta izbacilo. Ako bude gameplay na razini, a to je tak i tak najbitnija stvar, onda će se i ova igra 10 puta za redom prelaziti. :D

Aral
16-09-2010, 07:41
Predobro, konačno neka promjena. Owna starog Dantea samo tako.

crnisokol
16-09-2010, 08:35
Ne sviđa mi se ovaj ''novi'' Dante...

The Fury
16-09-2010, 09:40
Predobro, konačno neka promjena. Owna starog Dantea samo tako.

We shall see bout that mate.

Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.

Ili se nastavlja na radnju. Ili prequel. Ili spin off :o

vex
16-09-2010, 11:41
Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.

Arbiter of Change
16-09-2010, 15:34
Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.
Nije li malo prerano za reboot? Ovaj redizajn inače spada pod "kill it with fire" kategoriju.

Grim
16-09-2010, 17:33
Novi Dante izgleda užasno, nadam se da će mu se izgled promijeniti kroz tijek igre.

Babitz
16-09-2010, 19:47
Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.
Ne, akcija ne izgleda super. Nismo vidjeli ništa gameplaya.

The Fury
16-09-2010, 20:39
[quote="The Fury":1gyp0r1t]
Što nije ovo DMC reboot, kao izmjenjen 1. nastavka franšize? Tipa Bizarro Dante.
Nije li malo prerano za reboot? Ovaj redizajn inače spada pod "kill it with fire" kategoriju.[/quote:1gyp0r1t]

Smatram da uopće nije ni trebao reboot. Tamo di je stala radnja u dmc2, od tamo su trebali dalje raditi igru. A ne ovo ....

The Fury
16-09-2010, 22:05
Sorry na double.

Devil May Cry creator not too fond of new Dante
http://scrawlfx.com/2010/09/devil-may-c ... -new-dante (http://scrawlfx.com/2010/09/devil-may-cry-creator-not-too-fond-of-new-dante)

Arbiter of Change
16-09-2010, 22:23
Problem je u tome što developeri izgledaju imaju neku averziju prema nastavljanju već postojećih priča s novim nastavkom igre.
Ono, pazi da se nova publika ne bi izgubila u DEEP priči, jel'te.

The Fury
16-09-2010, 22:43
Kaže:
Antoniades said that the original games had a massive impact on him, with their music, fashion sense and overall look, so he wanted to continue with that same level of impact in this new game. He said that DmC pulls inspiration from today's rebellious youth. The development team looked to current fashion, music, street art, and general attitudes while working on the game in an effort to bring some freshness to the series. Despite these changes, he stated that they want to keep the essence of classic Devil May Cry game play intact.

Funny pics na temu
http://i.imgur.com/e97Ky.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2010/258/4/a/dmc_5_by_millibayley-d2ysqtr.jpg

vex
17-09-2010, 07:20
Akcija izgleda super, novi lik tak-tak ali šta je tu je.. igrati će se svakako.
Ne, akcija ne izgleda super. Nismo vidjeli ništa gameplaya.

Nemoj cjepidlačiti, mislim na trailer :)

Teon
23-09-2010, 10:40
Capcom sad izdaje skoro sve naslove na PC-u, i slove za najbolje optimizirane igre na platformi. Resident Evil 5, Devil May Cry 4 i Street Figher 4 su bili samo početak.

Yep bio sam iznenadjen, kad sam prvi put zapalio DMC4 na staroj kanti kako je dobro izgledao i radio.
Usudio bih se i reci da su Capcomove igre bolje na PCu nego na konzolama.

Steta sto SSF4 ne dolazi, al nadam se da ce novi DMC i ostale stvari doc.

Eto skoro ce izac (il je izaso) Dead Rising 2. Cini se kao super zabavan naslov!