PDA

Pogledaj cijelu verziju : Edimax-gaming RP sa:mp server



tomidejan
19-08-2010, 22:11
Ime servera:Edimax
IP:88.198.69.101:7784
Link foruma:edimax-gaming.tk
Vlasnik:ZicMortal
Po čemu je server poseban: poseban je po tome što je velikim trudom rađen i što je originalan
Ukratko opis servera:

Edimax RolePlay (SA;MP)

Dobar dan svima.
Danas sam vam dosao predstaviti svoj server. On se zove Edimax.


OSNOVNE INORMACIJE O SERVERU

Server je smješten u Los Santosu, po igri je RolePlay ,a to znaci da ima poslove, organizacije, bizzeve, kuce i ostale stvari koje RolePlay serveri imaju. Jezik kojim se komunicira je jugoslavenski, ali ponekad i engleski (u slucaju da dodje neki stranac) jer mislim da vecina ljudi u danasnje vrijeme zna pricat engleski zbog svakodnevnog zivota. Na serveru su mnoge raznolikosti koje cu sada opisati.

ORGNIZACIJE

Na serveru imamo mnogo organizacija. Svaka od njih ima mjesto djelovanja (za razliku od primjerice PDa i FBIa), svaka organizacija ima svoju vlastitu oruzarnicu kojom se clanovi, a tako i lider mogu opremati. Neke tj. gotovo sve organizacije imaju lift i headquoters (u kojeg samo clanovi/lider mogu uci) svoje organizacije u kojem se mogu voditi rasprave clanova i chillanje. Mislim da svaka organiacija zauzima svoje mjesto na serveru. Dakako imamo mafije, bande, antizlocinacke, federalne i ilegalne organizacije.

Za njih mozete saznati na nasem forumu ciji cu link staviti na kraju ovoga opisa.

LOKACIJE

Na nasem serveru, sve su lokacije vise/manje jednako uređene i postavljene po gradu tako da se radnja odvija gotovo svugdje po LSu. Na nekim su lokacijama biznisi, barovi, trovine, kuce, rentovi, pubovi, cak i javna mjesta poput burg, alahambra, pig pen i slicni. Na nekima mozete popiti pice, nesto pojesti, kupiti itd. Ovisi o mjesu na koje idete. Tu su i takodjer hoteli, vikendice, mjesta za utrke, zabavu i tako dalje... Imamo jedno posebno mjesto za zabavu, partye, proslave i slicno... Edimax Night Club u koji svatko moze uci i moze ga koristiti. Postoji 3 lokacije na kojima mozete rentati vozilo. Mozete rentati lowrider vozilo, motor ili pak brod ako se zelite vozati po vodi.

Za sve vaznije lokacije mozete potraziti u igri sluzeci se GPS sustavom (/gps).

KUCE I POSLOVANJA

Mi se mozemo pohvaliti da imamo 150 kuca. Svaka kuca ima kucni auto kojeg po modelu i boji moze birati vlasnik kuce. On ima mnostvo opcija koje ukljucuju njegovu kucu. Prodavanje, rent, kucni upgradeovi, TV u kuci, boja kucnog vozila, mnogi modeli na biranje, podstanari (moze birati dali ih zeli ili ne), spawn u kuci, oruzja u kuci i jos mnostvo stvari koje se jednostavno trebaju probati.

Sto se tice bizzova i tu smo se isto potrudili. Sad imamo mnostvo bizzova, ukljucujuci restorane, rentove, ovlastena poslovanja, trgovina, telekom, elektrana, drink, granica i jos mnogo... Svaki bizz ima svoj menu za pomoc ukoliko vlasnik poslovanja nezna neku komandu ili nacin rada njegovog poslovanja. Takodjer svaki bizz ima svoj nacin zarade, vecina njih treba potrosace odnosno ljude koji ce potrositi nesto svojeg novca (ovisi o kojem je bizzu rijec) i doprinjeti poslovanju. Bizzevi su raspoređeni po cijelom gradu tako da za svakoga ima poneki.

POSLOVI

Vezano za roleplay su uvijek poslovi. U pravom se zivotu mozete zaposliti, pa tako i ovdje. Na nasem serveru mozete uzeti tj. birati među mnoštvom poslova, novinar, licenser (lvl 3 +), detektiv, odvjetnik, kamiondjija, boksac, hotdog proavac, tjelohranitelj, mehanicar, vatrogasac, vozac taxia ili busa, prodavaca vozila, gun dilera, drug dilera, kradljivca vozila, stuntera koji izvodi stuntove i tako zaradjuje novce. Između velikog izbora velik je i izbor komandi vezanih za svaki posao. Svaki posao ima svoj način zarade novaca. Takodjer vas posao utjece na payday (placa) koji cete dobiti svakoga sata.

ZASTITE I HACKOVI

Na nasem serveru postoje jako dobre zastite. Dosta smo se namucili da bismo ih napravili i mislimo da su veoma korisne. Od neki su antimoney hack, antispam, anti weapon hack i jos mnoge slicne 'fore' i 'cake' koje onemogucuju gotovo svaku vrstu hacka/cheata. Sve to kako bismo omogucili bolju igru igracima koji zele igrati posteno (bez hackova). Mislim da je antimoney hack najveci pogodak jer na RolePlay serveru uvijek zna biti novac problem kod igraca i kod admina. Mislim da isto tako svakojeg cheatera lako prepoznamo i bez ovih zastita, a to je veoma vazno.

EVENTI I NATJECANJA

Na nasem serveru ima oko cak 10/15 eventata ili natjecanja. Imamo najvise utrka u kojima mozete zaraditi novac plasmanom. Ali tu su jos i neki drugi eventi kao primjerice K1 tj. borba do smrti (sa oruzjem), Monster Mash (sudaranje velikim kamionima), Last Man Standing (borba vatrenim oruzjem), Stunt zone (mjesto na kojem ce igraci, budu li to zeljeli moci otici malo stuntati - pogodno za posao stuntera) i jos nekoliko slicnih evenata koji se organiziraju jednom/dvaput dnevno. Mi takodjer smatramo da na serveru treba neka doza adrenalina... pa smo toga odlucili napraviti mjesto za skok sa padobranom. Od jednog planiranog mjesta napravili smo cak 3 !... Jedan na burgu (skociti moze tko god zeli, besplatno je), jedan na licenser zgradi i jedan na jos jednoj zgradi. Dakle tu je zbilja mnostvo stvari koje valja isprobati, između ostalog na serveru ima mnogih nacina zabave, za neki (nacin) je potrebna masta, za neki vozilo, za neki oruzje... kako god bitno je da je zabava uvijek tu. SA;MP je igrica... igra nam sluzi za zabavu.

IZMEĐU OSTALOG

Na serveru postoje mnoge lijepe i dobre stvari, zbilja mislim da bi bilo steta da nas ne posjetite. Nisam siguran dali sam sve opisao ali nadam se da nekoga ovo zanima i da ce mu se svidjeti kada dodje. Za novopridosle igrace povecali smo kolicinu novca kojeg cete dobiti kada se registrirate. Registracija je zbilja jednostavna, kada udjete u igru pojavit ce vam se crni prozorcic u koji cete upisati svoju lozinku i ona ce vam uvijek sluziti za logiranje. Nakon toga slijedi biranje spola, broja godina, drzava podrijetla i mali uvod. Sto se tice toga napravili smo veoma jednostavnu i kratku registraciju bez nepotrebnih dugackih tutorijala i nepotrebnih dijelova.

POSEBNOST OVOGA SERVERA

Mislim da kad procitate ovaj cijeli tekst da cete shvatiti da je ovaj server po necemu poseban. Da ima mnoge prednosti i neke stvari koji drugi serveri nemaju. Nadamo se da ce vam se svidjeti jer ovaj server je rađen iskljucivo za igrace i one koji zele uzivati u igri. Ima tu jos mnostvo stvari od kojih nisu samo organizacije, kuce/bizzovi te poslovi, nisam ih nabrojao jer biste to trebali doci i vidjeti naravno.. a znam da se mnogima ne svidja citati dugacki i zamorni tekst. Takodjer tu su i mnoge komande koje iskljucivo sluze za bolje snalazenje u igri i pomoc ako vam bilo sta zatreba kroz vasu igru.

Tekst napisao: ZicMortal (owner)
Verzija Servera: 2.8
Server IP: 88.198.69.101:7784
Forum URL: www.edimax-gaming.tk (http://www.edimax-gaming.tk)