PDA

Pogledaj cijelu verziju : Besplatne domene



miro u sutonu tihom
29-12-2005, 21:54
Valjada je ova teme za ovaj forum,ako nije,premjestite ju tamo gdje spada.
Nego,kako da se registriram za onu .tk domenu,jer je jedina ta besplatna,a meni se ne da plaćati!
Aj please molio bi što detaljniji postupak,jer što se tiće toga nemam pojam.
Koliko mi prostora daju na raspolaganje,aj javite,molim vas!

v4MP1r3
29-12-2005, 22:07
to meni tak i tak ide na zice, ja sam probal al drazi mi je moj blog, no nabiju ti hrpu reklama na stranicu i na kraju ti ostane <figa>

Luka
17-01-2006, 15:26
da, dot.tk daje jedini besplatne domene ali radi na ovom principu : Oni ti registriraju domenu i ti imaš kao neki kontrolni centar. U njega upišeš stranicu koja će se učitavati a na samoj toj domeni ništa nemožeš raditi pa ni pohranjivati. +, na vrhu ti je uvjek glupava reklama. Moja preporuka je registracija na SITESLED.COM, daju besplatno no nedaju cijelu domenu pa ti stranica izgleda kao ime.sitesled.com Ipak, daju ti mnogo povoljnije mogučnosti nego dot.tk a nude i FTP pristup te 100MB prostora na disku BEZ REKLAMA, pop-upova i sl.

v4MP1r3
20-01-2006, 20:36
e ima i ona 50m.com, il tako nesto ;;DD

NortonCommander
20-01-2006, 22:14
Trazija san ja, nema dobre domene bez reklama. Svaka ima neku caku. Najbolje se ti lipo registriraj na geocities. Dobijes 15mb i neku reklamu koja ne smeta pretjerano.

Luka
22-01-2006, 10:30
Trazija san ja, nema dobre domene bez reklama. Svaka ima neku caku. Najbolje se ti lipo registriraj na geocities. Dobijes 15mb i neku reklamu koja ne smeta pretjerano.

g...Geocities ???? To je zadnje smeće za hosting !!!
ili freewebs.com (banner-traka, 60MB hostinga, bez FTP-a) ili Sitesled.com (100MB, bez adova, podrška za FTP)

edobearhr
22-01-2006, 18:19
probaj na http://www.web1000.com