PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pointer popizdio



Haki
23-08-2010, 11:11
ona strelica misa pa odmah do njega ima onaj sat i taj sat stalno treperi,to se pocelo dogadati ujutro cim sam upalio komp,restartao sam kompjuter par puta iskljucivao usb od misa par puta ali nista na kraju sam skinuo driver tj. SetPoint mis je G9x

fear
23-08-2010, 12:36
To se i meni događa nešto manje od 1 godine, nisam pronašao rješenje nego sam naučio ignorirati dosadnu pojavu.

croat1gamer
23-08-2010, 12:42
Ako se dobro sjecam, to znaci da ti neki program radi neki zesci posao u pozadini.
Probaj Ctrl+Ald+Del i gledaj sto ti zauzima dosta CPU'a/RAM'a.

fear
23-08-2010, 14:37
Caka je u tome što je kod mene zauzeće cpu-a 0%

Haki
23-08-2010, 22:08
Ako se dobro sjecam, to znaci da ti neki program radi neki zesci posao u pozadini.
Probaj Ctrl+Ald+Del i gledaj sto ti zauzima dosta CPU'a/RAM'a.
ma nema nista u task manageru :/
da se neki qurac uvalio nema sanse znao bi googlam ali nevidim rjesenja


edit: evo rijesio problem kako? neznam ni sam :D

fear
24-08-2010, 07:05
Kako, kako, KAKO?
Sjeti se.

Haki
24-08-2010, 21:02
Kako, kako, KAKO?
Sjeti se.
a jbga prvo sam gledao neke postove da moram u firefoxu pritisnuti F7 ali nije uspjelo,cak sam izbrisao antivirus mozda je on zajebavao,onda sam izbrisao jos jedan glupi program pa opet googlao i naisao da skeniram komp iako sam bio siguran da nemam nista opet sam ga skenirao nasao neke cookies i sta ti ja znam gluposti restartao kompjuter i vise nije bilo toga.btw mislim da je bilo do SpeedBit

C
28-08-2010, 12:12
U registry-u ti je vjerojatno bio podešen autorefresh na 0 sec. :)

fear
28-08-2010, 12:52
U registry-u ti je vjerojatno bio podešen autorefresh na 0 sec. :)
Bio bi zahvalan ako bi mogao podjeliti nešto više informacije o tome pa da probam riješiti problem.

C
28-08-2010, 13:27
Google it. Najpoznatija fora je za ikone autorefresh na 0 sec, pa se na starijim mašinama može vidjeti kako svi folderi i fajlovi blinkaju/trepere.
Neki defaultni autorefresh bi bio ja mislim 20 sec, ali ako koristiš desktop kao ja za temp, pa da ne klikćeš stalno desni klik>refresh, fino lijepo podesiš autorefresh na što niži broj, npr. na 0 će ti ga stalno refreshati, pa je moguće da CPU bude na 100% usage non-stop, to je kao da držiš F5 tipku, samo još brže od toga.