PDA

Pogledaj cijelu verziju : STIZE NOVI IGRAC



O-Okac
26-07-2006, 19:30
Evo ovak ja u petak dobivam guild wars (treba doc)
i da li mi vi mozete pomoc napr na kojim serveru da igram sta da uzme di da treniram kaj da radim (da mi date nest para)
svaka pomoc je dobrodošla :pray:

Gaas
26-07-2006, 19:35
server? svih 3milijuna smo na istom serveru ;)

Glass
26-07-2006, 19:36
GW ti funkcionira malo drugačije nego ostali MMORPG-ovi.

O-Okac
26-07-2006, 19:41
onda objasnite

Gaas
26-07-2006, 19:58
imas 1 server na kojem ste svi alis e taj server djeli na Districte...imas na ekranu akd udjes u igru mozes birat district i svaki grad ti ima nekoliko districta..oni veci gradovi ih imaju vise...i ti ako si u district 1 vidis samo ljude koji su tamo..a ako does i kliknes da se preselis u Dis 2 onda te prebaci tamo i vidis ljude iz dvojke..itd
a osim toga serveri su jos podjeljeni na Europu,Ameriku i Japan i jos nesto...zglavnom ti uzmi europu..milsim da ce te dirket tamo stavi ali ako en satvi europu...

O-Okac
26-07-2006, 20:04
cudno no dobro covjek se moze na to naviknut :|
moze li mi neko preporucit sta da budem za pocetak igre

nargz
26-07-2006, 20:05
cudno no dobro covjek se moze na to naviknut :|
moze li mi neko preporucit sta da budem za pocetak igre
probaj warrior/monk

Gaas
26-07-2006, 20:06
koju profesiju uvjek igras u rpgu?

Glass
26-07-2006, 20:08
cudno no dobro covjek se moze na to naviknut :|
moze li mi neko preporucit sta da budem za pocetak igre
probaj warrior/monk

nemoj bit wammo ako boga znaš budi bilo što samo ne to

O-Okac
26-07-2006, 20:11
cito sam malo na neto i odgovaro bi mi ranger

Gaas
26-07-2006, 20:12
R/Mo definitivno....u pocetku, kasnije je tezak quest od monkka za second proffesion

Spookshow baby
26-07-2006, 20:13
mali offtopic da ne otvaram temu:dali se za tu igru treba placat ona nekakva pretplata???

O-Okac
26-07-2006, 20:13
mali offtopic da ne otvaram temu:dali se za tu igru treba placat ona nekakva pretplata???

ne

znaci ranger/monk

Gaas
26-07-2006, 20:16
da ranger monk...ljudi dajte citajte ostale topice...prije neg pitate glupa pitanja..nrmalno da se ne placa pretplata to vec i ptice na grani znaju

O-Okac
26-07-2006, 20:20
dobro ljudi thx na malo pomoci :D

Gaas
26-07-2006, 20:20
np ;)

Kron
27-07-2006, 08:56
e,sad ovako: jednog lijepog dana kad dobijem GW, ja bi htio biti lik koji ima luk. jel taj postoji i u kojoj kombinaciji ide?

noda
27-07-2006, 12:23
Postoji. Ranger. Može ić u kombinaciju s Warriorom, Monkom, Necrom, Elementalistom, Mesmerom, Assasinom i Ritualistom.

Kron
27-07-2006, 13:18
Postoji. Ranger. Može ić u kombinaciju s Warriorom, Monkom, Necrom, Elementalistom, Mesmerom, Assasinom i Ritualistom.
Ma bravo, pametno moje malo! Koji da uzmem za sekundarni, to sam mislil pitat!


E,da. Je li ima igdi skinut in-game trailer, da vidim kako to ide? Onako ko onaj na pcplay cedeju za LOTR mmorpg!

Gaas
27-07-2006, 15:23
google...ima ih masu

noda
27-07-2006, 16:44
Postoji. Ranger. Može ić u kombinaciju s Warriorom, Monkom, Necrom, Elementalistom, Mesmerom, Assasinom i Ritualistom.
Ma bravo, pametno moje malo! Koji da uzmem za sekundarni, to sam mislil pitat!


Onda tak reci i nemoj se pravit pametan.
Ja ti preporučam R/Me.

Gaas
27-07-2006, 22:07
R/Mo kasnije ces se jebat sa questom za second prof monka...a ovak i onak na pocetku ences nis korisitit od sekundarne profesije...

Kron
28-07-2006, 14:02
a sto mislite o ranger/ELEMENTALIST?

v4MP1r3
28-07-2006, 16:21
a sto mislite o ranger/ELEMENTALIST?

da je R/Me ok, al ele?
ne znam...mozda ce ti trebati vise energije i s tim ces biti u stisci jer ces ispaljivati strijele a neces imati za druge napade...

sumnjam al probaj =/

Gaas
28-07-2006, 16:23
ni slucajno....smeche...kazem ti uzmi monka jer ti an pocetku sekundarna ne znaci puno...

Sam
30-07-2006, 16:04
Evo najvjerovatnije stiže novi igrač pomagajte kako da počnem i šta da radim pišite sve za početnike.

Berax0r
31-07-2006, 14:31
ja sam imao rangera popizdio sam i napravio sm monk s kojim mi je bilo 100000000 puta lakse nego sa rangerom!!!

ali ti odaberi ja ti samo kazem :wink:

Kron
31-07-2006, 21:31
e, al znate sto je ironija. Naime, ako ne rasprodaju, u vemila naručujem SE u petak navečer, a ja...... ja ne znam ni kako se to igra :oops: mislim, jel to gledaš ko fable, pa sam ciljaš, jel ranger može samo strijele? Mislim, tako mi nešto govori da je ranger sranje.... al posto volim luk i slaninu, ovaj strijelu....

Glass
31-07-2006, 21:43
Sa svakim likom treba znati igrati, u početku ćeš stalno koristit iste skilove iz jednostavnog razloga što nećeš imati druge ali s vremenom će se stvari mijenjati i biti ćeš prisiljen mijenjati atribute i skilove ovisno o tome protiv čega se boriš.

Kron
31-07-2006, 21:47
Ahaaaaaaaaaaaa.... ne kužim. Jel to znači da ranger može na meele?

Glass
31-07-2006, 21:51
Možeš ti slobodno na meele i glumit tank(kao što neki assassini rade) ali očeku da će te sasjeći u prve dvije sekunde.
Osobno nisam igrao s Rangerom ali koliko znam pet je vrlo važan rangeru da drži razne warriore dalje od njega dok ih on dere sa strijelama.

Kron
31-07-2006, 21:58
Znači, praktički, kad mi se približi :hangin:. Je li?

I da, nista mi rekli kako se cilja, jel to "miševsko ciljanje" il samo odabereš target?

Gaas
31-07-2006, 22:28
Možeš ti slobodno na meele i glumit tank(kao što neki assassini rade) ali očeku da će te sasjeći u prve dvije sekunde.
Osobno nisam igrao s Rangerom ali koliko znam pet je vrlo važan rangeru da drži razne warriore dalje od njega dok ih on dere sa strijelama.

ne ovako nije istina...za assasina neznam ali stos e tice rangera slobodno mogu rec da sam ga majstorirao...
znaci ako uzmem kao second profesiju warriora i uzmem sjekiru/mac i stit u ruke ja slobodno mogu tankat no nece to bit kao warrior ali opet ce to biti ucinkovit tank...uzmes od warriora skilove i t ti je praktici kaod a si warrior...warrioru je glavni atribut strenght a to ti nije previse potrebno..

uglavnom odgovor na pitanje dal ranger moze melee moze slobodno uzmes second profesiju warrior dignes si axe masteri ako oces axe ili swordmanship ako oces mac i deres kao svaki drugi warrior...normalno dignes si i tactics radi stita...

Gaas
31-07-2006, 22:34
Znači, praktički, kad mi se približi :hangin:. Je li?

nope kada sam poceo igrat GW govorili su mi kad vidis wariora da trci na tebe criplaj ga(uspori) i bjezi kud te noge nose...e pa cuj nakon dosta vremena igranja skuzis da nije tako...ja npr kad vidim warriora bez straha stojim puknem cripling,stavim mu poison i pucam neki attack skill dok ne dodje kod mene..kad dode prasnem ili whirling ili neki drugi skill za block,evade i cekam a on ce me pogodit svaki drugi put a za to je dovoljan troll ungeunt koji mi drzi health na full...i tako dok on bezuspjesno nabija po meni poison mu masivno skida health..a kad se jadnik oce healath iskoristim distrupt i to je to..jednostavno je bespomocan ;)

normalno ovo govorim o 1v1 fightu gdje znam da se borim sa warriorom...u ostalim situacijama ako nemate ove odredjene skilove ide drukcija taktika..za koju ja nemam pojma jer razmisljam on the fly ;)




I da, nista mi rekli kako se cilja, jel to "miševsko ciljanje" il samo odabereš target?

Odaberes target i imas tik od 1 do 8 gdje su ti skilovi i stisces brojke i pucas te skilove...

Glass
31-07-2006, 22:46
Možeš ti slobodno na meele i glumit tank(kao što neki assassini rade) ali očeku da će te sasjeći u prve dvije sekunde.
Osobno nisam igrao s Rangerom ali koliko znam pet je vrlo važan rangeru da drži razne warriore dalje od njega dok ih on dere sa strijelama.

ne ovako nije istina...za assasina neznam ali stos e tice rangera slobodno mogu rec da sam ga majstorirao...
znaci ako uzmem kao second profesiju warriora i uzmem sjekiru/mac i stit u ruke ja slobodno mogu tankat no nece to bit kao warrior ali opet ce to biti ucinkovit tank...uzmes od warriora skilove i t ti je praktici kaod a si warrior...warrioru je glavni atribut strenght a to ti nije previse potrebno..

uglavnom odgovor na pitanje dal ranger moze melee moze slobodno uzmes second profesiju warrior dignes si axe masteri ako oces axe ili swordmanship ako oces mac i deres kao svaki drugi warrior...normalno dignes si i tactics radi stita...

Ali nećeš biti poprilično efektivan tank pogotova ako naletiš na wammo-a :wink:

Gaas
31-07-2006, 22:49
Ali nećeš biti poprilično efektivan tank pogotova ako naletiš na wammo-a :wink:

cek ti jos nisi primjeto ili ti jos nije uslo u glavu onaj moj prijasnji post...Wahamo je nula ako ja ocu tankat on ce mi najmanje stete od svih profesija napravit...covjece melee ti nis nemoze kad stavis stancove na sebe...i ostale gluposti...i normalno tu je monk da stavi bondove...ja ipak govorim o Farmanju i tankanju u farmu :D

EDIT:strah me necroa mesmera i tih bica koji ti skidaju enchove...a sto se tice eleta pih ipak ranger fura elemental resistance koji za duplo smanji eletov dmg ;)

Kron
31-07-2006, 22:52
A doh, pa ne moreš sad sve poubijat, naravno da moraš imati slabosti. Znači, zaključak, Ranger/Warrior? Al onda nemam nikakve čarobne moći, jel tako?
Kao upravljs likom?

Glass
31-07-2006, 22:55
Ali nećeš biti poprilično efektivan tank pogotova ako naletiš na wammo-a :wink:

cek ti jos nisi primjeto ili ti jos nije uslo u glavu onaj moj prijasnji post...Wahamo je nula ako ja ocu tankat on ce mi najmanje stete od svih profesija napravit...covjece melee ti nis nemoze kad stavis stancove na sebe...i ostale gluposti...i normalno tu je monk da stavi bondove...ja ipak govorim o Farmanju i tankanju u farmu :D

EDIT:strah me necroa mesmera i tih bica koji ti skidaju enchove...a sto se tice eleta pih ipak ranger fura elemental resistance koji za duplo smanji eletov dmg ;)

Me be N/M :evil:

Glass
31-07-2006, 22:57
A doh, pa ne moreš sad sve poubijat, naravno da moraš imati slabosti. Znači, zaključak, Ranger/Warrior? Al onda nemam nikakve čarobne moći, jel tako?
Kao upravljs likom?

Slabosti ti se mjenjaju ovisno stilu igre, iako svaka klasa ima jednu-dvije slabosti koje su stalne.
A likom upravljaš klasičnim point-and-click stilom(možeš i tipkovnicom ako hočeš)


P.S.: Sorry na double postu prekasno sam primjetio

Kron
31-07-2006, 23:03
Nema veze oprošteno ti je :) Hvala svima sto ste izdržavali moje pilanje po malom mozgu, sad idem u krpe smislit nicka za moga WTF! Zaboravijo pitat. Znam da su govorili da je neka kenjara oko nickova, kako moraju biti sastavljeni?

Gaas
31-07-2006, 23:04
A doh, pa ne moreš sad sve poubijat, naravno da moraš imati slabosti. Znači, zaključak, Ranger/Warrior? Al onda nemam nikakve čarobne moći, jel tako?
Kao upravljs likom?

a prakticki mozes ubit svakoga..samo ako biras build...znaci ako unaprijed znas sa kim se fightas lako ga mozes dobit..onda ti sve ovisi o igracu i dal ce on dobro izklikat skilove

Gaas
31-07-2006, 23:05
Nema veze oprošteno ti je :) Hvala svima sto ste izdržavali moje pilanje po malom mozgu, sad idem u krpe smislit nicka za moga WTF! Zaboravijo pitat. Znam da su govorili da je neka kenjara oko nickova, kako moraju biti sastavljeni?

Ime i prezime ;)

da bvbroken oprosteno ti je..u mom si podforumu a ovdje mos skupljat ppostove ^^ ali ovisi kakve sam volje..

Kron
31-07-2006, 23:06
Bez ()=$#"![]łł, je li?

Gaas
31-07-2006, 23:07
Bez ()=$#"![]łł, je li?

mislim da da

Kron
31-07-2006, 23:08
oukej,thx

Thrall
01-08-2006, 17:08
Mene zanima sta se dogodi kada umres.Sta izgubis poslije smrti?Ja trenutno cekam factions i mislim da cu biti W/Mo ili W/E.
Jos me zanima ime u igri.Negdje sam procitao da moras imati 2 imena je li to tocno..?

Gaas
01-08-2006, 17:29
ime i prezime...

poslije smrti kad te netko resa imas DP =death penalty

Thrall
01-08-2006, 17:41
Zelim biti warrior, ali oni su mi nekako debeli, barem na slikama koje sam ja vidio.Mogu li ga ja nekako napraviti mrsavijeg ili naci "mrsaviji" oklop ili....Znam glupo pitanje, ali me muči.

Gaas
01-08-2006, 17:45
uzmi zensku :rotfl:
nemam pojma meni su muski ruzi i ja sam si zenskog wara napravio...nemos namjestat kolko su debeli

Thrall
01-08-2006, 17:52
Steta pa vidjet cu ako mi se ne bude svidio stavit cu ga u podklasu.Pa cu mozda biti A/W ili.....ma ne znam.Bw stranica malo steka.Znam da to nije zbog mene jer mi nigdje drugdje ne steka.

Berax0r
03-08-2006, 14:55
e evo GLUPOG pitanja sta ako netko kpi samo factionse bez propechiesa on ima sve vrste warrior,necro,ranger,monk,ele+assasin i ritualist???? :rotfl:

Sam
03-08-2006, 19:32
Ja misli da da