PDA

Pogledaj cijelu verziju : MOROWIND KRALJ IGARA



Stranica : [1] 2

Letva
29-12-2005, 20:44
ljudi igram već par mjeseci ovu igru...igra je FENOMENALNA :pray:

mravojed
29-12-2005, 21:10
požuri jer Oblivion brzo stiže :)
Igrao sam je cijelo ljeto kad je izašla...treba zabraniti takve igre,gutaju vrijeme. :pray:

Rocchiro
29-12-2005, 21:21
ah..morrowind

riječi su suvišne

Prince-Artas
29-12-2005, 21:40
Morowind moja najbolja igra. Igrao sam je preko 1000 sati i prešao 2-3 puta orginal i ekspanzije. I bio sam glavni u svim guildima.
MOROWIND JE DEFINITIVNO KRALJ IGRARA :pray: :pray:
Nadam se da Oblivion neće biti prezahtjevan

Rocchiro
29-12-2005, 21:46
Nadam se da Oblivion neće biti prezahtjevan

nisi jedini :)

mravojed
29-12-2005, 22:38
morrowind će bit ništa prema oblivonu.daleko bolja grafika,daleko bolji AI,gemplej...ma sve sve.sav izrečeni tekst je snimljen,50sati glasovnog dijaloga:)
ali dok oblivion ne izađe morrowind je car :D

Outmind
29-12-2005, 23:15
Ma kladim se sa vama u 10 kn da oblivion neće biti puno bolji od morrowinda... Grafika nije sve.

dEmEnTeD
29-12-2005, 23:38
Oblivion će tražit hardvera ko žedan vode.

v4MP1r3
29-12-2005, 23:49
Nadam se da Oblivion neće biti prezahtjevan

nisi jedini :)

bit ce zahtjevniji od male bebe koja je tek dosla doma iz bolnice... to je sigurno, u takvu grafiku... ali ako ce gameplay biti grozan... proglasavam ga prevarom godine, i onda jos jedne godine da se vidi kako je bilo grozno... nadajmo se da do toga nece doci no uvijek postoji onaj netko ko zaj*** situaciju...

Ludy
30-12-2005, 09:59
Morrowind je predobra igra.....ja sam je tek ovo ljeto poceo igrat....i jos ju igram....prejaka je....

A oblivion zahtjevan.....hm......ja sam jucer gledao na betshedinom forumu, i cini mi se da i nece bit toliko jako zahtjevan, osim mozda 1 GB Rama, ostalo je ok....Rekli su da bi na radeonki 9600 pro trebalo to sve glatko ic, samo sa smanjenim detaljima(sto je i normalno, s obzirom na to kad je 9600 izasla)

Eo i link pa sami provjerite

http://www.elderscrolls.com/forums/inde ... pic=210874 (http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?s=381f987fba34d2f33d9f75947d6e9f7a&showtopic=210874)

dFixxx3r
30-12-2005, 10:02
morovind nije kralj igara

v4MP1r3
30-12-2005, 11:03
morovind nije kralj igara

:? :? :? :? :? :? :?

ovo nije ni post, vise je na spam, pa di ti je razlog zasto??
ne serite s ovakvim postovima...

Sickmanno1
30-12-2005, 12:33
morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

mravojed
30-12-2005, 12:42
Nijedan Elder Scrolls naslov NIKAD nije podbacio,svaki je super,Oblivion će bit savršen.grafiku su optimizirali,jedan od developera je rekao da je u pitanju ogromna kompresija tekstura zbog čega ćemo se iznenaditi kad vidimo na čemu igra dobro radi.

I gemplej je podignut u nebesa.
Morrowind je ima neke nedostatke,bolesni živi svijet,svi napadaju samo vas i gone vas po 500m,oni retardirani cliff raceri i štakori jooj :twisted:

Outmind
30-12-2005, 12:43
Ma samo da srede spellove... To je po meni najlošije riješeno u morrowindu... Treba bit više raznolikih spellova i nujihovih efekata...

Kaj se zahtjevnosti tiče, samo da moja gf4 Ti4200 sa 128 rama prokašljuca kroz cijelu igru i ja s neću žaliti...

Samo da srede malo fiziku, mislim kaj se toga tiče, arx fatalis je kad je morrowind izašao imao 20 puta bolju fiziku nego morrowind. Trebaju na toe porafit i bit će sve ok.

Borba je sporedna stvar. Glavno da ja sam sebi mogu izgradit i opremit kuću i izvršavat malo inteligentnije questove od "odi do mjesta x razvali glavu kretenu y i vrati sa super moćnim itemom z..."

mravojed
30-12-2005, 12:47
imaš na službenoj stranici cijele dvije stranice teksta o novom sustavu magije sa screenshotovima.
Koriste Havok 2 fiziku,telekinesis magijom možeš bacati predmete okolo u neprijatelje,mislim da možeš čak i neprijatelje bacati:)

spoiler ahead!!!!!!!!!!!!!! QUESTOVI

u jednom od questova moraš naći nestalog slikara,u njegovoj kući pogledaš u sliku i uđeš u neki drugi svijet..hehe:)
kažu da questovi nisu više odi tamo,ubi,vrati se po još.

Outmind
30-12-2005, 12:52
I gemplej je podignut u nebesa.
Morrowind je ima neke nedostatke,bolesni živi svijet,svi napadaju samo vas i gone vas po 500m,oni retardirani cliff raceri i štakori jooj :twisted:

Joj to me podsjeća na stara vremena kad sam ih znao pobit 50-60 u 30 minuta...

ROCCO_GRANDE
30-12-2005, 14:06
Meni se Morrowind čini kao jako dbra igra ali momoram priznati da se jako slabo snalazim u njoj. Zapeo sam nakon već pri samom početku nalon što sam dobio zadatak da odem u nekakve dwemerske ruševine i donesem nešto. Kako od nikog nisam uspio doznati gdje se to nalazi, besciljno sam lutao okolo sve dok nisam naletio na nešto što je nalikovalo na nekakve ruševine, međutim, čim sam se tome približio izletila je nekakva bijesna spodoba protiv koje je moje oružje bilo nemoćno, i naravno, nakon toga nisam još jako dugo poživio.

mravojed
30-12-2005, 14:12
reci ako ti treba pomoć,ne znam jesi li uspio rješit taj quest ili si prestao igrati? stoposto se radi o dwemer puzzle box :D

Prince-Artas
30-12-2005, 14:37
Meni se Morrowind čini kao jako dbra igra ali momoram priznati da se jako slabo snalazim u njoj. Zapeo sam nakon već pri samom početku nalon što sam dobio zadatak da odem u nekakve dwemerske ruševine i donesem nešto. Kako od nikog nisam uspio doznati gdje se to nalazi, besciljno sam lutao okolo sve dok nisam naletio na nešto što je nalikovalo na nekakve ruševine, međutim, čim sam se tome približio izletila je nekakva bijesna spodoba protiv koje je moje oružje bilo nemoćno, i naravno, nakon toga nisam još jako dugo poživio.

Ako to ne možeš prijeć nemoj dalje igrat, imaš stoput teže zagonetke

Prince-Artas
30-12-2005, 14:39
morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa

Outmind
30-12-2005, 15:41
Meni se Morrowind čini kao jako dbra igra ali momoram priznati da se jako slabo snalazim u njoj. Zapeo sam nakon već pri samom početku nalon što sam dobio zadatak da odem u nekakve dwemerske ruševine i donesem nešto. Kako od nikog nisam uspio doznati gdje se to nalazi, besciljno sam lutao okolo sve dok nisam naletio na nešto što je nalikovalo na nekakve ruševine, međutim, čim sam se tome približio izletila je nekakva bijesna spodoba protiv koje je moje oružje bilo nemoćno, i naravno, nakon toga nisam još jako dugo poživio.

E ovog se sjećam kao da sam prije 5 minuta igrao...

Ovako: prvo kad taj quest dobiješ izađeš iz Balmore na onaj ulaz gdje je silt strider. Onda tamo imaš 2 ceste, jedna ide za legion fort, a druga ide uzvisinom i kraj nje je par suhuh drveća. Idi njom. Nakon kratkog vremena dođeš do mosta na kojem ti je neki pljuga necromancer kaj ti pošalje skeletona. Ubij lika pa će i skeleton nestati. Kad prijeđeš most vidjet ćeš na jednoj cijevi ručku kaj izgleda kao polumjesec ili tak neš. Povuci to i otvorit će ti se prolaz u dwemer ruins.

Kad si u nutra spustiš se dolje i potamaniš sve frikove u velikoj prostoriji. Onda se preko kamenja kaj je na sredini sobe popneš na drugi kat i uđeš u prostoriju na kojoj piše nešto " of the hollow hand", ne sjeća,m se točno. Tamo bi te trebao napast neki lik sa velikim sekirčetom, pa kad njega riješiš, puzzle box ti je na lijevoj polici, mislim da na drugoj odozdo. Uzmi to i vrati se u Balmoru i razgovaraj sa likom kaj ti je taj quest dao.

To je riješenje questa. Ako nisi dovoljno jak nabildaj se malo prije toga. Kad sam prvi put išao riješavat main quest bio sam već lvl 8 warrior tak da mi nije bilo pre teško. Eto nadam se da je pomoglo a vi drugi me ispravite ako sam kaj fulao...

P.S. Ovo bi možda trebalo ić u faq ali kad je čovjek već ovdje pitao eto mu :D

jeretik
30-12-2005, 16:32
ljudi igram već par mjeseci ovu igru...igra je FENOMENALNA :pray:

Joj ti tek sad nadoso na to?

Proso triput zajedno s ekspanzijama :D

Sickmanno1
30-12-2005, 18:01
morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

T.N.T.
30-12-2005, 19:00
morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pa da SC je bolji od MGS jer je SC unio nesto novo i revolucijonalno


Za morrowind same pohvale...
probao ko procio kao onaj tip za 15 min?

W3DR4N
30-12-2005, 19:01
MGS '98. nije imao ništa novo?

T.N.T.
30-12-2005, 19:04
MGS '98. nije imao ništa novo?

prvi MGS je donio nesto novo, ali ostali bas nisu nesto, a SC se razvija svakim nastavkom...

Usporedi SC 3 i MGS 3

Büre
30-12-2005, 19:08
Molio bih da se drzite teme, a ne raspravljanja o MGS-u I SC, jer za to ima poseban topic.
Ako nastavite tako dalje, bit cu primoran dati BAN!!!
Stoga, drš' te se teme!!!!!

Prince-Artas
30-12-2005, 19:09
Ovo nije MGS vs SC topic :-x

jeretik
30-12-2005, 20:11
[quote=dFixxx3r]morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pa da SC je bolji od MGS jer je SC unio nesto novo i revolucijonalno


Za morrowind same pohvale...
probao ko procio kao onaj tip za 15 min?[/quote:9s5depla]

To je debilitet, ko sebi tako unisti igru, treba mu otet kompjuter :roll:

4Non1MuS
30-12-2005, 20:13
Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam čuo da je odlična.

v4MP1r3
30-12-2005, 20:13
Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.

fable je dobar, ali je malo, puno prekratak...

Büre
30-12-2005, 20:14
Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.

Fable: The lost chapters je igra dostojna Morrowindu, no ne u svim segmentima....
Kraj u Fableu je koma (oni koji su igrali, znaju) i to mi je "ubilo" cijelu igru....

Danny
30-12-2005, 20:30
Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT. :D

Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja. 8)

v4MP1r3
30-12-2005, 20:34
Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT. :D

Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja. 8)

to i ja kazem, ;;DDD
Ja sam krenuo igrati Fable, igrao, i prosao, sda mi trune ...

Morrowind sam isto igrao nekoliko puta, igrao, igrao, nije me bilo briga, jedanput ovako, jedanput onako...bas zato mi se svidja.. ;;DDD

Jos uvijek sumnjam u gameplay... ali ce grafika biti mrak, ak ne zaseru...

Robertus
30-12-2005, 20:39
Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam čuo da je odlična.

Ma svaka čast Fable-u, priša san ga tri puta. ALI, ni u kom slučaju se ne može uspoređivati s VELIKIM morrowindom!
MORROWIND JE jedini KRALJ i jedino će ga MOŽDA dostojno zamjeniti OBLIVION!!! AMEN 8)

jeretik
30-12-2005, 20:40
Fable vise lici na KOTOR nego na Morrowind, pa ga s KOTOR-om treba i usporedjivat 8)

Robertus
30-12-2005, 20:43
Fable vise lici na KOTOR nego na Morrowind, pa ga s KOTOR-om treba i usporedjivat 8)

Slažem se s tobom 8)

Prince-Artas
30-12-2005, 21:52
Jedini konkurent Morrowindu je Fable. Nisam igrao igru ali sam ćuo da je odlična.

Fable: The lost chapters je igra dostojna Morrowindu, no ne u svim segmentima....
Kraj u Fableu je koma (oni koji su igrali, znaju) i to mi je "ubilo" cijelu igru....

zašto je kraj u fableu koma

Worthaur
30-12-2005, 22:01
Nisam još prešao ali čuo sam da ima 5 različitih završetaka

Sickmanno1
31-12-2005, 03:18
[quote=dFixxx3r]morovind nije kralj igara

slazem se kralj igara je MGS :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MGS je dobra igra ali ne kao Morrowind. Morrowind je bio revolucionaran u svakom pogledu a MGS to nije.

PS. Splinter Cell je puno bolji od MGSa

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pa da SC je bolji od MGS jer je SC unio nesto novo i revolucijonalno


Za morrowind same pohvale...
probao ko procio kao onaj tip za 15 min?[/quote:2w3bjwj0]

oprosi bure zbog offtopika ali moram....zar niko nije skuzi sta sam napiso, pa to je bio cinicni humor, pa jel vi niste vidjeli kako sam pljuvo po MGS-du u pljuvacnicu, a jeste svi za lol, pa nista nekuzite!!!

mravojed
31-12-2005, 06:05
Ma jesi ti lud. Fable Morrowindu nije ni do koljena.

Morrowind sam igrao 6 mjeseci (svaki dan satima). Fable 21 sat. Nuff said.

Oni koji su gledali onaj E3 filmić od 20 min za Oblivion znaju da to jednostavno ne može biti loša igra. Sa smanjenim postavkama će sigurno vrtit ok. Ali ja se nadam da će moći u full detaljima na mojoj 7800GT. :D

Jednu stvar koju Morrowind ima a Fable nema je replayability (eh hrvatski?..). Fable mi se jednostavno više nije dalo ni pokrenut nakon što sam prešo. A Morrowind sam 3 ili 4 puta prešo sa različitim likovima.

Jednostavno fenomenalna igra. Jedina igra koja u mojim očima ide blizu je NWN. Daklem Oblivion + NWN2 će biti par godina igranja. 8)

to i ja kazem, ;;DDD
Ja sam krenuo igrati Fable, igrao, i prosao, sda mi trune ...

Morrowind sam isto igrao nekoliko puta, igrao, igrao, nije me bilo briga, jedanput ovako, jedanput onako...bas zato mi se svidja.. ;;DDD

Jos uvijek sumnjam u gameplay... ali ce grafika biti mrak, ak ne zaseru...
nemoj sumnjat jer nakon svih nastavaka koje su napravuli stvarno nema šanse da neš pođe krivo šta se gempleja tiče. ali eto,nastavit ćemo s raspravom o oblivionu tamo negdje u 2.mjesecu...

RageR
31-12-2005, 18:35
Morrowind - KOTOR- Fable je moje sveto trojstvo ovih mjeseci 8)

Morrowind :pray:

Imothep
31-12-2005, 19:13
Pošto ste svi ishvalili Morrowind, samo ću potpisat te pohvale :P

Samo mi nije drago što su otkazali Oblivion za drugi rok :'( Baš sam se nadao preko praznika igrat :'(((

Letva
01-01-2006, 10:14
pa meni je drago što su ga odgodili....zbog poliranja...a to znači da će igra biti puuuno bolja...morrowind je kasnio puuno....ali kakva je ispala??PREDOBRA :pray:

ROCCO_GRANDE
01-01-2006, 20:01
Meni se Morrowind čini kao jako dbra igra ali momoram priznati da se jako slabo snalazim u njoj. Zapeo sam nakon već pri samom početku nalon što sam dobio zadatak da odem u nekakve dwemerske ruševine i donesem nešto. Kako od nikog nisam uspio doznati gdje se to nalazi, besciljno sam lutao okolo sve dok nisam naletio na nešto što je nalikovalo na nekakve ruševine, međutim, čim sam se tome približio izletila je nekakva bijesna spodoba protiv koje je moje oružje bilo nemoćno, i naravno, nakon toga nisam još jako dugo poživio.

E ovog se sjećam kao da sam prije 5 minuta igrao...

Ovako: prvo kad taj quest dobiješ izađeš iz Balmore na onaj ulaz gdje je silt strider. Onda tamo imaš 2 ceste, jedna ide za legion fort, a druga ide uzvisinom i kraj nje je par suhuh drveća. Idi njom. Nakon kratkog vremena dođeš do mosta na kojem ti je neki pljuga necromancer kaj ti pošalje skeletona. Ubij lika pa će i skeleton nestati. Kad prijeđeš most vidjet ćeš na jednoj cijevi ručku kaj izgleda kao polumjesec ili tak neš. Povuci to i otvorit će ti se prolaz u dwemer ruins.

Kad si u nutra spustiš se dolje i potamaniš sve frikove u velikoj prostoriji. Onda se preko kamenja kaj je na sredini sobe popneš na drugi kat i uđeš u prostoriju na kojoj piše nešto " of the hollow hand", ne sjeća,m se točno. Tamo bi te trebao napast neki lik sa velikim sekirčetom, pa kad njega riješiš, puzzle box ti je na lijevoj polici, mislim da na drugoj odozdo. Uzmi to i vrati se u Balmoru i razgovaraj sa likom kaj ti je taj quest dao.

To je riješenje questa. Ako nisi dovoljno jak nabildaj se malo prije toga. Kad sam prvi put išao riješavat main quest bio sam već lvl 8 warrior tak da mi nije bilo pre teško. Eto nadam se da je pomoglo a vi drugi me ispravite ako sam kaj fulao...

P.S. Ovo bi možda trebalo ić u faq ali kad je čovjek već ovdje pitao eto mu :D

Hvala ti na pomoći. Pomogao si mi da se puno bolje ufuram u igru. Stvar je u tome što nemam puno iskustva s ovakvim igrama. Ovo mi je tek treći čisti RPG. Prije toga sam igrao Arx Fatalis (nisam daleko stigao jer me redovtio prikolju kao odojka) i Cold Zero (nije loše ali je blesava kamera radila poteškoće u borbi sa više protivnika pa sam odustao).

Outmind
01-01-2006, 20:36
Ma nemaš problema! Glavno da sam uspio pomoći. A kaj se arx fatalisa tiče moj savjet je BUDI MAG!!! Sa warriorom je pljuga i teško je igrat. Ako još trebaš kakvu pomoć vezanu uz te igre ili neki drugi rpg (kojeg sam nadam se igrao) pošalji mi pm pa ćemo to probat riješit :)

Letva
02-01-2006, 12:06
joj namučio sam se dok sam našao dweamer puzzle...u onim ruševinama

ROCCO_GRANDE
02-01-2006, 12:21
joj namučio sam se dok sam našao dweamer puzzle...u onim ruševinama

Kako ti en nakon toga išlo? Ja trenutno nemam volje tražiti gdje je ona grobnica pa sam se privremeno više orijentirao na obavljanje questova za Fighters Gulid.

Danny
02-01-2006, 12:46
Kad se samo sjetim koliko sam igrao Morrowind. Ajme boli glava...

Nevjerojatno je to da igra izgleda da je bolje radila na mojoj staroj MX440 nego na mojoj trenutnoj 7800GT. :?

Sad ste me opet natjerali da instaliram. Taman da ubijem tih 2-3 mjeseca. Ali dok Oblivion jos do nas dode.. :(

Letva
02-01-2006, 14:01
Kako ti en nakon toga išlo? Ja trenutno nemam volje tražiti gdje je ona grobnica pa sam se privremeno više orijentirao na obavljanje questova za Fighters Gulid.




pa lijepo odeš do te ruševine....imaš malo da poubijaš neprijatelja i desno od ulaza imaš police...i tu traži...istina,kocka je jaaako mala

Letva
02-01-2006, 14:02
isprika nisam lijepo citirao...dole ti je objašnjenje

Letva
02-01-2006, 19:05
eh ovako imam problem...zapeo sam na jednom početnom questu...nakon što mi je jedan tip iz Balmore zadao da nađem Crassiusa(mislim da se tako zove) u Vivecu....ja ga ne mogu naći...svi govore da je u Hlaalu Cantonu u Vivecu...ali ja sam sve pretražio a njega nema!Molim vas za odgovor!!

Danny
02-01-2006, 19:32
Er.. pa on je u Balmori? :? Kad ides sa Silt Stridera, sides dolje i skrenes desno. Preko rijeke, onda skroz do kraja i gore stepenicama. Onda lijevo i ravno. Kuca na kraju je njegova.

Prince-Artas
02-01-2006, 19:52
eh ovako imam problem...zapeo sam na jednom početnom questu...nakon što mi je jedan tip iz Balmore zadao da nađem Crassiusa(mislim da se tako zove) u Vivecu....ja ga ne mogu naći...svi govore da je u Hlaalu Cantonu u Vivecu...ali ja sam sve pretražio a njega nema!Molim vas za odgovor!!

to je onaj pederko. kako sam se samo smijao kad sam ga prvi put vidio. tražio je da mu se skinem i da ga poljubim. Naći ćeš ga na vrhu Hlallu kantona u curio manuru

Letva
02-01-2006, 21:20
ne kužim??znam da je u Hlaalu Canton samo ja ga ne mogu naći...sve sam pretražio....kažu na vrhu....ali ja ne mogu naći put ka vrhu...može li mi neko objasniti?

mravojed
02-01-2006, 23:09
samo nabavi potion of rising force ili levitate spell i odleti do vrha.
ili uđi u canton i ljepo po stepkama na gornji kat pa onda vani po onom jako strmom koridoru odeš do vrha.ali prvi način je jednostavniji.

Prince-Artas
03-01-2006, 19:42
ne kužim??znam da je u Hlaalu Canton samo ja ga ne mogu naći...sve sam pretražio....kažu na vrhu....ali ja ne mogu naći put ka vrhu...može li mi neko objasniti?

Na vrhu ti je ulaz u Hlallu Plazu. Kada uđeš u Hlallu Plazu naći ćeš unutra kuću koja se zove Curio manor. On te je unutra

vedro008
04-01-2006, 10:14
jel zna tko kad izlazi morrowind ovaj novi :twisted:

vedro008
04-01-2006, 10:16
jel znaš možda kad izlazi oblivion

mravojed
04-01-2006, 11:08
trebao je u prosincu ali odgođen je za prva tri mjesca ove godine,znači možda izađe sad,možda tek u drugom a možda tek u trećem mjesecu.ni developeri ne znaju točno a masa ljudi bzvze nagađa točne datume..

btw ne moraš postat dvaput pitanje samo editiraj prijašnji post.

Deno
04-01-2006, 11:29
Morrowind je najjača igrica do sada!!!!
Prešao sam ju 2 puta bez ekspanzije i 1 sa dvije ekspanzije.
Mislim da ću je još jednom preći jer svaki put možeš otkriti nešto novo.
Čuo sam da će THE ELDER SCROLLS IV: OBLIVION biti prezahtjevan!!!!

Hoću li moći igrat s 1 GB i s grafičkom NVIDIA GeForce 6600
Odgovorite Please!!!

Letva
04-01-2006, 11:45
hoćeš....moći ćeš sigurno...

btw..završio sam quest :bravo:

ROCCO_GRANDE
04-01-2006, 11:56
Mislim da bi trebao izaći u ožujku.

mravojed
04-01-2006, 17:24
hoćeš....moći ćeš sigurno...

btw..završio sam quest :bravo:
LOOOL sad ti je preostalo oko 500 ostalih questova :D

Letva
04-01-2006, 18:02
puuuno sam ih ja prošao samo mi je taj ostao...ono.....da bude sve u journalu završeno...koliko sam samo questova završio.....nego samo me buni ona pećina koja se otvara oko 6:00 sati ujutro dođem....ali te pećine nema :-x

Prince-Artas
04-01-2006, 19:23
ta pećina postoji i morat ćeš je naći u jednom od narednih questova

dFixxx3r
05-01-2006, 12:04
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

JEste li vidjeli onaj trailer OBLIVIONA gameplay igre 20 min traje
OoOoOoOoOoOoOo
nevjerojatna grafika!!!

Letva
05-01-2006, 16:07
mislim da je ovo tema morrowind...a ne oblivion :killyou:

Ps1ho
09-01-2006, 22:36
Kad sam morrowind prelazio prvi put igro sam ga cca. 1 godinu sa ekspanzijama, mislim da to sve govori o veličini igre

ROCCO_GRANDE
10-01-2006, 15:49
Kad sam morrowind prelazio prvi put igro sam ga cca. 1 godinu sa ekspanzijama, mislim da to sve govori o veličini igre

Postoji li još neka tako natprosiječno iskoristiva igra ili barem približno toliko. Koliko mi je poznato Batheseda kaže da samo Morrowind ima preko 500 sati igre.

mravojed
10-01-2006, 19:48
a čuj,neverwinter nights je dosta dug,mada po meni lošiji od morrowinda,i kraći.

ROCCO_GRANDE
12-01-2006, 10:29
a čuj,neverwinter nights je dosta dug,mada po meni lošiji od morrowinda,i kraći.

U Bugu su jako hvalili multiplayer, a za singleplayer su rekli da je dosadnikav. Dali su ocijenu od 88%.

Ps1ho
22-01-2006, 15:00
Ako Oblivion bude izašo u 4 mjesecu, ja cu ga krenit preko ljeta igrat jer inače ću past razred :D . Igra će rasturat.

Ps1ho
22-01-2006, 15:04
meni je isto najvažnije da u oblivionu sam poprave magije, a ovo ostalo sve je za 5

Rocchiro
22-01-2006, 15:39
u oblivionu bu zakon kaj NPC-jevi nebuju samo na miru nego budu imali život i to je ono najbolje

Rocchiro
22-01-2006, 15:39
oblivion bu zakon jer buju NPC-evi imali život

ROCCO_GRANDE
22-01-2006, 17:20
meni je isto najvažnije da u oblivionu sam poprave magije, a ovo ostalo sve je za 5

Mislim da bi trebali popraviti i marksman oružja (luk i strijela, samostrijel) na nčin da ih učine upotrebljivijima.

ROCCO_GRANDE
22-01-2006, 17:24
Mislim da bi trebali unaprijediti i marksman oružja (luk i strijela, samostrijel) na način da ih učine puno upotrebljivijima.
Osim toga, trebao bi se bolje riješiti prijevoz. Prije nego sam počeo igrati očekivao sam da ću vidjeti kako jašem na onom golemom kukcu, plovim na brodu i tome slično. To bi bilo jako atraktivno za vidjeti. Ovako se samo odjednom nađeš na lokaciji i to mi je blesavo.

ROCCO_GRANDE
22-01-2006, 17:25
Mislim da bi trebali unaprijediti i marksman oružja (luk i strijela, samostrijel) na način da ih učine puno upotrebljivijima.
Osim toga, trebao bi se bolje riješiti prijevoz. Prije nego sam počeo igrati očekivao sam da ću vidjeti kako jašem na onom golemom kukcu, plovim na brodu i tome slično. To bi bilo jako atraktivno za vidjeti. Ovako se samo odjednom nađeš na lokaciji i to mi je blesavo.

ROCCO_GRANDE
23-01-2006, 15:32
Smatram da bi trebalo popraviti marksman oružja (luk i strijela, samostrijel i sl.) na način da budu učinkovitija u borbi.
Osim toga ne svišđa mi se na koji je način izveden transport. Prije nego sam zaigrao očekivao sam da ću vidjeti prizore letenja na golemom kukcu , plovidbe i slično. Međutim, samo se odjednom nađeš na destinaciji i to mi je blesavo.

ROCCO_GRANDE
23-01-2006, 15:37
Neka se zna da ja nisam kriv zbog ove redaljke. Svi postovi su višak osim drugag ili trećeg (svejedno), pa neka se izbrišu.

Rocchiro
23-01-2006, 15:45
oblivion bude posebno interesantan zbog toga jer buju NPC-evi imali svoj život i nebudu tak kruti ko u Morrowindu

mravojed
23-01-2006, 16:05
u oblivionu možemo imati vlastite konje i jahati na njima,a NPCovi su čudo neviđeno,jedva čekam ovu igru!kako vam zvuči ovo:NPCu ponestane para pa lijepo okupi prijatelje i ode van grada tražiti neku skrivenu tamnicu da je opljačka,ili ako nema hrane može je ili kupiti ili ukrasti...ma mogućnosti su nenadjebive..

Rocchiro
23-01-2006, 17:38
u oblivionu možemo imati vlastite konje i jahati na njima,a NPCovi su čudo neviđeno,jedva čekam ovu igru!kako vam zvuči ovo:NPCu ponestane para pa lijepo okupi prijatelje i ode van grada tražiti neku skrivenu tamnicu da je opljačka,ili ako nema hrane može je ili kupiti ili ukrasti...ma mogućnosti su nenadjebive..

kako jedva čekam ovu igru! :pray:

ROCCO_GRANDE
23-01-2006, 18:42
u oblivionu možemo imati vlastite konje i jahati na njima,a NPCovi su čudo neviđeno,jedva čekam ovu igru!kako vam zvuči ovo:NPCu ponestane para pa lijepo okupi prijatelje i ode van grada tražiti neku skrivenu tamnicu da je opljačka,ili ako nema hrane može je ili kupiti ili ukrasti...ma mogućnosti su nenadjebive..

Ovo sa konjem mi jako dobro zvuči!

ROCCO_GRANDE
23-01-2006, 19:26
Imam problem. Došao sam do onog dijela kad me neki čarobnjak zarazio nekakvom neizliječivom bolešću pa sam poslan u Tel Fyr jer je tamo Televanni mag koji je jedina osoba koja me može izliječiti. Uglavnom, poslali su me u nekakve pećine ispod dvorca i tu sad nastaje problem. Jedan kolega forumaš mi je rekao da bi mi poslijedni preživjeli Dwemer trebao dati nekakve čizme, međutim on to uopće ne spominje.

Rocchiro
23-01-2006, 19:27
ako se ne varam,špilja Illunibi ili tak nekak?

Prince-Artas
23-01-2006, 19:35
tribaš skupi neki bubanj u toj špilji i dat ga onoj ženskoj koja ti se nalazi kod onog demwera. NESMIŠ NAPADAT NIKOGA U SPILJI
dobro pogledaj nije ga baš lako nać

Ps1ho
23-01-2006, 22:10
Ako se ja nevaram čizme ti je trebo dat Fyr pa si ih ti trebo odnest tom čudu na osam krakova u Corprasorium ili obrnuto, uglavnom kad razgovaraš TI spomeni Dwermer Boots i sve bi trebalo ić kak treba

nameless
24-01-2006, 03:03
2 pitanja:
1.Da li je pametno sada početi igrati morrowind ako su mi uskoro ispiti i to?
2.Postoji li itko tko je odigrao Morrowind a da mu je igra sranje?

mravojed
24-01-2006, 10:31
1. NIJE ti pametno sada početi igrati morrowind zbog 99% mogućnosti da će ti se pretjerano svidjeti i da ćeš po 10 sati sjedit pred kompom,micat se samo kad treba na wc ić,i pojest nešto,i cijelo vrijeme kad se makneš od monitora će ti slike iz igre bit pred očima,tako je meni bilo,skoro sam pao 2.razred.

2.Postoji jedan moj frend,nije na forumu,komentar kad je malo igrao je bio:MA ŠTA JA TU NIŠ NE KUŽIM,BEZVEZE MORAŠ HODAT AMO TAMO,PRIČAT SA SVAKIME,MA SMEĆE
inače ne možeš preći cijeli morrowind i reć da ne valja.jedino ako si sadist

i vidiš sad problema,oblivion će brzo izaći a ja moram davat ispite... :cry:

ROCCO_GRANDE
24-01-2006, 11:52
Ako se ja nevaram čizme ti je trebo dat Fyr pa si ih ti trebo odnest tom čudu na osam krakova u Corprasorium ili obrnuto, uglavnom kad razgovaraš TI spomeni Dwermer Boots i sve bi trebalo ić kak treba

A tko je taj Fyr?

mravojed
24-01-2006, 14:26
ne znaš ko je to???? :shock:
najveća faca od svih čarobnjaka u morrowindu a i šire,nosi daedric armor,sve osim kacige,ful je jak i bez njega ne možeš preć glavni quest! 8)

Ps1ho
24-01-2006, 18:14
Fyr ti je taj najveći mag o on ti se nalazi na vrhu Tel Fyra, ima cijeli komplet Deadric armoura.

Herr Schnitzel
27-01-2006, 19:07
Tip je full jak, stvarno najglavnija faca u cijelom Morrowindu
(osim mene) i sta je najbolje ne boji se vampira (that's me).
Kod njega sam u Corprusariumu naso full Daedric armor and
some weapons :D (daedric longsword, claymore). To vam je u
jednom full skrivenom dijelu, trebalo mi je 2 tjedna da ga nadem.
Ali poslije toga :twisted:

Prince-Artas
27-01-2006, 20:17
di to ajde detaljno objasni gdje plizzzzzzzz

ROCCO_GRANDE
27-01-2006, 22:26
Koji je bolji oklop? Deadric ili stakleni?

Prince-Artas
27-01-2006, 22:30
meni ne. DEADRIC RULEZ ajde recite detaljno gdje ga mogu nać imam neke djelove ali nemam sve

mravojed
27-01-2006, 23:00
daedric armor izgleda najbolje ali ja imam samo daedric greaves na svom liku,ostalo je sve junik!

stakleni armor je bolji ako si thief ili čarobnjak,i naravno moraš imati visok light armor skill,daedric je za one koji se vole mlatit prsa o prsa.ma mislim možeš ti bit i thief sa full daderic armorom ali nekak ne paše :D

Herr Schnitzel
28-01-2006, 11:03
No comments. Mravojed je reko sve. 8)

Prince-Artas
28-01-2006, 13:04
No comments. Mravojed je reko sve. 8)

ma reci mi kako nać deadric armor u fryu PLIZZZ

Ps1ho
28-01-2006, 13:36
Deadric greaves: Dren plantation(Dren manor polica iza drena)
Deadric shield: Dren Plantation isto dren manor na nekom liku
Deadric helmet: Tower of Dawn i Tower of Dusk
Deadric arrows: Shrine of lost vaulst(idite iz maar gana onim putem do urshilaku kampa i doći ćete do kanjona, popnete se preko lijeve strane padine i idete prema sjeveru)
Deadric Longbow: Shrine of lost vaults
Deadric weapons: Deadra princes al morate imat lika na visokom levelu
Deadric pauldrons: Fyr
neznam za rukavice i čizme ali belje su mi Fists of Randgaulf The Great(Illunibi: Carcas of the saint) near Gnar Mok i čizme Ten Pace Boots: Bal Fell(shrine) kad ih stavite nige su vam nevidljive

Ps1ho
30-01-2006, 18:05
Šta je ovo, nikog više ne zanima Morrowind :?

Herr Schnitzel
30-01-2006, 18:32
Ti to mene vrijedas?!? :twisted:

Ps1ho
30-01-2006, 19:16
Nikog ja nevrijeđam, samo primjećijem da je tema zamalo pala u zaborav :shock:

Outmind
30-01-2006, 20:58
Ajde narode da vidimo tko od vas je imao najnabrijanijeg lika, bez izmišljanja molim. Ja sam recimo imao lvl42 imperial knighta koji je bio glavni u legiji, redoranima, fighters guildu i tko zna još gdje. Mali je imao custom made deadric daikatana za kojeg sam pljunuo 30K zlata samo da mi radi 60-60 lightning dmg pri svakom udarcu. Od posebnih itema imao je masque of Clavicus vile, spear of bitter mercy, mantle of woe i necromantic ring (ili je to amulet, ne sjećam se davno je to bilo...). Naravno deadric armor i takve stvarčice nećemo uzimat kao neku naročitu odliku lika.

Ali to je samo moj pišljivi character. Sigurno ovdje ima likova koji su morrowind igrali bar 6 ,jeseci dulje od mene, pa eto pohvalite se malo!!!

Prince-Artas
30-01-2006, 22:48
ja sam ga igro oko 2 god i imao sam lvl 60 (nesjećam se točno) imao sam skoro sve skilove na 100 i sa svima sam bio glavni

W3DR4N
30-01-2006, 23:28
Kolega Slavko, definitivno. Imao je na morrowindu više modova nego dobra modding stranica, i malo je teži fan.

http://www.koalicija.net/users/slafko/persephone/


http://img178.exs.cx/img178/1058/persephonebow4tz.jpg

Prince-Artas
31-01-2006, 15:00
vidi se da je igrao s raznim modovima jer ima skilove poviše 100 a to je nemoguće a i bio je član sve 3 kuće a i to je nemoguće. meni to nije gušt

W3DR4N
31-01-2006, 16:01
Kad dosegneš max level, a nisi se naigrao igre, što ti preostaje? Čovjek je exploitao igru do kraja i uživao kao nitko od vas, koresteći samo hrpu modova.

Ps1ho
31-01-2006, 17:05
Charcter: Dark Elf lvl.56
Heavy armour:100
Light Armour:100
Block: 100
Armorer:100
Long Blade:100
Short Blade:100
Marksman:100
Speechcraft:100
Alteration:100
Mysticism:100
Security:100
Sneak:100
Acrobatics:100
Athletics:100
Najdraže oružje:Chrysamere, Deadric oružje u obliku polumjeseca i luk što ga ima indoril čuvar bez kacige u ghostgateu(Bribe-taunt trick)
Najdraži armor(Light):Glass sa guirasom iz Tel Fyra, Saviors Hide(tak nešt)
Najdraži Heavy:Deadric sa Dragonbone guirasom, fists of Gandaulf, i štit Eleidons ward, i kaciga od Clavicusa Villea
Od amuleta i prstenova:Vampiric Ring, Amulet of Shadows-više vam ništ ne treba
Guildovi:Fighters Guild
Mages uild
Imperial Legion
House Redoran
Temple
Imperial Cult
Blades
Morag Tong


To je moj lik.

Herr Schnitzel
31-01-2006, 19:03
Imperijalac klasa Warrior. Level 71. Vampir. :D
Full Daedric armor, Dae. Claymore,Dae.Longsword,Dae. Mask of Inspiration i Mask of Terror.
Chrysamere i Ice Blade of the Monarch najdraza oruzja.
Strenght 100.
Long Blade 89
Speechcraft 92
Athletics 100
Acrobatics 100

Glavni u Imperial Legion (Knight of the Imperial Dragon) prije vampirizma
Glavni u House Hlaalu (imam lijepu kucicu blizu Balmore) prije vampirizma
Veze u Thieves Guildu. prije vampirizma


Covjece (Lunatic_777) di si naso Vampiric Ring?
Covjece (Outmind) kak mislis "custom made"? (malo glupo pitanje al stas)

Outmind
31-01-2006, 20:03
Covjece (Outmind) kak mislis "custom made"? (malo glupo pitanje al stas)

Pa lijepo. Nabavio sam si grand soul gem sa storm attronachom (jel se tak zove onaj najjači koji ti ostavi voidsalt?) I platio sam enchanteru nekih 30 k zlata da mi začara daedric daikatana da sa svakim udarcem radi dodatnih 60 lightning damagea, i to je to!

Prince-Artas
31-01-2006, 21:13
Vampiric Ring ti se nalazi:
This ring is found on Ald Redaynia (west of the long
thin island north of the map). Just kill the
Skeleton War-Wizard on top of the Tower.

To ti je tamo di se nalazi bittercup (ako znaš o čemu govorim lako ćeš ga naći)

Herr Schnitzel
01-02-2006, 15:13
Thanks guys!! :D
Very much indeed!! :pray:

Ps1ho
01-02-2006, 16:44
Jel ko od vas ikad našo sjekiru u obliku šišmiša?mislim da se zove queen of bats?

Gravestone blues
01-02-2006, 19:40
:kill: killnio sam nekog kreleta kod deadric ruinsi naso

dEmEnTeD
01-02-2006, 22:06
Najbolji itemi se nalaze svi popisani u knjizi imenom "Tamrielic Lore" i tek kad skupiš sve iteme iz nje, pronađeš sve prstenje i skupiš sve one "ključeve" za one teleportacijske stupove možeš reći da si prešao Morrowind.

Prince-Artas
01-02-2006, 22:13
Najbolji itemi se nalaze svi popisani u knjizi imenom "Tamrielic Lore" i tek kad skupiš sve iteme iz nje, pronađeš sve prstenje i skupiš sve one "ključeve" za one teleportacijske stupove možeš reći da si prešao Morrowind.

a da nisi zaboravio sve sporedne questove koji su duži neg cijela glavna radnja

dEmEnTeD
01-02-2006, 22:16
Najbolji itemi se nalaze svi popisani u knjizi imenom "Tamrielic Lore" i tek kad skupiš sve iteme iz nje, pronađeš sve prstenje i skupiš sve one "ključeve" za one teleportacijske stupove možeš reći da si prešao Morrowind.

a da nisi zaboravio sve sporedne questove koji su duži neg cijela glavna radnja

Nisam ih zaboravio ali dok pronađeš sve iteme iz te knjige možeš preći glavni quest jedno 20 puta osim ako nisi cheater :-x

Ps1ho
02-02-2006, 16:36
JEl to ona kniga iza ong pauka-patuljka u corprassoriomu, kad nađeš kad nađeš Egg of Time i Divine Metaphysis onda pričaj s tim likom i zasnaš kak su zapravo nestali patuljci, to su knjige i svaka ti košta cca.1000 gold.

Meni je najteži item za nać bio Dragonbone gurass!

mravojed
02-02-2006, 18:31
to je ta knjiga...ukrao sam je i tražio sve predmete iz nje,našao ih sve fkors,trebalo mi maaaaaac vremena..

dEmEnTeD
02-02-2006, 18:46
JEl to ona kniga iza ong pauka-patuljka u corprassoriomu, kad nađeš kad nađeš Egg of Time i Divine Metaphysis onda pričaj s tim likom i zasnaš kak su zapravo nestali patuljci, to su knjige i svaka ti košta cca.1000 gold.

Meni je najteži item za nać bio Dragonbone gurass!

Što se zapravo zbilo s patuljcima jer meni se fakat neda sve prelazit sve ponovo?

P.S.: Jeli itko od vas našao onu vilicu(pantaruo) koja ti kad je staviš diže 200 mane?

Ps1ho
03-02-2006, 15:17
Akhm ta vilica ti potroši 200 mane i nalazi ti se u kućici u kojoj ti je neki prolupali lizard. To ti je na otoku, otok ti je zadnji otok u smjeru nw.

Da skratim dwarvsi su htjeli postat božanski i onda su se sje*ali koristeći Kagenac's tools i svi su ošli u pi*ku materinu :D

mravojed
04-02-2006, 14:43
I vrlo je vjerojatno da ćemo saznati gdje su nestali,vjerojatno je cijela rasa poslana u Oblivion.

Ps1ho
04-02-2006, 18:51
To bi bilo zanimljivo, onak uletiš u Oblivion a ono oko tebe zapaljeni dwarvsi
Hm...zanimljivo...

Ps1ho
05-02-2006, 20:07
jel ima ko problema s morrowindom, rado ćemo pomoći.

Prince-Artas
05-02-2006, 20:58
jel netko zna neki neslužbeni patch za morrowind

Ps1ho
05-02-2006, 23:14
Ja mislim da morrowind nema patcheva

Herr Schnitzel
06-02-2006, 14:00
He he, ko da mu trebaju! :D

mravojed
06-02-2006, 16:21
morrowind ima službeni patch,pa kome treba nek skine

Prince-Artas
06-02-2006, 19:08
ma ima on službeni patch, ali igra je ostala puna bugova

dEmEnTeD
06-02-2006, 21:12
ma ima on službeni patch, ali igra je ostala puna bugova

Ja sam pronašao nekakav neslužbeni patch za questove.

Prince-Artas
06-02-2006, 21:23
link link link link link

Prince-Artas
10-02-2006, 20:18
ma ima on službeni patch, ali igra je ostala puna bugova

Ja sam pronašao nekakav neslužbeni patch za questove.

ma di je link više

v4MP1r3
10-02-2006, 20:30
kaj ste tako lijeni?? odi an google i napisi official morrowind patch ...

Prince-Artas
10-02-2006, 20:57
kaj ste tako lijeni?? odi an google i napisi official morrowind patch ...

ja tražim neslužbeni patch za morrowind, službeni već imam

v4MP1r3
10-02-2006, 21:04
pa idi onda unofficial morrowind patch... rofl

Prince-Artas
10-02-2006, 21:07
ajde jebote ne spamaj ako znaš reci ako ne Fuck off

Aragorn
10-02-2006, 23:05
a nekontam uopce po cemu je kralj igara, jeste fanatici :D meni je bolja Counter-Strike od nje, bolja je WoW !

dEmEnTeD
10-02-2006, 23:07
Ja sam skinuo to s "Morrowind Summita" ali koliko ja znam on propao, ali mislim da imam taj patch još negdje(to zapravo nije patch nego mod koji ispravlja neke questove kroz igru).

P.S.: Koga zanima neka se javi pa ću mu poslat mail(nije velik mod/patch)

Sgt. Bull
10-02-2006, 23:08
morronwind je velika glupost

Mr.G4m3r
10-02-2006, 23:08
Warcraft ga gazi :yuck:

Aragorn
10-02-2006, 23:09
normalno :D

Sgt. Bull
10-02-2006, 23:10
Warcraft ga gazi :yuck:
igra li iko wara preko b.neta??
ja igram vec mjesec dana i score mi je 20:28.
nije los jer ima svakakvih noobova.
sorry na spamanju :D

Ps1ho
10-02-2006, 23:13
Pa koji ste vi...CS je FPS, Warcraft je RTS a WoW je MMORPG a Morrowind je SRPG(Singleplayer role playing game) kako ga ja nazivam :D i te igrice se nemogu uspoređivati sa morrowindom :yuck: , ali da li zaista mislite da bi WoW mogao recimo konkurirati jednom Oblivionu ali da je MMORPG? :?

Sgt. Bull
10-02-2006, 23:15
Bi.Ne valja moronwind evo ja ga kupio i stoji mi vec neko vrijeme jednom instaliso igro 5min. i BRISIIIIIIIIII.nikad mozda da gradovi nisu nako daleki,recimo da ima zvjeri da ih jases i da nije nako glupih questova mozda bi i valjala igra :D

dEmEnTeD
10-02-2006, 23:22
Bi.Ne valja moronwind evo ja ga kupio i stoji mi vec neko vrijeme jednom instaliso igro 5min. i BRISIIIIIIIIII.nikad mozda da gradovi nisu nako daleki,recimo da ima zvjeri da ih jases i da nije nako glupih questova mozda bi i valjala igra :D

Pa dobro jesl ti debil jel ti znaš kad je izašao Morrowind a kad WoW? :yuck:
Ak oćeš jahat beštije nabavi MOD. :yuck:
Ak oćeš putovat kupi Scroll of Windwalker. :yuck:

Sgt. Bull
10-02-2006, 23:26
Bi.Ne valja moronwind evo ja ga kupio i stoji mi vec neko vrijeme jednom instaliso igro 5min. i BRISIIIIIIIIII.nikad mozda da gradovi nisu nako daleki,recimo da ima zvjeri da ih jases i da nije nako glupih questova mozda bi i valjala igra :D

Pa dobro jesl ti debil jel ti znaš kad je izašao Morrowind a kad WoW? :yuck:
Ak oćeš jahat beštije nabavi MOD. :yuck:
Ak oćeš putovat kupi Scroll of Windwalker. :yuck:
odakle skinut taj mod.eto sutra da skinem i da probam to kako vi to zovete khm "igra" :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:
baaaaaaaah ipak necu to ne valja i gotovo.da izadje hiljdau modova ona opet ne valja. al ipak i zavisi ako je dosta popravi onda ko zna...rade li ti modovi??da znam samo pa ako je isprave mozda cu ipak i igrat :shock:

mravojed
11-02-2006, 10:50
kako znaš provocirati joj :twisted:
igro sam 5min ma daj ne valja igra
od ovakvih izjava mi se sere.ti si nešto ko anti morrowind Michel jelda?

igrao sam wow i morrowind i wow je lošiji u usporedbi s morrowindom,a da su wow napravili kao single rpg ne bi se mogao ni usporedit s oblivionom. ni po igrivosti ni po grafici(pogotovo).

ono za counter strike neću komentirat,sam sebe praviš *******

Ps1ho
17-02-2006, 14:33
...tema skoro pala u Oblivion (zaborav)... :)
Ajd postajte najdraže modove i vaše dojmove o modovima!

mravojed
19-02-2006, 00:08
najdraži mod godzila.ogromni kađit luta po morrowindu,i ja ga sreo i usro se...

e ljudi na koliko fpsa vam radi igra?
meni na 2600+,512mb memorije i 9550Gt 256mb memorije radi na 18-30 sličica u sekundi na dren plantejšn i većini naseljenih mjesta. zašto*je to zbog ati drajvera ko što su prije govorili u pc playu?

DrunkyDuck
19-02-2006, 00:46
Nije mi jasno zasto, ali na nekim konfiguracijama radi bolje u 1024x768 nego 800x600.

Ja imam Athlona 1700, Ati 9000Pro sa 128MB memorije i 512 SDRama.

Koliko sam primjetio framerate mi ne pada ispod 20, i to jako rijetko. Daj reci koju rezu koristis, dubinu boja i da li su ti detalji i vidljivost na maksimalnom.


A sto se tice modova, ima jedan koji se odvija u buducnosti, nakon nuklearne katastrofe. Oruzja su razne automatske puskice, sacmarice i slicno. Nisam jos isprobao ali namjeravam.

19-02-2006, 06:45
nisam igrao modove,i sama igra mi je previše za savladat :)

Ps1ho
19-02-2006, 09:13
A sto se tice modova, ima jedan koji se odvija u buducnosti, nakon nuklearne katastrofe. Oruzja su razne automatske puskice, sacmarice i slicno. Nisam jos isprobao ali namjeravam.


Jel mi možeš reći gdje se nalazi?

Lorya
19-02-2006, 12:27
ja sam je odigrala prije dvi godine bila mi je to prva RPG igrica i zakon je...sad jedva čekam oblivion ne mogu spavat od nestrpljenja kad će izać.... :pray:

DrunkyDuck
19-02-2006, 13:50
Jel mi možeš reći gdje se nalazi?
Mogu:

Ashes of Apocalypse (http://sodp.planetelderscrolls.gamespy.com/aoa/modules/news/)

19-02-2006, 14:00
File currently offline due to bandwidth issues.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

DrunkyDuck
19-02-2006, 14:09
A tebi je internet nesto novo pa nisi cuo za bandwith niti za probleme s njim?

Inace, imas verziju 1.0 pod Downloads>Releases (dole lijevo)

19-02-2006, 14:20
znam što je bandwith jer ga (preskupo) plaćam :wink:


a i nisam ga kanio skinuti tak da...

mravojed
19-02-2006, 14:34
igram u 1024x768.32bitna boja,sve na max,i vrti se od najniže 18 d0 30fpsa,čak i kad igram sa 4x AA i 16x anisotrpoic filtering framerate ostaje isti,isto varira između 18 i 30

Lord of Darkness
19-02-2006, 14:37
:pray: Sad je jedini problem kod Obliviona hoće li biti ispunjene sva obecanja i neka malo odigraju neke druge igrice kao Fable ili Arx Fatalis pa da naprave nesto da nam igrica nikad ne dosadi (kao npr. zavrsio sam sve questove idem se baviti prodajom odijeće, mesa, krastavaca ili jednostavno osnovati guild i prodavati svoje stvari po cijelom svijetu). Ako Oblivion bude razočaranje desetljeća :-x :twisted: :kill: :rotfl:

ARTAS
19-02-2006, 15:28
igram u 1024x768.32bitna boja,sve na max,i vrti se od najniže 18 d0 30fpsa,čak i kad igram sa 4x AA i 16x anisotrpoic filtering framerate ostaje isti,isto varira između 18 i 30

kako uključiš AA i AF

Ps1ho
19-02-2006, 16:08
Mogu:

Ashes of Apocalypse (http://sodp.planetelderscrolls.gamespy.com/aoa/modules/news/)[/quote]

Hvala!

Ps1ho
19-02-2006, 16:12
Mogo si mo barem reć da ima 376 Mb, ja imam dial up modem. :(

mravojed
19-02-2006, 16:12
igram u 1024x768.32bitna boja,sve na max,i vrti se od najniže 18 d0 30fpsa,čak i kad igram sa 4x AA i 16x anisotrpoic filtering framerate ostaje isti,isto varira između 18 i 30

kako uključiš AA i AF

pa pod opcijama za grafičku,odeš pod direct 3D i namjestiš si.morrowind nema te opcije pa moram ovako.čim izađem i idem nešto drugo igrat npr.fear onda vratim na normalne postavke.

ma ljudi oblivion nema šanse da bude loša igra,bethesda je napravila već 3 nastavka elder scrollsa i svaki je bio remek djelo,tako će i oblivion biti,po onome šta sam vidio ovo mi je već najdraža igra ikad.

DrunkyDuck
19-02-2006, 17:35
E sad, vjerojatno nema veze s tim, ali jesi li pokusao igrat u 16 bitnoj boji (cak ni ne znam da li Morrowind podrzava manju dubinu od 32). Pitam te jer meni recimo BF 1942 radi bolje u 16 bitnim postavkama grafike. Zapravo ne samo da radi bolje nego je u 32 bita neigriv. Damn ATi...

goGAMERo
08-03-2006, 19:32
morovind nije kralj igara


OF korz da nije, to je vise npr. PoP serijal ili CS :) , nisam baš ljubitelj RPG-ova pa . . .!

Ps1ho
08-03-2006, 20:36
Po meni Morrowind je kralj u svom žanru, zasad...Oblivion dolazi uskoro pa ć e vjerojatno doći do preuređenja hijerarhije :)

Glass
08-03-2006, 21:12
Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

Rocchiro
08-03-2006, 21:22
Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

toncha
08-03-2006, 21:32
Kad svi tolko pricate o Morowindu da je super brijem da cu ga sad zaigrati prije nego sto stigne Oblivion!
Mozete mi samo rec kakva je grafika u Morowindu? Jel je mozda malo zastarijela za danasnje vrijeme?

Glass
08-03-2006, 21:40
Kad svi tolko pricate o Morowindu da je super brijem da cu ga sad zaigrati prije nego sto stigne Oblivion!
Mozete mi samo rec kakva je grafika u Morowindu? Jel je mozda malo zastarijela za danasnje vrijeme?

Za danjašnje je pojmove ružna ali je nenajebiva igrivost!!!!!!!!!!!

mravojed
08-03-2006, 22:08
ja sam skinuo modove koji daju MNOGO bolje teksture za tlo,zidove,vegetaciju,općenito sve osim likova i malih predmeta.oružja npr.izgleda jako dobro.i za likove sam skinuo mod za bolje teksture lica i tijela..jako dobro izgledaju.dao bi link ali zaboravio sam :twisted:

Prince-Artas
08-03-2006, 23:07
Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

potpis

Ps1ho
09-03-2006, 08:47
[quote="Broken Mirror":ymw52o63]Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

potpis[/quote:ymw52o63]

i ja potpisujem

mental_mind
12-03-2006, 12:50
[quote=hanzaplast][quote="Broken Mirror":2uqxn1jw]Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

potpis[/quote:2uqxn1jw]

i ja potpisujem[/quote:2uqxn1jw]

i ja

12-03-2006, 12:54
[quote="Prince-Artas":3tggsmzt][quote=hanzaplast][quote="Broken Mirror":3tggsmzt]Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

potpis[/quote:3tggsmzt]

i ja potpisujem[/quote:3tggsmzt]

i ja[/quote:3tggsmzt]
piramida ^^

Wizard
12-03-2006, 14:16
[quote="Prince-Artas":3u49hg5c][quote=hanzaplast][quote="Broken Mirror":3u49hg5c]Hoćemo TES podforum (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=1664)

da,da,da! :killyou:

potpis[/quote:3u49hg5c]

i ja potpisujem[/quote:3u49hg5c]

i ja[/quote:3u49hg5c]Sme2

goGAMERo
12-03-2006, 19:43
Nemam ništ protiv TES podforuma, ali štoviše želio bih i CS podforum! 8) :)

T.N.T.
12-03-2006, 19:45
Nemam ništ protiv TES podforuma, ali štoviše želio bih i CS podforum! 8) :)

ali jedino ti igras CS na forumu, a TES igraju gotovo svi... :roll:

Ps1ho
12-03-2006, 21:10
Nebih se složio, i ja igram CS, ali TES igram od kad znam za sebe... :)

dex
12-03-2006, 21:15
cs sam igro par puta i nisam posto ovisan o njemu... stovishe me odbijao... ali tes serijal... no comment... jednom zaigrash.... zauvijek igrash...

domi
13-03-2006, 11:31
Jeste znali da je Oblivion dobio 93% u UK gameru? samo je (valjda) HF2 dobio 96% i WOW 94%. Citao sam da sa AI - em nesto ne valja...kao da ne bas smisla kad komuniciraju jedni s drugima (NPC - i).

I da Morrovind je definitivno jedna od najboljih igara ikada, no tu ima jos njih, Fallout 1 i 2.

Deno
13-03-2006, 13:53
I JA POTPISUJEM OBAVEZNO!!!!1 :fof:

Akul
13-03-2006, 14:27
Ja sam skinuo to s "Morrowind Summita" ali koliko ja znam on propao, ali mislim da imam taj patch još negdje(to zapravo nije patch nego mod koji ispravlja neke questove kroz igru).

P.S.: Koga zanima neka se javi pa ću mu poslat mail(nije velik mod/patch)

Nije propao. Sad se zove Planet Elder Scrolls. Odi na http://www.elderscrolls.comS-> links -> fan sites i naći ćeš je tamo.

Akul
13-03-2006, 20:54
Evo jednog vica sa službenih foruma (vic je preveden). Mislim da je dobar, pa da vidimo što srugi misle o tome:

Dolazi Nord do taverne pred kojom piše "Free Mead*" i ulazi unutra da pita barmena o tome. Barmen mu kaže da će dati cijelu bačvu bilo kome koji obavi ova tri zadatka: Popije bačvu Cyrodilian Brandya bez da je spusti, izvuče zub iz daedrotha i zadovolji najstariju djevicu na Morrowindu, lady Theranu. Nord popije cijelu bačvu Cyrodilian Brandya u par sekundi i tad se pođe u dvorište hrvati s daedrothom**. Nakon dva sata, dođe on gol i sav izgreben, ali sa smiješkom na licu, u tavernu i pita: "Dobro. A di je sada ta Therana da joj izvučem zub i dobijem svoj besplatni med?"

------
*za one koji ne znaju, to je alkhol koji nordovi obožavaju

**http://www.elderscrolls.com/images/art/ob_pc/obliv10B.jpg

Glass
14-03-2006, 13:53
:rotfl:

Ps1ho
14-03-2006, 20:07
LOLČINA!!! :rotfl:

T.N.T.
14-03-2006, 20:11
nije mi baš nešto... 8)

Prince-Artas
14-03-2006, 20:21
nije mi baš nešto... 8)

ni meni

Glass
14-03-2006, 22:00
[quote="T.N.T.":dosszw9y]nije mi baš nešto... 8)

ni meni[/quote:dosszw9y]

Zamjeni par naziva tipa Morrowind=Bosna a daedroth=krokodil ili tako nešto, i odjednom vic postane puno zabavniji.

Sonic_Moronic
04-05-2006, 15:36
jel neko zna kako da postanem vampir u morrowindu ne mogu naći ni jednog da me gricne

E hellboy jel ti možd igraš diablo podsjećaš me na jednog hellboya s Diabla :)

Prince-Artas
04-05-2006, 18:40
jel neko zna kako da postanem vampir u morrowindu ne mogu naći ni jednog da me gricne

otiđi negdje di ima vampira i pusti da te tuku dok ne dobiješ bolest

ROCCO_GRANDE
04-05-2006, 19:33
da al di ću ih nać prokletinje se skrivaju po noći a o danu ne treba ni govorit

Ja sam jednom naletio na njih u nekoj grobnici.

ROCCO_GRANDE
05-05-2006, 14:43
jel se možda sjećaš gdje otprilike

Ne, slučajno sam naletio prilikom jedne od svojih istraživačkih ekspedicija, ali mislim da je bilo negdje ne zapadu.

Rocchiro
05-05-2006, 18:18
jel se možda sjećaš gdje otprilike

negde kod onog Urshilaku kampa (mislim da se tak zove) ih ima

Prince-Artas
05-05-2006, 18:42
e ovako da ne otvaram novi topic zanima me jel vam morrowind trza, meni malo da (kompa u sigu) čak su učitavanja duža neg u obliviona

Ps1ho
05-05-2006, 23:22
imaš presnažan kompjuter.... :D

ROCCO_GRANDE
06-05-2006, 10:07
e ovako da ne otvaram novi topic zanima me jel vam morrowind trza, meni malo da (kompa u sigu) čak su učitavanja duža neg u obliviona

Jako rijetko, skoro nikad. Osim kad mi neki program radi u pozadini.

Gothmog
06-05-2006, 10:30
e ovako da ne otvaram novi topic zanima me jel vam morrowind trza, meni malo da (kompa u sigu) čak su učitavanja duža neg u obliviona

...imas jedinstven problem,cini mi se...

Prince
06-05-2006, 13:22
meni kako kad ali baš mi trza kad mi se još nešto vrti u pozadini

Outmind
06-05-2006, 13:23
e ovako da ne otvaram novi topic zanima me jel vam morrowind trza, meni malo da (kompa u sigu) čak su učitavanja duža neg u obliviona

...imas jedinstven problem,cini mi se...

Nema. Imam skoro istu konfu kao artas jedino slabiju grafulju i isto nakin 2-3 asta postane skoro ne igrivo koliko memorije poždere...

Prince-Artas
06-05-2006, 20:10
učitavanja i loadanja me ubijaju :twisted: puno su duža neg u oblivionu

Wongraven
12-05-2006, 12:22
E bas nije :yuck: izgubio sam vise od godinu dana trckarajuci se po teksturama :twisted:

mravojed
12-05-2006, 16:32
meni morrowind ide ponekad u 19 fpsa, a imam 2600+.9550GT 256mb i 1 gb rama. kad dođem na dren plantation jedva da mogu hodati koliko trza.

Prince-Artas
12-05-2006, 18:27
meni morrowind ide ponekad u 19 fpsa, a imam 2600+.9550GT 256mb i 1 gb rama. kad dođem na dren plantation jedva da mogu hodati koliko trza.

jebote oblivion se brže vrti nego mw

ROCCO_GRANDE
17-05-2006, 16:19
Igrao sam još nekoliko RPG-eva ali me nijedan nije uspio zadržati an duže vrijeme kao Morrowind. Može li netko preporučiti još neki RPG u stilu Morrowinda? Nekako mi za RPG najviše priliči pogled iz prvog lica. Izometriju ne volim vidjeti u RPG-u.

goGAMERo
17-05-2006, 16:26
Eto ti OBLIVION! 8) :)

ROCCO_GRANDE
17-05-2006, 18:24
Eto ti OBLIVION! 8) :)SNešto tako čito sigunro ne bih pitao, zar ne. Nisam mislio samo na Morrowind nego na The Elder Scrolls serijal kao takav.

W3DR4N
17-05-2006, 19:17
Eto ti OBLIVION! 8) :)SNešto tako čito sigunro ne bih pitao, zar ne. Nisam mislio samo na Morrowind nego na The Elder Scrolls serijal kao takav.

Arx Fatalis

Gothmog
18-05-2006, 07:40
je...arx fatalis je odlican...jo wood mi ima odlicne rpg-e...jedva cekam gothic 3...

znam da sam off topic,sorry! :D

ROCCO_GRANDE
18-05-2006, 10:27
Eto ti OBLIVION! 8) :)SNešto tako čito sigunro ne bih pitao, zar ne. Nisam mislio samo na Morrowind nego na The Elder Scrolls serijal kao takav.

Arx Fatalis

Nije me oduševio. Redovito ubiju svakog boga u meni već na početku igre.

Prince-Artas
02-06-2006, 18:24
ok dosta mi je biti vampyr, gdje god odem svi me tuku ili me ganjaju cijeli gradovi , iako je od potonjih samo Vivec ostao u komadu jer sam sve stanovnike u drugim mjestima pobio, inače NEĆU VIŠE DA BUDEM VAMPYR. HEELP!!!!!

razgovaraj s onim glavnim od templa u vivecu

Ps1ho
02-06-2006, 19:23
Pa bravo, ak kak ti sad misliš preći main quest? :?

Prince-Artas
02-06-2006, 20:28
netriba ti vivec da se izličiš od vampirima već onaj glavno od templea u vivecu. nađi temple kanton i naći ćeš i njega

bounce
03-06-2006, 11:18
Ja sam sad zapeo s misijom za fighters guild... trebam uzeti neku stvar od one ženske iz thieves guilda, a ona kad ju pitam za to veli nek se odliči kome sam kao vjerniji..

neda mi je nikako, i ako je na 100 povjerenje...

ako je ubijem, onda me svi napadaju u thieves guildu, u nekom south gate clubu ...

i kad izađem van doleti do mene stražar i napalti mi masnu kaznu...

POMAGAJTE !

Johnny68
03-06-2006, 11:19
Ja sam sad zapeo s misijom za fighters guild... trebam uzeti neku stvar od one ženske iz thieves guilda, a ona kad ju pitam za to veli nek se odliči kome sam kao vjerniji..

neda mi je nikako, i ako je na 100 povjerenje...

ako je ubijem, onda me svi napadaju u thieves guildu, u nekom south gate clubu ...

i kad izađem van doleti do mene stražar i napalti mi masnu kaznu...

POMAGAJTE !
Ne znam hoće li ti netko pomoći, jer si nas sve dobro zajebo sa Mafiom 2!!!!!! :rotfl: :rotfl: :fof:

Ps1ho
03-06-2006, 14:43
Ja sam sad zapeo s misijom za fighters guild... trebam uzeti neku stvar od one ženske iz thieves guilda, a ona kad ju pitam za to veli nek se odliči kome sam kao vjerniji..

neda mi je nikako, i ako je na 100 povjerenje...

ako je ubijem, onda me svi napadaju u thieves guildu, u nekom south gate clubu ...

i kad izađem van doleti do mene stražar i napalti mi masnu kaznu...

POMAGAJTE !

samo radi onaj bribe/taunt trick.
Izazivaš ju cijelo vrijme, kad disposition padne na 0 podmitiš ju i opet taunt, jednim će ti uspit i napast će te, kad te napadne ubi ju i uzmi kjigu.
Ali ako hoćeš biti Thieves Guild onda nemoj obavljat tu misiju jer ako ju obaviš moš se pozdravit sa lopovima...

bounce
04-06-2006, 13:02
@ Johnny68 - :yuck:

@ Lunatic - hvala ti puno..

Valtiel
04-06-2006, 13:08
Ma OBLIVION! :pray: :

:fof: :fof: :fof:

bounce
06-06-2006, 22:19
dakle, imam instaliran morrowind goty, igram dosta al nisam puno prošao... problem je u tome što mi je journal malo opterećen i više neznam što sam obavio, a što nisam..

čitao sam na jednom forumu da ako instaliram exspanziju TRIBUNAL juornal postaje funkcionalniji, pa me zanima ko je instaliram, mogu nastaviti igrati dalje di sam stao bez poteškoća ? pošto expanzija započinje nakon što 24 sata prespavam u divljini, mislim da nebi trebao biti problem...

POMAGAJTE ! HVALA.

Ps1ho
07-06-2006, 12:58
Pa i neće ti biti neki problem, samo instaliraj Tribunal i pazi da ne odspavaš 24h u divljini i to je to. Kad instaliraš Tribunal možeš bez problema nastaviti tamo gdje si stao.

bounce
07-06-2006, 19:43
a što se smatra divljinom ??? i di se u divljini i može odspavati ??

Ficho56
19-06-2006, 19:06
zapeo sam u haus redoran kad moram prekinut rad u caldera minesima

oslobodio sam robove još prije a sad mi lik neće prihvatit
kad pričam s ljudovima kažu da ubim šefa; KO JE ŠEEEF!?

bounce
19-06-2006, 22:37
ja sam obavio thieves guild misije u bamori i sad sam u ald ruinu ... i tamo mi veli lik da moram oplačkat mages guild.. moram ukrasti neki bodež ,al je on zaključan... a kad želim otključat - piše da je prevelik lock level,... a kad želim s treningom doć skil, piše da nemogu imat više od njegova major skila..


HELP !

Ps1ho
19-06-2006, 23:08
Pa nemožeš imati veći skill od njegovog ''governing'' (nemam pojma da li sam dobro napiso i nemam pojma kak da prevedem tu rijeć pa...) skila, ček da ti dam primjer...dakle ako ti je strength 50, nemožeš imati blade 55 jer to znači da je veći od ''governing'' skilla, sad neznam šta je ''governing'' skill od security-a...

Domy
20-06-2006, 12:05
Pa nemožeš imati veći skill od njegovog ''governing'' (nemam pojma da li sam dobro napiso i nemam pojma kak da prevedem tu rijeć pa...) skila, ček da ti dam primjer...dakle ako ti je strength 50, nemožeš imati blade 55 jer to znači da je veći od ''governing'' skilla, sad neznam šta je ''governing'' skill od security-a...
Govern znači a)upravljati (npr državom) b)kontrolirati ili utjecati na nešto c)određivati nešto. Pridjev izveden iz toga daje governing. Dakle,governing attributeSupravlja skillom tj kontrolira i određuje ga.
Što se security-ja tiče,agility ili speed (agility-ju bih dao prednost),nema smisla da išta drugo bude.

Glass
20-06-2006, 13:03
U Morrowindu governing attribute security-ju je inteligence.

24-10-2006, 20:59
E jer ima itko save od morrowinda, i dobre volja da ga podjeli s nama:)

Arbiter of Change
24-10-2006, 22:24
Hehe, jel' može netko glumiti Dunmere iz Morrowinda? Ja sam napravio prilično dobru imitaciju za Skyrim project. :D

25-10-2006, 07:49
Hellboy, ajd daj saveove, i neke te modove, bas mi se opet igra Morrowind, davno sam ga prešo, ali igra je predobra :pray:

gruđo
25-10-2006, 13:06
morrowind sucks OBLIVION RUlz :) :) :) :fof: :fof: :fof:

morrowind :twisted:

Shadowhell
25-10-2006, 16:18
morrowind sucks OBLIVION RUlz :) :) :) :fof: :fof: :fof:

morrowind :twisted:

:shock: pa koliko ovakvih ima na svijetu ... stalno novi na forumu

Samael
25-10-2006, 17:20
morrowind sucks OBLIVION RUlz :) :) :) :fof: :fof: :fof:

morrowind :twisted:

:twisted: :twisted: :twisted:
Majko 'susova, koja LOL-čina!!!

ROCCO_GRANDE
25-10-2006, 17:46
Nešto mi nije jasno vezano za main quest. Nakon što sam obolio od nekakve kuge otišao sam u neku samostan na lječenje. međutim kad sam se vratio u Balmoru nije mi više bilo mentora. Što sad? Kako nastaviti sa questom kad nemam pojma kamo dalje?

Prince-Artas
25-10-2006, 18:45
Nešto mi nije jasno vezano za main quest. Nakon što sam obolio od nekakve kuge otišao sam u neku samostan na lječenje. međutim kad sam se vratio u Balmoru nije mi više bilo mentora. Što sad? Kako nastaviti sa questom kad nemam pojma kamo dalje?

mentor će ti zaista u jednom trenutku nestati (otići će) no neznam kad će se to dogoditi. mislim da piše negdje ovdje
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page

25-10-2006, 18:52
morrowind sucks OBLIVION RUlz :) :) :) :fof: :fof: :fof:

morrowind :twisted:

Budalo glupa, mamin sin..(uvreede tipa jako teskih psovki koje necu rec)

Vjerovatno ti Morrowind pretezak

WEASEL
25-10-2006, 18:56
morrowind sucks OBLIVION RUlz :) :) :) :fof: :fof: :fof:

morrowind :twisted:

neću komentirat, vjerojatno ga je grafika odbila od igre......

Dreamer Deceiver
25-10-2006, 19:15
skine MGE i izgleda skoro kao oblivion

ajde daj link

Prince-Artas
25-10-2006, 19:31
evo ja baš nedavno instalirao MW GOTY i igra mi se vrti u manje fps-a nego oblivion a nekad i zabloka :o

25-10-2006, 20:07
Jer imaš onda saveove?Ak nemaš , nije problem :wink:

28-10-2006, 11:59
Imam neka pitanja:
1.U Tek Fyru u onom corpsorariumu di je onaj debeli patuljak, šta znače oni ključevi po onim škrinjama
2.Slučajno sam maznuo neki amulet u Tel Fyru i on me odneo teleportiro do nekog lorda daedric kojeg sam ubio i dobio neki uber kul mač, zna netko nes o tom?

mravojed19
28-10-2006, 13:44
Patuljak ti je u najširem dijelu dijelu corpusariuma,ne sjećam se točno jeli blizu ulaza,znam da je prostor gdje je on malo veći,i čuiva ga jedna od Tel Fyrovih kćeri,ma samo prati mapu kad uđeš,pređi sve što mozeš,jednostavno ga ne mozeš fulati.

ključevi su koliko se sjećam,za otvaranje drugih škrinja,nađeš jedan u jednoj,koji otvara neku drugu škrinju itd..mozda sam i u krivu jer sam davno igrao.


daedric crescent-vjerojatno posljednja oštrica svoje vrste jer su sve ostale uništene davno.

mislim da nema nikakv quest u vezi toga. jednostavno si našao prejebeno oruzje :)

kad nađeš patuljka,pokraj njega ti je knjiga u kojoj su ti svi unique predmeti i njihovi opisi,pa počni traziti..

29-10-2006, 00:09
O hvala, ali da budem iskren, kak se pređe morrowind, sam main quest ili?

29-10-2006, 00:15
A to daedric oruzje vrijedi ohoho, mislim da je to najrjeđe u igri oruzje, kak sam ka naso:
U tel fyru odite do onog fyr carobnjaka u tornj(morate imat nekako letenje ja sam imo boots of the apostle), kraj njega je skrinja otkljucajte skrinj(lock level 100) uzmite amulet koji ce vas teleportirat do tog dremora lorda, ubijte ga, i amulet vas prebaci natrag a vi dobivate kul mać :wink:

Lord Myrkul
29-10-2006, 15:20
nego da vas pitan koji van je max lvl bia??

skuki
02-11-2006, 20:43
morrowind će bit ništa prema oblivonu.daleko bolja grafika,daleko bolji AI,gemplej...ma sve sve.sav izrečeni tekst je snimljen,50sati glasovnog dijaloga:)
ali dok oblivion ne izađe morrowind je car :D

bash citam stare postove, jos dok nije izasao oblivion i zanimljivo je kako je u biti obrnuta situacija. Oblivion nije nista prema morrowindu. Reci cu samo da sam se toliko napalio na novi TES, uninstalirao oblivion kada sam shvatio kako je dosadan i ponovno instalirao morrowind i sve ekspanzije. Toliko o oblivionu.

Prince-Artas
02-11-2006, 22:11
morrowind će bit ništa prema oblivonu.daleko bolja grafika,daleko bolji AI,gemplej...ma sve sve.sav izrečeni tekst je snimljen,50sati glasovnog dijaloga:)
ali dok oblivion ne izađe morrowind je car :D

bash citam stare postove, jos dok nije izasao oblivion i zanimljivo je kako je u biti obrnuta situacija. Oblivion nije nista prema morrowindu. Reci cu samo da sam se toliko napalio na novi TES, uninstalirao oblivion kada sam shvatio kako je dosadan i ponovno instalirao morrowind i sve ekspanzije. Toliko o oblivionu.

još jedan koji misli da je morrowind nedodirljiv, slažem se s tobom care