PDA

Pogledaj cijelu verziju : MODERN WARFARE 2 PROBLEM



icecoldkilla
27-08-2010, 16:21
evo ovako, jucer sam kupio modern warfare 2 i normalno sam igro i sve, kad danas upalim i pocnem igrat i udjem u neku mapu i on me odjednom prebaci na neki piratski server il sta vec gdje imas beskonacno municije skaces 20m u zrak i tako dalje i nakon par minuta izbaci i vrati me na normalni server i isto nakon par minuta me izbaci, ja ne znam sta je bilo kad ja vidim da sam odjedom 70 lvl i imam sva oruzja gledam ono wtf i sad sam 70 lvl i tesko nalazim servere il me izbaci il kad vec udjem u mapu ne mogu se kretat
pa molim vas ako neko zna kako da ovo popravim recite, da nisam bacio novce bezveze

icecoldkilla
27-08-2010, 17:30
dedicated server ili kak se vec zovu, ne intergalaktički*

Razzarach
28-08-2010, 00:00
lol nema dedicated servera.

bloodyakafuzz10n
28-08-2010, 01:38
nema dedicated servera, al mislim da kužim šta je prob...

dakle, to je server s nekim hackom koji te automatski dize na 70 lvl i s*ebe ti acc ak cemo iskreno, iduci put kad udjes na takav server (ako imas org MW2) stisni alt+ctrl+del i "forsaj" izlazak iz igre, jer ako ti izađeš iz igre, i pošalje podatke iz igre sa podacima accounta, taj 70 lvl i ostala sranja koja si spomeno će ti vjerojatno ostat zauvijek... il ak ne kuzis sta sam htio rec, kad se iduci put spojis na takav server, jednostavno restartaj komp :D

icecoldkilla
28-08-2010, 08:49
da upo sam nazalost na taj hakirani server i sad sam 70 lvl i sve to, i to mi je sad glupo, samo me zanima jer se to moze nekako popravit?

C
28-08-2010, 11:42
Kao u BF2 na nekim serverima. >.>