PDA

Pogledaj cijelu verziju : DnD stvari za kupiti



DarkEternal
09-09-2010, 21:51
Iz Zagreba sam, pa me zanima da li i gdje ima neke stvarčice za DnD kupiti. DM sam vec neko vrijeme, hvala Bogu, mašta svima funkcionira dosta dobro, ali svejedno bi volio uzeti neke minjature ili neke alate za raditi dungeone(crtanje mi nije jača strana, a ovo mi se čini kao dobro uložena para). Znam da je nekoc More Comics imao DnD stvari, kao i Land of Magic, ali sada nicega vise od toga nema, koliko ja znam, tj, Land of Magic više ne drži DnD stvari.

W1k1n6
10-09-2010, 14:14
Iz Zagreba sam, pa me zanima da li i gdje ima neke stvarčice za DnD kupiti. DM sam vec neko vrijeme, hvala Bogu, mašta svima funkcionira dosta dobro, ali svejedno bi volio uzeti neke minjature ili neke alate za raditi dungeone(crtanje mi nije jača strana, a ovo mi se čini kao dobro uložena para). Znam da je nekoc More Comics imao DnD stvari, kao i Land of Magic, ali sada nicega vise od toga nema, koliko ja znam, tj, Land of Magic više ne drži DnD stvari.
Ako nema u Land of Magic ili One2Play, bojim se da nitko to više ne drži, možda kakav manji dućan ili web shop.

The Boz
10-09-2010, 14:30
Kako je W1k1n6 rekao. Imaš dva LoMa, obiđi oba. Jedan je u Frankopanskoj, drugi iznad trga bana...

DarkEternal
10-09-2010, 14:36
Aha, a ima kakvih knjiga u Algoritmu koje nisu samo DM's guide, PhB i Monster Manual?

The Boz
10-09-2010, 14:37
Ima u Fantasy sekciji dosta Forgotten Realms biblioteke, i sličnih...

DarkEternal
10-09-2010, 14:50
Ma mislio sam frendu za rodjendan kupiti neku od knjiga, tipa Complete Adventurer ili nešto, ili tako nešto.

The Boz
10-09-2010, 14:54
Toga bi trebalo imati, da... Ako ne u Algoritmu, onda u jednom od LoMova.

Arbiter of Change
14-09-2010, 16:39
Algoritam ti još ima i direktno naručivanje preko Amazona s plaćanjem i načinima dostave koje pruža sam Algoritam, tj. plaćaš u kunama i možeš poduzećem ako hoćeš. Imaš formular za upit na stranici gdje ti još i jave kasnije koliko će knjiga doći u kunama, samo što će ti obično potrajati više tjedana (2-3) dok stigne paket. Sve je na engleskom ako naručuješ tako, naravno.

The Boz
14-09-2010, 16:44
I nakon što sam na takav način isporuke potrošio oko dva somakuna, mogu reći da funkcionira savršeno.