PDA

Pogledaj cijelu verziju : Skype poludio



cham3leon
04-09-2010, 08:57
Ne znam u čemu je problem, nisam baš ni siguran da li se to počelo događati sa upgradeom na 4.2 ili čak poslije samo od sebe, ali uglavnom, Skype mi se čudno ponaša, reinstall ne pomaže, i tako.

Prije sam uvijek imao samo ikonicu u trayu preko koje sam otvarao prozor Skypea, kad sam upalio PC odmah se automatski loginao i pokrenuo, nisam ni znao za njega dok nisam išo zvat nekoga ili je netko zvao mene, itd. Sada, kad se dignu Winsi, ne ulogira se automatski (iako je tako namješten u opcijama i sve), nego izbaci prozor za login na koji svaki put moram upisivat lozinku i ručno se logirati, a kad ga pokrenem, ne mogu jednostavno maknut njegov prozor kao prije, nego klik na Close zapravo minimizira prozor Skypea koji cijelo vrijeme stoji na taskbaru i zajebava, a može ga se ugasiti samo tako da se zaustavi i ugasi Skype u potpunosti, što dakako ne želim. Koliko sam vidio kod prijatelja kojem sam jučer instalirao Skype, njemu radi sve normalno.

OS je Windows 7 64bit Pro.

D.O.M.I.
04-09-2010, 09:38
možda da probaš promjenit compatibility mode, mislim da je meni za msn nešto slično bilo i pomoglo

cham3leon
04-09-2010, 09:47
Upravo jesam. Thx enivej. Sad sam tek vidio to rješenje, a mnogo ljudi se žali na taj feature u novoj verziji, valjda će u idućoj staviti opciju da se to može isključiti. Sad ga imam u compatibility modu ali tako ne radi baš najstabilnije. Povremeno se dogodi kreš.

Što se tiče automatskog logina, to je bio potpuno drukčiji problem za koji ima finta da se odlogiraš, ponovo ulogiraš, ugasiš Skype i restartaš komp.

C
04-09-2010, 19:56
Pa imaš na dnu dvije opcije, prva je da ti starta Skype automatski s Windowsima, a druga je da ti se automatski logira. Full jednostavno. :)

Kada ti je to tako podešeno, imao ti net ili ne, uvijek si logiran kada se Windowsi pokrenu.

cham3leon
04-09-2010, 20:08
Bilo mi je tako cijelo vrijeme, ali sam od sebe je prestao s tim. Neki bug, našao sam objašnjenje na netu, uglavnom nestane kad se napravi sve ono šta sam nabrojio.

C
04-09-2010, 22:56
Ja koristim 4.1 verziju, a na stolnom mislim da je 3.6 ili tako neka starija. Ni s jednom nisam imao problema. Novije verzije su kao kompitabilnije s Vistom/W7, ali ja do sada nisam imao ama baš nikakvih problema, ma ni bezvezni crash nakon što tjedan dana koristim laptop bez resetiranja/gašenja, ma nikada ništa.