PDA

Pogledaj cijelu verziju : Valve priprema tri veeelika iznenađenja



IgGy
02-09-2010, 15:07
Eto, nešto puno vijesti o Valveu u zadnje vrijeme. Uglavnom, Valveov gazda, Gabe Newell izjavio je kako Valve u idućih 12 mjeseci priprema tri velika iznenađenja za sve fanove, medije i ostale koje će to interesirati. Naravno, kako to i obično biva, Newell nije rekao ništa konkretno, tako da trenutno možemo samo nagađati. Half-Life 3? Half-Life 2: Episode 3? Valve priprema svoj vlastiti operativni sustav namijenjen gamerima? Valve se prebacuje u vodoinstalaterski biznis? Nešto deseto? Raspravite!

Gale47
02-09-2010, 15:09
Vodoinstalaterski biznis zvuči kao realno očekivanje, sad kad već Portal 2 rade za PS3. :twisted:

RIDER32
02-09-2010, 15:16
uuuu moram priznati da me ova ideja o novom OSu zbilja oduševila :)
baš me zanima kako bi to ispalo. to bi bio gadan udarac mocrosoftu direktno u bubrege.

D.O.M.I.
02-09-2010, 15:41
ja se iskreno nadam da ćemo vidjet HL2 Episode 3, trebamo završetak priče ;)

Čux
02-09-2010, 16:05
očekivo bi pojavu steamworksa na PS3 platformi, al ko zna kaj oni kuhaju sve...

IgGy
02-09-2010, 16:16
očekivo bi pojavu steamworksa na PS3 platformi, al ko zna kaj oni kuhaju sve...

Ovo su već otkrili :)

Aral
02-09-2010, 16:54
Ak je Episode3 iznenađenje onda stvarno, već su je odavno trebali napravit i izdat. Da se mene pita, najava skorog izlaska Episode3 te najava na izradi HL3, koja je već u poodmaklom stadiju i trebala bi doć negdje krajem 2011. To bi bila vijest.

Babitz
02-09-2010, 17:18
Jedno iznenađenej je sigurno neš s DOTA.

Čux
02-09-2010, 17:21
očekivo bi pojavu steamworksa na PS3 platformi, al ko zna kaj oni kuhaju sve...

Ovo su već otkrili :)

Ciljo sam da bu suprajz da ga i donesu u roku tih 12 mjeseci :D

RIDER32
02-09-2010, 18:20
Novi engine? :)

Tegla Ajvara
02-09-2010, 20:16
Jedno iznenađenej je sigurno neš s DOTA.
:pray:

TeraBajt
02-09-2010, 20:22
Jedno iznenađenej je sigurno neš s DOTA.
bar dota ima ikakve veze sa valveom lol

Babitz
02-09-2010, 20:41
Ima... To što ste neinformirani je vaša stvar.

Čitao sam na blogu il nečemu od lika koji je kreiro dotu kako Valve obožava taj kurac i kako imaju neku suradnju u budućnosti... Legit je stvar. Probat ću nać.

edit
Link. (http://www.playdota.com/forums/blogs/icefrog/264/great-news--dota-fans/)

Rang€r
02-09-2010, 23:24
uh da bar, mješavina brzine i zanimljivih heroja iz HoNa s rp elementima u LoLu i dodat neš vlastito što če poboljšatSigru bi bilo super.

Babitz
02-09-2010, 23:27
uh da bar, mješavina brzine i zanimljivih heroja iz HoNa s rp elementima u LoLu i dodat neš vlastito što će napravit igru dobromSbi bilo super.

W3DR4N
02-09-2010, 23:35
Steam je sve bliže samostalnom operativnom sistemu i to je pravac u kojem bi se trebao razvijati.
PC Gaming Alijansa je samo mrtvo slovo na papiru i generalno ne služi ničemu. GFW je fantastičan projekt standardizacije PC naslova, ali Microsoft previše voli svoj Xbox da bi više vremena i truda uložio u PC.

Valve će konačno od PC-a napraviti punokrvnu gamersku platformu. Steam OS bi trebao biti besplatan (što i hoće), te se staviti kao dual boot uz drugi operativni sistem za rad. U biti, trebali bi kopirati koncept konzola, gdje su integrirani multimedijski reproduktor, internetski pretraživač i trgovina, zajedno s hubom za igre, demoe, bete i drugo. Resursi se neće trošiti na nepotrebne servise, sistem će biti stabilniji i zaštićeniji. Ako nitko u zadnjih 20 godina nije napravio gamerski OS, već se strogo držao DirectX-a na Windowsima, vrijeme je da netko uzme ogroman dio kolača. Steam će postati glavna platforma za distribuciju igara i najjači igrač u PC gamerskoj industriji. Potajno se nadam da će integrirati račun PC-a i PS3 pomoću SteamPlaya, jednako kao što su to učinili s PC-om i Mac-om, pa da ćemo moći samo jednom kupiti igru i igrati na platformi kojoj želimo.

Babitz
02-09-2010, 23:39
Dobro, wek, ovo je retardirano. Kaj će ikome Steam OS i dualboot s tim kad može imat winse koji imaju sve moguće multimedijalne mogućnosti I možeš se igrat istovremenu te steam imat baš onako kako ti treba: u jednom prozoru.

hansi
02-09-2010, 23:43
uh da bar, mješavina brzine i zanimljivih heroja iz HoNa s rp elementima u LoLu i dodat neš vlastito što će napravit igru dobromSbi bilo super.
ne, budi moj medo, jednostavno ne

TeraBajt
02-09-2010, 23:53
Steam je sve bliže samostalnom operativnom sistemu i to je pravac u kojem bi se trebao razvijati.
PC Gaming Alijansa je samo mrtvo slovo na papiru i generalno ne služi ničemu. GFW je fantastičan projekt standardizacije PC naslova, ali Microsoft previše voli svoj Xbox da bi više vremena i truda uložio u PC.

Valve će konačno od PC-a napraviti punokrvnu gamersku platformu. Steam OS bi trebao biti besplatan (što i hoće), te se staviti kao dual boot uz drugi operativni sistem za rad. U biti, trebali bi kopirati koncept konzola, gdje su integrirani multimedijski reproduktor, internetski pretraživač i trgovina, zajedno s hubom za igre, demoe, bete i drugo. Resursi se neće trošiti na nepotrebne servise, sistem će biti stabilniji i zaštićeniji. Ako nitko u zadnjih 20 godina nije napravio gamerski OS, već se strogo držao DirectX-a na Windowsima, vrijeme je da netko uzme ogroman dio kolača. Steam će postati glavna platforma za distribuciju igara i najjači igrač u PC gamerskoj industriji. Potajno se nadam da će integrirati račun PC-a i PS3 pomoću SteamPlaya, jednako kao što su to učinili s PC-om i Mac-om, pa da ćemo moći samo jednom kupiti igru i igrati na platformi kojoj želimo.
fali ti:
D8-Y9pz14aU

W3DR4N
03-09-2010, 00:30
Dobro, wek, ovo je retardirano. Kaj će ikome Steam OS i dualboot s tim kad može imat winse koji imaju sve moguće multimedijalne mogućnosti I možeš se igrat istovremenu te steam imat baš onako kako ti treba: u jednom prozoru.

Zato jer ja ne želim Windows. Želim Steam na telki, u formi konzolaških operativnih sistema.

Babitz
03-09-2010, 00:47
lol