PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3 problem



BILI
31-08-2010, 17:38
Dali je netko od vas imao problema sa Falloutom,cesto mi se slika smrzne i moram resetat komp :thumbs1: :-x

Nee Joe
31-08-2010, 17:41
Koju grafičku imaš? MOžda te ona prca

BILI
31-08-2010, 18:54
GTX 460 1GBDDR5 256 bit

fear
31-08-2010, 18:58
Probaj sljedeće-

Adding This line

iNumHWThreads=2

and editing this line (add if you don't have it)

bUseThreadedAI=1

Add it under the [general]Stag to your fallout.ini file in your my documents\my games\fallout 3

BILI
31-08-2010, 19:02
Probaj sljedeće-

Adding This line

iNumHWThreads=2

and editing this line (add if you don't have it)

bUseThreadedAI=1

Add it under the [general]Stag to your fallout.ini file in your my documents\my games\fallout 3
Mozes malo pojasnit?Gdje da dodam to?Ne razumim ja ovo,lol

fear
31-08-2010, 19:13
Znači, uđeš u My document, zatim u My games, nađeš fallout3 i uđeš u taj folder.
U tom folderu ti je file koji se zove "FALLOUT" (bez navodnika), otvoriš taj file nekiM od programa za izmjenu teksta npr. Notepad, kada otvoriš vidjeti češ nekakav tekst.
U prvom redu ti piše [General], negdje na kraju tod odjeljka dodaš "iNumHWThreads=2" (bez navodnika), zatim dodaš ili ako već postoji izmjeniš "bUseThreadedAI=1" (also bez navodnika).
Pazi da dodaš ili izmjeniš tekst u [generL]Ssekciju, a ne neku drugu, poslije general je [display]
Kada sve napraviš sejvaj i to je to.

VAŽNO. PRIJE BILO KAKVE IZMJENE NAPRAVI BACK-UP FILE KOJI IZMJENJUJEŠ.

BILI
31-08-2010, 20:12
Znači, uđeš u My document, zatim u My games, nađeš fallout3 i uđeš u taj folder.
U tom folderu ti je file koji se zove "FALLOUT" (bez navodnika), otvoriš taj file nekiM od programa za izmjenu teksta npr. Notepad, kada otvoriš vidjeti češ nekakav tekst.
U prvom redu ti piše [General], negdje na kraju tod odjeljka dodaš "iNumHWThreads=2" (bez navodnika), zatim dodaš ili ako već postoji izmjeniš "bUseThreadedAI=1" (also bez navodnika).
Pazi da dodaš ili izmjeniš tekst u [generL]Ssekciju, a ne neku drugu, poslije general je [display]
Kada sve napraviš sejvaj i to je to.

VAŽNO. PRIJE BILO KAKVE IZMJENE NAPRAVI BACK-UP FILE KOJI IZMJENJUJEŠ.
Ok..napravio sam to...sada cu probat igrat 8)

BigBongman
31-08-2010, 21:21
da ne otvaram drugu temu...
nikad nisam odigrao F3 zbog toga jer kad sam u prvom gradu(megatown mislim) u onom batu od onog mortimiera unutra sjedi neki tip u nekom kutu..ima bijelo odijelo, šešir i naočale mislim...kad dodjem do njega da cu uzet quest igra izadje van i dodje ono send error report i dont send...
igra original cak sam i reklamaciju ulozio ali opet nista...

BILI
31-08-2010, 21:48
da ne otvaram drugu temu...
nikad nisam odigrao F3 zbog toga jer kad sam u prvom gradu(megatown mislim) u onom batu od onog mortimiera unutra sjedi neki tip u nekom kutu..ima bijelo odijelo, šešir i naočale mislim...kad dodjem do njega da cu uzet quest igra izadje van i dodje ono send error report i dont send...
igra original cak sam i reklamaciju ulozio ali opet nista...
Evo ja igram vec neko vrijeme i sada mi radi normalno,taj quest sam uzeo sasvim normalno,nesta kao da raznesem taj grad sa bombom koja se nalazi u centru,to je optional quest jer ti serif da isti samo trebas deaktivirat tu isti bombu,ja cu je deaktivirat :D

fear
01-09-2010, 07:21
@BILI_Uživaj u napucavanju super mutanata i behemota.
@BINGBONGMAN_kak stojiš sa patchevima, i modovima?

BigBongman
01-09-2010, 09:36
pačevi svi mod nijedan

fear
01-09-2010, 12:29
Svi driveri su up to date?
Probaj ono kaj sam BILOM rekao.
S obzirom da je riječ o oriđiđi igri probaj upotrijebiti c.rack.
Nadam se da neću pobrati ban zbog ovog savjete, samatram da oriđiđi igru korisnik može pokretati kako njemu odgovara.

BigBongman
01-09-2010, 12:47
morao sam updatat drivere zbog mafie 2, a probat cu ovo pa ti javim...

Chupacabra
01-09-2010, 13:01
lol ja opce nisam igro, samo slinim nad trejlerima hah, na jutubu :)

Nego, taj se grad zove megaton, zato sto je bomba u njemu od jednog megatona mozda? :/
Taj se lik zove Mr. Burke.

A cuj ovo, ako igras ko zensko i imas 'black widow' trait, on ce se ubit zbog svoje ljubavi prema tebi :pray:

BILI
02-09-2010, 01:07
@BILI_Uživaj u napucavanju super mutanata i behemota.
@BINGBONGMAN_kak stojiš sa patchevima, i modovima?
Kralju fala puno...za sada radi bez iti jednog crasha ili freeza

Ugl igra mi je super,jako podsjeca na Oblivion po nacinu izvedbe(slici nekakvom oblivion modu)al unatoc tomu igra je jako zanimljiva i nadam se da ce me jos jako dugo zadrzati za kompom.Savjetujem ju svima

PS:Oblivion mi je top 3 tako da ovo ne moze biti lose.

marijanovic
02-09-2010, 01:45
Nije čudo da ti liči na Oblivion kad je isti engine korišten. Uz to i isti tim.
Samo Oblivion ima puno veći replay-value.