PDA

Pogledaj cijelu verziju : MOROWIND KRALJ IGARA



Stranica : 1 [2]

mravojed19
03-11-2006, 12:04
ajoj ja sam to pisao kad sam još vjerovao uhype oko igre,i mislio sam si kog vraga mogu zajebat..a oni zajebali sve ša su mogli.


al nea veze,za 4 godine kad izađe TES 5 razvalit će oblivion...yeah!

Lord Myrkul
03-11-2006, 13:32
ajoj ja sam to pisao kad sam još vjerovao uhype oko igre,i mislio sam si kog vraga mogu zajebat..a oni zajebali sve ša su mogli.


al nea veze,za 4 godine kad izađe TES 5 razvalit će oblivion...yeah!

e da jeSsamoS4...

skuki
03-11-2006, 22:52
ajoj ja sam to pisao kad sam još vjerovao uhype oko igre,i mislio sam si kog vraga mogu zajebat..a oni zajebali sve ša su mogli.



ma znam, ja sam isto tako razmisljao i govorio kao i ti u to vrijeme, al sta mozes, tako je to, cekamo novi tes nastavak, ovaj zadnji nije nit gorak nit sladak, nego bljutav.

Lord Coldwolf
04-11-2006, 15:01
ajoj ja sam to pisao kad sam još vjerovao uhype oko igre,i mislio sam si kog vraga mogu zajebat..a oni zajebali sve ša su mogli.



ma znam, ja sam isto tako razmisljao i govorio kao i ti u to vrijeme, al sta mozes, tako je to, cekamo novi tes nastavak, ovaj zadnji nije nit gorak nit sladak, nego bljutav.

speak for yourself,. ak ti se igra morrowinda,. igraj morrowind i nemoj ga traziti u oblivionu koji je po dosta toga drugacija igra,. nekazem losija niti bolja nego drugacija,. obje su mi super.

The Exile
07-11-2006, 10:39
OBLIVION RULZ :ekipa:

Burek_fr0m_SPACE
07-11-2006, 23:41
Oblivion možda rulz... ali Morrowind pwnz :rotfl: Bolja igra, sigurno, sudeći po svim faktorima ukupno.

Arbiter of Change
07-11-2006, 23:43
Oblivion možda rulz... ali Morrowind pwnz :rotfl: Bolja igra, sigurno, sudeći po svim faktorima ukupno.

But it's not SHINY! :rotfl:

Dobro ajde.....

Nightyx
10-12-2006, 21:37
Tek sam danas sshvatio kako je morrowind odličan i zašto je kralj igara..iako ja ostajem pri oblivionu...





















Morrowind :pray:

revenion
10-12-2006, 22:14
enough spamm...e hellboy...stize pp...

Nightyx
11-12-2006, 13:15
braaaavo, kak si ti pametan

Hvala.
Inaće ga nisam baš igrao ali namjeravam početi oblivion sam isfurao već.

Booby
20-01-2007, 19:07
Morrowind je kralj nad kraljevima!!!!!!!! Svi koji kažu da morrowind nevalja to kažu jer im je igra prekomplicirana!!! Evo ja ću ju počet ponovno igrat (po neznam koji put) pa bih vas molio za savjete!!! Koje greške nebi trebao učiniti,koje modove da skinem,koji lik da budem..... igra je apsolutno nenadjebiva!!!!!!!!!!!!!!! :killyou: :killyou: :killyou: :killyou:

[_[_[Sk8man]_]_]
20-01-2007, 20:19
Igra nad igrama. :pray: :pray: :pray: Oblivion mu nije ni do koljena.

RIPtheREAPER
20-01-2007, 20:31
najbolje je u Morrowindu kada pada kiša i kada je noc! :pray:
ono, sve tiho, samo cujes padanje kise, mrkli mrak oko tebe, a kad odjednom zagrmi munja!!
Jednostavno se najezim!
:pray:

ali sam ga zbirsao jer mi previse brejka :cry:

Ps1ho
20-01-2007, 22:46
koja nekrofilija :rotfl:
ali da Morrowinda je najbolji...

LocDeBorg
21-01-2007, 03:21
najbolje je u Morrowindu kada pada kiša i kada je noc! :pray:
ono, sve tiho, samo cujes padanje kise, mrkli mrak oko tebe, a kad odjednom zagrmi munja!!
Jednostavno se najezim!
:pray:

ali sam ga zbirsao jer mi previse brejka :cry:


definitivno zvuk kise je jeben, jos kada na tlu ili na vodi vidi kako pada....jaoooo

kisa doslovno kao da pada vani a ne u igri...LOL

ja sam je igrao dugo, pa sam zapeo negdi..ali moga bi je opet malo zaigrati, iz gusta...hhe

:pray: :pray: :pray:

zlatko
27-01-2007, 10:13
jedna od najboljih igara kaj sam igrao.. doduse nisam je presao jel me sjebo nekakav bug na main questu bio sam lvl 28 battlemage. prejebena grafika za njegovo doba.. a voda i interakcija sa njom nenadjebivo.. ogroman prostor.. lol idem ga opet igrat.. eh da je morovind sa graf obliviona....... :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :D jedino su me one pticurine stalno nervirale..lol :D

POSA
27-01-2007, 11:24
ej, a glazbena tema morrowinda. ne prođe dan a da ju ne zamumljam ili zafićukam. definitivno najbolji soundtrack

Domy
27-01-2007, 11:30
Nije li malo prepotentno govoriti da je Morrowind kralj igara?

Svakako je jedan od najboljih,ako ne i najbolji,rpg. Tu nema dileme.

Međutim,nametati ga ostalim žanrovima od kojih se neki ne mogu nikako uspoređivati s rpg-ima je jednostavno besmisleno. Kako točno usporediti npr. MW i GTA? Ili MW i PES?

Kenyi
27-01-2007, 12:20
treba finiksu dat morrowind da igra :rotfl:

Ps1ho
27-01-2007, 12:53
treba finiksu dat morrowind da igra :rotfl:

Daj nemoj, uspio bi ubit sam sebe odma an pocetku u onom brodu...

Arbiter of Change
27-01-2007, 13:12
Nije li malo prepotentno govoriti da je Morrowind kralj igara?

Svakako je jedan od najboljih,ako ne i najbolji,rpg. Tu nema dileme.

Međutim,nametati ga ostalim žanrovima od kojih se neki ne mogu nikako uspoređivati s rpg-ima je jednostavno besmisleno. Kako točno usporediti npr. MW i GTA? Ili MW i PES?

Istina, ali onda bi svi fanboyzi ostali bez posla.

MW = kickass RPG :wink:

Burek_fr0m_SPACE
27-01-2007, 14:07
Možda jeste prepotentno govoriti da je Morrowind objektivno najbolja igra, ali znam da je meni subjektivno vjerovatno najbolja igra koju sam ikada igrao, a vjerujem da je i mnogim drugim takođe. Heh, baš ga sinoć pokrenuh da se podsjetim dobrih starih vremena... Evo kako sam ja dekorisao kuću Caiusa Cosadesa :

http://img215.imageshack.us/img215/9008/caiushouseqb3.th.jpg (http://img215.imageshack.us/my.php?image=caiushouseqb3.jpg)
I nema baš mnogo über stvari. Te su ili u inventoryju ili u sanducima.

A i ko još nije ovo uradio...
http://img262.imageshack.us/img262/9297/viveclz8.th.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=viveclz8.jpg)

Eh, Morrowind... koliko sam dana ja uz to proveo.

Ps1ho
27-01-2007, 21:19
eh, kolko vremena jos uvijek uz to provodim :roll:

KingTomy
27-01-2007, 21:52
treba finiksu dat morrowind da igra :rotfl:

Daj nemoj, uspio bi ubit sam sebe odma an pocetku u onom brodu...

I to se treba znat, nema što :rotfl: