PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blizzard: Želimo da James Cameron radi StarCraft film



IgGy
31-08-2010, 19:36
I dok je Blizzard za potrebe ekranizacije World of Warcrafta unajmio Sama Raimija, inače redatelja uspješnog filmskog blockbuster serijala, Spider-Man, Blizzard također razmišlja i o potencijalnoj ekranizaciji trenutno najpopularnije strategije na planeti - StarCraft. Rob Pardo, izvršni potpredsjednik dizajna u Blizzardu izjavio je kako su još uvijek u potrazi za pravim "partnerima" za potencijalni StarCraft film, te kako trenutno ne dolaze u obzir nikakve ponude koje im dolaze. No, Pardo tvrdi da, dođe li eventualno James Cameron s idejom "Želim snimiti StarCraft film", Blizzard bi pristao iste sekunde. No, malo je vjerojatno da će se to dogoditi tako skoro, pošto je Cameron zatrpan s brdom projekata. Ipak, nada umire zadnja.

Sickmanno1
31-08-2010, 19:41
Fanovi: Ne zelimo da Cameron radi StarCraft film ^^

System
31-08-2010, 19:46
Kolko je taj Blizzard pohlepan to je sramota. Jes da brave igra svaka im cast, ali su zato zestoko pohlepni. Sve manje i manje ih volim.

Aral
31-08-2010, 20:56
A tko drugi nego James Cameron. Ako netko zna napravit spektakl onda je to on. Netreba nam priča, netreba nam ništa posebno, hoćemo samo prebolesne cgi efekte, setting starcrafta, terrane, zergove i protosse, lude fightove te hi tech tehnologiju i to je to. Ako to ikad napravi, skidam mu kapu, to će mi bit best film ever.
I nek im bude, nek iscjede zadnju kintu iz rulje koja to sve guta i kupuje...ja znam da bi.

Deadwalker
31-08-2010, 22:28
A tko drugi nego James Cameron. Ako netko zna napravit spektakl onda je to on. Netreba nam priča, netreba nam ništa posebno, hoćemo samo prebolesne cgi efekte, setting starcrafta, terrane, zergove i protosse, lude fightove te hi tech tehnologiju i to je to. Ako to ikad napravi, skidam mu kapu, to će mi bit best film ever.
I nek im bude, nek iscjede zadnju kintu iz rulje koja to sve guta i kupuje...ja znam da bi.

Oduvijek lajkam iskrene ljude^^

RIDER32
01-09-2010, 22:53
Kolko je taj Blizzard pohlepan to je sramota. Jes da brave igra svaka im cast, ali su zato zestoko pohlepni. Sve manje i manje ih volim.
Lajk na komentar :)

Rang€r
01-09-2010, 23:12
I dok je Blizzard za potrebe ekranizacije World of Warcrafta unajmio Sama Raimija, inače redatelja uspješnog filmskog blockbuster serijala, Spider-Man, Blizzard također razmišlja i o potencijalnoj ekranizaciji trenutno najpopularnije strategije na planeti - StarCraft. Rob Pardo, izvršni potpredsjednik dizajna u Blizzardu izjavio je kako su još uvijek u potrazi za pravim "partnerima" za potencijalni StarCraft film, te kako trenutno ne dolaze u obzir nikakve ponude koje im dolaze. No, Pardo tvrdi da, dođe li eventualno James Cameron s idejom "Želim snimiti StarCraft film", Blizzard bi pristao iste sekunde. No, malo je vjerojatno da će se to dogoditi tako skoro, pošto je Cameron zatrpan s brdom projekata. Ipak, nada umire zadnja.

nije wow film, več warcraft film :@

Marvin OCX
02-09-2010, 00:21
Nek Petera Jacksona ucine fanom igre i puste ga da rezira film.

Mirogamemasta
02-09-2010, 01:11
Blizzard: Želimo da James Cameron radi StarCraft film
Ja nemam nista protiv, dapace podrzavam tu ideju. Nadam se da ce Cameron uspjeti nekako srediti svoj prenatrpani raspored i prihvatiti ugovor.
Kad se sjetim sta je napravio sa Avatarom... :pray:
Starcraft 3D. :rambo:

John Wayne
03-09-2010, 11:16
Avatar je u svakoj dimenziji bezvezan.
Najlošije kaj je Cameron ikad napravil.

IgGy
03-09-2010, 11:31
Blizzard: Želimo da James Cameron radi StarCraft film
Ja nemam nista protiv, dapace podrzavam tu ideju. Nadam se da ce Cameron uspjeti nekako srediti svoj prenatrpani raspored i prihvatiti ugovor.
Kad se sjetim sta je napravio sa Avatarom... :pray:
Starcraft 3D. :rambo:

Samo ne 3D.

Filmovi u 3D-u su najveće govno koje je filmska industrija osmislila, ikad.

Mirogamemasta
03-09-2010, 11:37
Jeso li gledao Avatar 3D? Ja sam isto bio skeptican kad je frend nabavio ulaznice, ali na kraju je ispalo jako dobro.
Cameron je to odlicno napravio.

Babitz
03-09-2010, 11:39
+1 na Iggyja. Još kad počnu igre reklamirat u istom ruhu...

IgGy
03-09-2010, 11:48
Jeso li gledao Avatar 3D? Ja sam isto bio skeptican kad je frend nabavio ulaznice, ali na kraju je ispalo jako dobro.
Cameron je to odlicno napravio.

Nisam, i ne namjeravam. Nakon pogledanih filmova u 3D-u koji su najavljivani kako izgledaju turbo zakon super ekstra u 3D-u, i na kraju ispali totalno govno, nekako sam izgubio povjerenje u taj 3D :)

Mirogamemasta
03-09-2010, 11:52
I ja sam. JAWS 3D i SpyKids 3D zbilja nisu valjali. Ali ovo sto je Cameron napravio je 100 puta bolje. Morati ces neke veze u kinu povuci pa da odgledas opet Avatara u 3D. :D
Kad se sjetim izmicanja raketi u kinu. :pray: Previse sam se uzivio. :D

Aral
03-09-2010, 12:17
Jeso li gledao Avatar 3D? Ja sam isto bio skeptican kad je frend nabavio ulaznice, ali na kraju je ispalo jako dobro.
Cameron je to odlicno napravio.

Nisam, i ne namjeravam. Nakon pogledanih filmova u 3D-u koji su najavljivani kako izgledaju turbo zakon super ekstra u 3D-u, i na kraju ispali totalno govno, nekako sam izgubio povjerenje u taj 3D :)
Ista stvar je i samnom. Iako, ljudi se kunu u 3D u Avataru...al ipak. Za SC film ne bih želio da je 3D.

IgGy
03-09-2010, 12:33
I ja sam. JAWS 3D i SpyKids 3D zbilja nisu valjali. Ali ovo sto je Cameron napravio je 100 puta bolje. Morati ces neke veze u kinu povuci pa da odgledas opet Avatara u 3D. :D
Kad se sjetim izmicanja raketi u kinu. :pray: Previse sam se uzivio. :D

Vjerujem da si se ti uživio, ali previše je zajebancije s tim 3D-om. Em ti trebaju naočale, a posebni je zajeb ako već nosiš vlastite dioptrijske, poput mene. Pa je optimalno biti pozicioniran u sredini dvorane za maksimalni doživljaj. Pa bol u očima nakon dugotrajnog gledanja, pa ovo, pa ono.

Osobno nikad nisam kužio svrhu tog 3D-a, kako u filmovima, tako ni u igrama i iskreno se nadam da taj 3D nikad neće u potpunosti zaživjet.

Nee Joe
03-09-2010, 12:42
Jedino Cameron ima i smisla i talenta u produkciji i režiji 3D filmova, ostali filmaši su živi moroni za to. Iako mi je jedan od omraženijih redatelja, slažem se da bi Cameron trebao praviti SC, definitivno bi napravio spektakl. Ako žele priču, nek uzmu Marka Boala, Edwarda Zwicka ili Clinta Eastwooda za scenarij.

Delirium
03-09-2010, 13:47
1.Cameron+SC+Clint Eastwood
2.mix all in a movie
3.????
4 PROFIT!

TeraBajt
03-09-2010, 13:48
daj o cemu vi pricate. cameron ce od starcrafta napravit tipicnu holivudsku sentimentalnu dramu sa pecto sidekick humora i shiny CGI-a zanemarujuci pricu... U 3D-u!!!11##"323

John Wayne
03-09-2010, 15:36
Kad smo kod Camerona, tip je dobar režiser.
Ostajem kod toga da je Avatar smeće, ali se ne smije zaboraviti da je posložio "Terminatora 1 i 2", "Aliens", "Bezdan", "Istinite laži". Čak je i "Titanik" ok. Ni jedan od nabrojanih filmova nije ni glup, ni plitak, ni površan.
Cameron je tehnofrik i često je iz svog džepa plaćao stvari u filmovima koje studiji nisu željeli plaćati. Čak se odrekao honorara na "Titanic" sam da mu daju da ga montira kako on želi. Sve su to stvari koje rade jake osobe koje vjeruju u svoj rad i kaj se nedaju baš pretjerano zajebavat.
Da ne pričam da je pomaknuo filmsku industriju nekoliko puta prema napred. "Terminator 2" i "Bezdan" su bili dost velke tehničke revolucije kad su se pojavili. CGI kakvog danas znamo je izmišljen u tim filmovima.

Cijeli "Avatar" je jedan velki tehnički eksperimet. Kaj se kvalitete filma kao takvog tiče, nije ništ bolji od nekih Seagalovih filmova koje po Rumunjskoj snima zadnjih godina.

RIDER32
03-09-2010, 22:21
jesi gledo DVDrip, BluRay na FullHD ili u kinu?
Izgelda ono prvo pa nisi primjetio puno tehnickih stvarcica.

Mirogamemasta
04-09-2010, 00:01
Mislim da Avatar postoji u obe verzije tako da nebi bilo greda onda da naprave Starcraft u obicnom formatu i u 3D. Ionako sva ta 3D tehnologija ima veci efekt u kinu.
Tako da se doma na malim ekranima nebi nauzivali. (Btw 3D bez naocala je blago receno :yuck: ).

Uglavnom sto god Cameron napravio biti ce dobro.Bar znam da mogu mirno spavati posto Uwe Boll nece ni prismrditi ovom projektu. :killyou: :)

Marvin OCX
04-09-2010, 02:56
Mislim da Avatar postoji u obe verzije tako da nebi bilo greda onda da naprave Starcraft u obicnom formatu i u 3D. Ionako sva ta 3D tehnologija ima veci efekt u kinu.
Tako da se doma na malim ekranima nebi nauzivali. (Btw 3D bez naocala je blago receno :yuck: ).

Uglavnom sto god Cameron napravio biti ce dobro.Bar znam da mogu mirno spavati posto Uwe BollSnece ni prismrditi ovom projektu. :killyou: :)


On bi i super maria usro. Ja sam Far cry gledo i zaboravio sta gledam :rotfl:

Aerial
08-09-2010, 17:17
Inače, "Avatar" nije jedini Cameronov film.