PDA

Pogledaj cijelu verziju : Homefront



Jašar
21-08-2010, 10:55
Evo opet da se malo pljuje po igri koja još nije izašla ali eto, šta ćeš.
Dakle, gameplay mi se čini ispodprosječan, setting je ološ a priča koju navodno razvija bog te pita tko je toliko urnebesno glupa da je to katastrofa. AI je po onome što sam vidio iz gameplay videa čisto smeće.
lkx9dggguVc&feature=related

Korpse
21-08-2010, 12:18
Ja bih lockao temu dok igra ne izađe, ovako je glupo.

Razzarach
21-08-2010, 12:27
-.-"

Jašar
21-08-2010, 14:30
Ja bih lockao temu dok igra ne izađe, ovako je glupo.
Pa znam, Ante, ali bojim se da imamo i dalekozor iz fallout: new vegasa :D

Razzarach
21-08-2010, 23:26
Ja bih lockao temu dok igra ne izađe, ovako je glupo.
Pa znam, Ante, ali bojim se da imamo i dalekozor iz fallout: new vegasa :D
To nije pljuvanje po igri nego po featuru koji je potvrdjen. kako mozemo pljuvat po Homefrontu ako ga nismo zaigrali. dobro da nisi reko da se cesto crasha na desktop ili nes slicno.

TeraBajt
22-08-2010, 00:49
znao sam da ce igra bit smece prvih 10 sekundi trejlera. da se recimo radi o rpgu u korejskoj americi, vec bi bilo zanimljivije. ovako je obicni genericni suter.

Jašar
22-08-2010, 08:31
Ja bih lockao temu dok igra ne izađe, ovako je glupo.
Pa znam, Ante, ali bojim se da imamo i dalekozor iz fallout: new vegasa :D
To nije pljuvanje po igri nego po featuru koji je potvrdjen. kako mozemo pljuvat po Homefrontu ako ga nismo zaigrali. dobro da nisi reko da se cesto crasha na desktop ili nes slicno.
Joj, miša mu, kako si ti pametan! Na osnovu nečega znamo..kako će nešto biti? Ma daj!? A ja sam homefront iskomentiro na osnovu božjeg ukazanja. Nisam ni ja, dragi Razzarach pljuvao po igri, nego zamisli po dijelu igre pod nazovim AI, koji mi je bio prikazan na zaslonu u trenutku kada sam pustio film. Pljujem i po dijelu igre koji se zove priča o kojoj sam pročitao vjerojatno daleko više no što će biti spomenuto u samoj igri. Pljujem po generičnom settingu gdje čak ni za trailer nisu mogli odabrati neke maštovite trenutke igre.

Kada se sve to zbroji dođeš do toga da pljujem po igri. Da, pljujem po njoj, no je li bez ikakve osnove? Moram li stvarno igrati tu igru da bih rekao da je loša? Moram li stvarno tebe upoznati kako bih mogao reći da si debil? Pa jasno da ne.

Nee Joe
22-08-2010, 08:38
Kako god Neto, bolje da se tema locka dok igra ne izađe.... Ovako se možemo 3 dana svađati, a možda čak i na kraju bude nešto od igre... Loš tajming za ovakvu temu- lock.

Jašar
22-08-2010, 08:49
Kako god Neto, bolje da se tema locka dok igra ne izađe.... Ovako se možemo 3 dana svađati, a možda čak i na kraju bude nešto od igre... Loš tajming za ovakvu temu- lock.
kakve vi gluposti pričate. Dajte predviđanja pa ćemo vidjeti jesu li točna kad izađe. Nije da ćemo godinama čekati :)

Nee Joe
22-08-2010, 08:58
Kako god Neto, bolje da se tema locka dok igra ne izađe.... Ovako se možemo 3 dana svađati, a možda čak i na kraju bude nešto od igre... Loš tajming za ovakvu temu- lock.
kakve vi gluposti pričate. Dajte predviđanja pa ćemo vidjeti jesu li točna kad izađe. Nije da ćemo godinama čekati :)

Onda napiši Homefront Preview, a ne svrstavat u pljuvačnicu... Vrlo lako moguće da će igra bit loša, al ne želiš valjda ispast moron kad igra ispaden vrlo dobra i popularna.. Malo predviđaj poteze i ne vrijeđaj ljude bezveze govoreći da pišu gluposti kad ni sam nisi daleko od toga...

Jašar
22-08-2010, 09:17
[quote="Nee Joe Hendrix":1k1cjagl]Kako god Neto, bolje da se tema locka dok igra ne izađe.... Ovako se možemo 3 dana svađati, a možda čak i na kraju bude nešto od igre... Loš tajming za ovakvu temu- lock.
kakve vi gluposti pričate. Dajte predviđanja pa ćemo vidjeti jesu li točna kad izađe. Nije da ćemo godinama čekati :)

Onda napiši Homefront Preview, a ne svrstavat u pljuvačnicu... Vrlo lako moguće da će igra bit loša, al ne želiš valjda ispast moron kad igra ispaden vrlo dobra i popularna.. Malo predviđaj poteze i ne vrijeđaj ljude bezveze govoreći da pišu gluposti kad ni sam nisi daleko od toga...[/quote:1k1cjagl]
Pišeš i ti gluposti. Da igra ispadne oličenje savršenog shootera, ne bi mi bilo žao. Ne bih se uopće ubio da ispadnem "moron" kako kažeš :)

..ali lijepo je to što misliš na mene.

Nee Joe
22-08-2010, 12:52
uuuu reduuu :o ... vidim da ovaj razgovor ne vodi nikamo... što se mene tiče, ostao si na milosti i nemilosti moderatora...

Razzarach
22-08-2010, 13:01
Nisam pogledo trailer. sad jesam. nista ne ocekujem od igre. mozda kojih 6gb bandwitha potrosenih.