PDA

Pogledaj cijelu verziju : Grafička/Napajanje



Feanor
08-09-2010, 12:17
OK problem je u sljedećem, čim idem pokrenut bilokakvu 3d aplikaciju, cijeli system se freeza i nakon nekog vremena se restarta komp, nekad se i pojavi BSOD, ali traje 1 milistotinku ništa posebno. Kad se system freeza na ekranu se pojave neke crtice i nemogu micat miš. probao mjenjat drivere i ništa, probao čak i omegu... Eh i da dok nisam prebacio na omegu youtube videi su mi također freezali system.

Grafička: XFX 8800 XXX
Napajanje: No name, dobio s kućištem.

Zašto napajanje, pa čito sam na nekom forumu da je to znak crkavanja napajanja i da grafička nemože povući dovoljno ''struje'' pa da se freeza. Dali ej to istina ili odlazi i grafička polako. Na desktopu nema nikakvih artefakata, a 3D aplikaciju nemogu nikakvu pokrenut da vidim dali ima artefakata...

Niko Bellic
08-09-2010, 12:30
Može biti oboje, ali glasam za napajanje. :)

Feanor
08-09-2010, 12:32
Može biti oboje, ali glasam za napajanje. :)

Ah jebemu sve, mogu kako provjeriti jeli jedno ili drugo, smanjiti potrošnju grafičke pa probat pokrenuti neku jednostavniju 3d aplikaciju?

bezimeni
08-09-2010, 13:02
Možeš npr. izvaditi grafu i probati ju u nekoj drugoj konfiguraciji da li radi ispravno .To ti je jedini ispravni način .

Feanor
08-09-2010, 13:10
Možeš npr. izvaditi grafu i probati ju u nekoj drugoj konfiguraciji da li radi ispravno .To ti je jedini ispravni način .

Mhm, hvala. Budem vidio...

Feanor
08-09-2010, 13:12
Eh, evo, izvadih napajanje i grafičku. Otvorio i očistio jedno i drugo. Vratio natrag i sad se čini sve u redu. WTF

EDIT: Pardon na double postu.

osvetnik_sch3l3
08-09-2010, 13:32
moze info o specifikacijama napajanja ?

Feanor
08-09-2010, 13:35
moze info o specifikacijama napajanja ?

Neda mi se sad otvarat kuciste, ali znam da je 500W, neko noname užas od napajanja. MAh nvm. GLavno da radi do prve plaće, a onda ćemo lako.

zoky
08-09-2010, 16:47
Možeš npr. izvaditi grafu i probati ju u nekoj drugoj konfiguraciji da li radi ispravno .To ti je jedini ispravni način .

Mislim da ti je bezimeni rekao sve, al da ti još jednom ponovim! Sazaš ćeš najtočnije i najbrže... :wink: