PDA

Pogledaj cijelu verziju : Brzinsko u svezi grafičke i drivera.



Feanor
08-09-2010, 10:28
Tip grafičke je:

Nvidia xfx 8800 xxx, 512 Mb. Uglavnom prije kad sam skidao drivere sam uvijek stavio automatic scan i uvijek je radilo do sada, sad taj automatic scan neradi, a ja sma trebao nesot brisat drivere. Sad moja XXX-ica je koji model 8800. GT, GTS, GTX? Nemam pojma, a bojim se da neskinem krive drivere.

Aral
08-09-2010, 10:42
Automatic scan je najveće govno ikad, plus ne podražva Win7. Ja ti imam tu grafu, odnosno GTS. Čudno mi je kak neznaš koju točno grafu imaš, mislio sam da je to za tebe trivijalna stvar. Ništa, skidaj prvo GT drivere pa vidi, ako neće onda GTS. Iako, ne vidim neku posebnu razliku između ta dva drivera.

Zadnja verzija za GTS je 258.96, Win7 i XP, skinuo baš jučer, nisam se prije sjetio.

zoky
08-09-2010, 16:46
Ček neznaš koja ti je grafa model? :oops:

Skini everest pa pogledaj koji model imaš, ako nemaš nikakav račun ili kutiju...

Nakon što provjeiš odi na ovu stranicu i skini najnovije drivere za svoju grafu, http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

A ako nikako ne možeš saznati tip grafe, a znaš da je nVidia, ima na istoj stranici "Automatically Detect NVIDIA Products" , pa onda neka sam radi... :thumbs2: