PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ideje ze Tabletop RPG



BigBongman
25-08-2010, 22:13
dakle...ja i par frendova smo odlučili napraviti TRPG(Tabletop RPG)...napravili smo pravila, statse, perkove, borbu, oružja, armore, inventory, beštije....
ali evo frke...ti frendovi su tukci kad dodje do RPG-ova...dali za PC ili whatever....meni je došlo na red raditi questove...znam da to nije normalno za jedan rpg ali mi bi pokušali...
evo što meni treba...treba mi vaša pomoć da mi predložite neke questove...
imate tri ''frakcije'' evo tablice:
Grad-vrsta-vladar
Cabalt-Ljudi i Patuljci-Arthemis
Morphesus-Orci-Judast
Satathus-Vilenjaci-Elfos

sad mi trebaju nekakve misije....dajte bilo šta osim nekakvih skupljanja i pomaganja seljacima za obranu....tog već imam...za xp se nebrinite...ja cu prilagoditi...vi samo dajte ideje u kratke ili duge nema veze....

zahvaljujem se :thumbs2:

Luka123
25-08-2010, 22:37
Eo primjer: izvan grada Cabalta, pokraj grma naiđes na orkovskog visokog casnika il sta vec koji se sinoc napio u obliznjoj krcmi (izvan grada) gdje su ga trojica wood elfova (thieces) napali i okrali ga, a on sav mamuran i razbijene glave (onesvjestili su ga udarom u glavu tupim predmetom) nemoze nigdje i ispod casti mu je da ga vide bez njegovog "famous oklopa" te ti on daje quest da mu nadjes oklop (armor). I onda kao prvi trag naravno odes u tu krcmu te krcmara ispitas jel zna gdje su i kako izgledaju lopovi on daje par detalja onda ti kaze ko je sve bio proslu noc tu te ispitas jos par i onda npr. ti kazu da imaju malo dalje od krcme ti lopovi skroviste, ti nadjes, pobijes sve/pregovaras sa njima, uzmes oklop, vratis ga orkovskom casniku i quest rjesen.

Nagrada moze bit da te on uvede u orkovsku vojsku ili neku tajnu sluzbu(makar sumnjam da su orkovi toliko inteligentni), ili da ti da pare, ili da dobijes popust u orkovskom gradu kod trgovaca...

Nadam se da ce ti ovo pomoc. :D

BigBongman
25-08-2010, 22:50
go luka.... :bravo: a orkovi nisu ni dovoljno pametni da vlastitu hranu uzgajaju eć ja moram pljackati za njih :rotfl:

sickpetey
28-04-2011, 00:53
I kao je prošlo sve :P?

BigBongman
28-04-2011, 07:46
Začuđujuče dobro.
Još imam negdje taj TRPG. Ali Crime-opoly je ipak bolji :D

hrčak
28-04-2011, 10:30
Daj postaj il pošalji na pp questove, priču, slike i to.

sickpetey
28-04-2011, 11:04
Daj postaj questove, priču, slike i to.

Fix'd