PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fanatici - bilo koje vrste



Korpse
28-08-2010, 18:24
Zar vam ne idu na jetra sportski, vjerski, gamerski, glazbeni, bilo kakvi fanatici?

Meni je osobno neki dan došla jedna baba iz susjedstva, žena ne propušta misu, a na meni je bila majica motorheada sa coverom albuma march or die, i pošla mi je sa pričom "sinko kako te nije stid od boga i od svita, sramota te je tako vidit po čaršiji, ideš ti ikada na misu, isus ne voli takve kao ti, bla bla bla..."

Discuss.

Raoul Duke
28-08-2010, 18:36
uuu meni idu na zivce takvi o misi,mislim njima svaka cast sto idu svaki dan svaku nedilju i to,al npr ja doden kod babe,i nesto kazen,a ona : ajme meni pitat ces i ti boga pomoc,ono te stvari.iskreno,meni na zivcu idu ,al eto,mozda sam to smao ja :D

Sonic_Moronic
28-08-2010, 18:41
Dico moja, triba pazit na svoju mentanu higijenu. Svake nedjelje pranje mozga!

MILF hunter
28-08-2010, 19:18
Sportski freakovi i oni što kenjaju o zdravoj prehrani su mi uvjerljivo najiritantniji.

Nodakim
28-08-2010, 21:04
Ustašoidi.
Četnicoidi barem imaju neke kul brade i većinom imaju više od 60 godina kao i Partizani,pa su mi zabavni,ali ovi jad i bijeda.

Praetorian
28-08-2010, 21:55
Ustašoidi.
Četnicoidi barem imaju neke kul brade i većinom imaju više od 60 godina kao i Partizani,pa su mi zabavni,ali ovi jad i bijeda.

Četnicoidi ti nebi bili zabavni da su ti pobili prijatelje :( ili bilo koga.

Mirko L
28-08-2010, 22:32
Ustašoidi.
Dis.

Nisi skužio, Soniče.
Razmisli o -idi na kraju :P

Sickmanno1
28-08-2010, 22:41
Najvise me zivciraju razni aktivisti tipa prijatelji zivotinja.

Electromaster
28-08-2010, 22:44
Ustašoidi.
Dis.

Nisi skužio, Soniče.
Razmisli o -idi na kraju :P
Bar je Sonik napisao išta vezano s time.

bezimeni
28-08-2010, 22:47
Vjerski fanatici ...poput onih amera što se ograde na nekom ranču , naoružaju do zuba , svi međusobno spolno opće i čekaju sudnji dan .

Mirko L
28-08-2010, 23:01
Ustašoidi.
Dis.

Nisi skužio, Soniče.
Razmisli o -idi na kraju :P
Bar je Sonik napisao išta vezano s time.

Kako nije?
Pisao je o četnicoidima.

Eda, zašto prijatelji životinja, Sick? :/

Razzarach
28-08-2010, 23:02
Lol prijatelji životinja, ekolozi i vegetarijanci.

MILF hunter
28-08-2010, 23:03
^^ također.

Sonic_Moronic
28-08-2010, 23:05
Ustašoidi.
Dis.

Nisi skužio, Soniče.
Razmisli o -idi na kraju :P

Wat.

System
28-08-2010, 23:06
Feministkinje...

MILF hunter
28-08-2010, 23:07
amd freak.

Mirko L
28-08-2010, 23:23
[quote=Nodakim]Ustašoidi.
Dis.

Nisi skužio, Soniče.
Razmisli o -idi na kraju :P

Wat.[/quote:3pjh9izd]
On ne govori o odraslim osobama koje su zapravo bile u ratu, ili koje išta znaju o istome, nego samo one wannabe ustaše/četnike koji samo znaju reć ''UBIJ!''.
Al Bolje da o ovome ne pričamo puno.

Sonic_Moronic
28-08-2010, 23:28
Jesi ti na drogama nekim :)

Kao što je Lukica rekao, nisam uopće komentirao na to, moj post je 3. u ovom topiku dok još nitko nije spomenuo ustašoide i četnikoide i nacijide. :?

Maloki
29-08-2010, 12:21
Meni je osobno neki dan došla jedna baba iz susjedstva, žena ne propušta misu, a na meni je bila majica motorheada sa coverom albuma march or die, i pošla mi je sa pričom "sinko kako te nije stid od boga i od svita, sramota te je tako vidit po čaršiji, ideš ti ikada na misu, isus ne voli takve kao ti, bla bla bla..."
Baba je lažljivica i sere po Isusu.
Isus voli svu svoju djecu.

Xero
29-08-2010, 12:31
I Irski svećenici su voljeli svu djecu pa vidi kako je to završilo ili da kažem svršilo.
OT:Američki "domoljubi" oni koji misle da treba sve strance izbacit iz zemlje i da je Amerika superiorna prema svim drugi zemljama svijeta.

Rang€r
29-08-2010, 13:12
lol dobro pa su amerikanci narod

Duke of Earl
29-08-2010, 14:06
Zar vam ne idu na jetra sportski, vjerski, gamerski, glazbeni, bilo kakvi fanatici?

Meni je osobno neki dan došla jedna baba iz susjedstva, žena ne propušta misu, a na meni je bila majica motorheada sa coverom albuma march or die, i pošla mi je sa pričom "sinko kako te nije stid od boga i od svita, sramota te je tako vidit po čaršiji, ideš ti ikada na misu, isus ne voli takve kao ti, bla bla bla..."

Discuss.
Ja bi joj se zadero LEMMY IS A GOD. Pošto si već imo majcu Motorheada, ne.

keko
29-08-2010, 14:07
I Irski svećenici su voljeli svu djecu pa vidi kako je to završilo ili da kažem svršilo.
OT:Američki "domoljubi" oni koji misle da treba sve strance izbacit iz zemlje i da je Amerika superiorna prema svim drugi zemljama svijeta.


Umjetni narod koji ima današnje teritorije zahvaljujući kupovanju, ucjenama i protjerivanju starosjedioca.

Xero
29-08-2010, 14:14
:thumbs2:

Mirko L
29-08-2010, 17:12
Jesi ti na drogama nekim :)

Kao što je Lukica rekao, nisam uopće komentirao na to, moj post je 3. u ovom topiku dok još nitko nije spomenuo ustašoide i četnikoide i nacijide. :?
Umm, bio je Praetorian...damn, obojica imate...muškoga s kratkom kosom na avataru :)

Nodakim
29-08-2010, 19:22
Ovisno o epizodi.

MILF hunter
29-08-2010, 19:52
"Navijači" tipa BBB koji nas redovito sramote po Europi 8)

Raoul Duke
29-08-2010, 20:05
"Navijači" tipa BBB koji nas redovito sramote po Europi 8)
ful to :S

majstoro
29-08-2010, 20:21
Star Wars fanatici,nije da me zivciraju ali drama su mi :rotfl:

McPingvin_v2.0
29-08-2010, 20:24
Vegetarijanci.

Razzarach
29-08-2010, 23:33
FLAT EARTH SOCIETY!

Jašar
30-08-2010, 19:46
vjernici, homoseksualci, "ekološki" osviješteni ljudi, domoljubi, xnostalgičari, spiritualisti, partijaneri, hiperaktivni.

Kako god, budući da je sve od navedenog danas sasvim normalna pojava pa sam na sve to i otupio, najgori su mi ljudi koji nekog koga ne znam oslovljavaju imenom a kad nakon pola sata priče o toj osobi shvate da nemam blage o kome se radi ispričaju mi njegovu životnu priču (npr. lokalni mafijozo).
Najgori su iz razloga što mi s bespredmetnom pričom ubiju vrijeme a ja sam picajzla pa ne znam odjebat, pogotovo ako sam se negdje stacionirao.

cham3leon
30-08-2010, 20:07
Konačno tema za mene, bilo je i vrijeme.



Meni je osobno neki dan došla jedna baba iz susjedstva, žena ne propušta misu, a na meni je bila majica motorheada sa coverom albuma march or die, i pošla mi je sa pričom "sinko kako te nije stid od boga i od svita, sramota te je tako vidit po čaršiji, ideš ti ikada na misu, isus ne voli takve kao ti, bla bla bla..."
Baba je lažljivica i sere po Isusu.
Isus voli svu svoju djecu.

Also, ovo. Ako je rekla da Isus ne voli takve kao ti, možeš joj slobodno poručiti od mene da malo bolje upozna svoje vjersko usmjerenje.

Nije da me smetaju fanatici općenito, ponekad je baš inspirativno vidjeti da netko se netko toliko drži svojih principa, smetaju me jedino fanatici koji o svojoj opsesiji s vremenom ništa ne nauče ili djeluju ili misle u suprotnosti sa njom tako da si skaču u usta.

Jašar
30-08-2010, 20:20
Konačno tema za mene, bilo je i vrijeme.



Meni je osobno neki dan došla jedna baba iz susjedstva, žena ne propušta misu, a na meni je bila majica motorheada sa coverom albuma march or die, i pošla mi je sa pričom "sinko kako te nije stid od boga i od svita, sramota te je tako vidit po čaršiji, ideš ti ikada na misu, isus ne voli takve kao ti, bla bla bla..."
Baba je lažljivica i sere po Isusu.
Isus voli svu svoju djecu.

Also, ovo. Ako je rekla da Isus ne voli takve kao ti, možeš joj slobodno poručiti od mene da malo bolje upozna svoje vjersko usmjerenje.

Nije da me smetaju fanatici općenito, ponekad je baš inspirativno vidjeti da netko se netko toliko drži svojih principa, smetaju me jedino fanatici koji o svojoj opsesiji s vremenom ništa ne nauče ili djeluju ili misle u suprotnosti sa njom tako da si skaču u usta.
Kao ti? Ja ne želim da me Isus voli.

Sickmanno1
30-08-2010, 20:21
hiperaktivni ljudi i partijaneri su fanatici?

:rotfl:

Jašar
30-08-2010, 20:22
hiperaktivni ljudi i partijaneri su fanatici?

:rotfl:
Pa nisu ni vjernici fanatici dok ne misle da je to nešto kvlt. Ovdje govorimo o ekstremima. Žao mi je ako nisi sposoban toliko dobaciti.

No da potkrijepim tvrdnju tvojim postom:

Najvise me zivciraju razni aktivisti tipa prijatelji zivotinja.

Ne vidim kako je društveno koristan rad fanatizam.

cham3leon
30-08-2010, 20:24
Kao ti? Ja ne želim da me Isus voli.

I šta bi ja sad trebao? Plakat u kutu zato jer ti moraš pokazat da si prekul i prepametan za kršćanstvo? Boli me ćošak od lakta šta ti želiš.

Jašar
30-08-2010, 20:26
Kao ti? Ja ne želim da me Isus voli.

I šta bi ja sad trebao? Plakat u kutu zato jer ti moraš pokazat da si prekul i prepametan za kršćanstvo? Boli me ćošak od lakta šta ti želiš.
Ajoj, pa nije ti to razlog da se razjariš. Samo sam ti htio reći da Isus u slučaju da me voli valjda i poštuje moje želje pa me time voli malo manje.


...jer inače ne znam čemu ljubav služi.

cham3leon
30-08-2010, 20:31
Paradoks. Mislim da te neće voljeti manje. Ne znam što ti to točno znači u životu, ali za ateista se poprilično bojiš Isusa.

Jašar
30-08-2010, 20:35
Paradoks. Mislim da te neće voljeti manje. Ne znam što ti to točno znači u životu, ali za ateista se poprilično bojiš Isusa.
Preloše igraš na tu naučenu kartu antistraha. Po čemu si zaključio da se bojim Isusa? Molim te točan citat. Svi su na ovoj stranici tako da ne moraš daleko.

Sickmanno1
30-08-2010, 20:36
hiperaktivni ljudi i partijaneri su fanatici?

:rotfl:
Pa nisu ni vjernici fanatici dok ne misle da je to nešto kvlt. Ovdje govorimo o ekstremima. Žao mi je ako nisi sposoban toliko dobaciti.

No da potkrijepim tvrdnju tvojim postom:

Najvise me zivciraju razni aktivisti tipa prijatelji zivotinja.

Ne vidim kako je društveno koristan rad fanatizam.


Kak si me sjebo eee.

Hiperaktivni ljudi su jednostavno hiperaktivni. Nenamjerno.

Nevidim kakve to veze ima sa fanaticima. Dok su prijatelji zivotinja fanatici koji toliko vole zivotinje da cak ni meso nejedu.

Jašar
30-08-2010, 20:49
hiperaktivni ljudi i partijaneri su fanatici?

:rotfl:
Pa nisu ni vjernici fanatici dok ne misle da je to nešto kvlt. Ovdje govorimo o ekstremima. Žao mi je ako nisi sposoban toliko dobaciti.

No da potkrijepim tvrdnju tvojim postom:

Najvise me zivciraju razni aktivisti tipa prijatelji zivotinja.

Ne vidim kako je društveno koristan rad fanatizam.


Kak si me sjebo eee.

Hiperaktivni ljudi su jednostavno hiperaktivni. Nenamjerno.

Nevidim kakve to veze ima sa fanaticima. Dok su prijatelji zivotinja fanatici koji toliko vole zivotinje da cak ni meso nejedu.

"Fanatizam je pojam koji označava zanesenost, zasljepljenost, intenzivnu posvećenost nekim vrijednostima, uz spremnost za njihovu bezuslovnu odbranu ili na širenju tih vrijednosti ili ideja kako na osobe, grupe ili institucije."

Postoje ljudi koji po svim simptomima spadaju u grupu hiperaktivnosti i ne da to ne pokušavaju liječiti nego to baš namjerno isfurafaju u ekstreme i njeguju tu svoju "osobinu". Čudno mi je da takve osobe nikada nisi vidio. Ja ih srećem češće od prijatelja životinja.

Kako god, oni koji rade u institucijama za zaštitu životinja su uglavnom ljudi koji za to primaju plaću i pomažu poštivanju ustava i zakona RH. Reći da su samim tim fanatici je laž ukoliko ćemo gledati na definiciju fanatika. Analogija ti ne valja.

Sickmanno1
30-08-2010, 20:58
Ja fakat pojma nemam o cemu ti pricas. Daj mi primjer neke hiperaktivne osobe, koja njeguje tu svoju hiperaktivnost. Valjda ima neki celebrity <_<

Jašar
30-08-2010, 21:02
Ja fakat pojma nemam o cemu ti pricas. Daj mi primjer neke hiperaktivne osobe, koja njeguje tu svoju hiperaktivnost. Valjda ima neki celebrity <_<
Ne znam ti na prvu navesti niti jednog celebrityja ali najbliži bi tom ponašanju bio fred (da, znam da je pozer ali možda ti približim) :)

Rang€r
30-08-2010, 21:37
^this

totalno mi ide na kurac kad mi netko počne srat jer jedino povrče koje jedem je krumpir, a ti debili bez mesa žive cjeli život i kul su -.-

Sickmanno1
30-08-2010, 21:52
Ja fakat pojma nemam o cemu ti pricas. Daj mi primjer neke hiperaktivne osobe, koja njeguje tu svoju hiperaktivnost. Valjda ima neki celebrity <_<
Ne znam ti na prvu navesti niti jednog celebrityja ali najbliži bi tom ponašanju bio fred (da, znam da je pozer ali možda ti približim) :)

Potrudi se posto nikad nisam cuo za tu grupu ljudi (mozda sam sretnik ^^)

cham3leon
30-08-2010, 22:09
Paradoks. Mislim da te neće voljeti manje. Ne znam što ti to točno znači u životu, ali za ateista se poprilično bojiš Isusa.
Preloše igraš na tu naučenu kartu antistraha. Po čemu si zaključio da se bojim Isusa? Molim te točan citat. Svi su na ovoj stranici tako da ne moraš daleko.

Jer želiš da te ne voli. Normalno bi bilo da te boli kurac, i da se ne opterećuješ s time uopće zato jer to za tebe ne postoji.

Jašar
30-08-2010, 22:19
Paradoks. Mislim da te neće voljeti manje. Ne znam što ti to točno znači u životu, ali za ateista se poprilično bojiš Isusa.
Preloše igraš na tu naučenu kartu antistraha. Po čemu si zaključio da se bojim Isusa? Molim te točan citat. Svi su na ovoj stranici tako da ne moraš daleko.

Jer želiš da te ne voli. Normalno bi bilo da te boli prozor, i da se ne opterećuješ s time uopće zato jer to za tebe ne postoji.
Kao što je normalno da meni netko ne govori da me osoba koju ne poznajem voli. Ako se pronađem među "svi ljudi" onda je valjda sasvim očito da ću dati svoje mišljenje. Tražio sam te citat koji iskazuje moj strah. Ako ga ne želiš ili ne možeš prezentirati, nemoj se upuštati u daljnju raspravu s pobijenim tvrdnjama.




Ja fakat pojma nemam o cemu ti pricas. Daj mi primjer neke hiperaktivne osobe, koja njeguje tu svoju hiperaktivnost. Valjda ima neki celebrity <_<
Ne znam ti na prvu navesti niti jednog celebrityja ali najbliži bi tom ponašanju bio fred (da, znam da je pozer ali možda ti približim) :)

Potrudi se posto nikad nisam cuo za tu grupu ljudi (mozda sam sretnik ^^)
Izgleda da ne poznaješ "problematiku"...i da, jesi sretnik. U zadnje vrijeme se ovo veže s indigom djecom pa su roditelji na svoju hiperaktivnu mladunčad ponosni umjesto da problem pokušavaju izregulirati. Rezultat je očigledan.

Wiki na hiperaktivnost;
"Iako se ADHD (Attention Defficit and Hyperactivity Disorder) uglavnom smatra poremećajem, on to nije. ADHD ljudi su najčešće vrlo inteligentni i izrazito maštoviti."

Mirko L
31-08-2010, 15:45
Ček, smetaju vam prijatelji životinja, a ne ''ekološki osviješteni' ljudi, hm? :S

Jašar
31-08-2010, 16:35
Ček, smetaju vam prijatelji životinja, a ne ''ekološki osviješteni' ljudi, hm? :S
Ne razumijem što hoćeš reći sve i da je tako.

cham3leon
31-08-2010, 19:20
Ja pak ne znam što je pjesnik htio reći ovime:


Kao što je normalno da meni netko ne govori da me osoba koju ne poznajem voli. Ako se pronađem među "svi ljudi" onda je valjda sasvim očito da ću dati svoje mišljenje. Tražio sam te citat koji iskazuje moj strah. Ako ga ne želiš ili ne možeš prezentirati, nemoj se upuštati u daljnju raspravu s pobijenim tvrdnjama.

Ali da ne duljim, Mirko je postavio vrlo jednostavno i razumljivo pitanje. Odnosi se na to da određenim entitetima koji sudjeluju u raspravi nisu dragi prijatelji životinja, ali ne misle isto za ekološki osviještene fanatike koje je moguće strpati u isti koš s ranije spomenutima zbog sličnosti u idealima.

Jašar
01-09-2010, 04:59
Ja pak ne znam što je pjesnik htio reći ovime:


Kao što je normalno da meni netko ne govori da me osoba koju ne poznajem voli. Ako se pronađem među "svi ljudi" onda je valjda sasvim očito da ću dati svoje mišljenje. Tražio sam te citat koji iskazuje moj strah. Ako ga ne želiš ili ne možeš prezentirati, nemoj se upuštati u daljnju raspravu s pobijenim tvrdnjama.
Potraži stručnu pomoć.


Ali da ne duljim, Mirko je postavio vrlo jednostavno i razumljivo pitanje. Odnosi se na to da određenim entitetima koji sudjeluju u raspravi nisu dragi prijatelji životinja, ali ne misle isto za ekološki osviještene fanatike koje je moguće strpati u isti koš s ranije spomenutima zbog sličnosti u idealima.
Opet na isto. Po čemu zaključuješ da im oni nisu odbojni? To što se nisu izjasnili po tom pitanju ne znači da gaje simpatije prema ekološkim frikovima nego vodi k tomu da su prijatelji životinja izraženija skupina na ovim prostorima.


Ček, smetaju vamSprijatelji životinja, a ne ''ekološki osviješteni' ljudi, hm? :S

"ekološki" osviješteni ljudi
Mirko se ovdje obraća u množini potvrđujući nerečeno i negirajući priloženo, budući da se ne obraća nekoj specifičnoj osobi s foruma.

No pri odgovoru na njegov post sam uzeo u obzir i "mogućnost" da je to što je rekao apsolutno točno. Na što bi to točno ukazivalo? Što je tu neispravno?
Neispravno je reći da je njegovo pitanje "jednostavno i razumljivo" jer je bespotrebno, sadrži netočnu tvrdnju ili je krive forme.

cham3leon
01-09-2010, 07:44
Ajde pusti da prođu dvije, tri, deset godina da se malo opametiš pa možda onda možemo razgovarati.

hrčak
01-09-2010, 11:35
Prijatelji životinja, mali zeleni (eko teroristi), fanatici za ekološku čistoću, feministkinje, šovinisti, feministkinje i feministi (ako postoji netko tolko mutav), religijski fanatici, vegani i vegetarijanci i ostali koje bi bilo pametnije ubit nego ostavit da udišu zrak koji je nama potrebniji.

Chupacabra
01-09-2010, 11:43
Feministice. Sta god neko kaze, napravi ili predlozi, 'ne ne ti sovinisticka svinjo'.

Also, crnci vele bijelcima da su rasisti, a ima uhuhu slucaja di su se crnci pokazali rasisti, upravo ti koji su osjetljivi na rasizam.

Maloki
01-09-2010, 11:45
^this

totalno mi ide na kurac kad mi netko počne srat jer jedino povrče koje jedem je krumpir, a ti debili bez mesa žive cjeli život i kul su -.-
Ti si ustvari totalna suprotnost vegetarijancima.
Oni neće jesti meso, ti (i slični) nećete jesti meso.
U mojim očima ste svi vi idioti.
Čak su mi vegani i vegetarijanci prihvatljii (dok mi ne počnu prigovarati jer ja jedem meso) jer imaju koliki toliki temelj za to što ne žele jesti meso (ili što ga ne mogu jesti jer im loše sjedne).

Feministice. Sta god neko kaze, napravi ili predlozi, 'ne ne ti sovinisticka svinjo'.

Also, crnci vele bijelcima da su rasisti, a ima uhuhu slucaja di su se crnci pokazali rasisti, upravo ti koji su osjetljivi na rasizam.
Upravo su feministkinje te koje su šovinisti i upravo su crnci "iz geta" ti koji su rasisti.

Chupacabra
01-09-2010, 11:51
pa to sam i reko.

Maloki
01-09-2010, 12:02
I ja isto.

MILF hunter
01-09-2010, 12:22
Fanatični bilderi i oni poput Lorlona :) Ne znam može li se on nazvati fanatikom, ali za moj pojam prehrane on mi se čini upravo takvim :)

cham3leon
01-09-2010, 12:31
Prijatelji životinja, mali zeleni (eko teroristi), fanatici za ekološku čistoću, feministkinje, šovinisti, feministkinje i feministi (ako postoji netko tolko mutav), religijski fanatici, vegani i vegetarijanci i ostali koje bi bilo pametnije ubit nego ostavit da udišu zrak koji je nama potrebniji.

Znači ti fanatično mrziš fanatike?

Možemo li dobit bilokakvo objašnjenje za gore navedene?

Jašar
01-09-2010, 12:45
Ajde pusti da prođu dvije, tri, deset godina da se malo opametiš pa možda onda možemo razgovarati.
Konstantno donosiš neke zaključke i prijedloge bez ikakve osnove. Ne želim se ni zapitati koliko je tebi godina.

hrčak
01-09-2010, 13:03
Prijatelji životinja, mali zeleni (eko teroristi), fanatici za ekološku čistoću, feministkinje, šovinisti, feministkinje i feministi (ako postoji netko tolko mutav), religijski fanatici, vegani i vegetarijanci i ostali koje bi bilo pametnije ubit nego ostavit da udišu zrak koji je nama potrebniji.

Znači ti fanatično mrziš fanatike?

Možemo li dobit bilokakvo objašnjenje za gore navedene?

Odgovor za prvo: Ne, ja samo ne razumijem gdje je problem ako kažem da rudarstvo nije posao za žene, da me baš briga dali ću baciti staklo u posebnu vreću za smeće di se stavlja staklo itd.

Prijatelji životinja: Ljudi kojima je svima na pameti kako se nesmije napuštati pse i ostalu živinčad, hej ako sam ostavio kod veterinarske stanice psa i dogovorio se s veterinarom da ga preuzme i proslijedi nekoj obitelji to ne znači da mi mogu govoriti da sam loša osoba koju baš briga za životinje jer nemam namjere imat farmu pasa koji se okote.

Mali zeleni: Ljudi kojima je glavna stvar da svako malo seru kako se nesmije maknuti nešto zelenila kako bi se nešto sagradilo na njemu te u tome ustraju pa makar im i crtežom objasnili kakve sve mogu otprilike biti prednosti, jer ja nemam namjeru ne sagradit stanove za ljude kojima trebaju samo zato kako se nebi maknuo cvjetić, dva.

Fanatici za ekološku čistoću: Dakle iskreno ja praktički nemam ništa protiv njih i sve mi se čini prihički zdravo kaj govore (kolko tolko), ali kada vidim da netko ima auto koji ne zagađuje okoliš, kuću koja samo kaj se ne zruši jer je napravljena od pitaj boga čega samo kako se nebi zagadila priroda, krevete koji su napravljeni od posebnog materija kako bi se prije razgradili itd., a da pritom ne razmišljaju da bi možda bilo daleko isplativije da si za manju lovu uzmu nešto što je ekološki "neosvješteno" i sa ostatkom love da se dobro provedu jer do poboljšanja u svijetu sumnjam da bu došlo u sljedećih 20 godina kada bi i oni mogli biti mrtvi pa su se na kraju sjebali.

Feministkinje: Okej, shvaćam da žene ipak nemaju dovoljno prava, skoro pa su svugdje zakinuti ali kada se nađe njih par koji u svojoj fanatičnosti govore kako su superiornija bića to onda stvarno prelazi granicu normale i još se iživljavaju na muškarcima jer. eto, oni za to služe.

Šovinisti: Dakle, nemam ništa protiv ljubavi prema domovini kao nacionalizam ili domoljublje premda nisu ova dva pojma tako slična, nevolim kada se nađe netko pametan kojem je glavna stvar u životu, i to mu je jedino važno, da sve ostale narode smatra svome narodu podređenima, slabijima od njih, neitelektualnijima od njih i ostalo, a da u tom svom fanatizmu zapravo postaju novi Hitleri i ostala gamad.

Religijski fanatici: Ja ništa nemam kada netko vjeruje u Boga i određenu religiju, ali brate moj nemožeš ti meni srat kako ću gorjet u paklu ako previše pojedem ili popijem, ako se rastavim dok mi žena ne umre ili dok ševim sve što živi ili dok slušam određeni glazbeni žanr, a oni će se odmah to naći nazivati djelom sotone itd, dok će i oni ekstremniji sjebat i takvim fanatizmom svoju djecu i njihovu djecu itd.

Vegani i vegetarijanci: Dobro, dobro, ajd da si vegetarijanac pa mi još nekak prolaziš ali jebome pas ak nebi ubio brata ili nekog da mi kaže da je vegan, nejedeš meso, jaja, mlijeko, sir i sve ostalo što je poteklo od životinje te uporno tvrdiš kako se zdravo hraniš, kako ti trebaš samo to jesti ili kada se nađe neki pametni i kaže kako je pročitao da kako se narod odnosi prema životinjama da i tolko vrijedi, ili nešto slično, nisam siguran, i još mi ima kao takav prava reći da ako on ne jede životinje, da on s njima bolje postupa nego onaj koji ih jede ili eventualno se ne brine o njima kako bi trebao (ne ždere pedigre, nego konzerve njihove ili ostatke od ručka ako ih ima ili staru hranu), ajd mi sad dal to nije fanatzam kada ti on onda uvijek govori kako je on u pravu, on je izvor dobrote i slična sranja dok ti ispadaš prokleti Lucifer?

P.S. Nadam se da si zadovoljan odgovorom, dosta sam se trudio oko njega.

cham3leon
01-09-2010, 13:28
@neto: Ti pak vrijeđaš svakog neistomišljenika i pametuješ kao da si premazan svim mastima a prekjučer si se rodio.

A da se ne bi pitao, možeš kliknuti "profil" ispod ovog posta.

@hrčak:

Prvo osvrt na "male zelene" i ekološki čiste - Tebe baš briga u koju kantu bacaš staklo, ali ostalim ljudima je to važno. Ovako staklo odmah ide u preradu i ono što je bilo otpad ponovo se iskoristi, a ne dogodi se da ostane na otpadu bezveze. Srušiti jedno drvo radi gradnje bilo čega nije problem, ali već kad ih srušiš stotinu to jest problem. Na primjer, žrtvovati neko manje stanište ptica ili šišmiša radi gradnje nečega što je tebi korisno izgleda kao dobra prilika, ali kasnije se nemoj žaliti na abnormalan broj komaraca ljeti.

Zatim osvrt na religijske fanatike. Pretpostavljam da pričamo o kršćanima koji ne tvrde da ćeš u pakao od žderanja, slušanja muzike, a bome ni od rastave.

Za sve ostalo se više manje slažem. I vegetarijance i vegane bez problema trpim dok god me ne provociraju, to što takav životni stil nije baš zdrav, briga me. Njihov problem. Patriotizam je u redu, nacionalizam ne. Feminizam je danas malo dosadan ali i bezazlen "pokret" kojem možeš bez problema okrenut leđa, ja se također ne slažem s time. Prijatelji životinja - neka rade šta hoće, ali ako cucka držiš u pristojnim životnim uvjetima, postupaš dobro s njim, a oni pretjeruju. Eto.

Hvala na odgovoru, zadovoljan sam :>

Chupacabra
01-09-2010, 13:31
fulo je soviniste :)

Jašar
01-09-2010, 13:56
@neto: Ti pak vrijeđaš svakog neistomišljenika i pametuješ kao da si premazan svim mastima a prekjučer si se rodio.

A da se ne bi pitao, možeš kliknuti "profil" ispod ovog posta.

Ti IMAŠ mentalni problem.
Nisi bio sposoban ukazati na strah od Isusa koji si uzeo kao činjenicu.

Ako ga ne želiš ili ne možeš prezentirati, nemoj se upuštati u daljnju raspravu s pobijenim tvrdnjama.

Nisi bio sposoban razumjeti ovo rečenicu.
Nećeš biti sposoban ukazati ni na moje vrijeđanje osim ako misliš na:


Potraži stručnu pomoć.

Ako to smatraš vrijeđanjem preporučio bih ti da još jednom razmisliš. Ako nisi shvatio one 4 jednostavne i jasne rečenice, onda je činjenično stanje to da bi ukoliko želiš egzistirati u ovom društvu stvarno trebao potražiti stručnu pomoć. Je li moj savjet bio dobronamjeran u ovom slučaju je irelevantno.

Stvarno mi je žao što imaš 21 godinu i govoriš stvari tipa "a prekjučer si se rodio". Mislim da je svima znano da ljudi slabijih mentalnih sposobnosti ukazuju na imaginarni broj godina sugovornika uspoređujući ih s malom djecom uzimajući to nerijetko i kao argument u raspravi...ali ako ništa, onda im je barem šaljivo.

Rang€r
01-09-2010, 13:57
^this

totalno mi ide na prozor kad mi netko počne srat jer jedino povrče koje jedem je krumpir, a ti debili bez mesa žive cjeli život i kul su -.-
Ti si ustvari totalna suprotnost vegetarijancima.
Oni neće jesti meso, ti (i slični) nećete jesti meso.
U mojim očima ste svi vi idioti.
Čak su mi vegani i vegetarijanci prihvatljii (dok mi ne počnu prigovarati jer ja jedem meso) jer imaju koliki toliki temelj za to što ne žele jesti meso (ili što ga ne mogu jesti jer im loše sjedne).

čekaj, koji kurac, ja nisam reko niš o mesu, več sam reko da od povrča jedem samo krumpir(tu i tamo mrkvu al rjetko), onda dođeš ti i kažeš da sam totalna suprotnost vegeterijancima(no shit sherlock :eyebrows: ), i da oni neče jeste meso i da ja i oni slični meni nečemo jest meso, i u tvojim očima svi su idioti, gg.

Mirko L
01-09-2010, 14:02
Ajde pusti da prođu dvije, tri, deset godina da se malo opametiš pa možda onda možemo razgovarati.
Konstantno donosiš neke zaključke i prijedloge bez ikakve osnove. Ne želim se ni zapitati koliko je tebi godina.

Ajde, smiri se malo.
Ja sam samo pitao, nisam nikoga napadao, nemoraš ispaliti kada nije sve po tebi.

Probaj malo bolje objasnit što si mislio.
Koliko sam razumio, nije ti jasno zašto netko ne bi mogao jedno od onoga mrzit, a jedno volit, correct?
Pa mogao bi, ali samo mi nije jasno.

To dvoje je slično, budući da je ovo briga o zelenilu, a ovo briga o životinjama (jednostavno rečeno).

Jašar
01-09-2010, 14:06
Ajde pusti da prođu dvije, tri, deset godina da se malo opametiš pa možda onda možemo razgovarati.
Konstantno donosiš neke zaključke i prijedloge bez ikakve osnove. Ne želim se ni zapitati koliko je tebi godina.

Ajde, smiri se malo.
Ja sam samo pitao, nisam nikoga napadao, nemoraš ispaliti kada nije sve po tebi.

Probaj malo bolje objasnit što si mislio.
Koliko sam razumio, nije ti jasno zašto netko ne bi mogao jedno od onoga mrzit, a jedno volit, correct?
Pa mogao bi, ali samo mi nije jasno.

To dvoje je slično, budući da je ovo briga o zelenilu, a ovo briga o životinjama (jednostavno rečeno).
Prva greška:
Jesi li ti pročitao moj post? Gdje itko spominje da njih "voli"?

Mirko L
01-09-2010, 14:08
Nisi rekao da ih ''voliš'', ali baci oko na 3. (mislim stranicu) i pročitaj si post.

Jašar
01-09-2010, 14:12
Nisi rekao da ih ''voliš'', ali baci oko na 3. (mislim stranicu) i pročitaj si post.
Možeš li quotati dio koji ti nije jasan?

Mirko L
01-09-2010, 14:19
Tvoj predzadnji post na 3. stranici.
Dio o prijateljima životinja.

Jašar
01-09-2010, 15:01
Tvoj predzadnji post na 3. stranici.
Dio o prijateljima životinja.
Možeš li quotati točan dio i postaviti pitanje na način da se na njega može odgovoriti?

Mirko L
01-09-2010, 15:07
Pa jednostavno me zanima kako to da opravdavaš ''prijatelje životinja'', a ne sviđaju ti se ''ekološki osviješteni ljudi'', ništa drugo.
Već ti je objasnio kameleon.

Jašar
01-09-2010, 15:11
Pa jednostavno me zanima kako to da opravdavaš ''prijatelje životinja'', a ne sviđaju ti se ''ekološki osviješteni ljudi'', ništa drugo.
Već ti je objasnio kameleon.
Što ti pričaš? Nisam ja nikog opravdavao. Rekao sam da pripadnost nekoj skupini ili radno mjesto na podrazumijeva fanatizam i tu sam kao primjer naveo zaposlenika u nekoj od udruga.
Mislim da sam sada razumio pitanje ali ono i dalje, kao što sam naveo u jednom od svojih postova, sadrži krivu tvrdnju :)

Sonic_Moronic
01-09-2010, 15:42
Ma vi ste svi predivni. Obožavam takvo skupno osuđivanje ljudi iz neke grupe.

Savjet, odrastite malo. Nisu svi feministi onakvi kakvima se obično smatraju na ovom forumu, feminizam ima pun kufer pod-skupina i šta sve ne. I glavni cilj feminizma nije prevlast žena, već jednakost. U našem društvu je očito da oba spola imaju svoje ograničene norme pa je pogrešno boriti se samo za žene ili samo za muškarce.
Ali čim pogledamo, eto, zemlje na Bliskom Istoku, potpuno je jasna potreba za feminizmom.

cham3leon
01-09-2010, 15:58
Stvarno mi je žao što imaš 21 godinu i govoriš stvari tipa "a prekjučer si se rodio". Mislim da je svima znano da ljudi slabijih mentalnih sposobnosti ukazuju na imaginarni broj godina sugovornika uspoređujući ih s malom djecom uzimajući to nerijetko i kao argument u raspravi...ali ako ništa, onda im je barem šaljivo.

Da, mislim, to je stvarno opće poznata stvar. Kao i što i nemogućnost pristojne komunikacije ukazuje na retardiranost. Ako nekome treba stručna pomoć, to si ti.

Babitz
01-09-2010, 16:01
NE, TI SI GLUP.

Obojica ste idioti.

Sonic_Moronic
01-09-2010, 16:03
NO U

McPingvin_v2.0
01-09-2010, 16:13
Kog treba banat?

Jašar
01-09-2010, 16:25
Stvarno mi je žao što imaš 21 godinu i govoriš stvari tipa "a prekjučer si se rodio". Mislim da je svima znano da ljudi slabijih mentalnih sposobnosti ukazuju na imaginarni broj godina sugovornika uspoređujući ih s malom djecom uzimajući to nerijetko i kao argument u raspravi...ali ako ništa, onda im je barem šaljivo.

Da, mislim, to je stvarno opće poznata stvar. Kao i što i nemogućnost pristojne komunikacijeSukazuje na retardiranost. Ako nekome treba stručna pomoć, to si ti.
Možeš li ukazati na to ili opet govoriš bez pokrića kao i za "strah od Isusa", "vrijeđanje" i godine?

Chupacabra
01-09-2010, 16:51
pm-ajte se.

Jašar
01-09-2010, 16:52
Mislim da je baš lijepo kad svi vide :)

cham3leon
01-09-2010, 17:21
Možeš li ukazati na to ili opet govoriš bez pokrića kao i za "strah od Isusa", "vrijeđanje" i godine?
Normalno. Pogledaj svaku svoju repliku u ovoj temi, ili uopće svaku repliku koju si plasirao na ovom forumu.

Jašar
01-09-2010, 17:34
Možeš li ukazati na to ili opet govoriš bez pokrića kao i za "strah od Isusa", "vrijeđanje" i godine?
Normalno. Pogledaj svaku svoju repliku u ovoj temi, ili uopće svaku repliku koju si plasirao na ovom forumu.
Ukoliko se fokusiramo na ovu temu i time suzimo potragu, molio bih te za citat.

cham3leon
01-09-2010, 17:45
Konstantno donosiš neke zaključke i prijedloge bez ikakve osnove. Ne želim se ni zapitati koliko je tebi godina.

Potraži stručnu pomoć.

Žao mi je ako nisi sposoban toliko dobaciti.

Ne da mi se dalje tražit.

Maloki
01-09-2010, 19:15
čekaj, koji kurac, ja nisam reko niš o mesu, več sam reko da od povrča jedem samo krumpir(tu i tamo mrkvu al rjetko), onda dođeš ti i kažeš da sam totalna suprotnost vegeterijancima(no shit sherlock :eyebrows: ), i da oni neče jeste meso i da ja i oni slični meni nečemo jest meso, i u tvojim očima svi su idioti, gg.
Lapsus.
Evo, prepravit ću:

Oni neće jesti meso, ti (i slični) nećete jesti povrće.
U mojim očima ste svi vi idioti.
Čak su mi vegani i vegetarijanci prihvatljii (dok mi ne počnu prigovarati jer ja jedem meso) jer imaju koliki toliki temelj za to što ne žele jesti meso (ili što ga ne mogu jesti jer im loše sjedne).
Moje najdublje isprike.


@hrčak - Čestitam, nakon dugo vremena, morat ću uručit još jednog Nobela.
Dakle:
Nobel :pray:

Rang€r
01-09-2010, 19:20
čekaj, koji prozor, ja nisam reko niš o mesu, več sam reko da od povrča jedem samo krumpir(tu i tamo mrkvu al rjetko), onda dođeš ti i kažeš da sam totalna suprotnost vegeterijancima(no shit sherlock :eyebrows: ), i da oni neče jeste meso i da ja i oni slični meni nečemo jest meso, i u tvojim očima svi su idioti, gg.
Lapsus.
Evo, prepravit ću:

Oni neće jesti meso, ti (i slični) nećete jesti povrće.
U mojim očima ste svi vi idioti.
Čak su mi vegani i vegetarijanci prihvatljii (dok mi ne počnu prigovarati jer ja jedem meso) jer imaju koliki toliki temelj za to što ne žele jesti meso (ili što ga ne mogu jesti jer im loše sjedne).
Moje najdublje isprike.




idiot sam jer mi se nesviđa povrče :(

Maloki
01-09-2010, 19:23
Pa da.
Kao što su za tebe vegetarijanci idioti jer im se ne sviđa meso.
Kul, jel tako?

Rang€r
01-09-2010, 20:05
nisu mi idioti, nek jedu šta žele bmk, več sam reko da mi je glupo što mi svi seru jer nejedem povrče a ti debili ne jedu mesu i supersukulurbani

TeraBajt
01-09-2010, 20:36
sta je ovo ja cak ni

Marvin OCX
01-09-2010, 20:43
sta je ovo ja cak ni

Ni ja :)

Jašar
02-09-2010, 01:01
Konstantno donosiš neke zaključke i prijedloge bez ikakve osnove. Ne želim se ni zapitati koliko je tebi godina.

Potraži stručnu pomoć.

Žao mi je ako nisi sposoban toliko dobaciti.

Ne da mi se dalje tražit.



Nećeš biti sposoban ukazati ni na moje vrijeđanje osim ako misliš na:


Potraži stručnu pomoć.

Ako to smatraš vrijeđanjem preporučio bih ti da još jednom razmisliš. Ako nisi shvatio one 4 jednostavne i jasne rečenice, onda je činjenično stanje to da bi ukoliko želiš egzistirati u ovom društvu stvarno trebao potražiti stručnu pomoć. Je li moj savjet bio dobronamjeran u ovom slučaju je irelevantno.


Možeš li ti dati išta što već nije prožvakano?

Feanor
02-09-2010, 01:03
Ironično je da su najveći forumski fanatici najaktivniji u ovoj temi, hahahha. La Vita e bella...

Jašar
02-09-2010, 03:20
Ironično je da su najveći forumski fanatici najaktivniji u ovoj temi, hahahha. La Vita e bella...
hehe huhu hoho

Wolfwrath
02-09-2010, 08:53
Okej,momci,nakon 5-6 stranica serendanja, bilo bi zbilja lijepo da se vratimo temi...

nego, amere "domoljube" ne podnosim, vjerske također. Al ono što prezirem iz dna duše su modni frikovi (to su ugl ženske). Oni kojima se sve vrti oko mode, odjeće i što je "in", a o stvarnom životu nemaju pojma.
Primjer je ona klinka od prije koju godinu koja je na blogu srala o metalcima,kak je to out. Nemog sad nać link,al valjd se neko sjeća.

Rang€r
02-09-2010, 10:33
šta je krivo rekla? metal je totalno out :/

cham3leon
02-09-2010, 11:20
Možeš li ti dati išta što već nije prožvakano?

Ne znam za tebe, ali u mojem dijelu Europe sve to bi se shvatilo kao vrijeđanje.

Jašar
02-09-2010, 11:48
Možeš li ti dati išta što već nije prožvakano?

Ne znam za tebe, ali u mojem dijelu Europe sve to bi se shvatilo kao vrijeđanje.

Nije uvreda ako se kaže adekvatnoj osobi te i dalje decidirano tvrdim da ti treba stručna pomoć, bar za razumijevanje osnovnih rečeničnih konstrukcija. Shvati ovo kako te volja, moja Visost ti daje to pravo.

Babitz
02-09-2010, 11:57
Dobro, oćete vas dvojica prestat konačno?

cham3leon
02-09-2010, 12:19
Možeš li ti dati išta što već nije prožvakano?

Ne znam za tebe, ali u mojem dijelu Europe sve to bi se shvatilo kao vrijeđanje.

Nije uvreda ako se kaže adekvatnoj osobi te i dalje decidirano tvrdim da ti treba stručna pomoć, bar za razumijevanje osnovnih rečeničnih konstrukcija. Shvati ovo kako te volja,Smoja VisostSti daje to pravo.

Mislim da ovdje leži problem i razlog zašto tebi treba stručne pomoći.

Babitz
02-09-2010, 13:07
Zašto više nisam moderator ovdje? ;_;

Sonic_Moronic
02-09-2010, 13:10
Intelektualno elitističko prepucavanje. 8)

Jašar
02-09-2010, 16:29
Ne znam za tebe, ali u mojem dijelu Europe sve to bi se shvatilo kao vrijeđanje.

Nije uvreda ako se kaže adekvatnoj osobi te i dalje decidirano tvrdim da ti treba stručna pomoć, bar za razumijevanje osnovnih rečeničnih konstrukcija. Shvati ovo kako te volja,Smoja VisostSti daje to pravo.

Mislim da ovdjeSleži problem i razlog zašto tebi treba stručne pomoći.
Mislim da ovdje leži problem i razlog zašto tebi treba stručne pomoći.

K4ciga
02-09-2010, 16:50
Primjer je ona klinka od prije koju godinu koja je na blogu srala o metalcima,kak je to out. Nemog sad nać link,al valjd se neko sjeća.

Pa u pravu je. Oprosti, ali puštanje kose, nošenje marti i uskih crnih traperica je preloše. Nemam ništa protiv metala kao glazbe, koju i sam slušam, ali ovo je previše.

MILF hunter
02-09-2010, 17:07
Meni je svaka krajnost preloša. Ništa manje lošiji od ovog što si ti napisao mi nisu ni oni pomodni frajerčići u turbo-uskim trapericama, košuljici i japankama + pederuša :scared:

Wolfwrath
02-09-2010, 17:18
Pa u pravu je. Oprosti, ali puštanje kose, nošenje marti i uskih crnih traperica je preloše. Nemam ništa protiv metala kao glazbe, koju i sam slušam, ali ovo je previše.

Nije to govorila, neg je srala kak glazba ništa ne valja, da su ti ljudi anti socijalni (nešt tak), kak svi smrde, kak ih ona mrzi,itd... Dakle,nije u pitanju argumentirana rasprava, nego stav razmaženog derišta.
Teško je to prepričat, to sami morate vidjeti da bi znali o čemu pričam.

loo
02-09-2010, 17:25
Pa zapravo ti ljudi veoma često i jesu antisocijalni, barem u osnovnoj školi. I onda se počinju družiti s drugim metalcima, a svi ostali su im komformistički pederi. Been there, done that...

MILF hunter
02-09-2010, 17:27
Asocijalni ljudi ne postaju takvi zbog glazbe koju slušaju. Generaliziraš.

K4ciga
02-09-2010, 17:27
Meni je loš svaki stil odjevanja isključivo zbog glazbe koju slušaš.

Nodakim
02-09-2010, 17:29
Pa u pravu je. Oprosti, ali puštanje kose, nošenje marti i uskih crnih traperica je preloše. Nemam ništa protiv metala kao glazbe, koju i sam slušam, ali ovo je previše.

Nije to govorila, neg je srala kak glazba ništa ne valja, da su ti ljudi anti socijalni (nešt tak), kak svi smrde, kak ih ona mrzi,itd... Dakle,nije u pitanju argumentirana rasprava, nego stav razmaženog derišta.
Teško je to prepričat, to sami morate vidjeti da bi znali o čemu pričam.

To je stav uglavnom 90% djece i svih odraslih.
Onak jebemti,štovanje sotone.

MILF hunter
02-09-2010, 17:33
Djelomično se slažem sa zadnja 2 posta.

Mirko L
02-09-2010, 17:36
Moram se složit s Kacigom i loo-m.
I sam slušam isključivo metal, ali nije mi drago vidi neke s lančinama, martama, vojničkim gaćama, bodljikavim narukvicama, i slično.
Mislim, OK, može se svatko oblačit kako hoće, što mene briga, ali većini nije nitko osim metalaca dovoljno kul da bi se s njima družili (pili, jel), i mindset im je ''SOTONA SOTONA POBUNA BOG JE SMEĆE ZAPALI CRKVU VARG JE ZAKON BURZUM''.

Ja samo ponekad obučem majicu od nekog benda i to je to.
Onak, dovoljno mi je što slušam metal, ne moraju svi znat :)

MILF hunter
02-09-2010, 17:41
Meni ne smetaju sve dok me se ne počne silovati glazbom koju puštaju na mobitelu. Zapravo, općenito mi ide na jetru kad netko to radi, nevezano za vrstu glazbe. U bircu, na ulici, tako to...

Mirko L
02-09-2010, 17:43
Da, to isto stoji.
Najviše čujem na ulici i u busu.

Ma i da je nešto što mi se sviđa, ista stvar.

Babitz
02-09-2010, 17:52
Meni je loš svaki stil odjevanja isključivo zbog glazbe koju slušaš.
+1

Nikad nisam kužio zbog čega ljudi moraju vidjeti iz kilometra da slušaš neki žanr. Još kad mi netko kaže da su metal, rap, tehno i slično subkulture, ne mogu se ne smijat.

Sickmanno1
02-09-2010, 18:16
Ja sam metalac :rambo:

Wolfwrath
02-09-2010, 18:48
Moram se složit s Kacigom i loo-m.
I sam slušam isključivo metal, ali nije mi drago vidi neke s lančinama, martama, vojničkim gaćama, bodljikavim narukvicama, i slično.
Mislim, OK, može se svatko oblačit kako hoće, što mene briga, ali većini nije nitko osim metalaca dovoljno kul da bi se s njima družili (pili, jel), i mindset im je ''SOTONA SOTONA POBUNA BOG JE SMEĆE ZAPALI CRKVU VARG JE ZAKON BURZUM''.

Ja samo ponekad obučem majicu od nekog benda i to je to.
Onak, dovoljno mi je što slušam metal, ne moraju svi znat :)

Potpis. Osim što nemam nijednu majicu ikojeg benda, i ne slušam isključivo metal,nego i rock i punk. :D

A i to, glupo je oblačiti se zbog glazbe.

@Nodakim- da,znam taj stav,al ovo je bilo ekstremno. ko što rekoh,to sami morate vidjet...

Usput, kod nas u Pž nema baš neke netrpeljivosti između tih "žanrova" (kako mrzim tako klasificirati ljude,al moram reć), pošto su 1/3 populacije metalci, 1/3 cajkaški (sportaši ugl), i po najnovijem,i u sve većem porastu, 1/3 House/Electro... + još nešt sitno nas između koji se ne volimo izdvajat... Masakrist bi to trebao potvrdit, otrilike... :P

Maloki
02-09-2010, 20:27
Pa u pravu je. Oprosti, ali puštanje kose, nošenje marti i uskih crnih traperica je preloše. Nemam ništa protiv metala kao glazbe, koju i sam slušam, ali ovo je previše.
Marte su awesome.
Uz marte imam par majica na bendove (Atheist, Iced Earth, Mastodon i dvije na Cynic) ali ono, ne smatram se methul zbog toga.

MasaKrisT
02-09-2010, 20:32
Neznam zasto bi duga kosa,crne hlace i marte bile prelose. Sta ima lose u dugoj kosi?Traperice ko traperice samo crne,idu u svaku priliku.Marte-cizme koje istrpe i najteze uvijete,moze ti auto prec preko noge,da ne pricam na koncertima kakav su spas,jedini minus im je ako ostanu na hladnome(npr u hodniku) jako tesko se zagriju.

Sto se majci bendova tice ni tu nevidim problem,isti vrag je sa sminkerima koji placaju kosulje 600-1000kn samo da bi se na njima vidio znak krokodilcica. Nitko se ne zali kad muski nose uske majice,majice do pupka,strukirane kosulje,odjecu rozih i zutih boja,no bitno da su majice s bendovima lose:D

Osobno imam majice sa svih koncerata koji su mi znacili, jer znam kako je divan osjecaj izvuci majicu staru 20god iz ormara i reci sinu vidis na tome sam bio tad i tad...

TeraBajt
02-09-2010, 20:38
nije to lose nego je lose odnos okolina - methultroo - okolina

tipa zatucani metalac ce mislit kak je jedini bog u stadu ovaca i kak su svi koji nisu tak obuceni ko on maloumni mangupi, a zatucana okolina ce ga proglasit antikristom, kretenom, smrdljivim klosarom i slicno. sve ovisi i zavisi :O

K4ciga
02-09-2010, 20:50
Neznam zasto bi duga kosa,crne hlace i marte bile prelose. Sta ima lose u dugoj kosi?Traperice ko traperice samo crne,idu u svaku priliku.Marte-cizme koje istrpe i najteze uvijete,moze ti auto prec preko noge,da ne pricam na koncertima kakav su spas,jedini minus im je ako ostanu na hladnome(npr u hodniku) jako tesko se zagriju.
Zato što ti treba odjeća da bi svima pokazao tko si i što si. Nemoj me krivo shvatiti, isto mislim i sa reperima u XXXL majicama, skinsima sa obrijanim glavama i,da, metalcima. Nemam ništa protiv duge kose, ali ako si ti pustio dugu kosu i obukao marte samo zato što to, valjda, smatraš kao konačnu potvrdu da si pripadnik nečega, onda te treba dodatno oporezivati.


Sto se majci bendova tice ni tu nevidim problem,isti vrag je sa sminkerima koji placaju kosulje 600-1000kn samo da bi se na njima vidio znak krokodilcica. Nitko se ne zali kad muski nose uske majice,majice do pupka,strukirane kosulje,odjecu rozih i zutih boja,no bitno da su majice s bendovima lose:D
Ovo si vjerojatno spomenio nevezano za moj post, jer nikad nisam spomenio da mi smetaju majice bendova.

MILF hunter
02-09-2010, 20:59
Nemam ništa protiv duge kose, ali ako si ti pustio dugu kosu i obukao marte samo zato što to, valjda, smatraš kao konačnu potvrdu da si pripadnik nečega, onda te treba dodatno oporezivati.

Zar je toliko nevjerojatna pomisao da možda ne nosi marte i dugu kosu da bi ga društvo prepoznalo kao pripadnika neke xy subkulture, već da mu se taj đir doista sviđa? Osim toga, niti su marte isključivo za metalce, niti je duga kosa isključivo njihovo obilježje. Ljudima se takve stvari mogu svidjeti neovisno o vrsti glazbe koje slušaju, ne znam što je tu čudno...

Babitz
02-09-2010, 21:05
Da, zato 95% metalaca / repera / Isusa izgleda identično.

Electromaster
02-09-2010, 21:13
Ja nosim mjetal majice samo zato jer su mjetal koveri među najkulnijim stvarima koje se mogu naći na majici uopće. :(
Majice s random natpisima tipa "FEEL THE BEAT", "SPORT LEAGUE 78", "McCool" i one koje forsaju naziv svoje marke na sebi su megaretajne. :(

MILF hunter
02-09-2010, 21:15
Da, zato 95% metalaca / repera / Isusa izgleda identično.

Zanimljivo, ja se krećem u takvom društvu (metalci) i na svakog metalca koji ulazi u taj definirani opis mogu naći onog koji ne izgleda ni slično tome. Štoviše, ja sam ošišan na nulu, nosim reebok tene i ugl. bijele majice, a slušam metal. Brat mi također sluša metal, kao i većina ekipe s kojom izlazim i idem na koncerte, a od njih 30-tak možda dvoje nosi marte i to isključivo zimi.

K4ciga
02-09-2010, 21:22
Zar je toliko nevjerojatna pomisao da možda ne nosi marte i dugu kosu da bi ga društvo prepoznalo kao pripadnika neke xy subkulture, već da mu se taj đir doista sviđa? Osim toga, niti su marte isključivo za metalce, niti je duga kosa isključivo njihovo obilježje. Ljudima se takve stvari mogu svidjeti neovisno o vrsti glazbe koje slušaju, ne znam što je tu čudno...

Hm,ja još nisam upoznao nekoga tko se oblači u crno, ima dugu kosu, nosi marte i ima random šiljke i prstenje a da sluša, primjerice, Connect.

MILF hunter
02-09-2010, 21:34
Hm,ja još nisam upoznao nekoga tko se oblači u crno, ima dugu kosu, nosi marte i ima random šiljke i prstenje a da sluša, primjerice, Connect.

I na temelju toga si zaključio da je to pravilo? Evo, ja poznajem masu njih koji se furaju na taj đir što si opisao pa slušaju i Burzum i TBF i Prodigy i masu drugih bendova. Možda se ne krećeš u takvim krugovima pa misliš da netko u crnom i martama može slušati samo bendove unutar metala, što je nonsens.

Zaključak da random osoba koja ulazi u tvoj definirani metal look ne sluša Connect je otprilike ravan zaključku da netko obučen u košulju, uske traperice i bijele lacostice ne sluša, recimo, black metal.

K4ciga
02-09-2010, 21:45
Gledaj, 90% svih metalaca je na taj kalup. Viđao sam ih svugdje, od vrtića gdje su se uvijek igrali sa crnim igračkama, do osnovne gdje su uvijek imali dužu kosu od ostalih te mi počeli govoriti da sam komformist i mediokret, sve do srednje gdje su počeli izlaziti u skupinama, puštajući glazbu iz jeftinih Sony Ericssonovih zvučnika, pa mi oprosti ako imam, nazovimo ih predrasudama, prema metalu i stilu odjevanja metalaca.

cham3leon
02-09-2010, 21:54
Gledaj, 90% svih metalaca je na taj kalup. Viđao sam ih svugdje, od vrtića gdje su se uvijek igrali sa crnim igračkama, do osnovne gdje su uvijek imali dužu kosu od ostalih te mi počeli govoriti da sam komformist i mediokret, sve do srednje gdje su počeli izlaziti u skupinama, puštajući glazbu iz jeftinih Sony Ericssonovih zvučnika, pa mi oprosti ako imam, nazovimo ih predrasudama, prema metalu i stilu odjevanja metalaca.

Zanimljivo, meni je onaj dio iz tvoje osnovne nastupio samo u srednjoj. Bilo je i nešto puštanja muzike iz jeftinih zvučnika na mobitelima, ali nije bilo previše preseravanja s muzikom. Ono o konformizmu su kod nas propovijedali samoprozvani intelektualni ljevičari koji su valjda doživjeli orgazam kad su na prošlim parlamentarnim izborima zaokružili SDP.

Sonic_Moronic
02-09-2010, 22:02
Taj methul look mi je baš fora, ne prihvaćam muškarce sa kratkom kosom, a s crnom odjećom ne možeš pogriješiti.
Ali osobno nemam volje furati takve stilove. Moja furka je možda jedino to da nikad ne nosim hlače. 8)

I smatram da je takvo nošenje odjeće koje ide sa nekom subkulturom ili whatever, dobro u svrhu identifikacije. Jer možda Ivan ne bi na ulici popričao sa Spasojem da ovaj nije nosio crne hlače i marte, te tako propustio upoznati dobrog prijatelja.

Uostalom, nije ništa bolji netko tko se trudi nositi kežual odjeću. Danas smo svi hodajuće reklame.

MILF hunter
02-09-2010, 22:04
Gledaj, 90% svih metalaca je na taj kalup.

Ja bih prije rekao - 90% onih koje si ti vidio da se ističu time (marte, kosa) i zaključio da su metalci, dok za ostale ne možeš znati, naravno, jer ne ulaze u tvoj definirani look koji vrijedi po tebi vrijedi za 95% metalaca :wink:

Odnosno, evo ti iz mojeg primjera: da pokraj skupine od 10 ljudi odjevenih u crno s dugom kosom stoji skupina od 10 ljudi koji nisu ni slično odjeveni, ti ovu drugu skupinu ne bi detektirao kao metalce iako čekaju isti koncert :) O tome ti pričam.

Šetaš ulicom, vidiš naprijed 5 dugokosih ljudi u martama. "Divljaci" - pomisliš, pa pređeš na drugu stranu ulice. Prođeš pokraj igrališta i vidiš 12 njih kako igraju nogomet, a zapravo ti ništa ne garantira da među njima nema jednako toliko metalaca kao na prethodnoj strani ulice.

BigBongman
02-09-2010, 22:07
vjerski fanatici :yuck:
od najboljeg frenda starci su vjerski fanatici...nesmije imati nikakvu igru s ubijanjem, puškama...jednom ja odnio x360 da igramo halo, forzu i jos neke igre i kad ono dodje njegov stari i iscupa kabel iz uticnice i pocne mi srati da sta ja to donosim djavla bla, bla... :twisted:

Feanor
02-09-2010, 22:14
Ja slušam sve, od Death/black/speed metala do rapa, hip hopa, bluesa, jazza, free jazza, techna, house-a, ovog onog. I gle čuda ne oblačim se po nikakvim ''standardima'' doduše u ormaru imam komada robe skojima bi se moga obuc kao zesci metalac, a bogami i komada robe di mogu izgledat ko zesci sminker. Kombiniram, evo jedina naznaka ''alternativnosti'' kao se to tako uopce moze nazvati je to sto uvijek nosim ''skejterske'' patike, ali čisto udobnosti radi. Od cipela imam svečane koje nosim samo u svečanim prigodama i radničke cipele koje izlgedaju ko marte ali to nisu. Ono uglavnom svega. Nemam majicu na nijedan band, doduše imam majicu na kojoj pise H2O, ali nije majca od HC banda nego neka sponzorska.

K4ciga
02-09-2010, 22:16
Sonic, zašto ne nosiš hlače?

The Great Duck
02-09-2010, 22:58
Jel se to samo meni čini ili je ova tema postala random bičanje #2?

Sonic_Moronic
02-09-2010, 23:03
Sonic, zašto ne nosiš hlače?

Oduvijek sam se osjećao prokleto neudobno i ograničeno u njima, nikako mi ne pašu.

Babitz
02-09-2010, 23:25
gdje su uvijek imali dužu kosu od ostalih te mi počeli govoriti da sam komformist i mediokret
Na ovo sam se oduvijek smijao. Dođe ti GRUPA ljudi koji se isto odijevaju, slušaju istu glazbu i jednako su retardirani te ti govore kako si isti kao svi, a sebe još nazivaju ALTERNATIVNIM. Genijalno.

@sonik i hlače
Hlače furam samo kad je hladno il neš, inače ih ni ja ne volim. Traperice mrzim i prezirem. :(

Wolfwrath
02-09-2010, 23:41
Feanor- yea!

Pa evo,ja imam dugu kosu, al imam i rozu košulju. Ja se oblačim zbog sebe, a ne zbog pripadnosti nekoj skupini. I kad god sam nekog sreo i pitao, kome ja pripadam, niko nije znao, zato što pripadam svugdje i nigdje...

Note: ovo sam pisao po dolasku iz grada, nakon pristojne količine piva, tako da ni sam nisam siguran šta pišem, uzmite to u obzir... :P

Jašar
03-09-2010, 06:40
Feanor- yea!

Pa evo,ja imam dugu kosu, al imam i rozu košulju. Ja se oblačim zbog sebe, a ne zbog pripadnosti nekoj skupini. I kad god sam nekog sreo i pitao, kome ja pripadam, niko nije znao, zato što pripadam svugdje i nigdje...



Joj čovječe, ti mora da si alfa i omega :pray:

Nego, imam kosu do pola leđa, boje su isključivo crno/bijelo i nosim marte. Ne volim metal, nemam metal ekipu. Explain.

Wolfwrath
03-09-2010, 09:43
xD, trebao bih sad malo preformulirat moj zadnji post,ko što rekoh,došo sam pijan kuć... :P
Htio sam reć, možete me vidjet u svim društvima, i podnosim većinu glazbe.

Nema se šta objašnjavat, samo što većina ljudi voli generalizirati i klasificirati. Nadalje,određenom broju gospode koji su gore postali da im je to loše, to je njihova stvar. Ti možeš voljet šta oćeš,al nemoj osuđivat ljude koji vole nešto drugo.

O ukusima se ne raspravlja
Kad bi to ljudima konačno ušlo u tikvu, bilo bi ljepše živjeti...

keko
03-09-2010, 10:32
Na živce mi idu fanboyi koji vrijeđaju sve koji se usude nešto kazati protiv njihove igre. Ok, ako vam se igra dopada, igrajte ju, uživajte u njoj, hvalite je koliko hoćete, ali me živcira kad pokušavaju druge "prosvijetliti" govoreći da je neka igra novi bog i slične bedastoće.

Wolfwrath
03-09-2010, 11:05
Na živce mi idu fanboyi koji vrijeđaju sve koji se usude nešto kazati protiv njihove igre. Ok, ako vam se igra dopada, igrajte ju, uživajte u njoj, hvalite je koliko hoćete, ali me živcira kad pokušavaju druge "prosvijetliti" govoreći da je neka igra novi bog i slične bedastoće.

To općenito vrijedi za bilo koji tip fanboya, ne samo igre...

cham3leon
03-09-2010, 11:19
Sonic, zašto ne nosiš hlače?

Oduvijek sam se osjećao prokleto neudobno i ograničeno u njima, nikako mi ne pašu.

Hodaš okolo u gaćama? :)

Babitz
03-09-2010, 12:43
Trenirke, ovo ono.

Sonic_Moronic
03-09-2010, 12:58
What he said.

McPingvin_v2.0
03-09-2010, 13:05
http://www.withak.org/wp-content/uploads/2008/05/times_when_im_happy_graphashx.gif

TeraBajt
03-09-2010, 13:40
vau ja najvise od svega mrzim nosit trenirke rofl. hlace all the way.

cham3leon
03-09-2010, 13:51
Trenirke, ovo ono.

A to nisu hlače?

Sonic_Moronic
03-09-2010, 13:59
:(

Pa dobro, kako bi ti podijelio to u grupe?

cham3leon
03-09-2010, 14:00
Pa ono, što se mene tiče, svaki odjevni predmet koji pokriva noge i ima 2 nogavice smatram hlačama.

Paran0a
03-09-2010, 15:51
Koji kok :D

Wolfwrath
03-09-2010, 16:19
Momci misle na traperice... Šta fali i jednom i drugom,uostalom?
Duge gaće ftw

MasaKrisT
03-09-2010, 17:54
Neznam zasto bi duga kosa,crne hlace i marte bile prelose. Sta ima lose u dugoj kosi?Traperice ko traperice samo crne,idu u svaku priliku.Marte-cizme koje istrpe i najteze uvijete,moze ti auto prec preko noge,da ne pricam na koncertima kakav su spas,jedini minus im je ako ostanu na hladnome(npr u hodniku) jako tesko se zagriju.
Zato što ti treba odjeća da bi svima pokazao tko si i što si. Nemoj me krivo shvatiti, isto mislim i sa reperima u XXXL majicama, skinsima sa obrijanim glavama i,da, metalcima. Nemam ništa protiv duge kose, ali ako si ti pustio dugu kosu i obukao marte samo zato što to, valjda, smatraš kao konačnu potvrdu da si pripadnik nečega, onda te treba dodatno oporezivati.


Sto se majci bendova tice ni tu nevidim problem,isti vrag je sa sminkerima koji placaju kosulje 600-1000kn samo da bi se na njima vidio znak krokodilcica. Nitko se ne zali kad muski nose uske majice,majice do pupka,strukirane kosulje,odjecu rozih i zutih boja,no bitno da su majice s bendovima lose:D
Ovo si vjerojatno spomenio nevezano za moj post, jer nikad nisam spomenio da mi smetaju majice bendova.

Bio sam 17 godina celav i odlucio pustiti kosu cisto zato sto sam to zelio ne zato da bi bio uber metalac.Odjecu nosim kakva mi odgovara,a to je crna do maslinasto zelene,svijetle boje ne volim.Traperice ne podnosim,eventualno one sire(ne extremno kao reperi).A marte kao sto rekoh nosim zbog prakticnosti,primjerice na koncertu Iron Maidena sam ih nosio na +35 jer su mi spasile noge u prvom redu:))

Za majice sam spomenuo jer ne netko prigovarao,a komentar odlican poslije je bio da smo svi hodajuce reklame i stime se slazem.

Za ono o Connectu hm.. Osobno drazi bendovi: Prodigy,Edo,Marchello,Ajs,Hladno pivo,Opca,hrpa rocknrolla,Zivo blato,Cetinski,lesendric,cijeli ex-yu,ciganska glazba,klasika,blues, a baza mi je melodeath, hocu reci da uistinu ima ljudi koji ne definiraju oblacenje prema onome sto slusaju;)

K4ciga
03-09-2010, 18:59
Isuse, pa jel ti čitaš šta ja pišem? Ok,ti si iznimka, bravo, ali si isto tako jedina osoba koja sluša metal koju ja "znam" a da se tako ne oblači.

Babitz
03-09-2010, 19:43
A čuj, K4ciga. Jedna lasta izgleda da ipak čini proljeće.

MILF hunter
03-09-2010, 19:55
Također se ne oblačim tako, a slušam metal.

Maloki
03-09-2010, 21:06
Isuse, pa jel ti čitaš šta ja pišem? Ok,ti si iznimka, bravo, ali si isto tako jedina osoba koja sluša metal koju ja "znam" a da se tako ne oblači.
Kao što je MILF Hunter već rekao, ti vidiš svaki dan na cesti prepun kufer ljudi koji slušaju metal, a ne oblače se tako, samo što eto, ne znaš jer ih ne poznaješ.

Rang€r
03-09-2010, 21:21
Također se ne oblačim tako, a slušam metal.

+1

keko
03-09-2010, 22:23
[quote="MILF hunter":g1r8jtdu]Također se ne oblačim tako, a slušam metal.

+1[/quote:g1r8jtdu]

I ja isto, slušam metal, a oblačim se kako mi paše, ne volim baš traperice tako da su to bilo koje druge hlače.

K4ciga
03-09-2010, 23:48
Isuse, pa jel ti čitaš šta ja pišem? Ok,ti si iznimka, bravo, ali si isto tako jedina osoba koja sluša metal koju ja "znam" a da se tako ne oblači.
Kao što je MILF Hunter već rekao, ti vidiš svaki dan na cesti prepun kufer ljudi koji slušaju metal, a ne oblače se tako, samo što eto, ne znaš jer ih ne poznaješ.

JA NE POZNAJEM NIJEDNU OSOBU KOJA SLUŠA METAL A DA SE OBLAČI NORMALNO PO UVRIJEŽENIM STANDARDIMA, ALI SAM SVJESTAN DA VJEROJATNO, NEGDJE U SVIJETU POSTOJE IZNIMKE NAPOMENA U LJUDE KOJE POZNAJEM NE UBRAJAM FORUMAŠE S

Sonic_Moronic
03-09-2010, 23:50
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Uvriježeni standardi, lol.

MILF hunter
04-09-2010, 00:06
Do nekih ljudi jednostavno ne možeš doprijeti.

Rang€r
04-09-2010, 00:35
Isuse, pa jel ti čitaš šta ja pišem? Ok,ti si iznimka, bravo, ali si isto tako jedina osoba koja sluša metal koju ja "znam" a da se tako ne oblači.
Kao što je MILF Hunter već rekao, ti vidiš svaki dan na cesti prepun kufer ljudi koji slušaju metal, a ne oblače se tako, samo što eto, ne znaš jer ih ne poznaješ.

JA NE POZNAJEM NIJEDNU OSOBU KOJA SLUŠA METAL A DA SE OBLAČI NORMALNO PO UVRIJEŽENIM STANDARDIMA, ALI SAM SVJESTAN DA VJEROJATNO, NEGDJE U SVIJETU POSTOJE IZNIMKE NAPOMENA U LJUDE KOJE POZNAJEM NE UBRAJAM FORUMAŠE S

priznaj da si u krivu, ajde

hansi
04-09-2010, 00:41
ja se oblačim najnormalnije, jedino sto imam dugu kosu, al ako je to znak da slusam metal...
inb4 šale o gej metalu :yuck:

McPingvin_v2.0
04-09-2010, 01:08
Velka su ti slova.

hansi
04-09-2010, 01:09
ma ogromna
al nvm necemo vise ovo nije gmk :(

Maloki
04-09-2010, 02:44
JA NE POZNAJEM NIJEDNU OSOBU KOJA SLUŠA METAL A DA SE OBLAČI NORMALNO PO UVRIJEŽENIM STANDARDIMA, ALI SAM SVJESTAN DA VJEROJATNO, NEGDJE U SVIJETU POSTOJE IZNIMKE NAPOMENA U LJUDE KOJE POZNAJEM NE UBRAJAM FORUMAŠE S

OK BURAZ!
TAKOĐER, SLOVA SU TI JAKO VELIKA I CRVENA, JAKO MI SE SVIĐAJU, ALI MORAM PRIZNATI DA MI JE ZELENA IPAK DRAŽA. ISTRAŽIVANJA SU POKAZALA DA JE ZELENA NAJZDRAVIJA BOJA ZA OČI PA TE MOLIM DA U BUDUĆE KADA ŽELIŠ NEŠTO NAGLASITI TO NAPRAVIŠ SA ZELENOM BOJOM ŠTO ĆE ZNAČITI DA DONEKLE MARIŠ ZA NAŠE ZDRAVLJE. CRVENA BOJA JE DOBRA, ALI JE JAKO AGRESIVNA.

LIJEP POZDRAV IZ DUGE RESE!

K4ciga
04-09-2010, 03:52
Dogovoreno :)

Wolfwrath
04-09-2010, 09:29
Zelena je kewlana.

Mirko L
04-09-2010, 09:57
Gledaj, kaciga...MILF hunter želi reći da ti nemožeš znat jel većina metalaca se oblači onako, jer nema načina da ti znaš ako netko tko se ''normalno'' oblači sluša metal.
Ti možeš šetati ulicom, vidjet skupinu od 10 ljudi s casual odjećom, pomisliš da ne slušaju metal, dok ih svih 10 možda slušaju.

cham3leon
04-09-2010, 10:06
Pusti, Mirko, dobro je. Sve je svima jasno sada.

Mirko L
04-09-2010, 10:19
Pa kacigi nije bilo :/

Sickmanno1
04-09-2010, 12:41
Kak ste losi lol...

Wolfwrath
04-09-2010, 12:43
Ma, on je mislio na nekolicinu onih koje on poznaje da se tako oblače,pa je nekim matematičkim principom zaključio da je to pravilo i da se svi tak oblače, a mi koji se ne oblačimo tako smo samo manjina, odnosno iznimka koja potvrđuje pravilo...

Babitz
04-09-2010, 15:28
Mene bole oči od zelene. Predlažem plavu, to je smirujuća boja.

McPingvin_v2.0
04-09-2010, 15:34
Jesi siguran?

Babitz
04-09-2010, 15:41
Jesam.

McPingvin_v2.0
04-09-2010, 16:18
Ok.

Jašar
04-09-2010, 18:59
ZAŠTO NITKO NIKAD NE KORISTI CRNU??? ONA JE NEUTRALNA.

sickpetey
04-09-2010, 19:14
Zato što smo rasisti

@K4aciga ja slusam metal a oblacim se normalno :D

McPingvin_v2.0
04-09-2010, 19:14
Bijela je najkulja.

Wolfwrath
04-09-2010, 20:32
šta fali rozoj? baš je maskulinitetna

Sonic_Moronic
05-09-2010, 12:55
JA ŽELIM BIT METALAC KO ISUS ON JE IMO DUGU KOSU I BENGAO

MasaKrisT
05-09-2010, 14:30
vidis kako je zavrsio.

keko
10-09-2010, 16:32
Čudim se da netko nije spomenuo onog debila koji je podigao prilično veliku prašinu najavama da će sutra spaliti Kuran.

majstoro
10-09-2010, 20:38
Čudim se da netko nije spomenuo onog debila koji je podigao prilično veliku prašinu najavama da će sutra spaliti Kuran.
onaj pastor Terry kako vec Jonas,Jones?

The Great Duck
11-09-2010, 15:48
Najgore je što bi,da je neki muslimanski fanatik išao spaliti Bibliju,to prošlo nezapaženo.
No dobro,muslimanski fanatici ipak rade puno gore stvari od paljenja knjiga zadnjih godina.

Jašar
11-09-2010, 22:10
Najgore je što bi,da je neki muslimanski fanatik išao spaliti Bibliju,to prošlo nezapaženo.
No dobro,muslimanski fanatici ipak rade puno gore stvari od paljenja knjiga zadnjih godina.

Hvala ti na tvom obolu u temi.

Mirko L
11-09-2010, 22:32
Šta je da je, čovjek je rekao istinu.

cham3leon
12-09-2010, 18:55
Da, iako je jasno da je i jedno i drugo jednako krivo i nepotrebno.

Chupacabra
12-09-2010, 19:21
lol e. Slusam metal. Nosim traperice ili trenirke, patike kakve me volja, kratku kosu imam i cesto nosim duksu. Dakle nitko ne moze skuzit da sam metalac po izgledu, jer se oblacim ko prosjecni japanac, e.
I da, pisem crnim slovima jer sam rasist.
Inb4 pingu 'DISI CRVENI' spike.

Mirko L
12-09-2010, 21:12
Da, iako je jasno da je i jedno i drugo jednako krivo i nepotrebno.
Naravno da je.

cham3leon
13-09-2010, 08:27
Osjećam sarkazam tu negdje iznad...

Xero
13-09-2010, 09:46
To se Mirko dugo nije kupo.

McPingvin_v2.0
13-09-2010, 12:22
Inb4 pingu 'DISI CRVENI' spike.
Tito i partija, a ne car i monarhija.

Chupacabra
13-09-2010, 12:38
Inb4 pingu 'DISI CRVENI' spike.
Tito i partija, a ne car i monarhija.


ZNAO SAM :))))))))))))))

McPingvin_v2.0
13-09-2010, 12:46
Ne bih ništa napisao niti skužio da to nisi spomenuo :)

Chupacabra
13-09-2010, 13:43
Ne bih ništa napisao niti skužio da to nisi spomenuo :)

PA KAK NEMRES SKUZITI NO PA GDE GOD BOS VIDEL CRLENU MORAS ME SE SETITI CRLENOGA

Zato sam prije godinu dana izbriso fejs i novi napravio, al se ovaj put sjetio zastitu stavit :(

keko
13-09-2010, 14:23
Inb4 pingu 'DISI CRVENI' spike.
Tito i partija, a ne car i monarhija.

Koja je razlika?

cham3leon
13-09-2010, 14:38
Nemoj. Zadnji put kad sam ja to pitao, rasprava je trajala sedam gladnih godina.

McPingvin_v2.0
13-09-2010, 15:03
Inb4 pingu 'DISI CRVENI' spike.
Tito i partija, a ne car i monarhija.

Koja je razlika?
Ako bi glasao za cara i monarhiju dobio bi po bubrezima :D

Deadwalker
13-09-2010, 17:47
Lockam ovo, tema je odavno izgubila smisao ako je ikada opce i imala.