PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet i telefon?!



accursed
30-08-2010, 20:37
pošto mi uskoro istječe ugovor od 2g sa t-com-om trebao bi pogledati okolo o ponudama drugih, pa me zanima s kim imate ugovor i jeste li zadovoljni s plaćeno/dobiveno, te što preporučujete.. :eyebrows:

Sickmanno1
30-08-2010, 20:39
Sa T-comom vec 5 godina. Zadovoljan :thumbs2:

bezimeni
30-08-2010, 21:00
T-com . Servis ti dođe i u nedjelju ili na praznik ako treba.

Aral
30-08-2010, 21:07
Zadnjih godinu dana t-com, ali prije kod staraca sam imao optimu, super jeftini i super zadovoljan uslugom i kvalitetom, preporuka ako je dostupno. Za godinu dana mi ističe ugovor, onda ću vidjet kaj dalje, ili full opti paket sa razgovorima i opti tv-om ili ostajem na tcomu kod kojeg trenutno imam razgovore, net i maxtv. Bilo bi idealno da brzinu barem podignu na 6 ili 8mbita, onda bi bilo više isplativo. U biti, bitno da je da radi sve za ono kaj platiš i da imaju dobar support.

flander
30-08-2010, 21:08
T-com

nisam imal nikada nikakvih pizdarija sa njima, doduše u zadnjih par tjedana mi jako puca veza, abnormalno, do danas kad sam promijenio modem, i za sada dela...imal sam prije onu Tompsonovu gazelu od modema, sad imam Gigaset sx763 wlan, to sam dobil kad sam produžil ugovor

SharpDressedChevap
30-08-2010, 21:12
Iskon.

Nisam zadovoljan, prebacujem se brzo na B-Net ili nešto bolje.

accursed
30-08-2010, 21:23
čujem da dobre poklone mogu dobit ako niš drugo, znam da su jedno vrijeme "djelili" vanjske hdd, a kolega mi je prije tjedan dana dobio miša, tipkovnicu, i headset za produženje ugovora u vrijednosti od 500 kn..
u t-comu ako neš ne šteka zoveš i oni to srede u roku od tjedan dana, ne znam kako je sa drugima, pošto sam u t-comu već 5-6 g

optimu hvale i te spike makar ne znam nikog tko ima ugovor s njima, s iskonom mi je frend zadovoljan, makar ja ne bi bio zadovoljan s 3 mbs gdje njemu ide do 250kbs, a meni na t-comu do 587kbs sa 4 mbs, metronet vidim da je dostupan samo u zagrebu i to samo u nekim kvartovima, a ja sam u rijeci...

b-net mi je imao frend, i kaže da tv šteka, a veza da puca, on ih zove, a oni kažu da je to privremeno, i tako prođu 2 mj i već mu dopizdilo, i vratio se na t-com gdje je i prije imao sve kako spada i sad se ne miče

ugl. samo pucajte po operaterima, recite sve dobro i loše jer informacije su nužne, razlike minimalne, a fore zajebane...

TeraBajt
30-08-2010, 21:24
metronet.

najebem im se mame sa brejkovima konekcije.

Raz
30-08-2010, 21:44
T-com

Brzina je OK, pucanja veze se rijetko događaju, a kod produljenja sam ugovora dobio i eksterni HDD za kunu. Jedini problem koji sam sa njima imao je sa maxtv-om, no na sreću se i to riješilo tako da... sasvim zadovoljan.

Rang€r
30-08-2010, 21:56
optima trenutno, raskinuo s t-comom prije nekih 2-3 godine, jednako su loši ko t-scum a za cjenu neznam jer neplačam ja :>

Da_killah
30-08-2010, 21:59
imam optimu, jeftinija je od t-coma, veza skoro nikad ne puca, a kao što je netko rekao, ne bi bilo na odmet malo povećati neke brzine

cham3leon
30-08-2010, 22:12
Ja bih prešao na neki drugi ISP sa T-Coma zbog neoprostivo loših i nefunkcionalnih korisničkih stranica. Srećom sad kad imam flat ne moram provjeravati promet, jer iskreno, sad ga niti ne bih znao promijeniti.

Da_killah
30-08-2010, 23:06
e da, i za optiminu podršku korisnicima, ako je neki problem dođu isti dan, barem meni

Constantine
31-08-2010, 00:24
tcom,2,5 godina,brzina je uredu,ali je upload katastrofa,nikako da uvedu optiku.

KI KI
31-08-2010, 07:57
t-com
dobar je zasada... bez problema
a za produljenje sam dobio EHDD od 250gb :D

Edi Sm187
31-08-2010, 10:28
Trenutačno T-Com zbog nedostupnosti drugih opcija :/

Baci oko na Bnet ako ti je dostupan (one Xnet i Xtel opcije) i Optimu zbog nešto nižih cijena.

Aerial
31-08-2010, 10:35
T-com; ADSL + MAXtv

Servis je prilično dobar. Lik mi je zamjenio router istog dana kad je stari krepo. Sad imam i vlastitu WiFi tako da mi susjed može sisati bandwidth :D

=PcP=F@N
01-09-2010, 21:03
tcom sve

telefon,interent,televizija,mobiteli

jest da je skuplje od ostalih ali zato su meni živci na mjestu

TutBlut
01-09-2010, 21:36
Trenutno iskon preko t-comove linije (uzeo bi baš iskon ali nema ih kod mene pa mogu ovako), jeftinije je nego t-com koji sam plačao 270 kn (internet i telefon), a sada plačam oko 150. :D

Zadovoljan sam, još nisam imao nikakvih problema, samo me nešto telefon jebo pošto ih imam dva pa je lik odma došo i to sredio.

keko
01-09-2010, 23:26
T-Com, već 3 godine i u potpunosti zadovoljan. Evo, sad smo par dana imali nekakav problem s linijom, nazvali T-Com i u roku od 3 sata problem je riješen. Za koliko godina od potpisivanja ugovor ističe da ga treba produžiti?

Babitz
01-09-2010, 23:27
Mob - tele2 i vip.
Kućni nemam, a internet... Ovisi na koju se mrežu spojim. Trenutno sam na iskonu. 0kn za net. GG Zagreb.

Aerial
02-09-2010, 10:18
Za koliko godina od potpisivanja ugovor ističe da ga treba produžiti?

Kad sam ja prvi put uveo ADSL, mislim da je ugovor trajao 3 godine.
Nakon toga potpisuješ svakih godinu dana, ako se ne varam. Nije da si nešto privilegiran što potpisuješ, ali s vremena na vrijeme možeš dobiti nekakve bonus darove tipa tipkovnica, web kamera, zvučnici itd (ja sam za prvo produživanje dobio wireless tipkovnicu i miša) :D

hrčak
02-09-2010, 11:57
Vip Homebox, čist sam zadovoljan, jest da je spor al bar mogu pogledat na netu kaj mi treba, hvala ti T-com-e što zbog tebe nemogu imati ADSL.

Viper33
02-09-2010, 13:00
imam optimu oke oni jos nemaju ko t-com maxtv niti za produzenje ugovora daju hardove...ali 5 megabita u sec placam 100 kn ja msm sto je dobara cijena i dignut cu sad brzinu...telefon im je isto oke i racun za internet i telefon rijetko mjesecno prede 300 kn tako a dosta pricamo na telefon. A i sad su poceli s nekim projektom optima tv al nije jos to isto ko max tv

cham3leon
02-09-2010, 13:08
Pa Optima isto ima IPTV, samo se zove OptimaTV ili tako nekako.

Viper33
02-09-2010, 13:09
ma je da to je sad krenulo al imasju valjda 30 programa manje i imaju sve neke cudne pakete sve dobre programe moras stalno dodatno placat

Kostolomac
02-09-2010, 20:38
T-Com MaxADSL i MaxTV. Uveli mi nedavno i optiku. Ne mogu se požalit :D

MindReader
04-09-2010, 00:37
doma imam t-com, a sad u stanu instaliramo iskon (jerbo optima nije dostupna na ovom području).. onaj iskon trio paket, preko carnetove mreže i dobro. neće moć bit ilegalnih radnji, al ko ga milki :)

cham3leon
04-09-2010, 08:34
doma imam t-com, a sad u stanu instaliramo iskon (jerbo optima nije dostupna na ovom području).. onaj iskon trio paket, preko carnetove mreže i dobro. neće moć bit ilegalnih radnji, al ko ga milki :)

Moj kolega u stanu isto ima Iskon sa Carnetom, pa skida što god mu padne na pamet. Navodno mu nisu nikad srali za ništa.

Delirium
04-09-2010, 08:48
t-com
dobar je zasada... bez problema
a za produljenje sam dobio EHDD od 250gb :D


Zumnio sam ga u zid kad je presto radit nakon 2 tjedna

inace tcom je uredu, nema pucanja i mogu 90% onog sto se pokida na kompu modemu sam popravit tak da ih bas i nezovem puno.

Deadwalker
04-09-2010, 09:30
Koristim usluge T-coma, internet + max Tv. Nemam gotovo nikakvih problema s vezom, prakticki od kada sam potpisao ugovor sve s njima radi savrseno. Usluga je dobra posto mi je primjerice nedavno odjebao telefonski kabel u kuci, pa su majstori dosli usred nedjelje to mi slozit. Jedini je problem sto su malo skupi, al je barem usluga bolja.

MindReader
05-09-2010, 12:58
doma imam t-com, a sad u stanu instaliramo iskon (jerbo optima nije dostupna na ovom području).. onaj iskon trio paket, preko carnetove mreže i dobro. neće moć bit ilegalnih radnji, al ko ga milki :)

Moj kolega u stanu isto ima Iskon sa Carnetom, pa skida što god mu padne na pamet. Navodno mu nisu nikad srali za ništa.
za pjesme znam da neće srat zbog onog dodatnog poreza na optičke medije, al sad za igre i filmove.. neb znao. nekima koje ja znam su slali

McPingvin_v2.0
05-09-2010, 13:28
Hoće, to što ti naplaćuju porez ne znači da smiješ krasti :D

Bartuc
05-09-2010, 15:45
Iskon Duo (2 telefona + flat rate 6 Mbit/s internet), zadovoljan sam. Veza je ultra stabilna, brzina također (čak imam veći upload nego što bi smio), a cijena je bila (ne znam kakva je sada situacija sa cijenama) višestruko bolja od T-Coma, pa čak i od nekih drugih providera.

MindReader
05-09-2010, 16:49
Hoće, to što ti naplaćuju porez ne znači da smiješ krasti :D
čuo sam da ne seru za pjesme

accursed
05-09-2010, 20:02
doma imam t-com, a sad u stanu instaliramo iskon (jerbo optima nije dostupna na ovom području).. onaj iskon trio paket, preko carnetove mreže i dobro. neće moć bit ilegalnih radnji, al ko ga milki :)

Moj kolega u stanu isto ima Iskon sa Carnetom, pa skida što god mu padne na pamet. Navodno mu nisu nikad srali za ništa.
za pjesme znam da neće srat zbog onog dodatnog poreza na optičke medije, al sad za igre i filmove.. neb znao. nekima koje ja znam su slali

zar netko uopće naplaćuje više za skidanje filmova/igri/pjesama sa ne baš zakonitih stranica tipa torrent?