PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mass Effect problem, pomozi...



vulcanelf
21-08-2010, 17:43
pozdrav,

nego, kupim ja prosle sedmice mass effect 1, jako povoljno (Comtrade 10 KM). Dodje na dva diska . ubacim prvi i pratim upute, instaliram (on pravo dugo ekstraktuje hejbet stvari). i onda pravo brzo to instalira i kaze uspjesno instaliran (nije mi trazio drugi disk nikako). otvori se prozor na kojem kliknem play. On prebaci na ono configuration, ali mi tu izadje error da prijavim. malo sam cacko okolo i otkrio da je propblem ui mass effect configuration utility, pri cemu klaze da je sporan masseffectconfig.exe (verzija 1.2.0.13). Probao sam prvo da potrazim pomoc na websitu igre, ali nakon klika na link otvori mi se mass effect 2 site i kaze da ne moze da nadje taj site. imal iko ikakvu ideju ili da se vratim u prodavnicu i trazim zamjenu igre. napominjem da mi u toku cijele instalacije nije trazio drugi disk i nakon instalacije ubacim drugi disk opet mi se aktivira autoplay, isti prozor i opet kad kliknem na play prebaci se na configuration i opet isti error.
Comp je relativno nov, bez problema igram dragon age origins, tako da mislim da nije problem u racunaru. reinstalirao sam igru vec dva puta i svaki put isto.

vulcanelf
21-08-2010, 17:52
ps. posto uz igru kaze da ako se registrujem na site mogu da skinem bonus ( Bring Down the Sky), pa kako da se registrujem na site, posto mene stalno prebacuje na site od mass effect 2.

vulcanelf
23-08-2010, 00:26
rjesio problem, sorry na smetnji ;)

Gu$ht3r
25-08-2010, 19:07
instaliraj novu verziju kreka